Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SnorkyPL

SnorkyPL

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21221
  • Znaleziska 111
  • Mikroblog 21110
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 24
a.....3
a.....3
konto usunięte 05.07.2019, 09:20:23
  • 13
#heheszki
a.....3 - #heheszki

źródło: comment_yKBaLfrQV6B1OtzbjPgvZdiZcqqDFkhh.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 05.07.2019, 09:23:45
  • 2
@arkibozka_1993: kiełbasa w piątek? Tak nie po chrześcijańsku.
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
05.07.2019, 07:20:35
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 05.07.2019, 07:26:05
  • 0
@vateras131: mnie to czeka w przyszłym tygodniu...
  • Odpowiedz
Z.....e
Z.....e
konto usunięte 04.07.2019, 11:36:40
  • 181
Cwaniactwo i spryt to chyba najlepsze perki jakie można w życiu mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostałem właśnie wyniki z E14(Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami) i dostałem 89% W ogóle nie miałem ochoty uczyć się tego w ramach szkoły, nie potrafiłem sqla, php, jsa, a nawet nie pamiętałem wielu rzeczy potrzebnych do robienia css, ale wykorzystałem zmysł cwaniactwa i dzięki narzędziom deweloperskim z chrome
Z.....e - Cwaniactwo i spryt to chyba najlepsze perki jakie można w życiu mieć ( ͡° ͜...

źródło: comment_FdthgqBqFYxXFil4NGzempz7RpHFJE0l.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 04.07.2019, 11:54:18
  • 5
@ZjemCiNoge: jeśli kiedyś trafisz na szkolenie bodajże ze Scrum'a to się dowiesz, że nie ma sensu wymyślać na nowo rozwiązan, które ktoś już wymyślił i łatwiej (i szybciej) jest zaimplementować (zerżnąć) cudze rozwiązanie. Zwłaszcza jak umiescił je gdzieś nieodpłatnie w sieci.
  • Odpowiedz
s.....R
s.....R
konto usunięte 04.07.2019, 11:42:20 via Zakop
  • 4
I cyk donosik.
#polskiedrogi
s.....R - I cyk donosik. 
#polskiedrogi

źródło: comment_AdW9GuC5T4AQ2jLpbGbpRxQifjE9XVbC.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 04.07.2019, 11:43:56
  • 0
@s4nskR:
SnorkyPL - @s4nskR:

źródło: comment_RHZLRnucTQC35HkjQGrPRHZXfNQBbpcd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Morus123
Morus123
03.07.2019, 12:44:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#airdots #redmi #airdots czy w redmi airdots powinny być klikane obie słuchawki? Bo u mnie tylko lewa się klika a prawa ani dgrnie no i nie mogę ich sparowac między sobą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 03.07.2019, 12:45:48
  • 0
@Morus123: w moich klika w obu. Może jedną masz uszkodzoną.
  • Odpowiedz
m.....o
m.....o
konto usunięte 03.07.2019, 07:50:35 via iOS
  • 12
Mirki #informatyka #nawigacja cos takiego wyświetlił mi Garmin. Od kiedy karty pamięci mają okres przydatności?
m.....o - Mirki #informatyka #nawigacja cos takiego wyświetlił mi Garmin. Od kiedy ka...

źródło: comment_AJ79LpvB9RByMC9HXul9TzQpPbLN0KGa.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 03.07.2019, 07:58:13
  • 4
@mitatuyo: wyjmij z Garmina, sformatuj na kompie i sprawdź czy zadziała.
Pierwsze słyszę, żeby karta SD miała termin przydatności. Prędzej jakieś uszkodzenie mechaniczne, błędy zapisu, to może.
  • Odpowiedz
wsciekly_padalec
wsciekly_padalec
02.07.2019, 11:38:54 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 02.07.2019, 11:46:36
  • 0
@wsciekly_padalec: "zakłócanie miru domowego" czy jakoś tak. I nie ważne, że jest środek dnia. Do tego można dodać, że jest to po prostu uciążliwe.
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL 02.07.2019, 12:06:48
  • 0
@wsciekly_padalec: lepiej od razu uderzać. Nagraj co się dzieje i jaki jazgot jest i dzwoń. Przyjadą, wlepią mandat 50pln dla właścicielki i pojadą. Na następny dzień - to samo. I tak do "usranej śmierci", aż się komuś znudzi (Tobie, albo sąsiadce i pozbędzie się psów). A te ujadające "k-----i" są najgorsze. Jazgocze to takimi częstotliwościami, że do szału szybko doprowadza.
  • Odpowiedz
CiasteczkoMen
CiasteczkoMen
02.07.2019, 11:31:55
  • 0
Jak paczka była nadana w paczkomacie 1 lipca 2019, 16:48, a odebrana od nadawcy 2 lipca 2019, 7:06, to nie ma raczej liczyć, że dziś przyjdzie?
#kiciochpyta #paczkomaty #inpost
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 02.07.2019, 11:36:23
  • 0
@CiasteczkoMen: nie ma opcji - wpierw transport, sortownia, znowu transport i dopiero paczkomat odbiorczy. Minimum 24h podróży.
  • Odpowiedz
S7-1500
S7-1500
02.07.2019, 09:21:50
  • 1
Tworzymy typowego Polaka, ja zaczynam:

- beka z wegetarian,
- tylko manual,

#glupiewykopowezabawy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 02.07.2019, 09:36:58
  • 1
@S7-1500: "nie pyskuj mi tu"
  • Odpowiedz
e.....1
e.....1
konto usunięte 02.07.2019, 09:25:44
  • 1
To już lipiec. Najgorszy miesiąc w roku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 02.07.2019, 09:33:38
  • 1
@eyd1: nie strasz. Jak ma być jeszcze cieplej niż w czerwcu to będzie masakra... Lubię jak jest ciepło, ale jakbym chciał żeby powietrze mnie parzyło to bym się przeprowadził gdzieś gdzie to norma, na przykład do Afryki.
  • Odpowiedz
saczuser
saczuser
saczuser
27.06.2019, 06:20:58
  • 1
Zamówiłem coś na Banggood. W ich regulaminie jest, że taka i taka przesyłka powinna iść tyle, jak idzie dłużej to można ubiegać się o zwrot/ponowną wysyłkę. Kiedy termin został przekroczony zgłosiłem się raz. Zgodziłem się poczekać dłużej. Napisałem drugi raz i pomyślałem, że poczekam jeszcze kilka dni. Miałem napisać w ten poniedziałek, ale zeszło mi do wczoraj. Dziś otrzymałem kolejną (taką samą odpowiedź): We're sorry... Nie ma śledzenia. Napisali żeby udać się
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 27.06.2019, 06:25:44
  • 5
@saczuser: otwieraj spór i tyle. Hajsy do zwrotu i wtedy możesz złożyć nowe zamówienie. Nie baw się w to, żeby wysłali Ci ponownie, bo nie będziesz miał już wtedy ochrony kupującego, bo czas minął (a przy ponownej wysyłce zegar się nie resetuje).
Robiłem tak już na Aliexpress jak zdarzyło się, że paczka nie dotarła do mnie na czas - nigdy nie miałem problemu przez to.
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL 27.06.2019, 06:52:44
  • 1
@saczuser: zdarzało mi się na Ali, że czas ochrony minął i paczka nie dotarła. Otwierałem spór z informacją, że paczka nie przyszła i chcę hajsy spowrotem. Dostawałem kasę i po tygodniu docierała paczka. Niejednokrotnie pytałem się sprzedawcy - co teraz, bo właśnie paczka dotarła - czy im kasę jakoś przelać, czy zrobić nowe zamówienie, a oni fejkowy numer przesyłki wpiszą, czy jak? Z reguły było: "no my friend. keep it
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL 27.06.2019, 09:46:27
  • 1
@saczuser: z tym Ci niestety nie pomogę. Nie wiem jaką dokładnie ma politykę BG (ja tylko na Ali kupuję). Czy PayPal będzie dochodził o co kaman to nie wiem.
  • Odpowiedz
szejk_wojak
szejk_wojak
27.06.2019, 08:39:35
  • 429
Hehehe, wchodzi 0% pit dla młodych. Koleżanka różowego pracuje za najniższą + premie (300 - 400 zł). Zgadnijcie kogo właśnie poinformowali, że obcinają "premie" o wartość dochodowego xD

#podatki #finanse #januszebiznesu
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 27.06.2019, 08:43:39
  • 256
@szejk_wojak: to się nazywa właśnie "dobra zmiana"...
  • Odpowiedz
farmaceut
farmaceut
27.06.2019, 06:53:08
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 27.06.2019, 06:57:40
  • 0
@farmaceut: (-‸ლ)
  • Odpowiedz
hiperchimera
hiperchimera
27.06.2019, 06:17:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#netflix #kakegurui sezon drugi - małe rozczarowanie, dziwne zakończenie... jestem na nie...

ale pierwszy sezon (jeśli komuś nie przeszkadzają "japońskie bajki" #hiperchimerapoleca

#serial #anime
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 27.06.2019, 06:55:11
  • 0
@hiperchimera: i właśnie zostałem przez Ciebie namówiony do obejrzenia drugiego sezonu :)
  • Odpowiedz
b0br
b0br
26.06.2019, 04:12:47
  • 19
#gdansk
b0br - #gdansk

źródło: comment_GXwoIzVq0i12GErAWCdrOXl7zYO9XEzj.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL 26.06.2019, 04:56:39
  • 1
@b0br: Jakiś magazyn się jara przy trakcie św. Wojciecha:
(info i foto z www.trojmiasto.pl)
SnorkyPL - @b0br: Jakiś magazyn się jara przy trakcie św. Wojciecha:
(info i foto z ...

źródło: comment_h0FvsIO5P22FcufWJZUA5cVpGilxBqIh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL 26.06.2019, 06:11:22
  • 0
@okretowy_sanitariat: tylko go nie dotykaj #pdk
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL 25.06.2019, 06:04:00
  • 174
Kurła, nie wytrzymie.
Taka sytuacja.
Ja, durny polaczek postanowiłem wymienić piec C.O. w domu. Raz, że eko; dwa, że wygoda (nie trzeba latać i non stop dorzucać drzewa do śmieciucha). W piątek i sobotę był u mnie "monter" (cudzysłów zamierzony), który zgodnie z wymogami gwarancji pieca musi wszystko zamontować i uruchomić po raz pierwszy. Pomijając fakt, że miał być zawór 4-drożny, a jest 3-drożny + ATV na powrocie (termostat) to po mojemu gość po
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 06:13:33
  • 2
@Bachal: wynika to z mojego własnego ogarnięcia :) Życie w moim przypadku wymagało umiejętności czytania rysunków technicznych. A wtedy schematy (np. podłączenia sprzętu w serwerowni) instalacji to pikuś.
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 06:39:58
  • 4
@mmarekkk: U mnie było ich 2 i grzebali się przez 2 dni. W sumie, to 1,5 dnia, bo w piątek popracowali gdzieś ze 2h i rozwalili gwintownicę. Jak pojechali po drugą (obaj) to wcięło ich na 4h i wrócili z miedzią zamiast gwintownicy. Ja rozumiem, że po drodze złapała ich potężna ulewa i musieli ją przeczekać, ale wystarczyło mnie zapytać, a ja bym załatwił gwintownicę w 15-20 minut (od ojca
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 07:09:24
  • 0
@mmarekkk: u mnie hajs z gminnego programu skończył się już w lutym :P Także tylko WFOŚiGW, a tam papierologia nie warta zachodu.
@MagnusArias: jestem co prawda ojcem, ale moja córka (jedyne jak narazie dziecko) ma 4 lata, więc raczej niewykonalne żebym Twoim ojcem był :P
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 07:26:59
  • 5
@Purple: najciekawsze jest to, że gość, który u mnie robi uważa się za serwisanta ostatniej szansy xD
Bo, "jak był tam problem u Pani X w mieście Y to do mnie dzwonili, żebym pojechał i naprawił, bo tylu serwisantów tam już było i nie mogli naprawić i babka chce nas do sądu podać. Jedź, bo jak Ty nie naprawisz to nikt nie naprawi."
Takie historie od niego słyszałem, a typek prostego schematu nie
SnorkyPL - @Purple: najciekawsze jest to, że gość, który u mnie robi uważa się za ser...

źródło: comment_YFtVYcygg8EYcmtFhSQ8Ju4qpaTlLydt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 08:28:21
  • 0
@mmarekkk: u mnie niestety 3-drożny i to trochę zmienia. Bojler będzie dogrzewany cały czas, bo nie mam innego źródła ciepłej wody. Piec to Defro Spectra 14kW.

@mackw: nie chce mi się z tym pierdzielić. U mnie też kryterium dochodowe jest takie, że gra nie warta świeczki (razem z teściami w jednym domu żyjemy, więc na osobę teoretycznie wychodzi dużo).
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 08:30:56
  • 0
@robertx: ja ogarniam - on nie za bardzo :P Przed chwilą mu tłumaczyłem, że piec ma funkcje "tryb lato (samo C.W.U.)" i "tryb zima (wszystko)". Trochę oczy wywalił. Twierdzi, że 2 miechy temu był na szkoleniu, a od tamtego czasu wyszła nowa wersja sterownika i są jakieś nowe funkcje (m.in. nie wiedział o tych trybach, minimalnym otwarciu zaworu, kierunku otwierania zaworu, itd.). Do tego nigdy nie zakładał instalacji, gdzie będzie
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 09:40:58
  • 3
@mmarekkk @robertx @mackw @MagnusArias @Purple @Salomonthekrol : o ja pierdziele. Normalnie trzeba gościa pilnować bardziej niż mojej 4-letniej córki. Już 3 razy jak mnie nie było (pracuję dzisiaj z domu) zmieniał koncepcję i chciał inaczej podpinać. Normalnie co się tylko odwrócę to wkręca jakiś trójnik zamiast kolanka i chce wodę rozdzielać, gdzie powrót z bojlera będzie blokowany przez ATV. Zaraz będę miał doktorat z hydrauliki i
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 09:46:34
  • 0
@Salomonthekrol: w tym sęk, że on jest właśnie właścicielem sklepu, który jest oficjalnym dystrybutorem na moim rejonie. Jedynie gdzie można dzwonić, to do producenta (Defro) i tam kręcić Małysza, ale ich to może mało obchodzić - hajs za piec jest, więc mają w pompie.
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 13:58:58
  • 0
@dejvo: tylko woda to taka bestia, że pójdzie tam, gdzie najłatwiej, więc istnieje prawdopodobieństwo, że woda by krążyła piec -> trójnik -> atv -> piec, a na boiler nic by nie szło (albo mało). Do tego powrót z CWU razem z CO przed ATV to złe rozwiązanie, bo póki ATV nie osiągnąłby 55st. to powrót z CWU (i CO) byłby zamknięty, czyli woda zimna.

@Dejna93: teoretycznie to jest
  • Odpowiedz
SnorkyPL
SnorkyPL
Autor
25.06.2019, 14:07:02
  • 0
@Crodin: przy starej instalacji (i starym piecu) pompka była na zasilaniu. Ciśnienie gorącej wody pójdzie Ci samo, ale do pewnego stopnia. Mój dom jest dość wysoki (specyficzna konstrukcja), a rurki od grzejników dość cienkie (zrobione z miedzi) i bez pompki ani rusz - nagrzejesz 2-3 najniższe grzejniki, a dalej nic. Na piecu będzie 70-80st, a w domu zimno. Pompka musi być u mnie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.11.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking