Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RomanPL

RomanPL

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7121
  • Znaleziska 658
  • Mikroblog 6463
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 67
inbiarz2000
inbiarz2000
inbiarz2000
02.05.2023, 22:15:56
  • 15
#danielmagical nice
inbiarz2000 - #danielmagical  nice

źródło: Screenshot_20230503-001455_Edge

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 03.05.2023, 07:00:37 via Wykop
  • 2
@inbiarz2000: ale to jest żałosne. Niby chwalisz się swoim bogatym życiem, iphony, kfc, taksówki do najbliższej żabki, neony a biedak nie ma 9 tys zł żeby spłacić dług. Wielki milioner ze swoją dziewczyną a prawda jest taka ze w ustach Ferrero a w kieszeni zero. Człowiek jak pożyczy w pracy 20 zł na jakaś składkę od kolegi to na następny dzień dług spłaca a tutaj ponad 8 tys zł i
  • Odpowiedz
ChudyEdd
ChudyEdd
19.04.2023, 02:12:42
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 19.04.2023, 04:01:57 via Wykop
  • 28
@ChudyEdd: Może w celi siedział z nim wykopek który chciał go zniszczyć i powiedział do gitów ze ten Magical to bije matkę i samo dalej poszło. Nie muszę mówić ze u gitów matka to świętość. odkąd znam tego Tucznika zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu mając takie możliwości i pieniądze dalej żyje na melinie z brudnym kiblem i grzybem na ścianie. Gość w szczycie zarabiał tyle hajsu ze mógłby kupić dwie
  • Odpowiedz
DzonySiara
DzonySiara
06.04.2023, 21:18:41
  • 223
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 07.04.2023, 07:04:25 via Wykop
  • 5
@DzonySiara: o przyzwoitości mówi człowiek który najpierw zamknął cmentarze w okresie wielkanocnym bo Covid po czym sam podjechał limuzyna na cmentarz i złożył wieńce bo przecież „jego ból jest większy niż twoj”
  • Odpowiedz

791

Parszywa dwunastka

Pokaż treści 18+

Parszywa dwunastka

"Zrobię z ciebie kobietę" Powiedział jeden z rosyjskich żołnierzy do 4-letniej dziewczynki po zgwałceniu matki na jej oczach i przy skatowanym ojcu.

Corona-Regni-Poloniae
z
wykop.pl
dodany: 05.04.2023, 06:41:54
  • 122
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
  • #
    zbrodniewojenne
  • #
    kacapy
RomanPL
RomanPL 06.04.2023, 04:15:50 via Wykop
  • 2
@dom_perignon: dziadek opowiadał jak armia czerwona wyzwalała jego wieś. Historię zna z opowieści matki czyli mojej prababci. Prababcia ukisiła beczkę kapusty kiszonej. Jak weszła armia czerwona to pierwsze co zrobili rosjanie to dorwali się do piwnicy mojej prababci. Ukiszoną kapustę po prostu pakowali w kieszeń i szli dalej. Na nic zdał się płacz prababci ze ona ma trójkę małych dzieci a w czwartym w ciąży. Spakowali między sobą cała beczkę
RomanPL
RomanPL 05.04.2023, 06:01:55
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janekhe
janekhe
05.04.2023, 13:01:23 via Wykop
  • 1
@RomanPL: nie stracil, ukryl
  • Odpowiedz
Lo_Baben
Lo_Baben
05.04.2023, 15:19:07 via Wykop
  • 2
@RomanPL: surka naklikala z bidula
  • Odpowiedz
RomanPL
RomanPL 05.04.2023, 05:49:51
  • 2
Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy piłkarz ostatnich mistrzostw świata. Gracz który w piłce nożnej zdobył już wszystko. Fenomenalne statystyki w reprezentacji Argentyny. W każdym z ostatnich 13 na 14 meczach zdobywał gola bądź miał asystę. Na tapecie takie reprezentacje jak Holandia, Francja czy Chorwacja. Jednak był jeden mecz gdzie Messi był kompletnie wyłączony. Nie zdobył gola mimo ze strzelał karnego. Nie asystował tez bo dzieki fantastycznej taktyce naszego ówczesnego selekcjonera
RomanPL - Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy piłkarz ostatnich mistrzostw świata...

źródło: 08399217-4473-4AF9-84EF-7D984EB95028

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 27.03.2023, 20:26:19
  • 0
Szczesny wykonał w całym meczu więcej podań do przodu niż Betoniarek #mecz #reprezentacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KebabZostrymSosem
KebabZostrymSosem
24.03.2023, 19:49:17
  • 9
HUSARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
#mecz #reprezentacja
KebabZostrymSosem - HUSARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
#mecz #reprezentacja

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-24 204837

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 24.03.2023, 19:51:54 via Wykop
  • 0
@KebabZostrymSosem: nowa belka na tagu?
  • Odpowiedz
sjs
sjs
22.03.2023, 10:07:01
  • 190
Bardzo mi się jak na razie Panie Trenerze podobają Twoje ruchy, krótko z nimi, ma być profesjonalizm a nie biesiadowanie. Jakoś zachciało mi się czekać na mecz reprezentacji, pierwszy raz od kilku, naprawdę długich lat.

Zrodlo: tjmmnw facebook

#pilkanozna #reprezentacja #mecz
sjs - Bardzo mi się jak na razie Panie Trenerze podobają Twoje ruchy, krótko z nimi, ...

źródło: 9B2CF2D6-55F5-48CA-92B2-E3DFF53E6DF7

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 22.03.2023, 10:18:35 via Wykop
  • 257
@sjs: uuu pan Santos pcha się w otwarty konflikt z potężnym kanałem sportowym i czołowym dziennikarzem sportowym Bateuszem Morkiem. Jak to nie będzie przecieków w sprawie składu dzień przed meczem i jak to ograniczenie telefonów. To teraz Kamil Grosicki nie zadzwoni do kolegów podać jakieś newsy z szatni? A tak zapomniałem ze nawet nie był powołany nasz czołowy skrzydłowy
  • Odpowiedz
Ateeeny
Ateeeny
22.03.2023, 06:15:09
  • 158
#reprezentacja #mecz #borek
- Mamo, ale ja nie chcę bawić się z kuzynem, on jest jakiś nienormalny
- Jak nienormalny ? Mateusz ? Mateusz jest całkowicie normalny, idź pobaw się z nim

Tymczasem Mateusz :
Ateeeny - #reprezentacja #mecz #borek
- Mamo, ale ja nie chcę bawić się z kuzynem, on...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 22.03.2023, 06:51:41 via Wykop
  • 214
@Ateeeny: oj czyżby Trener (specjalnie z dużej) Fernando Santos odciął naszych pseudo dziennikarzy od informacji z szatni? Nie będzie już informacji co Lewandowski zjadł na sniadanie i czy Szczesny dzwonił do żony? Bardzo dobrze. skończyło się dzwonienie do trenera i pytanie o skład dwa dni przed meczem. Przyjazd na kadrę to nie są wakacje tylko to jest dyscyplina i ciężka praca. Bardzo podoba mi się ta decyzja.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
21.03.2023, 16:39:25
  • 4
Zarząd JSW nie będzie rekomendował wypłaty dywidendy za rok 2022
I tabelaryczny raport:
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/44896703,jastrzebska-spolka-weglowa-sa-raport-okresowy-roczny-rr
#jsw #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 21.03.2023, 16:52:13 via Wykop
  • 3
@widmo82: to było do przewidzenia już dawno. Nikt chyba nie liczył na dywidendę oprócz trolli z bankiera
  • Odpowiedz
RomanPL
RomanPL 21.03.2023, 16:57:15 via Wykop
  • 4
@widmo82: pożyczka do spłacenia i dopóki nie spłacą pożyczki to nic nie będzie. Już dawno o tym mówili. Śledzę trochę JSW i nie liczyłem na żadna dywidendę. Rozwala cały zysk na premie dla górników, prezesów i innych darmozjadów a akcjonariusze zostaną z niczym jak zawsze.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
21.03.2023, 07:58:21
  • 5
Radiowa Trójka
Sasin: nie mamy innego wyjscia, to są dyrektywy Unijne, musi byc podatek wprowadzony. Pracujemy nad nim...
Mimo wprowadzenia podatku, tak musimy skonstruować ten podatek by umożliwić inwestycje
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 21.03.2023, 08:11:11 via Wykop
  • 77
@widmo82: banda hipokrytów. Unia każe szanowni państwo wprowadzić podatek. My nie chcemy ale unia każe to musimy. W innym przypadku - nie będzie nam unia dyktować co możemy a co nie mozemy
  • Odpowiedz
RomanPL
RomanPL 08.03.2023, 18:08:05
  • 31
Piękne grillowanie telewizji rządowej. Wystarczy puścić to co pokazują w wiadomościach, bez komentarza i wszystko jasne
#tvpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapa3991
Kapa3991
03.03.2023, 15:37:03
  • 2
Jacek Ty dziadzie.
Coś Ty zrobił z jsw...
Hcc ath ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 03.03.2023, 15:55:02 via Wykop
  • 1
@Kapa3991: jak śpiewał klasyk „taki mamy kraj jaki potrafimy zrobić”. Liczę jednak na to ze co się odwlecze to nie uciecze wiec jeszcze może na JSW zobaczymy ath
  • Odpowiedz
Banderoza
Banderoza
13.02.2023, 12:38:25
  • 11
Kolejny dowód na to jakim zerem trenerskim jest grubas #mecz #reprezentacja
Banderoza - Kolejny dowód na to jakim zerem trenerskim jest grubas #mecz #reprezentac...

źródło: obraz_2023-02-13_133757729

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 13.02.2023, 13:15:19 via Wykop
  • 2
@Banderoza: co mogło pójść nie tak? Jednej z najszybszych graczy na świecie, jeden z najlepiej prowadzących piłkę przy nodze i zostawić mu pewien dystans żeby mógł przyjąć i rozpędzić się. Ale Czesio to jednak fachowiec i profesjonalista
  • Odpowiedz
m.....c
m.....c
konto usunięte 29.01.2023, 20:54:22
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 29.01.2023, 21:01:30 via Wykop
  • 4
@matuesz_adamiec: Boże mój miły na dzisiaj już wystarczy.
  • Odpowiedz

431

Roman Romkowski: kim był komunistyczny zbrodniarz?

Roman Romkowski: kim był komunistyczny zbrodniarz?

Naprawdę nazywał się Menasche Grünspan. Od 1941 roku był członkiem sowieckiej partyzantki, po wojnie został wpływowym funkcjonariuszem stalinowskiego aparatu represji. Osobiście przesłuchiwał m.in. Witolda Pileckiego.

Histmag
z
histmag.org
dodany: 12.01.2023, 16:51:07
  • 75
  • #
    histmag
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    polska
RomanPL
RomanPL 13.01.2023, 12:41:08
  • 0
@Histmag: wołaj
moniek9
moniek9
31.12.2022, 14:08:12 via iOS
  • 317
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 31.12.2022, 14:10:59
  • 66
@moniek9: dziękuję @orlen_lite za ten noworoczny prezent! Chwała Wam ze w tych ciężkich czasach nie zarabiacie na nas i pozwoliliście nam Polakom cieszyć się tanim paliwem. Jeszcze raz w imieniu całej rodziny dziękuję.
  • Odpowiedz
RomanPL
RomanPL 31.12.2022, 16:31:50
  • 5
@piter259: ironia panie kolego mówi to panu coś? W 2023 roku zamierzam wstąpić do zarządu Orlenu wiec muszę się płaszczyć
  • Odpowiedz
lechulechu
lechulechu
24.12.2022, 09:52:20
  • 0
Wielu dziennikarzy, nawet tych, którzy od początku byli na nie, to chwalą Czesia za mecz ze Szwecją, bo to był jego najlepszy mecz. Kołtoń powiedział, że był majstersztyk. Problem w tym, że ręki Michniewicza w tym spotkaniu nie widać. Jego styl to defensywa-beton, to bardziej piłkarze niesieni przez trybuny kotła czarownic, mając wciąż w pamięci Souse ten mecz Czesiowi wygrali.

#mecz #reprezentacja #michniewicz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 24.12.2022, 10:00:41
  • 3
@lechulechu: ależ oczywiście ze tak. Szwedzi powinni strzelić pierwsi gola bo mieli do tego sytuacje. Pierwszy gol to faul w polu karnym a druga sytuacja to indywidualny błąd obrońcy. Fakt Polacy mieli później okazje ale to już bardziej wynikało z poddania się Szwedów
  • Odpowiedz
Blueweb
Blueweb
22.12.2022, 04:47:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 106
#tinder
Blueweb - #tinder

źródło: comment_1671684449RlZIFJiqT7CJUf4Ef7sSMM.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RomanPL
RomanPL 22.12.2022, 05:22:43
  • 47
@Blueweb: za samo „pszepraszam” powinieneś zablokować i więcej z nią nie pisać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
  • Strona 13 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking