Dotychczas pracowałem na laptopie Dell Lattitude i było ok. Teraz próbowałem z jakąś klawiaturą A4TECH i zaczęło się...
Spróbuję wrócić do laptopa, ale boję się, że to nie wystarczy. Pracuje ktoś z was na klawiaturze ergonomicznej, da się do tego przyzwyczaić? XD Pomogło to komuś














źródło: comment_I4bF7McPJkB9ibgAZFLDjNLrRgZfsiWZ.jpg
Pobierz