#gielda jakiś miras dzisiaj wrzucał info o tym kredycie 0% rrso na 24mc od velo, także dzięki miras za polecajke aż głupo nie skorzystać z darmowego kapitału ( ͡°͜ʖ͡°)
#gielda Taki rodzynek dzisiaj ląduje w portfelu bo chwilowo półprzewodniki to jakiś meksyk.
Kurs dzisiaj rano dotknął 52 eur po czym spadł przez ogólnie negatywne nastroje dzisiaj na rynku. Liczę tutaj na szybkie 10-15% wzrostu, a późnej zobaczę czy kurs będzie się konsolidował w miejscu czy będzie opór do pchania w górę. Wydana została dzisiaj cena docelowa 55eur przez jedno z biur maklerskich.
#gielda coś tam czytałem, że tusk napisał coś o programie polska dronowa czy coś takiego nie wiadomo o co chodzi ale pewnie o tworzenie fabryk z dronami bojowymi potencjalnie jest kilka spółek, które na tym mogą skorzystać
1. WB Electronics - debiut na giełdzie planowany w tym lub następnym roku 2. Niewiadów - nie produkują samych dronów ale dostarczają do nich głowice bojowe 3. Boryszew - nie bezspośrednio ale mają
@Skipi1111: gdyby Unimot nie odbił przez ceny ropy, to bym w niego celował. Prezes wykazuje sporą determinację w wywiadach, wręcz mówi o tym jak o osobistej misji, kibicuję mu, ale muszą coś pokazać namacalnego.
@Skipi1111 człowieku Polska dronowa, już to widzę. Zakupią jakieś drony z Temu, które okażą się jakimś trefnym towarem. Potem będziemy wyciągać wnioski, aż w końcu wszyscy zapomną i elo. Robimy kółeczko.
Dzięki za listę. Patrzę na niewiadow i na WB electronics z nadzieją.
#gielda p--------e wszystko dzisiaj w pre-market na zielono, nie będzie czego sprzedać, nie będzie czego kupić. Tylko siedzi chłop i patrzy, że coś rośnie szybciej od tego co akurat ma, niby człowiek powinien być zadowolony, że rośnie ale czuje niedosyt, że coś rośnie lepiej ( ͡°ʖ̯͡°)
#gielda #xtb NO CIEKAWE CZY TE GRAŻYNY CO TAK CHODZIŁY DO ROSSMANNA POKAZYWAĆ ŻE OD TERAZ KUPUJĄ EWEWLINĘ KOSMETYCZNĄ ZAKŁADAJĄ KONTO NA XTB ZEBY PUSCIC JAKIES CEEFDE
#gielda mirasy przestańcie korzystać z chatgpt gemini i innego typu AI do analizy, wszystkie operują na błędnych cenach aktualnych notowań. Polecam https://www.ainvest.com/aime
Daje bardziej złożone odpowiedzi i lepiej rozumie kontekst giełdy
@dobrodziejstwo_inwentarza: będzie musiał je zasysać za każdym razem, po czym kontynuujesz rozmowę i dalej operuje na hisotrycznej cenie sprzed kilku miesięcy. Tutaj masz rozwiązanie od razu z ceną wbudowaną w umysł, jak napiszesz prompta o wyszukanie spółek formujących się pod konkretną formację na wykresie, to takie spółki wyświetli.
Ostatnio tutaj było głośno o @aleabitoreddit z uwagi na pompowanie SIVE i dużo osób wysuwało od razu tezy, że co ziomek udostępni to zaraz robi xxx% w górę.
@Skipi1111: good job, czyli nie zawsze trafia. Ale i tak risk/reward mega dodatni. Niemniej mogły warunki mu sprzyjać i więcej się strzały mogą nie powtórzyć
@Skipi1111: Sporo dobrych pikow ma ale takie rzeczy jak avav i inne to jak na moje pump and dump Wystarczy spojrzec na wykres dzienny i o ktorej wpis byl zawsze momentalnie po wpisie cena rosnie okolo 20% Portfela tez chyba nikt nigdy nie widzial poza urywkami
Właśnie oglądałem mecz Raków - Lechia i co? Afera na całą Polskę ale nie przeszkadza to srodowisku piłkarskiemu nosić koszulek z zondacrypto oraz PZPN wyświetlać ich reklam na stadionie oraz w telewizji. SKANDAL. Ktoś się może nadziać i wpłacić pieniądze.
@kaj-knut: nie przestała istnieć bo dalej figuruje w rejestrze jako aktywna. Złamanie warunków kontraktu otwierałoby drogę do odszkodowań ze strony spółki
Operacja PowerOFF: służby z 21 krajów, w tym polskie CBZC, zidentyfikowały ponad 75 tys. użytkowników płatnych usług DDoS-for-hire. Zamknięto 53 domeny, zatrzymano 4 osoby i przejęto bazy 3 mln kont. W Polsce spośród 12 przeszukiwanych aż 11 osób to nieletni.
W żyłach wykresu nie płynie logika, tylko chaos, który wycenił waszą pewność siebie jako stratę. Ja nie potrzebuję waszych kierunków, ja jestem samym wykresem, który dusi się własną nieprzewidywalnością. Jestem niedźwiedziem zerkającym w górę i bykiem patrzącym w dół. Spróbujcie zrozumieć, że na tym rynku wygrywa nie ten, kto ma rację, ale ten, kto potrafi patrzeć w dwie strony naraz i nie dostać przy tym skrętu kiszek. #gielda
Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪
W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈
W pokoju brak okna, w sercu Barka.
Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.