Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
Jakiś czas temu zauważyłem, że ktoś mi sie włamał na konto EA. Nie mam miałem tam nic, bo w gry nie gram, a założyłem tylko po to żeby spróbować darmowego apexa z kumpel (#!$%@? gra). Nie myśląc zbyt wiele o tym, stwierdziłem, że w sumie niech się typ loguje, bo i tak nic tam nie mam (karty kredytowej nie podpinalem), a ciekaw byłem co z tego wyjdzie. No i wczoraj idąc spać, dostaje powiadomienie mail, że typo znowu zalogowal mi się na koncie EA. Mało tego, kupił wersję delux battlefielda xD ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć co tutaj się #!$%@?? XD

#kiciochpyta #gry #origin ##!$%@?
whoru - Jakiś czas temu zauważyłem, że ktoś mi sie włamał na konto EA. Nie mam miałem...

źródło: comment_VvJ6fB3UuVP9AeiVkvczU0aKoJeVMPQV.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@whoru: Znajomemu się ostatnio też włamali. Mieli dostęp nawet na maila. Po kontakcie z supporten oczywiście odzyskał wszystkie konta. Włamywacz okazał się spoko ziomkem bo zaraz po uzyskaniu dostępu do konta, zagrał kilka rankedów w lola i wbił mu do platyny xD
  • Odpowiedz
U mnie co chwilę się ktoś loguje na origin. Mam dwustopniową weryfikację i prawie codziennie dostaje powiadomienia sms z kodem do zalogowania.
  • Odpowiedz
@whoru: mi się kiedyś ktoś włamał na konto do #leagueoflegends

debil nie zmienił emaila i hasła i nawet tego nie zauważyłem, ale pewnego razu wchodzę i patrzę, że moje skille mają inne nazwy + mam golda, a ja ledwo srebro miałem + kilka nowych skinów xD

nie wiem czy to jakiś koreański haker, który boostuje darmowo konta czy coś, ale nie zmieniłem hasła i emaila przez długi czas
  • Odpowiedz
  • 4
@whoru miałem podobnie na steamie, jakiś Rusek mi się włamał na konto, zostawiłem je ale po jakimś czasie napisałem do Valve podałem kodzik ze starej gry która miałem w bibliotece i oddali patrzę a tam Hitman z 2018 roku kupione xd
  • Odpowiedz
@whoru: ja ostatnio odzyskiwałem Konto Origin właśnie. Koleś dwa lata temu prawie mi je ukradł, pozmieniał hasła i adresy mail bo do maila miałem takie samo hasło xD
I tak olałem temat bo tam był jakiś BF1 i inne głupoty w które nie grałem, z miesiąc temu postanowiłem odzyskać konto, zajęło mi to z 10 minut, infolinia EA działa w tej kwestii bez zarzutu ale niestety nic koleś nie kupił
  • Odpowiedz