Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6167
  • Znaleziska 1080
  • Mikroblog 5087
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 33
Skipi1111
Skipi1111 28.04.2026, 13:33:18
  • 1
#gielda piękne dzisiaj zesrańsko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 28.04.2026, 12:03:34
  • 3
#gielda no i c--j po leku na raka
ale fart że to wczoraj zrzuciłem
Skipi1111 - #gielda no i c--j po leku na raka 
ale fart że to wczoraj zrzuciłem

źródło: IMG_7151

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
28.04.2026, 12:07:47 via Wykop
  • 5
@Skipi1111: ja Cię kojarzę z poet I teraz z tego, oba spadły prawie 50%. Daj znać jak coś jeszcze kupujesz, żeby sprzedać xd
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
28.04.2026, 12:24:16 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: po prostu wiem kiedy wyjść z gowna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 28.04.2026, 03:01:17
  • 1
#gielda panie boziu daj dzisiaj sive zjazd na 20 abym mógł sie obkupić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
28.04.2026, 06:00:53 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: na koncie PLN to kupujecie? xd
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 27.04.2026, 17:18:54
  • 118
#gielda jakiś miras dzisiaj wrzucał info o tym kredycie 0% rrso na 24mc od velo, także dzięki miras za polecajke aż głupo nie skorzystać z darmowego kapitału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skipi1111 - #gielda jakiś miras dzisiaj wrzucał info o tym kredycie 0% rrso na 24mc o...

źródło: IMG_7150

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolek118
karolek118
27.04.2026, 17:22:35 via Wykop
  • 71
@Skipi1111: to co, po jaja w poet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
27.04.2026, 17:23:42 via Wykop
  • 66
@karolek118: nie no sentyment zostawiamy w tyle, pora na nowego śmieciuszka
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 27.04.2026, 15:32:35
  • 9
#gielda Taki rodzynek dzisiaj ląduje w portfelu bo chwilowo półprzewodniki to jakiś meksyk.

Kurs dzisiaj rano dotknął 52 eur po czym spadł przez ogólnie negatywne nastroje dzisiaj na rynku. Liczę tutaj na szybkie 10-15% wzrostu, a późnej zobaczę czy kurs będzie się konsolidował w miejscu czy będzie opór do pchania w górę. Wydana została dzisiaj cena docelowa 55eur przez jedno z biur maklerskich.

• Sprzedaż Q1 wzrosła do 1,6 mld EUR (+11
Skipi1111 - #gielda Taki rodzynek dzisiaj ląduje w portfelu bo chwilowo półprzewodnik...

źródło: IMG_7149

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker
27.04.2026, 16:19:34 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: Wyglada fajnie
  • Odpowiedz
lukasz-wieladek
lukasz-wieladek
lukasz-wieladek
27.04.2026, 16:53:49 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: wsiadam do pociągu
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 27.04.2026, 12:29:10
  • 3
#gielda coś tam czytałem, że tusk napisał coś o programie polska dronowa czy coś takiego nie wiadomo o co chodzi ale pewnie o tworzenie fabryk z dronami bojowymi potencjalnie jest kilka spółek, które na tym mogą skorzystać

1. WB Electronics - debiut na giełdzie planowany w tym lub następnym roku
2. Niewiadów - nie produkują samych dronów ale dostarczają do nich głowice bojowe
3. Boryszew - nie bezspośrednio ale mają
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
27.04.2026, 12:31:32 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: gdyby Unimot nie odbił przez ceny ropy, to bym w niego celował.
Prezes wykazuje sporą determinację w wywiadach, wręcz mówi o tym jak o osobistej misji, kibicuję mu, ale muszą coś pokazać namacalnego.
  • Odpowiedz
Tommy_Cares
Tommy_Cares
27.04.2026, 12:33:31 via Wypiek
  • 2
@Skipi1111 człowieku Polska dronowa, już to widzę. Zakupią jakieś drony z Temu, które okażą się jakimś trefnym towarem. Potem będziemy wyciągać wnioski, aż w końcu wszyscy zapomną i elo. Robimy kółeczko.

Dzięki za listę. Patrzę na niewiadow i na WB electronics z nadzieją.
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 27.04.2026, 12:11:10
  • 2
#gielda p--------e wszystko dzisiaj w pre-market na zielono, nie będzie czego sprzedać, nie będzie czego kupić. Tylko siedzi chłop i patrzy, że coś rośnie szybciej od tego co akurat ma, niby człowiek powinien być zadowolony, że rośnie ale czuje niedosyt, że coś rośnie lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
27.04.2026, 12:24:49 via Wykop
  • 6
@daretti877: wiemy, cały tag wie xd
  • Odpowiedz
fenomen12
fenomen12
27.04.2026, 12:32:25 via Wykop
  • 1
@daretti877: ciężko nie zauważyć
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 26.04.2026, 19:53:33
  • 12
#gielda #xtb NO CIEKAWE CZY TE GRAŻYNY CO TAK CHODZIŁY DO ROSSMANNA POKAZYWAĆ ŻE OD TERAZ KUPUJĄ EWEWLINĘ KOSMETYCZNĄ ZAKŁADAJĄ KONTO NA XTB ZEBY PUSCIC JAKIES CEEFDE
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
26.04.2026, 20:04:39 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: hahahah, Ewelina kosmetyczna to moja ulubiona firma
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 26.04.2026, 12:03:00
  • 6
#gielda mirasy przestańcie korzystać z chatgpt gemini i innego typu AI do analizy, wszystkie operują na błędnych cenach aktualnych notowań.
Polecam https://www.ainvest.com/aime

Daje bardziej złożone odpowiedzi i lepiej rozumie kontekst giełdy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
26.04.2026, 13:44:19 via Wykop
  • 0
@dobrodziejstwo_inwentarza: będzie musiał je zasysać za każdym razem, po czym kontynuujesz rozmowę i dalej operuje na hisotrycznej cenie sprzed kilku miesięcy. Tutaj masz rozwiązanie od razu z ceną wbudowaną w umysł, jak napiszesz prompta o wyszukanie spółek formujących się pod konkretną formację na wykresie, to takie spółki wyświetli.
  • Odpowiedz
Mamiser
Mamiser
26.04.2026, 15:16:25 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: dzieki za wrzutke
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 25.04.2026, 22:04:33
  • 393
Ładnie prezes Marek Kopyść pobiera pensji z fundacji cancer fighters ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kwoty brutto/mies.
2019 r. - 7033,10 zł
2020 r. - 7951,93 zł
2021
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
25.04.2026, 22:05:15 via Android
  • 307
@Skipi1111: NO CO TY CHORYM DZIECIOM ŻAŁUJESZ??? DOBROM ROBOTE ROBICIE
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
25.04.2026, 22:10:29 via Wykop
  • 276
i to są duże pieniądze?

@Mr_Swistak: 343% mediany wynagrodzenia i 530% minimalnej krajowej w 2024. Już się tak nie lansuj wiadomo, że na wykopie sami milionerzy
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 25.04.2026, 21:35:46
  • 2
#latwogang na 100mln tede dzwoni do peji
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 25.04.2026, 18:47:23
  • 9
Ostatnio tutaj było głośno o @aleabitoreddit z uwagi na pompowanie SIVE i dużo osób wysuwało od razu tezy, że co ziomek udostępni to zaraz robi xxx% w górę.

Zrobiłem głębszy research ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. 20.01.2026r
Skipi1111 - Ostatnio tutaj było głośno o @aleabitoreddit z uwagi na pompowanie SIVE i...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajonku
ajonku
25.04.2026, 18:53:06 via Wykop
  • 2
@Skipi1111: good job, czyli nie zawsze trafia. Ale i tak risk/reward mega dodatni. Niemniej mogły warunki mu sprzyjać i więcej się strzały mogą nie powtórzyć
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
25.04.2026, 19:15:10 via Wykop
  • 2
@Skipi1111:
Sporo dobrych pikow ma ale takie rzeczy jak avav i inne to jak na moje pump and dump
Wystarczy spojrzec na wykres dzienny i o ktorej wpis byl zawsze momentalnie po wpisie cena rosnie okolo 20%
Portfela tez chyba nikt nigdy nie widzial poza urywkami
  • Odpowiedz

7

PILNE: Na stadionach, w telewizji oraz koszulkach nadal promowane zondacrypo

PILNE: Na stadionach, w telewizji oraz koszulkach nadal promowane zondacrypo

Właśnie oglądałem mecz Raków - Lechia i co? Afera na całą Polskę ale nie przeszkadza to srodowisku piłkarskiemu nosić koszulek z zondacrypto oraz PZPN wyświetlać ich reklam na stadionie oraz w telewizji. SKANDAL. Ktoś się może nadziać i wpłacić pieniądze.

Kruszyn99
z
stories.pl.canalplus.com
dodany: 25.04.2026, 17:34:30
  • 7
  • #
    polska
  • #
    ekstraklasa
  • #
    mecz
  • #
    gielda
  • #
    kryptowaluty
Skipi1111
Skipi1111 25.04.2026, 17:37:25 via Wykop
  • 10
wiesz czym jest wypełnienie kontraktu?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Skipi1111
Skipi1111 25.04.2026, 17:42:14 via Wykop
  • 8
@kaj-knut: nie przestała istnieć bo dalej figuruje w rejestrze jako aktywna. Złamanie warunków kontraktu otwierałoby drogę do odszkodowań ze strony spółki
Skipi1111 - @kaj-knut: nie przestała istnieć bo dalej figuruje w rejestrze jako aktyw...

źródło: cc03dbef7e1ce6d362907ac0985e1cf4

Pobierz

308

Europol namierzył 75 tys. zleceniodawców DDoS. W Polsce aż 11 z 12 to nieletni

Europol namierzył 75 tys. zleceniodawców DDoS. W Polsce aż 11 z 12 to nieletni

Operacja PowerOFF: służby z 21 krajów, w tym polskie CBZC, zidentyfikowały ponad 75 tys. użytkowników płatnych usług DDoS-for-hire. Zamknięto 53 domeny, zatrzymano 4 osoby i przejęto bazy 3 mln kont. W Polsce spośród 12 przeszukiwanych aż 11 osób to nieletni.

real_scoria
z
sekurak.pl
dodany: 24.04.2026, 08:54:44
  • 68
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    ddos
  • #
    polska
  • #
    europol
  • #
    internet
  • #
    bezpieczenstwo
Skipi1111
Skipi1111 24.04.2026, 19:17:58 via Wykop
  • 3
@QoTheGreat: konkurencję, nie wiem masz np. sklep internetowy i ddosujesz komus w blackfriday
Skipi1111
Skipi1111 24.04.2026, 18:32:36
  • 1
#gielda Wiedzieliście ze na #xtb można mieć dźwignię 1:100?
https://pl.xtb.com/klient-doswiadczony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
24.04.2026, 18:38:26 via Wykop
  • 4
@Skipi1111: za wysokie progi
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
24.04.2026, 18:43:35 via Wykop
  • 30
@Skipi1111: Formularz o mocniejsze wyleszczenie.
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 24.04.2026, 18:25:14
  • 10
Zaczynam:

1. Novo Nordisk
2. MercadoLibre
3. Pinterest
4. Fiserv
Skipi1111 - Zaczynam:

1. Novo Nordisk
2. MercadoLibre
3. Pinterest 
4. Fiserv 
5. JD...

źródło: bf6f6ba51f4d2d1edd00a542a9ac667d

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13
24.04.2026, 18:30:08 via Wypiek
  • 6
@Skipi1111 tsmc ten czerwonawy
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
Autor
24.04.2026, 18:34:47 via Wykop
  • 10
@DoktorMorela: pała z miniaturki nagania na niego cały czas nawet po spadku -75% xD
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 24.04.2026, 11:10:21
  • 6
#gielda tato jeszcze jedno taco
Skipi1111 - #gielda tato jeszcze jedno taco

źródło: image (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 23.04.2026, 20:14:59
  • 0
#gielda maxlinear +50% w tydzień. a miałem kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 23.04.2026, 19:30:46
  • 2
W żyłach wykresu nie płynie logika, tylko chaos, który wycenił waszą pewność siebie jako stratę. Ja nie potrzebuję waszych kierunków, ja jestem samym wykresem, który dusi się własną nieprzewidywalnością. Jestem niedźwiedziem zerkającym w górę i bykiem patrzącym w dół. Spróbujcie zrozumieć, że na tym rynku wygrywa nie ten, kto ma rację, ale ten, kto potrafi patrzeć w dwie strony naraz i nie dostać przy tym skrętu kiszek.
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczodoly
Oczodoly
23.04.2026, 19:42:08 via Wykop
  • 1
@Skipi1111: też jak ostatnio zjadłem grzyby to mi się objawiło, że jak SP500 będzie po 10 000 to mesjasz zstąpi z nieba.
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 23.04.2026, 17:59:17
  • 1
#gielda oczywiście najciekawsze spółki do dokupienia nie spadają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

naMontBlanc
naMontBlanc
23.04.2026, 18:07:05 via Wykop
  • 1
a co niedługo avengers nowa czesc wychodzi??
  • Odpowiedz
ethize
ethize
23.04.2026, 18:09:47 via Wykop
  • 0
@Skipi1111: pewnie inne spółki do Ai spadają
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 26
  • Strona 14 z 26
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking