Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rodzer

Rodzer

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3598
  • Znaleziska 337
  • Mikroblog 3261
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 23
  • Dodane (29)
  • Komentowane (229)
  • Plusowane (3003)
adisoniusz
adisoniusz
31.12.2025, 07:19:00
  • 2289
#20latwykopu z takich jeszcze śmiesznych rzeczy to mi sie przypomniało jak taka laska co piątek wrzucała swoje zdjęcie z winem i działało jak lep na spermiarzy aż w końcu jakiś ziomek z wielkim brzuchem wrzucił foto jak leży przed kompem a w okół monitora wydrukowane wszystkie zdjęcia tej panny xd i laska tak sie poryła że skończyła publikować swój content
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoundsGoodMan
SoundsGoodMan
31.12.2025, 08:00:40 via Wykop
  • 2059
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
31.12.2025, 08:14:13 via Wykop
  • 696
@TavarishPiesov to najlepsze co sie przydarzylo wykopowi
  • Odpowiedz
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
zurawinazmusztarda
30.12.2025, 20:45:49
  • 712
mireczki, szukam dobrego logopedy dla małego Michauka (44 latka). Nie potrafi wymówić "Przegięliśmy z tymi banami i niepotrzebnie zrobiliśmy wykop 2.0". Ma ktoś kogoś do polecenia w #poznan?
#20latwykopu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cimlik
cimlik
30.12.2025, 20:51:59 via Wykop
  • 28
@zurawinazmusztarda: obawiam się, że to przypadek beznadziejny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzikszerokopasmowy
dzikszerokopasmowy
dzikszerokopasmowy
30.12.2025, 21:52:31 via Wypiek
  • 114
@zurawinazmusztarda tu już raczej nic nie pomoże. Bany poleciały ale takie rusałki jak metris dalej obecne. Wykop 2.0 to padaka, apka na iOS została przerobiona na poroniony nieużywanlny webowy port. Ale przynajmniej doszły świetne ficzery jak blokowanie "obraźliwych" słów.
Michau powinien czym prędzej odstawić rogale.
  • Odpowiedz
Mdx91
Mdx91
30.12.2025, 22:21:10
  • 920
#bedziebanczyniebedzie #20latwykopu
Mdx91 - #bedziebanczyniebedzie #20latwykopu

źródło: 1000026185

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
30.12.2025, 22:25:13 via Android
  • 91
@Mdx91 xDD
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
30.12.2025, 23:25:44 via Wykop
  • 69
@Mdx91: to dobre, łap plusa
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
30.12.2025, 19:00:23
  • 1686
MAM DOŚĆ TYCH ZAKAZÓW I PRZEPISÓW POD PSIARZY

1 PLUS = 1 ACHTUNG JUTRO WALONY

#oswiadczenie
okoboji - MAM DOŚĆ TYCH ZAKAZÓW I PRZEPISÓW POD PSIARZY

1 PLUS = 1 ACHTUNG JUTRO WAL...

źródło: petardy-achtung-4szt_53538

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
30.12.2025, 19:02:38 via Wykop
  • 215
@okoboji: strzelaj aż będzie huczało (Leci plusik)
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
Autor
30.12.2025, 19:04:20 via Wykop
  • 372
strzelaj aż będzie huczało


@Ciasto_z_Truskawkami:
okoboji - >strzelaj aż będzie huczało

@CiastozTruskawkami:

źródło: gd5nqs

Pobierz
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
29.12.2025, 11:56:15
  • 2398
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
29.12.2025, 11:57:57 via Wykop
  • 312
@mkarweta: sytuacje jakich setki. Mnie coś podobnego spotkało 2 razy w ciągu ostatnich 2-3 lat. Nikogo nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
endo500
endo500
29.12.2025, 12:50:30 via Wykop
  • 932
W życiu bym auta na ulicy nie zostawił bo bym się bał że coś rozwalą bo tylu głąbów po ulichach jeździ, ja to nawet pod mc zostawiam tak żebym widział czy ktoś nie obija. Victim blaming nie zawsze jest bezpodstawny, samemu się czasami do czegoś przyczyniamy a potem pretensje że jakiś bezmózg coś zrobił. Nauczka i tyle. Niech się inni uczą na błędach.


@fff112: też jak jadę np. na spotkanie
  • Odpowiedz
TavarishPiesov
TavarishPiesov
25.12.2025, 16:01:01
  • 308
Powiedzmy to sobie szczerze, nie można być rozumnym, dorosłym Polakiem i jarać się Kevinem zamiast „Witaj Święty Mikołaju” z Griswoldami. Przecież to jest prawdziwy film świąteczny dla Polaka. To jest kronika świątecznego rozpadu psychicznego a potem pojednania. Dosłownie pierwsza jest scena przedświątecznej agresji drogowej, jak stary jedzie do lasu ściąć własnoręcznie choinkę, ale w końcu wyrywa ją z korzeniami i przywozi na dachu auta.
Jest i somsiad bogaty złodziej, co to od razu
TavarishPiesov - Powiedzmy to sobie szczerze, nie można być rozumnym, dorosłym Polaki...

źródło: IMG_20251225_151156300_HDR

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TavarishPiesov
TavarishPiesov
Autor
25.12.2025, 16:52:04 via Wykop
  • 24
@r5678: kurcze nigdy bym nie pomyślał ale ok no aha w ten sposób
  • Odpowiedz
rojek
rojek
25.12.2025, 17:58:45 via Android
  • 23
@TavarishPiesov: Merry Christmas! Shitter was full
  • Odpowiedz
tortellonizsosem
tortellonizsosem
23.12.2025, 16:16:16
  • 819
Biznes po polsku odc. 2137

Restauracja w Krakowie „pod Wawelem”, w ciągu godziny ruch ok 500 klientów. Około 1,5h stania w kolejce do wejścia, na wejściu informacja, że awaria terminala płatność tylko gotówką. Ciekawostka - awaria trwa już od dobrego pół roku. Podczas płatności otrzymujesz oczywiście rachunek kelnerski.
Biedny przedsiębiorca ma tych restauracji ok 5-7 w całej Polsce. Przypominam ok 500 osób na godzinę bo restauracje są wielkie. To co widzicie na
tortellonizsosem - Biznes po polsku odc. 2137 

Restauracja w Krakowie „pod Wawelem”,...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-23 o 17.11.13

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolarzino
Kolarzino
Kolarzino
23.12.2025, 16:20:00 via Wykop
  • 546
@tortellonizsosem: oj, ale narzekasz, po co ten hejt? Przecież pan przedsniombiorca zainwestował w zielony mazak oraz szkolenie z zostawiania dobrego wrażenie, które tworza pracownicy pisząc "dziękujemy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
23.12.2025, 16:23:03 via Wykop
  • 485
@tortellonizsosem: najlepsze, że i tak musi nabijać paragony, ale pewnie kawę sprzedaje i ma same straty biedaczysko. Wszędzie tak jest. Gastro to rak.
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
23.12.2025, 12:12:18
  • 6141
Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam wygląda #indekskebaba
Inflacja została opanowana, stopy procentowe spadają, nawet ceny nieruchomości spadają. A co z kebabami?

10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba z lokalnej budy i to samo zacząłem zamawiać co pół roku

10.01.2022 - cena 28,30 zł
@szcz33pan +5451
Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale ekonomiści jednogłośnie mówią, że cykl obniżek stóp procentowych trwa.FRA PLN6x12 po ostatnim posiedzeniu lekko drgnął z 4,09 do 4,2 Rynek długu spodziewa się obniżki o 100 punktów bazowych stopy procentowej w ciągu roku. Pan Glapiński na wczorajszej konferencji
więcej
szcz33pan - Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam...

źródło: Indeks_Kebaba_2025_grudzien

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goronco
Goronco
23.12.2025, 12:13:22 via Android
  • 1205
@szcz33pan nareszcie koniec tego chorego rajdu. Dziękuję pan #ko
  • Odpowiedz
Fetas64
Fetas64
23.12.2025, 12:15:12 via Android
  • 1310
Czekam z niecierpliwością kolejny rok w takim razie :3
Fetas64 - Czekam z niecierpliwością kolejny rok w takim razie :3

źródło: 1000065964

Pobierz
  • Odpowiedz
balbezaur
balbezaur
23.12.2025, 09:45:52
  • 1423
#ppk #afera #pracbaza #januszex #januszebiznesu #gielda

Mirka ale jaja xd
Myślałem że tak się nie zdarza.
Zapytałem szwagierkę jak jej PPK wygląda pod koniec roku. A ona mówi że gdzie to sprawdzić. Mówię zaloguj się na moje PPK.
I co się okazuje: nie odnaleziono rachunku.
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
23.12.2025, 09:47:46 via Wykop
  • 1337
@balbezaur: czyli szefowa nie wie o przepisie zakazującym zniechęcania :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
koniecswiatajestbliski
koniecswiatajestbliski
23.12.2025, 10:10:23 via Wykop
  • 996
@memory: nic nikomu nie zabrano. Głupoty gadasz. Propaganda pięknie zadziałała. Dzisiejsi emeryci to są wręcz na plus względem tego co wypracowali za PRL.
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
11.12.2025, 16:49:37
  • 2385
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.

Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
peanut_whu - Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mni...

źródło: 1000061518

Pobierz
  • 604
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryptun
Ryptun
11.12.2025, 16:51:47 via Wykop
  • 167
@peanut_whu: biały 128cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dumpmuzgu
dumpmuzgu
11.12.2025, 17:03:19 via Wypiek
  • 182
@peanut_whu Ładne, ale nie wiem czy Ci surowca wystarczy na mój obwód.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
10.12.2025, 07:34:52
  • 1052
Dzisiaj byłem oddać krew.

I powiem wam tak: albo ludzie nie wiedzą, jakie bonusy tam rozdają, albo naprawdę lubią przepłacać za życie.

Najpierw: dwa dni wolnego od pracy.
Nie jeden. DWA. Płatne.
anoysath - Dzisiaj byłem oddać krew.

I powiem wam tak: albo ludzie nie wiedzą, jakie...

źródło: temp_file9135253731668194721

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siekieromotyka
siekieromotyka
10.12.2025, 08:42:52 via Wykop
  • 550
@anoysath: nawet nie przecięte, cyk na olx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1zaq2xsw3cde4r
1zaq2xsw3cde4r
10.12.2025, 09:20:50 via Wykop
  • 514
@anoysath: najtrudniejsze w oddawaniu krwi są te wszystkie niepotrzebne głupie pytania: jaka to krew? Skąd ona jest? Dlaczego w wiaderku?
  • Odpowiedz
deckard89
deckard89
06.12.2025, 09:17:22
  • 2528
Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
To już nasz piąty rok z rzędu z wyjątkowym #rozdajo ★ Akurat na nadchodzące #swieta :) Do wygrania komplet biżuterii - delikatnych listków DĘBU wykonanych ze srebra pr. 925, pokrytych 18 karatowym złotem. Detale są zaprojektowane z botaniczną precyzją.
Rózga, to marka, którą prowadzimy, z produktami zaprojektowanymi u nas od A do Z wykonanymi w Polsce z polskich kruszców.
deckard89 - Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
To już nasz piąty rok z rzędu z wyjątkowym...

źródło: KARUZELA-SWIETA-08

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zubzik
zubzik
06.12.2025, 09:57:24 via Android
  • 41
@MojaMatkaJeZiemniaki no właśnie, na stronie już tej informacji nie ma. To nie wstyd produkować w Chinach, wstyd to marketingowo ukrywać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
deckard89
deckard89
Autor
06.12.2025, 10:11:56 via Wykop
  • 89
@zubzik: Przeoczenie, że nie ma na stronie, cenna uwaga, dzięki! Srebro jest z huty KGHM, odlewamy projekty w Poznaniu a nasza firma jest w Lubinie :)
  • Odpowiedz
malutak9913
malutak9913
25.11.2025, 19:42:47
  • 4797
Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, jak zakładałam konto byłam jeszcze nastolatką, teraz jestem dorosłą kobietą, której posypało się życie.
Kilka miesięcy temu wykryto u mnie raka twarzy. Mięśniakomięsak gładkokomorkowy wżerający się we wszystko czego dotyka. Lekarze we Wrocławiu podjeli się walki o moje życie. Przeszłam przyspieszone cykle chemioterapii, potem dwie operacje, które usuneły cztero centymetrowego guza z żuchwy. Nie oszczedziły jednak nic po
malutak9913 - Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, ja...

źródło: IMG_3110

Pobierz
  • 289
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzkieScierwo123
LudzkieScierwo123
25.11.2025, 19:47:04 via Wykop
  • 771
@ordynarny_cham: Facet zawsze zostanie, to raczej z odwrotną sytuacją jest problem. @malutak9913 Zaraz wpłacę i powodzenia
  • Odpowiedz
malutak9913
malutak9913
Autor
25.11.2025, 19:49:52 via Wykop
  • 1581
@ordynarny_cham: Trafiłam na naprawdę cudownego faceta, wspiera mnie i nawet ślub ze mną wziął już po diagnozie.
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
25.11.2025, 13:12:16
  • 5062
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
darkinvaider - Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wy...

źródło: scaled_1000023078

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.11.2025, 13:17:53 via Wykop
  • 82
@darkinvaider: ohoho, sto lat
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
25.11.2025, 13:32:22 via Wykop
  • 233
@darkinvaider: fiu fiu, dekada na wykopie i zdrowy na umyśle Mirek. Pogratulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
24.11.2025, 07:06:56
  • 1495
Hej Mirki I Mirabelki

Czas rozpocząć kolejne #rozdajo

Dla losowego plusa wylosuję ten oto zestaw świąteczny z dwoma miodami.

Ponadto
paincreator - Hej Mirki I Mirabelki 

Czas rozpocząć kolejne #rozdajo 

Dla losowego ...

źródło: temp_file2859565036226276908

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaro007911
Jaro007911
Jaro007911
24.11.2025, 07:32:24 via Wykop
  • 7
@paincreator: a jakis link do sklepu?
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
Autor
24.11.2025, 07:46:26 via Android
  • 50
@Jaro007911 pasiekaujedrusia.pl
  • Odpowiedz
hotshops_pl
hotshops_pl
20.11.2025, 16:04:55
  • 1311
Hej #wykop rozdajemy #lego

Z okazji tego #blackfriday robimy #rozdajo

Rozdajemy Prom kosmiczny LEGO 31134

HotShops.pl
hotshops_pl - Hej #wykop rozdajemy #lego

Z okazji tego #blackfriday robimy #rozdajo
...

źródło: Lego rozdajo

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moczymorda77
Moczymorda77
20.11.2025, 16:12:33 via Wykop
  • 160
@hotshops_pl:
Moczymorda77 - @hotshops_pl:

źródło: comment_0BlcNNLuQcpAqHSqgEZgdojoShY8dgCI

Pobierz
  • Odpowiedz
Foxbat
Foxbat
20.11.2025, 16:39:56 via Wykop
  • 166
@hotshops_pl: a co to za guwno
Kiedyś to było
Foxbat - @hotshops_pl: a co to za guwno
Kiedyś to było

źródło: 2b3e56194178bf879e94cb3c04c4

Pobierz
  • Odpowiedz
ynabej88
ynabej88
18.11.2025, 20:59:42
  • 200
#slubodpierwszegowejrzenia
ynabej88 - #slubodpierwszegowejrzenia

źródło: temp_file457038729899679794

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zzezlag
Zzezlag
18.11.2025, 21:02:01 via Wykop
  • 9
@ynabej88: pół-człowiek-pół-awokado
  • Odpowiedz
andrzej-poro
andrzej-poro
andrzej-poro
18.11.2025, 21:37:08 via Wypiek
  • 1
@Zzezlag połówka awokado
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.11.2025, 00:54:02
  • 115
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bunch
Bunch
18.11.2025, 00:55:52 via Android
  • 23
@splinter96 plus za naturalność zawsze!
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
18.11.2025, 06:37:50 via Wykop
  • 25
@splinter96: obrzydliwe suty
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 151
  • Strona 2 z 151
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking