Mierze się z depresja od 16 lat. Przez ostatnie dwa lata zrobiłem w końcu remont w mieszkaniu,prawko,kwity na wózki i zadbałem o zęby. Od tego roku ograniczyłem dżemki w ciągu dnia a od kilku dni zacząłem nawet biegać...i nie wiem czy to od tego biegania ale zaczynam czuć się dobrze na codzień. Ogólnie do biegania dorzuciłem jeszcze siłownię tak by cały tydzień zapełnić aktywnością fizyczna i jest mega. Tak tylko się chwale
@PsiPatrolek czyli jednak mieli rację z tym bieganiem na depresję. Chłopski rozum znowu miał rację. Jeszcze trzeba walnąć pięścią w stół i wyjść ze swojej strefy komfortu.
@fmxfenix > Dlatego ośmielamy się prosić o wsparcie nas w leczeniu. Łukasz chciałby przystąpić do diety, która wzmocni jego organizm w dalszej walce. Dzięki wiedzy pani dietetyk dobierzemy odpowiednie dla niego naturalne leczenie. Niestety koszty takiej terapii są ogromne.
Czy ja dobrze rozumiem, że to jest 250k na dietę, naturalne leczenie? Glejaka? Zabijcie mnie za brak empatii, ale brzmi na jakiś szurski skok na kasę. Tylko chłopa szkoda.
5 stycznia można wygrać 520 MILIONÓW ZŁOTYCH. Gdy wygram główną nagrodę, spośród plusujących ten wpis wylosuje 5 osób które otrzymają ode mnie po 1% z wygranej ((╭☞σ͜ʖσ)╭☞
@adrninistrator póki co to PO robi dokładnie wszystko to czego oczekiwał od nich prawie cały naród (za wyjątkiem imbecyli, emerytów imbecyli oraz pociotnych imbecyli aparatczyków) Rozliczają poprzednia władzę z kradzieży i przekrętów ✅ Likwidują tubę propagandową pisu ✅ Kasa z KPO ✅ Podwyżki dla nauczycieli ✅ Związki partnerskie
@dupox: aż żałuję, że u mnie nie ma takich odważnych pisowców :( są jedynie skryci i nie będą gadać o polityce, chciałbym trochę nacieszyć się tym bólem dupska
@FOTEL opozycja ma okazję się wykazac ..Mają olbrzymi kredy spoleczny i się zobaczy czy chodz trochę zmadrzeli przez te osiem lat.. ja jestem sceptyczny. Najbardziej boli mnie ten Tusk . Naprawdę nie ma nikogo nowego w ich szeregach tylko ten dziad musi rządzić ? Szkoda
Jeden duży plus: bardzo ładnie wyciągnął dobry cytat tuska z "dziękuje polsko" bez podpowiadania
Na minus: ominął całą szopke kaczyńskiego i twierdzi, ze w transkrypcji nie ma o tym mowy (dopytaine mnie o to kosztowało kolejnego dolara xD). Musze pogrzebać i poprawić na następny raz. Może coś trzeba posugerować o kontrowersyjnych/chodliwych cytatach, a nie interesujących. Pobawie
Ogólnie do biegania dorzuciłem jeszcze siłownię tak by cały tydzień zapełnić aktywnością fizyczna i jest mega.
Tak tylko się chwale