Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy Zadziwia mnie jedno. Mianowicie tucznik i jego bycie "gitem" Jak pierwszy raz siedział, to opowiadał jak to hobbita oglądali, jak to się ze wszystkimi dogadywał, bo miał krótki wyrok. Teraz gdy miał roczny wyrok jakoś o niczym nie gada, jakoś nie mówi że było hehe supcio że oglądali filmy, że grali na konsoli i ćwiczyli. Prawda jest taka że zwykli alimenciarze jechali z nim jak ze śmieciem i miał żreć resztki w kiblu, rakiety szły do współosadzonych żeby mieć "spokój" jego oczy na pierwszym nagraniu o tym świadczą, wyglądał jakby wyszedł z frontu na wojnie i dlatego schudł. Dziwnym trafem goha w tym czasie przytyła co świadczy o tym kto sobie lepiej radził. Mówi się, że w pierdlu nabiera się charakteru, ale widząc jak tucznik zamawia taksówkę żeby go na drugi koniec ulicy przewieźć świadczy o tym, że to wszystko prawda i jak się wszystkiego boi, i wiecie co? bardzo dobrze. Niech ma świadomość że jak pójdzie gdzieś pieszo to dostanie #!$%@?, szybciej hajs #!$%@? i szybciej będzie robił większe szopki żeby utrzymać siebie i kobietę życia która i tak go #!$%@? w rogi z ukaszem a to pociągnie go do jeszcze dłuższego wyroku,
  • 23
@ChudyEdd: mega podobnie pisałem o tym tutajhttps://wykop.pl/wpis/70641223/cos-sie-musialo-stac-w-areszcie-o-czym-nie-chce-po Tucznik musiał być mocno prostowany tym razem w więzieniu

coś się musiało stać w areszcie o czym nie chce powiedzieć tucznik. Tak to się chwalił kolegami z celi i maratonami hobbita, a po tym wyjściu niby zmądrzał i wiele się nie wypowiadał. Nowi koledzy musieli go mocno prostować przez rok.

On się już boi wyjść przed normalną widownię która jest zapoznana z jego
@hlebak: Nie czytałem Twojego postu mordo, ale wszystko się zgadza, napisałeś to wcześniej, ale jak widać to się potwierdza z dotychczasowymi działaniami. Ale rzuciło mi się też jeszcze coś. Jak wiemy tucznik nie jest przyzwyczajony do noszenia bokserek czy jakichkolwiek gaci, więc nosi trochę przyciaśniejsze dresy żeby jego mały biznes się odznaczał, co miałoby znaczyć że jest wielkim panem świata, brakuje tylko żeby nosił wywalone kieszenie na lewo xD
@hlebak: Rozumiem Ciebie, jak Ty mnie, Ja już też to wcześniej pisałem, nie mam kopii bo usuneła moderacja, ale cieszy mnie że są tacy jak Ty którzy to rozumieją. Jedziemy na tych samych torach myślowych a to trzeba pokazywać jaki to tucznik jest. Może w końcu do madek 500+ dojdzie do głowy to że bił matkę i gasił jej pety na głowie za 3złote
@ChudyEdd: Może w celi siedział z nim wykopek który chciał go zniszczyć i powiedział do gitów ze ten Magical to bije matkę i samo dalej poszło. Nie muszę mówić ze u gitów matka to świętość. odkąd znam tego Tucznika zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu mając takie możliwości i pieniądze dalej żyje na melinie z brudnym kiblem i grzybem na ścianie. Gość w szczycie zarabiał tyle hajsu ze mógłby kupić dwie kawalerki
@RomanPL: Ekhem, na początku fame, boxdel i gola proponowali mu udziały za 100k, to on powiedział że nie chce bo dobrze zarabia z donejtów. On myśli że jak w coś zainwestuje to nie będzie mógł jeść po makach i tyle xD. Też mnie to dziwi że ani mieszkania nie ma ani nic, ale cóż to tucznik xD
@ChudyEdd też na to zwracałem uwagę że nie jest tak rozmowny o więzieniu jak za pierwszym razem kiedy to fajnie było bo tibia bo Hobbit, musieli go tam dość ciężko traktować
@michal1498: A dlaczego się to tak zmieniło? coś się konkretnego wydarzyło? Bo z tego co wiem, to wcześniej też były kantyny tylko każdy wolał dostać bo było taniej i więcej, a teraz?