Wpis z mikrobloga

Od jakiego czasu gram sobie w #cyberpunk2077 na konsoli. Poprzednio już trochę gier przeszedłem (rdr2, wiedzmin, assasins vallhala, gta 5, mafie wszystkie części). Cyberpank kupiłem już dawno ze dwa lata temu (była jakaś promocja na Allegro plus miałem jakieś monety do wykorzystania plus darmowa przesyłka wiec wydałem może z 50 zl) grę odebrałem i rzuciłem pod telewizor czekając na lepsze czasy i chęci. I jakoś tak miesiąc temu zainstalowałem cyberpanka (warto dodać ze zainstalowałem to już wcześniej ale nie widząc czemu odbiłem się od gry kończąc na początku jak jest ta misja w hotelu arasaki gdzie mamy wykraść chip z naszym ziomkiem) zainstalowałem ponownie grę i postanowiłem ze teraz zacznę grać na poważnie. I wiecie co gra mnie naprawdę wciągnęła. Nie zwracam uwagi na jakieś małe błędy typu motocykl wisi na schodach czy jakiś ludzik krzywo chodzi. Gra jest super, historia wciąga, dialogi są świetne, a postać Johnnego z głosem Zebrowskiego to jest mistrzostwo. Jestem na misji z Takemura, poznałem już Panam. Czy długa jeszcze będzie moja przygoda z V? I nie wiem czemu ta gra jest tutaj tak hejtowana jak mnie się podoba mimo ze przez wykop byłem do niej zniechęcony #cyberpunk2077 #cdprojektred #cdprojekt #gra #xbox
  • 8
@t1dzej: to fakt gra miała swoje błędy, premiera gry była za szybka itp ale z drugiej strony te dialogi, fabuła są po prostu mistrzowskie. Nie jest to gra tak rozbudowana jak rdr2 ale mimo wsYstko klimat jest fantastyczny. Jeśli chodzi tez o fabule to bardziej mnie wciągnęła niż wiedzmin 3 ale to tylko moja opinia
Początkowo odrzucała za błędy techniczne których już praktycznie nie ma


@t1dzej: grałem po poprawkach i w misji na pustyni wyrzucało mnie 100 metrów do tyłu xD
@RomanPL niestety milakem taką sama sytuacje jak ty, gra kupiona na premiere a ograna dopiero po 2 latach . Watek główny jest krotki ale misje poboczne sa ciekawe i lapanie cyberpsycholi daje satysfakcję . Jezeli jestes na misji takemury w której chcecie dostac sie do corki saburo araski to jestes w jakies połowie wątku glownego moze troche dalej .
To już będzie połowa grania?


@RomanPL: główna fabuła (po ukończeniu prologu) składa się z trzech wątków:

- Panam/Hellmans
- Takemura/Parada
- VoodooBoys/GIM

Wszystkie trzy są mniej więcej równej długości, możesz je robić w dowolnej kolejności. Po ich ukończeniu dostajesz możliwość zakończenia głównej fabuły.

Ale gra stoi głównie zadaniami pobocznymi - dalsze historie Panam, Judy, Warda, Kerry'ego, Rogue. Plus duże questy poboczne jak Peralezy czy Pasja. Plus dużo mniejszych questów. Plus zadnia
@RomanPL: jak się gra na ultra to już w ogóle zajebiście to wygląda. CD Red Project ma naprawdę zadatki na stworzenie cyberpunkowej konkurencji dla GTA tylko w kolejnej części musieliby dopracować wszystkie łatki.