@janeknocny: @qeni @Opiochoinka znalzalem na OLX MacBook Pro A2159 2019 16 gb ram i7 130 cykli ladowania za 1250 zl, takze wydaje mi sie ze spoko okazja jako lapek do lozka i lekkiej pracy w excelu/python ( ͡°͜ʖ͡°)
YAMAHA A-S701 czy Magnat MA 700 do Klipsch RP-600M II? Pokoj to 18m3 i mysle o uzupelnie subem w przyszlosci ( ͡°͜ʖ͡°) Myslaem jeszcze o Cambridge Audio CXA81 ale slszyalem ze gra o wiele bardziej plasko niz yamaszka i magnat.
@Szalone_Wiadro: Polecam brać wszelkie opinie na temat brzmienia wzmacniaczy z dużym przymrużeniem oka, praktycznie zawsze są co najmniej ogromnie wyolbrzymione. Na twoim miejscu brałbym pod uwagę moc i potrzebne funkcje, ewentualnie wygląd.
Swoją drogą, jeśli jesteś zdecydowany na te Klipsche to mam nadzieję, że bardzo lubisz wysokie tony.
Edit: Widzę, że ten Magnat ma przedwzmacniacz lampowy, więc w jego przypadku może być słyszalna różnica.
Jakie podstawki polecacie do Klipsch RP-600MII? Czy takie beda wystarczajace? Planuej podkleic jeszcve w razie czego tasma dwustronna od dolu glosnika aby przypadkiem nie upadly na ziemie i nie zoribly benc (╥﹏╥)
@Szalone_Wiadro: Dużego wyboru to nie ma, skoro są słownie 3 servery, z czego na hardcore gra się tylko dla jaj. xD EDIT: Ja osobiście poczekam aż minie trochę czasu i zmniejszy się ilośc ludzi (część zwyczajnie przestanie grać, a część nabije 40+ lvl i pójdzie na późniejsze lokacje), czyli tak z 3 tygodnie aż wyjdzie Molten Core i sobie zrobię na start human mage na PVE, żeby sobie wbić na
jest sens kupowac Polk Audio Signature Elite ES20 + centralny od Polk'a i wykrozystac subower z kina domowego? Czy moze Klipsch RP-600M bedzie lepszym wyborem? ( ͡°͜ʖ͡°)
Mirki znalazłem fajną rewizję 4070 na allegro od sklepu iwo computers. Jest tańsza sporo od tego co możemy kupić u sieciówek typu xkom Media Expert. Myślicie że może być jakiś haczyk z gwarancją?
Myslicie ze warto brac z takich "sklepow" uzywane gpu? Czy jednak lepiej szukac czegos na olx od jakiegos randomowego mirka ktory wystawia stara karte? Czuje w kosciach ze te sklepy kupuja padniete karty wygrzewaja je i sprzedaja jako stan 10/10 ( ͡°ʖ̯͡°)
Czuje w kosciach ze te sklepy kupuja padniete karty wygrzewaja je
@Szalone_Wiadro: ale grzanie w piekarniku już od wielu lat nie działa. No czasem przez chwilę pomoże na pęknięte kulki pod rdzeniem, ale zwykle i tak ścieżki pękają. Na używane sprzęty kupione od firmy masz rok rękojmi. Na zakup od mietka z olx nie masz żadnej gwarancji (o ile w ogóle przyjdzie karta a nie kartofel)
Panowie do Kolumn Teufel Ultima 40 brac używanego denona PMA 800NE za 700 zl czy lepiej chinola ze wstawki na pepperze?? Zalezy mi na mocy i energicznym brzmieniu. W przyslosci możliwe ze dojdzie subofuer również z teufela. Wcześniej miałem Teufel 25 active ale brakowało mi w nich mocy ( ͡°ʖ̯͡°). (Klimaty klubowe/amerykanski rap)
Jeżeli macie jakąś propozycje odnosnie zastąpienia ultim 40 to śmiało dajcie znać. Jestem na etapie szukania używek na allegro/olx ( ͡
Hej, jak wyglada sytuacja z bateria w waszych #iphone 14pro/14pro max? Słyszałem, że bardzo ścięta kondycja baterii to nagminny problem w tym modelu i sam jestem w grupie, która dość mocno to odczuwa. Czy mówi się coś o wymianach telefonów lub samym oficjalnym programie naprawczym? Chętnie oddałbym go na gwarancje już teraz, bo naprawdę coraz ciężej się z niego korzysta, ale nie wiem czy jest sens, skoro #apple
@Szalone_Wiadro: pytanie powinno brzmieć czy kupilibyśmy r-------e/zajechane auto z niemiec zrobione w polsce i sprzedawane poniżej rynkowej ceny, potem płacz ze bmw sie p------ą xD
Jeżeli kiedyś kiedyś dawno temu kupiłem csa i grałem ciągle ale od 3-4 lat miałem przerwę to musze kupić "Kup Prime Status Upgrade" za 70zl? W grze mam prime aktywny aczkolwiek dziwi mnie ze mam taka opcje od kupienia. help plz #csgo
@Szalone_Wiadro: jeżeli płaciłeś za cs to gdy dodasz ta opcję do koszyka nie będziesz miał możliwości kupna dla siebie z informacją że już ten produkt posiadasz też to dzisiaj rozkminialem
@Szalone_Wiadro: Laska opowiada, że to przyjaciel znajomych. On opowiada, że pracował. Poza tym, że laska sprawia wrażenie, że ma trochę duże go, to totalnie nie wiem o co Ci chodzi, że to mocne. Co do sprzątania, imprez, kasy od rodziców to brzmi jak wiele historii młodych ludzi z czasów studiów. Nawet przyznają co było słabe i widzą to z perspektywy czasu. Ogólnie strasznie nudne i okropnie typowe.
#gielda