Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebb521
Sebb521

Sebb521

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3246
  • Znaleziska 284
  • Mikroblog 2962
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 16
  • Dodane (439)
  • Komentowane (709)
  • Plusowane (1814)
Sebb521
Sebb521
Sebb521 30.10.2019, 21:00:11
  • 5
Booking dobrze radzi, planując wycieczke po Kubie może warto odwiedzić Toruń? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #podroze
Sebb521 - Booking dobrze radzi, planując wycieczke po Kubie może warto odwiedzić Toru...

źródło: comment_hVnprHlsF2lJtoBdmuQtyj8dgofbIFrd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521 30.10.2019, 15:19:59 via Zakop
  • 0
Mirki, jakie polecacie ubezpieczenie podróżne na Kubę? Czytałem, ze nie wszystkie ubezpieczenia są honorowane, oficjalna lista honorowanych ubezpieczeń na Kubie: http://www.asistur.cu/indexi.php nie ma np PZU. Ktoś coś poradzi?
#ubezpieczenia #podroze #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlNeri
AlNeri
30.10.2019, 17:41:06
  • 0
@Sebb521: Generali, Allianz są honorowane na Kubie. Napisz do @fromasz56 to pewnie wystawi Ci polisę.
  • Odpowiedz
Pannoramix
Pannoramix
30.10.2019, 18:24:11
  • 1
@Sebb521: Polecam Generali, ale dlatego, że korzystam najczęściej statystycznie. Ponadto Axa i Signal Iduna. Nic nie reklamuję. Uważam, że im bardziej kraj niepewny tym lepiej mieć ubezpieczyciela, który jest dużym korpo, ma wszędzie agentów, podpisane umowy z placówkami i ogarnia lokalny rynek. Natomiast, ciekawostka. Poziom ochrony zdrowia na Kubie jest bardzo wysoki. Więc paradoksalnie specjalistów w razie W będzie sporo i to dobrych.
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 24.10.2019, 06:26:06 via Zakop
  • 329
Mój osobisty mały sukces!, mam 27 lat i w końcu zacząłem dobrze zarabiać, w tym miesiącu 13 250 zł po odprowadzeniu podatków i zusu, nawet trochę jestem z siebie dumny, biorąc pod uwagę, ze kiedyś pracowałem za 1700 na magazynie przez 3 lata! (ʘ‿ʘ)
#chwalesie #pracbaza #finanse #zarobki
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
24.10.2019, 06:37:07 via Zakop
  • 61
@OrzechowyDzem: programista z 4 letnim stażem, 4 lata temu było łatwiej wejść do IT, mimo to poświęciłem mega dużo czasu na naukę i się udało znaleźć prace w 2 tygodnie od rozpoczęciu poszukiwań
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
24.10.2019, 08:07:31 via Zakop
  • 89
@naciski: Kto Ci powiedział, ze moja pierwsza praca w IT to jakieś wygórowane korpo? Moja pierwsza praca w IT była za 2300 zł brutto w 20 osobowym zespole, a rekrutacja miała trzy etapy, które zostały zrobione w jeden dzień w niecałe 2h 30 min
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 13.09.2019, 17:11:41 via iOS
  • 1
pewnego razu obudziłem się ukąsany, najpierw mała plamka swędzącą a po 2-3 dniach zauważyłem podobieństwo do rumienia wędrującego. Ten rumien trwał z 4 godziny, potem zniknął(cały ślad po ukąszeniu trwał trzy dni) - byłem u dermatologa - powiedział, że na 100% to nie od kleszcza ani tak nie wygląda zakażenie bolerioza na skórze, ale skąd ta pewność, mi to troszkę jednak przypomina rumien wędrujący, ktoś może się spotkał z czymś takim?
#
Sebb521 - pewnego razu obudziłem się ukąsany, najpierw mała plamka swędzącą a po 2-3 ...

źródło: comment_MlKYyxwTm3ZULOnwDw6l7iuimFBPguBf.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan_Cerny
Pan_Cerny
13.09.2019, 17:27:05
  • 0
@Sebb521: Obawiam się, że to mogą być pluskwy. Dokładnie przejrzyj pościel i okolice łóżka.
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 08.08.2019, 18:11:32
  • 0
Czy jak posiadam samochód w leasingu to zawszę muszę jeździć z dowodem rejestracyjnym oraz OC czy wystarczy sam dowód osobisty?
#samochody #pytanie #leasing
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....u
n.....u
konto usunięte 08.08.2019, 18:14:26
  • 7
posiadam


@Sebb521: nic nie posiadasz ehhehee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
08.08.2019, 18:25:09
  • 3
@niepanimaju: zgadzam się, dlatego na leasing przeznaczam sobie jakieś 10 % pensji a nie 40 xD
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 31.07.2019, 19:22:58
  • 211
i cyk autko z salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#samochody #chwalesie #mazda #carboners #wygryw
Sebb521 - i cyk autko z salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SPOILER
#samochody #chwalesie #mazda #ca...

źródło: comment_gt8Z1MGzLUI7bqkvmkeiVVl9LP6Ptd63.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....k
w.....k
konto usunięte 31.07.2019, 19:24:41
  • 398
@Sebb521: może nie zdąży zgnić

  • Odpowiedz
bazylo
bazylo
31.07.2019, 19:24:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 209
@Sebb521: prędzej ukradną niż zgnije xD
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 09.06.2019, 19:21:17
  • 1
Wypełniam wniosek o leasing operacyjny w ING Lease i w tabelce dodatkowe informacje o Wnioskodawcy mam:
Przychód ogółem - a więc kwota netto z wystawionych faktur
Koszty ogółem - zakupione sprzęty itd, bez zusu?
Dochód ogółem(wynik brutto) - przychód ogółem - koszty ogółem czy przychód ogółem - koszty ogółem - podatek dochodowy?

#samochody #motoryzacja #leasing #przedsiebiorczosc #finanse #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ING_Bank_Slaski
ING_Bank_Slaski
10.06.2019, 09:20:50
  • 1
@Sebb521: We wniosku należy wskazać:
*przychody ogółem (wynikające ze sprzedaży towarów i usług - kwoty brutto)
*koszty ogółem - to wszystkie ewidencjonowane wydatki firmy - faktury zakupowe, ZUS - jeżeli jest wliczony w koszty, wynagrodzenia, koszty prowadzenia działalności - np. wynajem lokalu, abonament telefoniczny o ile jest na firmę
*dochód ogółem = przychody ogółem - koszty ogółem
  • Odpowiedz
XpedobearX
XpedobearX
12.06.2019, 08:13:07
  • 0
@Sebb521: Nie musisz podawać wysokich kosztów, w końcu firmowe koszty bywają zmienne. Prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tylko analiza ryzyka kredytowego.
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 08.05.2019, 18:01:25
  • 0
Czy promocję tego typu: https://www.maxtime.pl/zegarek-certina-ds-podium-c0016391605701.html są po prostu normalnym zabiegiem marketingowym(i ta cena jest zawsze taka), czy faktycznie, warto skorzystać bo cena może podskoczyć za miesiąc o te 30%?
#zegarki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert
08.05.2019, 18:26:11
  • 0
@Sebb521: szybko spojrzałem internet i nie znalazłem taniej
  • Odpowiedz
bartek7498
bartek7498
08.05.2019, 20:47:23 via Android
  • 0
@Sebb521 obserwowalem inny model certiny na tym sklepie i przez 2 miesiace cena nie drgnela i tez wynosila okolo 1700. Nie wiem skad taka cena wynika. Ostatecznie kupilem na zegarki.net gdzie ktos podeslal mi tansza oferte
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 07.05.2019, 21:47:22
  • 4
Cześć! Uważacie, że ten zegarek będzie dobrze pasował do sportowego stroju?
Jest to Certina C001.639.16.057.01
#zegarki
Sebb521 - Cześć! Uważacie, że ten zegarek będzie dobrze pasował do sportowego stroju?...

źródło: comment_L0CJlDIFvFVUv6cLfKY44GHQCmRn5foG.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_bielawski
m_bielawski
m_bielawski
07.05.2019, 21:49:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sebb521: jak najbardziej. Do sportowego super, do garniaka zdecydowanie nie.
Dobra Certina nie jest zla, bedzie pan zadowolony :)
  • Odpowiedz
Wygryw_z_wyboru
Wygryw_z_wyboru
07.05.2019, 23:03:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebb521: będzie, a czemu miałby nie pasować? Wez tylko pod uwagę to że tego zegarka nie założysz już do koszuli.
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 09.04.2019, 19:34:38
  • 0
wykopki, szukam mema w którym dziewczyny "umierają z tęsknoty" gdy facet wychodzi z domu, pomożecie znaleźć? if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°) #memy #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....a
b.....a
konto usunięte 09.04.2019, 19:37:49
  • 3
@Sebb521:
b.....a - @Sebb521:

źródło: comment_AcKcaf8iafXPoLDP6sNtTDJe2gpdfpDA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
b.....a
b.....a
konto usunięte 09.04.2019, 19:41:59
  • 0
@Sebb521: a to nie wiem, sorry
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 31.03.2019, 11:08:45 via iOS
  • 1
Znalazłem w biedrze pająka, kto wie co to za Pająk? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pytanie #zwierzeta
Sebb521 - Znalazłem w biedrze pająka, kto wie co to za Pająk? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pytanie #z...

źródło: comment_VHov7itosHUCztCJAMPuPB6Nu4GghykY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....9
S.....9
konto usunięte 31.03.2019, 11:09:27
  • 2
@Sebb521: pająk Leon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KrwawyPacyfista
KrwawyPacyfista
31.03.2019, 12:01:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sebb521: Andrzej spoko mordeczka
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 27.03.2019, 12:04:24
  • 0
Mirki, polecicie jakieś ubezpieczenie zdrowotne dla osoby prowadzącej własną dzialność gospodarczą i pracującą na kontrakcie jako programista?
Najbardziej mi zależy na tym, by w razie jakiejś choroby lub wypadku po którym nie będę zdolny do pracy miałbym
wypłacane odpowiednie świadczenia, które pozwoli mi zaspokoić podstawowe potrzeby. Niechciałbym czegoś typu, że wypłacą np. 2 tysiące, a ja będę niezdolny do świadczenia usług powiedzmy pół roku.
Ktoś ma jakieś doświadczenie z tego typu ubezpieczeniami?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fromasz56
fromasz56
27.03.2019, 12:31:00 via Android
  • 0
@Sebb521 utrata dochodu w przypadku L4? Jeżeli chcesz Mireczku żeby Ci przygotować ofertę to pisz na priv
  • Odpowiedz
marcinbe
marcinbe
25.04.2019, 09:02:39
  • 0
@Sebb521: Mireczku, znalazleś jakieś ciekawe rozwiązanie?
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 27.01.2019, 20:57:00
  • 2
Mirki, wypadła mi taka "zatyczka" do klamki, dzięki której klamka się trzymała i nie wypadała. Jak to się fachowo nazywa i gdzie mogę coś takiego dostać?
#pytanie #budownictwo
Sebb521 - Mirki, wypadła mi taka "zatyczka" do klamki, dzięki której klamka się trzym...

źródło: comment_cdMPzCJxxrW6fZiMLyza4k7AWvtYq7KR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brandzlotechnik
Brandzlotechnik
27.01.2019, 20:59:25
  • 1
@Sebb521: tenteges
  • Odpowiedz
LUKSIAK
LUKSIAK
27.01.2019, 21:00:47 via Android
  • 1
@Sebb521 Śruba imbusowa. Castorama, Leroy Merlin itp.
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 20.01.2019, 12:32:39
  • 0
Mirki, jeśli zaczynam działalność gospodarczą 1 lutego, w styczniu jeszcze byłem zatrudniony na UOP(więc ZUS będzie zapłacony) do 31 stycznia, to pierwsze składki za ZUS jako przedsiębiorca płace 10 marca czy 10 lutego?
#przedsiebiorczosc #finanse #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
20.01.2019, 12:43:00
  • 0
@Yinxol: będę świadczył usługi do mojego poprzedniego pracodawcy, nie będę miał ulg
  • Odpowiedz
eshabe
eshabe
21.01.2019, 08:40:46
  • 0
@Sebb521: Płacisz dopiero w marcu.
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 07.01.2019, 15:51:03
  • 281
Pijcie ze mną kompot! 3 lata temu kończyłem prace na magazynie(pracowałem tam 3 lata, ze średnią wypłatą ~1750 zł). Dzisiaj jako lvl 26 właśnie dostałem potwierdzenie stawki 12500 netto + VAT na B2B. 3 lata temu marzyłem o 2.5k netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wygryw #pracbaza #finanse #chwalesie
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
07.01.2019, 16:25:07
  • 73
@mateusz-zahorski: @stal_nierdzewna: Ogólnie już od małego interesowałem się programowaniem, w wieku 14 lat czytałem książki typu "Thinking in C++" po parę razy i dużo kodziłem dla siebie, po prostu bardzo to lubiałem. W gimnazjum miałem też epizod z olimpiadą informatyczną, gdzie dostałem się chyba do 2 etapu czy coś. Taka zajawka, która mi wygasła podczas liceum. Pewnego razu jadą na wózku widłowym uderzyłem pięścią w deskę rozdzielczą i
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
Autor
07.01.2019, 16:32:23
  • 50
@tallman: w LO straciłem wiarę w naukę(to był błąd z tą szkołą, powinienem iść do dobrego technikum), poziom informatyki był po prostu żenujący, że straciłem tę zajawkę + zaczęły się imprezy, znajomi, którzy raczej nie zachęcali do nauki, zapomniałem o tym, co tak naprawdę lubiłem robić i kim chciałem być. Po maturze znalazłem pierwszą pracę własnie na magazynie i tak zostałem tam te parę lat, nie przejmując się i nie
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 07.07.2018, 08:59:27
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

19karol90
19karol90
07.07.2018, 11:49:45
  • 2
@Sebb521: A po co jeszcze ten rower w to spadochroniastwo mieszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gawronfly
gawronfly
gawronfly
11.07.2018, 13:57:32
  • 1
@Sebb521: wiem mam ponad 100 skoków ;)
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 04.07.2018, 14:35:43 via iOS
  • 2
To perfum czy woda toaletowa? #pytanie #pytaniedoeksperta #perfumy #kosmetyki
Sebb521 - To perfum czy woda toaletowa? #pytanie #pytaniedoeksperta #perfumy #kosmety...

źródło: comment_rVQSPtAWddURtxKr2wxBdZrr3RNIsplk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fegwegw
fegwegw
04.07.2018, 14:36:23
  • 14
@Sebb521: wód toaletowy.
  • Odpowiedz
pinkquartz
pinkquartz
04.07.2018, 15:33:06
  • 3
@Sebb521: a co za różnica, niektóre toaletowe są trwalsze od perfumowanych. Jo Malone to ogólnie raczej nietrwałe zapachy
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 23.06.2018, 14:06:03
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawel_tarnobrzeg
pawel_tarnobrzeg
pawel_tarnobrzeg
23.06.2018, 14:26:30
  • 4
Jestem po zakończeniu związku, minęło już dwa tygodnie,


@Sebb521: XDDD
  • Odpowiedz
sukablyat
sukablyat
sukablyat
23.06.2018, 16:20:46
  • 2
@Sebb521: idz na wyjebce co ci szkodzi, najwyzej tylko sobie zaruchasz. Kup jedynie cos co bedzie tobie pasowac (zarcie/picie) i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521 20.06.2018, 20:57:58
  • 2
mirki, da się przeżyć za 4.200 zł w Katowicach po opłaceniu mieszkania? #finanse #pdk #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igrekpl
Igrekpl
20.06.2018, 20:59:12 via Android
  • 3
@Sebb521 przeżyj za najniższą to wtedy pogadamy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
eshabe
eshabe
21.06.2018, 06:00:23
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Sebb521
Sebb521
Sebb521 05.06.2018, 09:31:04
  • 2
Wziąłem sobie multisporta na UOP(gdzie również mam koszty uzyskania przychodów 80 %), podpisywałem papierek, że zgadzam się na potrącenie z wynagrodzenia 74 zł, po wypłacie zauważyłem, że jest o 92 zł mniej z podstawowej kwoty, czy mogą być naliczane z tego jeszcze podatki, że wzięło więcej? jak jest u Was?
#pytanie #pracbaza #ksiegowosc #finanse
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shemmy
shemmy
05.06.2018, 09:40:12 via Android
  • 0
@Sebb521 taktyk
  • Odpowiedz
inzynier_robert
inzynier_robert
inzynier_robert
05.06.2018, 09:40:20
  • 0
@Sebb521: od tego co płaci pracodawca tez płacisz podatek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 16 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking