Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Snoxik
Snoxik

Snoxik

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3564
  • Znaleziska 131
  • Mikroblog 3433
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 87
  • Dodane (199)
  • Komentowane (1126)
  • Plusowane (2108)
Snoxik
Snoxik
Snoxik 25.04.2026, 18:11:19
  • 1
Mirki mam pytanie, w sprawozdaniu fundacji z roku 2024:
https://cancerfighters.pl/wp-content/uploads/2025/07/Sprawozdanie-roczne-2024.pdf
na stronie 9 jest informacja o kosztu statusowym fundacji na cele szeroko powiazane z ochrona zdrowia w kwocie 2mln, czy to oznacza ze z calych przychodow (12.5 mln) kwota przekazana "na pomoc" w tamtym roku wyniosla 2mln?

Nie jestem pewny jak to czytac i bylbym wdzieczny za rozjasnienie tematu :)

#latwogang #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snoxik
Snoxik
Snoxik
Autor
25.04.2026, 19:59:03 via Wykop
  • 0
@Trampoliniusz-Pompka: skad wziales kwote 9.5 mln?
  • Odpowiedz
Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
25.04.2026, 20:17:32 via Wykop
  • 0
@Snoxik: Sorki, tam jest 6,7 mln.
Pomyłka.
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 15.03.2026, 12:41:09
  • 1
#mikrokoksy #warszawa #silownia

Mirki z Warszawy, moze ktos bedzie zainteresowany spoko zestawem do cwiczen w domu, 2 hantle regulowane 24kg, laweczka corenght 500 fold oraz porecze do dipow Marbo - wszystko w bardzo dobry stanie - laczny koszt za wszystko 850 zlotych wylacznie z odbiorem osobistym (Mokotow, okolice warszawianki).
https://imgur.com/a/fStewEY

Hantle regulowane 24kg fit rabbit, kupione 6 maja 2024 wiec jeszcze miesiac gwarancji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poemat
Poemat
16.03.2026, 04:51:36 via Wykop
  • 1
@Snoxik: Same hantle bym wziął :)
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
06.04.2026, 11:11:51 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Snoxik
Snoxik
Snoxik 24.02.2026, 18:09:52
  • 3
Byczki, mam pytanie odnosnie wyborcow pisu i pisfederacji, bo ciekawy jestem czy byly poruszane ponizsze aspekty (a nie ukrywam ze raczej nie sledze kazdej ich wypowiedzi).

1. Jak wiemy, kazdy przedstawiciel w/w partii jest wzorowym katolikiem, a religia ta uczy nas ze nalezy zawsze pomagac drugiej osobie w potrzebie (swoisty fundament wiary).
Czy w zwiazku z notoryczna nagonka na Ukraine i wytykanie im praktycznie faktu ze istnieja, byly komentarze jak to zachowanie ma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majFriend
majFriend
24.02.2026, 18:12:40 via Wykop
  • 3
@Snoxik:
1. Tak samo ma się do wiary jak ich rozwody, zdrady, kłamstwa, manipulacje i inne. Czyli mają to w piź**ie.

2. Części z nich jest za poborem do wojska, chyba nawet Krzysiu się wypowiadał na ten temat. Natomiast Braun strzelałby do dezerterów
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
25.02.2026, 06:01:23 via Android
  • 0
@majFriend: choć sam się wymigał od ZSW
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 09.01.2024, 21:22:25
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
09.01.2024, 21:26:05 via Android
  • 1
@Snoxik Panowie, policzmy głosy...
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 12.10.2023, 14:54:28
  • 10
Monitoring osiedlowy w wersji 3K (。◕‿‿◕。)

#koty #koteczkizprzypadku #smiesznekotki #dziwniesatysfakcjonujace
Snoxik - Monitoring osiedlowy w wersji 3K (。◕‿‿◕。)

#koty #koteczkizprzypadku #smiesz...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snoxik
Snoxik
Snoxik 08.10.2023, 13:36:57
  • 58
Nie wiem czy było, film z nieszczęsnego festiwalu w Izraelu, na którym w drugim planie widać bojowników Hamasu zbliżających się na paralotniach.

W jednym momencie zwyczajnie cieszysz się życiem, by za kilka godzin w mękach je zakończyć zostając trofeum brudasów, surrealistyczne.

#izrael #palestyna
Snoxik - Nie wiem czy było, film z nieszczęsnego festiwalu w Izraelu, na którym w dru...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tetsuya
Tetsuya
08.10.2023, 13:52:52 via Wykop
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Harpunnik_Dally
Harpunnik_Dally
08.10.2023, 15:09:50 via Wykop
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 06.10.2023, 14:06:43
  • 6
Do tej pory nie znalazłem jasnych powodów, wedle których stadion po meczu został zamknięty. Tutaj z mojej perspektywy miało miejsce największe kuriozum tej sytuacji, dlaczego część zespołu Legii spokojnie opuściła stadion i znalazła się w autokarze, a reszta nie i przymusowo została zamknięta przez ochronę/policję?
Według mnie, to nie powinno mieć miejsca i pewny jestem że sytuacja później nie potoczyłaby się w tamten sposób, gdyby cały zespół czekał w autobusie na wyjazd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozpozi
pozpozi
06.10.2023, 14:15:20 via Android
  • 4
@Snoxik kibiców winilbym w tej sytuacji najmniej, oni pewnie najchętniej odsuneliby tą formację milicyjną od meczów tak samo jak i my, ale będę zdziwiony jeżeli podczas następnego meczu polskiej drużyny w Holandii nie dojdzie do jakichś awantur z policją. Spodziewam się też porządnego przytyku w stronę holenderskich władz z żylety podczas meczu Alkmaar w Warszawie. Nie zdziwię się jeżeli będzie "ksenofobiczna" czy tam "rasistowska", nie można powiedzieć, że nie zasłużyli. Jedyne
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 04.08.2023, 17:43:55
  • 8
Archiwalne nagrania z Powstania Warszawskiego, które idealnie ukazują skale zniszczenia i mocy niemieckiej broni w ówczesnym czasie.
Nie wiem czy było wcześniej wrzucane, jeżeli tak to wybaczcie.

#warszawa #powstaniewarszawskie #historia #ciekawostkihistoryczne
Snoxik - Archiwalne nagrania z Powstania Warszawskiego, które idealnie ukazują skale ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....o
konto usunięte 06.08.2023, 06:56:03 via Android
  • 0
@Snoxik przecież to ruskie katiusze są na tym filmiku, pewnie to nagrane przez armię ruską
  • Odpowiedz
fidelxxx
fidelxxx
06.08.2023, 07:53:51 via Wykop
  • 0
@dean_corso:

Powstanie Warszawskie: Ostrzal 32-35 cm pocisków z wyrzutni rakietowych Wurfgerät 42 "Nebelwerfer", nazywnych w Warszawie "szafami" lub "krowami". Na zdięciu 210. Ciężka Bateria Miotaczy Min (Stellungswerfer) która pod dowódctwem por. Mathy, atakowała Stare Miasto i Śródmieście-Północ z rogu ulic Żelaznej i Żytniej. Budynek a tyłu po lewej, stoi przed nim bunkier, to Żelazna 103 - w czasie istnienia getta był tam posterunek Gestapo.
fidelxxx - @dean_corso: 
  Powstanie Warszawskie: Ostrzal 32-35 cm pocisków z wyrzutn...

źródło: Bundesarchiv_Bild_101I-696-0426-14%2C_Warschauer_Aufstand%2C_Raketenwerfer-Einsatz

Pobierz
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 03.08.2023, 17:14:29
  • 2
polak emigrant vs 3 holenderskich policjantów - jak myślicie kto wygra? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#emigracja #policja #ciekawostki
Snoxik - polak emigrant vs 3 holenderskich policjantów - jak myślicie kto wygra? ( ͡°...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

freshmanR
freshmanR
03.08.2023, 17:23:14 via Wykop
  • 0
@Snoxik: w tle jest sklep miras, ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
karakanjaroslaw
karakanjaroslaw
03.08.2023, 18:14:18 via Wykop
  • 2
@Snoxik: chciałbym wiedzieć, pod wpływem czego był ten husarz xd
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 01.02.2023, 20:35:20
  • 7
Chciałem się tylko podzielić moim ulubionym gifem, bo wykop dalej śmierdzi kupą.
Miłego wieczoru

#koty #cosnaoslode #dobranoc #heheszki
Snoxik - Chciałem się tylko podzielić moim ulubionym gifem, bo wykop dalej śmierdzi k...

źródło: LazyFocusedAustralianfurseal-poster

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miszczu90
miszczu90
01.02.2023, 20:50:15 via Wykop
  • 0
@Snoxik: melduje że naprawa wykopu, jest już na ukończeniu

upsss.....
miszczu90 - @Snoxik: melduje że naprawa wykopu, jest już na ukończeniu

upsss.....
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 20.10.2022, 19:30:51
  • 1384
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

octave25
octave25
20.10.2022, 19:38:54 via iOS
  • 1140
@Snoxik: A czemu ten ork nie jest na froncie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konigstiger44
Konigstiger44
20.10.2022, 19:40:40
  • 1231
@Snoxik: Stara wie że jej chłop jest na ćwierć strzała więc stara się odciągnąć chłopa
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 20.08.2022, 22:07:02
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snoxik
Snoxik
Snoxik 27.02.2022, 14:58:58
  • 829
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

knur3000
knur3000
27.02.2022, 15:02:42
  • 673
@Snoxik: i Pies siedzi przy ciałach. Powiedzcie że to nie jest wspaniałe zwierzę
  • Odpowiedz
Manio1199
Manio1199
Manio1199
27.02.2022, 15:03:29 via Android
  • 509
@jakubek5494 Putin wydał rozkaz ataku, ale to wszyscy Rosjanie są za to odpowiedzialni i nie zmienisz mojego zdania.
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 26.09.2021, 18:50:09
  • 0
Mirki mam pytanie odnośnie prawa administracyjnego i byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc.
Odkryłem że starosta powiatowy na 99.9% rażąco złamał prawo wydając pozwolenie na budowę osiedla mieszkaniowego, które łamie warunki miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jak i ustawę środowiskową.
Powoli zebrałem na to wszystkie dowody, które następnie przedstawiłem w piśmie do Wojewody. Niestety jak się okazało ze względu na moją nieznajomość prawa administracyjnego wniosek formalny zawiera braki i dostałem wezwanie do jego uzupełnienia w terminie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....r
l.....r
konto usunięte 26.09.2021, 21:09:17
  • 1
@Snoxik: należy zacząć od tego, czy masz interes prawny w zaskarżeniu tej decyzji, bo jeśli nie, to możesz jedynie zawiadomić Wojewodę o ewentualnych nieprawidłowościach i wtedy może on, ale nie musi, wszcząć postępowanie z urzędu. Jeśli natomiast masz interes prawny i jesteś stroną, to na Twój wniosek musi wszcząć postępowanie.
  • Odpowiedz
l.....r
l.....r
konto usunięte 26.09.2021, 21:21:49
  • 1
@Snoxik: jeśli sąsiadujesz z tym osiedlem, to w zasadzie nie będzie kłopotów z wykazaniem interesu prawnego. Jednak jeśli to osiedle na drugim końcu miasta, to pojawi się problem. Zakładam jednak, że mamy do czynienia z pierwszą opcją. Wówczas po prostu precyzujesz, że wnosisz o wszczęcie postępowania na wniosek z art. 156 § 1 pkt 2 (skoro pisałeś, że chodzi o rażące naruszenie prawa) i uzasadniasz swój interes prawny.
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 08.09.2021, 21:00:02
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tasde
Tasde
08.09.2021, 21:27:35
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
u.....e
u.....e
konto usunięte 09.09.2021, 05:07:11 via iOS
  • 1
@Tasde: Załóż okulary skoro nie widzisz ze piłka najpierw wznosiła się w lewa stronę i potem poszła w prawa.
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 05.09.2021, 19:57:41 via iOS
  • 3
Jeżeli ktokolwiek skłamie w formularzu wjazdowym do kraju to naturalnym skutkiem takiego czynu jest jego deportacja.
Media od wczoraj trąbiły że czwórka piłkarzy Argentyny skłamała w dokumentach nie wykazując pobytu w Anglii, co miało na celu ominięcie obowiązkowej kwarantanny. Służby brazylisjkie ostrzegały zawodników jak i samą federacje argentyńska że mają oni pozostać w hotelu czekając na deportacje. Niestety zwyczajnie to olały.
Pojawiają się głosy że federacja nie mogła wejść do szatni przed
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snoxik
Snoxik
Snoxik 05.09.2021, 19:23:28 via iOS
  • 21
O ile się nie mylę to po raz pierwszy PZPN nie załatwiło biletów na wyjazdowy mecz reprezentacji, nie było w ogóle możliwości ich zakupu, co z perspektywy poprzednich wyjazdów jest absurdem.
Kulesza się nie popisał z organizacją i dlatego teraz ciągle w ciepłych słowach pozdrawiają PZPN.
#mecz #reprezentacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominowiak
dominowiak
05.09.2021, 19:24:16
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
B.....e
B.....e
konto usunięte 05.09.2021, 19:32:28
  • 0
@Snoxik: I gdzie s teraz hejterzy Rudego?
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 02.09.2021, 20:04:09 via iOS
  • 1
Szkoda że Borek nie był taki wyszczekany jak za kadencji Brzęczka , nasi nie byli w stanie wyjść z własnej połowy przez większość spotkania grając z „pastuchami”.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snoxik
Snoxik
Snoxik 19.08.2021, 15:22:16
  • 2
Puma wczoraj pokazała trzecie komplety strojów dla klubów partnerskich :D
Cóż tu ukrywać, wszyscy kibice z tego co widzę w-------i i adekwatnie porównują je do piżam czy strojów treningowych.
#pilkanozna #puma
Snoxik - Puma wczoraj pokazała trzecie komplety strojów dla klubów partnerskich :D 
...

źródło: comment_1629386429omVzGymg7gg78aLiHXyBfC.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I.....n
I.....n
konto usunięte 19.08.2021, 15:28:36
  • 0
@Snoxik: a ja myślałem, że dla Sassuolo się nie postarali z trzecim strojem
I.....n - @Snoxik: a ja myślałem, że dla Sassuolo się nie postarali z trzecim strojem

źródło: comment_1629386903YfYxBYanxAtsthee6VRR2C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Faiko
Faiko
20.08.2021, 19:39:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snoxik:

Koszulka bez herbu


No ich coś chyba grzeje
  • Odpowiedz
Snoxik
Snoxik
Snoxik 18.08.2021, 16:58:19
  • 14
#heheszki #zniszczonedziecinstwo #pokemon #z--------------a
Snoxik - #heheszki #zniszczonedziecinstwo #pokemon #z--------------a

źródło: comment_1629305880Zjj2D4mqCQCQR6nH46I2tx.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Berkel_88
Berkel_88
19.08.2021, 07:13:20 via Android
  • 0
@Snoxik ile razy to juz dzisiaj będzie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.01.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking