Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rodzer

Rodzer

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3598
  • Znaleziska 337
  • Mikroblog 3261
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24
  • Dodane (29)
  • Komentowane (229)
  • Plusowane (3003)
Baczny_Obserwator
Baczny_Obserwator
24.05.2026, 10:10:51
  • 932
Jeszcze zanim wylądowałem na neet, pracowałem na budowie jako murarz/malarz/akrobata. Jakiś czas temu dowiedział się o tym mój szwagier, więc przyszedł do mnie z prośbą, czy bym mu nie naprawił kilku płytek w łazience, bo odpadły a on nie umie i nie wie, jak się za to zabrać. Mój pierwszy odruch był taki, żeby pomóc, ale potem sobie pomyślałem, że skończy się jak zawsze, to znaczy zmarnuje czas, nic na tym nie
Baczny_Obserwator - Jeszcze zanim wylądowałem na neet, pracowałem na budowie jako mur...

źródło: young-michael-scott-shaking-ed-trucks-hand-2400x2352-v0-j2hkcly5xc781

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
24.05.2026, 10:12:32 via Wykop
  • 358
@Baczny_Obserwator: nick zobowiązuje
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
24.05.2026, 10:12:35 via Wykop
  • 715
@Baczny_Obserwator: powinni to dodać do biblii jako nową przypowieść
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3560
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
15.04.2026, 08:36:02
  • 1503
#bystrzycaklodzka
Mokebe_Testo - #bystrzycaklodzka

źródło: 528a618730ad9bf15a007a05ea320e2c

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polak-p
polak-p
15.04.2026, 08:49:21 via Wykop
  • 577
@Mokebe_Testo: Historia w trzech aktach, dziurawy patus leży na łopatkach
  • Odpowiedz
musze_miec_konto_zeby_widziec
musze_miec_konto_zeby_widziec
15.04.2026, 09:07:09 via Wykop
  • 389
@Mokebe_Testo:
muszemieckontozebywidziec - @Mokebe_Testo:

źródło: bolec-chlopaki-nie-placza

Pobierz
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
11.04.2026, 15:37:05
  • 913
No niestety, ale chyba miarka się przebrała...

Naprawdę myślałem, że prowadzenie sobie głupiego tagu na uboczu obok różnych afer trwających w międzyczasie na tym portalu i bycie cicho pozwoli na swobodną organizację konkursów na piosenki, jednak i mnie nie ominęło "wszechwidzące oko". Spytacie się o co w ogóle chodzi. Chętnie napisałbym, ale pic rel, a chcę, żeby ten post miał charakter informacyjny i nie został usunięty.

Także w tym momencie tag #wykopoweprzeboje
yourgrandma - No niestety, ale chyba miarka się przebrała...

Naprawdę myślałem, że p...

źródło: sdsdsdasas

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bokusz
Bokusz
11.04.2026, 15:47:16 via Android
  • 768
Zrobią wszystko aby udupic ten portal xD @yourgrandma dzięki za fajne chwilę na tym smutnym portalu
  • Odpowiedz
shael
shael
11.04.2026, 15:50:43 via Android
  • 342
@yourgrandma: Smutłem. Dzięki za fajną zabawę
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
08.04.2026, 14:43:48
  • 651
#bekazpisu #polityka #polska
Sin- - #bekazpisu #polityka #polska

źródło: IMG_8081

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lumpenproletariat
lumpenproletariat
08.04.2026, 14:50:45 via Wykop
  • 812
@Sin-: Niesamowite że każdy PISowiec ma w oświadczeniu majątkowym wpisane 12,78 PLN, puszkę gwoździ i napoczętą paczkę gumy do żucia ale jak trzeba wpłacić 5 milionów poręczenia żeby wyjść z pierdla to pieniądze magicznie się znajdują xD
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
08.04.2026, 15:02:54 via Wykop
  • 409
@lumpenproletariat: ale na ich elektorat to serio działa
kaczyński jedzie do brukseli w starych podartych butach i dzurawym garniturze i piscowcy to łykają że jest uczciwy i nic nie ma
  • Odpowiedz
darek4099
darek4099
08.04.2026, 14:01:23
  • 868
Warto przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka
darek4099 - Warto przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
08.04.2026, 14:23:36 via Wypiek
  • 177
@del_pielo lol, został wcielony siłą i gdy tylko mógł dołączył do armii Polskiej na zachodzie.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
08.04.2026, 14:30:55 via iOS
  • 172
@del_pielo: a jakie zbrodnie popełnił ojciec Tuska?
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
13.01.2026, 14:51:04
  • 3750
Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam znać, czy to była dobra decyzja xD
#praca #pracbaza #yolo
iniacz - Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam...

źródło: 1000038041

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.01.2026, 14:53:03 via Wykop
  • 538
@iniacz: to co zrobiłaś jest durne ale łap plusa za White Lotus
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
13.01.2026, 15:02:46 via Wykop
  • 4005
@mar-kar-583: Za 3 miesiące (13/04/2026, 16:02:41 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
13.01.2026, 07:50:15
  • 4015
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC. Nowa lista ma na celu aktualizację osób zainteresowanych wpisem w 2026.
=================================================================================================

Nowa lista wołania o darmowych grach na EPIC w 2026!
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epicgames i nigdy nie przegapić nowej oferty?

❓
@Metodzik +4510
Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę do wołania w znaleziskach o darmowych grach od EPIC.

=======================================================================================================

🎮 Nowa lista wołania o darmowych grach od EPIC w 2025! 🎮
Chcesz być na bieżąco z darmowymi grami na #epic i nigdy nie przegapić nowej oferty?
więcej
Metodzik - Tak jak w poprzednim roku, tworzę nową listę wołania w znaleziskach o darm...

źródło: obraz_2026-01-13_084934727

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metodzik
Metodzik
Autor
13.01.2026, 07:51:39 via Wykop
  • 7
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
13.01.2026, 08:15:01 via Wykop
  • 112
@Metodzik:
WolnyBLN - @Metodzik:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
drakonia
drakonia
11.01.2026, 13:44:03
  • 3212
Mirasy, wracam do Was z trzecią częścią sagi o oszustwie na OLX w sprawie odkurzacza. W razie potrzeby: link do pierwszej i link do drugiej części

O pomoc w unboxingu poprosiłam jeszcze jedną osobę. Odpaliłam też dwie kamerki – jedną w telefonie, "mobilną", zaś druga stała na statywie i była cały czas skierowana na stół, gdzie odpakowywałam przesyłkę. W międzyczasie robiłam też fotki. Cały proces mam więc idealnie zapisany.

Sam sposób zapakowania był tragiczny,
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troublesomeuncle
troublesomeuncle
11.01.2026, 13:47:25 via iOS
  • 1663
Jedziesz z tym pajacem Mirabelko
  • Odpowiedz
NoblePhantasm
NoblePhantasm
11.01.2026, 13:50:22 via Wykop
  • 1646
@drakonia: Tylko zgłaszaj oszustwo
  • Odpowiedz
darkprincewwa
darkprincewwa
darkprincewwa
09.01.2026, 19:12:57
  • 2246
#pracbaza #praca #hajs
Dostałem dzisiaj najwyższą pensje w życiu, 8k PLN. Nikt w rodzinie nigdy tyle nie dostał. Pewnie dla wielu ludzi nie są to zwrotne pieniądze ale czuję wreszcie zadowolenie z siebie, że człowiek że z------j rodziny mógł wyjść na ludzi.
PS. 8k to dopiero początek w tej drabince kariery:)
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
09.01.2026, 19:14:05 via Wykop
  • 984
@darkprincewwa: Gratuluje i powodzenia!
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
09.01.2026, 19:17:34 via Wykop
  • 927
@darkprincewwa: Jeśli masz uporządkowane życie i nie mieszkasz w Warszawie to całkiem przyzwoite pieniądze.
  • Odpowiedz
drakonia
drakonia
04.01.2026, 16:35:56
  • 3046
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 368
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pikru
pikru
pikru
04.01.2026, 16:45:09 via Android
  • 2722
@drakonia masakra. I w ten właśnie sposób zostałaś oszukana za pomocą OLX. Ja bym zgłosił oszustwo na policję tak dla zasady.
  • Odpowiedz
G.....a
konto usunięte 04.01.2026, 16:46:48 via Wykop
  • 2116
@drakonia: Może zgłoś sprawę na policję? Przecież to zwykłe oszustwo.
Ciekawe jak dużo osób sobie dorabia w ten sposób na olx.
  • Odpowiedz
galas771
galas771
02.01.2026, 21:11:35
  • 992
Dobry wieczór Mirabele i Mirasy! Pierwsze #rozdajo w naszym wykonaniu.

Z okazji otwarcia sklepu internetowego z biżuterią z kamieni naturalnych wykonywanych przez moją żonę, mamy do rozdania naszyjnik JULIE.

Materiał: jadeit, rodonit, awenturyn, granat, perły słodkowodne, srebro pokryte 24 karatowym złotem.

Długość
galas771 - Dobry wieczór Mirabele i Mirasy! Pierwsze #rozdajo w naszym wykonaniu.

Z ...

źródło: IMG_9637_jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek_1984
wacek_1984
02.01.2026, 21:15:02 via Wykop
  • 57
@galas771: Pan maruda przylazł, Panie kolego, fotki w sklepie są nieczytelne, nie mogę zobaczyć przedmiotu tak jak bym chciał, wszystko odwalone artystycznie, a ja bym wolał na białym tle i wio.
  • Odpowiedz
galas771
galas771
Autor
02.01.2026, 21:17:37 via Wykop
  • 39
@wacek_1984: Dziękuje za uwagi - bardzo wskazane - dopiero zaczynamy, dlatego też robimy #rozdajo aby dostać od was jak najwięcej wskazówek i uwag:)
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
02.01.2026, 07:24:00
  • 3581
Update do tego wpisu

Na początku chciałbym naprawdę podziękować za tak duży odzew w tamtym wpisie. Na początku miałem obawy co do tego wpisu, że zostanie z góry uznany za bait, albo że komentarze będą nakierowane na to, że jestem cienka betaparówa, sam sobie taki los zaserwowałem itp.
Gdy myślałem, że zostanę z tym wszystkim sam i w sumie post wrzuciłem z desperacji to okazało się, że otrzymałem naprawdę dziesiątki pozytywnych odpowiedzi w komentarzach
  • 384
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoogleFuchsiaZgubilemHaslo
GoogleFuchsiaZgubilemHaslo
02.01.2026, 07:29:03 via Wykop
  • 2368
Myśle, że to nie koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wołaj do następnych udpateów.
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
02.01.2026, 07:29:54 via Android
  • 2255
Załatwiłeś to wzorowo.
Bardzo dobrze że poinformowałeś też tego drugiego chłopa.
Mam nadzieję że postąpi jak Ty.
Powodzenia w dalszym życiu.
  • Odpowiedz
cadet
cadet
01.01.2026, 16:19:41
  • 624
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cadet
cadet
Autor
01.01.2026, 16:20:42 via Wykop
  • 541
@cadet
cadet - @cadet

źródło: comment_1607775668gfDUWRO3JjKxZHvxXijlNa,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
01.01.2026, 17:25:19 via Wykop
  • 1059
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
01.01.2026, 16:11:34
  • 2252
No i się wszystko posypało.

7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspólnego mieszkania i małżeństwa. Na początku grudnia był dziwny okres, obrażanie się bez powodu, gadanie o tej mitycznej "przestrzeni", awantury o nic, ale nagle z dnia na dzień wszystko się poprawiło, jakby znowu związek miał tydzień i były motyle w brzuchu.

To nie motyle, a przestrzeń znalazła sobie w spodniach "przyjaciela" a do mnie zaczęła się ponownie zbliżać bo ten ją po wszystkim
PanZbigniew - No i się wszystko posypało.

7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspó...

źródło: orca-image--1559481237.jpeg

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EMIL_KUPIEC
EMIL_KUPIEC
01.01.2026, 16:19:42 via Wykop
  • 1286
SŁUSZNIE I NIC NIE TRACISZ

@PanZbigniew:
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
01.01.2026, 16:20:13 via Wykop
  • 2754
@PanZbigniew: Czyli spoko wyszło. Jakby cię zdradziła za rok to właśnie byś w---------ł z waszego wspólnego mieszkania do namiotu xD
  • Odpowiedz
cleveland
cleveland
31.12.2025, 14:12:59
  • 2119
Poza wszystkimi bardziej znanymi akcjami mi osobiście najbardziej zapadła w pamięci premiera serwisu społecznościowego Albicla, któryś Mirek się pochwalił że programiści zapomnieli dodać limitu znaków przy wpisywaniu hasła podczas zakładania konta więc wkleił całego pdfa Pana Tadeusza i w------o serwer xD

#20latwykopu #thebestofmirko
cleveland - Poza wszystkimi bardziej znanymi akcjami mi osobiście najbardziej zapadła...

źródło: 1000011622

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Norskee
Norskee
31.12.2025, 14:14:48 via Wykop
  • 1121
@cleveland: najlepsze to było jak się nazwało wyloguj i użytkownik miał ten sam link co wylogowanie ze strony XD
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
31.12.2025, 15:02:03 via Wypiek
  • 638
@Norskee mogłeś też nazwać się "delete" (czy jakoś tak) i działało podobnie jak z wylogowaniem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 151
  • Strona 1 z 151
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking