@inbiarz2000: ale to jest żałosne. Niby chwalisz się swoim bogatym życiem, iphony, kfc, taksówki do najbliższej żabki, neony a biedak nie ma 9 tys zł żeby spłacić dług. Wielki milioner ze swoją dziewczyną a prawda jest taka ze w ustach Ferrero a w kieszeni zero. Człowiek jak pożyczy w pracy 20 zł na jakaś składkę od kolegi to na następny dzień dług spłaca a tutaj ponad 8 tys zł i
@ChudyEdd: Może w celi siedział z nim wykopek który chciał go zniszczyć i powiedział do gitów ze ten Magical to bije matkę i samo dalej poszło. Nie muszę mówić ze u gitów matka to świętość. odkąd znam tego Tucznika zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu mając takie możliwości i pieniądze dalej żyje na melinie z brudnym kiblem i grzybem na ścianie. Gość w szczycie zarabiał tyle hajsu ze mógłby kupić dwie
@DzonySiara: o przyzwoitości mówi człowiek który najpierw zamknął cmentarze w okresie wielkanocnym bo Covid po czym sam podjechał limuzyna na cmentarz i złożył wieńce bo przecież „jego ból jest większy niż twoj”
@dom_perignon: dziadek opowiadał jak armia czerwona wyzwalała jego wieś. Historię zna z opowieści matki czyli mojej prababci. Prababcia ukisiła beczkę kapusty kiszonej. Jak weszła armia czerwona to pierwsze co zrobili rosjanie to dorwali się do piwnicy mojej prababci. Ukiszoną kapustę po prostu pakowali w kieszeń i szli dalej. Na nic zdał się płacz prababci ze ona ma trójkę małych dzieci a w czwartym w ciąży. Spakowali między sobą cała beczkę
Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy piłkarz ostatnich mistrzostw świata. Gracz który w piłce nożnej zdobył już wszystko. Fenomenalne statystyki w reprezentacji Argentyny. W każdym z ostatnich 13 na 14 meczach zdobywał gola bądź miał asystę. Na tapecie takie reprezentacje jak Holandia, Francja czy Chorwacja. Jednak był jeden mecz gdzie Messi był kompletnie wyłączony. Nie zdobył gola mimo ze strzelał karnego. Nie asystował tez bo dzieki fantastycznej taktyce naszego ówczesnego selekcjonera
Bardzo mi się jak na razie Panie Trenerze podobają Twoje ruchy, krótko z nimi, ma być profesjonalizm a nie biesiadowanie. Jakoś zachciało mi się czekać na mecz reprezentacji, pierwszy raz od kilku, naprawdę długich lat.
@sjs: uuu pan Santos pcha się w otwarty konflikt z potężnym kanałem sportowym i czołowym dziennikarzem sportowym Bateuszem Morkiem. Jak to nie będzie przecieków w sprawie składu dzień przed meczem i jak to ograniczenie telefonów. To teraz Kamil Grosicki nie zadzwoni do kolegów podać jakieś newsy z szatni? A tak zapomniałem ze nawet nie był powołany nasz czołowy skrzydłowy
#reprezentacja #mecz #borek - Mamo, ale ja nie chcę bawić się z kuzynem, on jest jakiś nienormalny - Jak nienormalny ? Mateusz ? Mateusz jest całkowicie normalny, idź pobaw się z nim
@Ateeeny: oj czyżby Trener (specjalnie z dużej) Fernando Santos odciął naszych pseudo dziennikarzy od informacji z szatni? Nie będzie już informacji co Lewandowski zjadł na sniadanie i czy Szczesny dzwonił do żony? Bardzo dobrze. skończyło się dzwonienie do trenera i pytanie o skład dwa dni przed meczem. Przyjazd na kadrę to nie są wakacje tylko to jest dyscyplina i ciężka praca. Bardzo podoba mi się ta decyzja.
@widmo82: pożyczka do spłacenia i dopóki nie spłacą pożyczki to nic nie będzie. Już dawno o tym mówili. Śledzę trochę JSW i nie liczyłem na żadna dywidendę. Rozwala cały zysk na premie dla górników, prezesów i innych darmozjadów a akcjonariusze zostaną z niczym jak zawsze.
Radiowa Trójka Sasin: nie mamy innego wyjscia, to są dyrektywy Unijne, musi byc podatek wprowadzony. Pracujemy nad nim... Mimo wprowadzenia podatku, tak musimy skonstruować ten podatek by umożliwić inwestycje #gielda
@widmo82: banda hipokrytów. Unia każe szanowni państwo wprowadzić podatek. My nie chcemy ale unia każe to musimy. W innym przypadku - nie będzie nam unia dyktować co możemy a co nie mozemy
@Kapa3991: jak śpiewał klasyk „taki mamy kraj jaki potrafimy zrobić”. Liczę jednak na to ze co się odwlecze to nie uciecze wiec jeszcze może na JSW zobaczymy ath
@Banderoza: co mogło pójść nie tak? Jednej z najszybszych graczy na świecie, jeden z najlepiej prowadzących piłkę przy nodze i zostawić mu pewien dystans żeby mógł przyjąć i rozpędzić się. Ale Czesio to jednak fachowiec i profesjonalista
Naprawdę nazywał się Menasche Grünspan. Od 1941 roku był członkiem sowieckiej partyzantki, po wojnie został wpływowym funkcjonariuszem stalinowskiego aparatu represji. Osobiście przesłuchiwał m.in. Witolda Pileckiego.
@moniek9: dziękuję @orlen_lite za ten noworoczny prezent! Chwała Wam ze w tych ciężkich czasach nie zarabiacie na nas i pozwoliliście nam Polakom cieszyć się tanim paliwem. Jeszcze raz w imieniu całej rodziny dziękuję.
Wielu dziennikarzy, nawet tych, którzy od początku byli na nie, to chwalą Czesia za mecz ze Szwecją, bo to był jego najlepszy mecz. Kołtoń powiedział, że był majstersztyk. Problem w tym, że ręki Michniewicza w tym spotkaniu nie widać. Jego styl to defensywa-beton, to bardziej piłkarze niesieni przez trybuny kotła czarownic, mając wciąż w pamięci Souse ten mecz Czesiowi wygrali.
@lechulechu: ależ oczywiście ze tak. Szwedzi powinni strzelić pierwsi gola bo mieli do tego sytuacje. Pierwszy gol to faul w polu karnym a druga sytuacja to indywidualny błąd obrońcy. Fakt Polacy mieli później okazje ale to już bardziej wynikało z poddania się Szwedów
źródło: Screenshot_20230503-001455_Edge
Pobierz