Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RobBobb

RobBobb

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3310
  • Znaleziska 281
  • Mikroblog 3029
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 20
Majkel14xd
Majkel14xd
24.01.2024, 03:15:38
  • 0
Cześć ma ktos jakieś opinie o informatyce drugi stopień zaocznie w Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi? Zaintersowała mnie specjalizacja sieci teleinformatyczne.
#ahe #studbaza #lodz #informatyka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 24.01.2024, 06:53:56 via Wykop
  • 4
@Majkel14xd: cała uczelnia ma złe opinie, o mało jej nie zamknęli 15 lat temu. Może coś się zmieniło przez te ostatnie lata....
  • Odpowiedz
StaraSzopa
StaraSzopa
21.01.2024, 01:47:12
  • 0
Inżymirki, skąd w internecie bierzecie normy m.in. EN i ISO? libgen tak średnio wyszukuje, głównie niemieckie mi się trafiają.
może coś na torze?
#inzynieria #normy #mechanika
i trochę #studia #nauka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 22.01.2024, 07:23:08 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: to ja się przypomnę za Mireczka
  • Odpowiedz
RobBobb
RobBobb 22.01.2024, 10:53:08 via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: dzięki, niech Bozia w dzieciach wynagrodzi
  • Odpowiedz
Silklash
Silklash
19.01.2024, 07:20:06
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 22.01.2024, 07:10:25 via Wykop
  • 0
@Silklash: nawet knajpa z chińskim jedzeniem musiała przejść remont po jego wizycie i kobry.
  • Odpowiedz
1KiszonyOgorek
1KiszonyOgorek
21.01.2024, 10:21:00
  • 17
#raportzpanstwasrodka
Ten to każda Khmerkę zaliczy :)
1KiszonyOgorek - #raportzpanstwasrodka
Ten to każda Khmerkę zaliczy :)

źródło: d14a36cbe8f829917f83d369336927ca29fb9ab869417dc897d44e6cac92503a,w800

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 21.01.2024, 12:17:33 via Wykop
  • 1
@1KiszonyOgorek: troche przypomina pazure w chlopaki nie placza
  • Odpowiedz
idk_nvm
idk_nvm
idk_nvm
18.01.2024, 12:53:05
  • 0
Siemka, nie mam niestety za dużo czasu, jestem młodym przedsiębiorcą, szukam osoby która za pare stówek poprowadzi mnie od A do Z z
#pozwolenienabron najlepiej ktoś z #lodz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 19.01.2024, 06:42:22 via Wykop
  • 1
@idk_nvm: Polecam top-shot
  • Odpowiedz
tojestmultikonto
tojestmultikonto
13.01.2024, 17:42:27
  • 0
#tojestmultikonto #energetyka #elektryka #elektronika

NOWOCZESNE ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

NIE BĘDZIE W TYM PRZESADY JEŻELI NAPISZĘ, ŻE DIODA LED TO DRUT WOLFRAMOWY O NIECO INNEJ CHARAKTERYSTYCE, PRODUKUJĄCY WIĘCEJ FAL ELEKTROMAGNETYCZNYCH W ZAKRESIE WIDZIALNYM NIŻ W ZAKRESIE PODCZERWONYM.
DIODY LED DUŻEJ MOCY WYMAGAJĄ CHŁODZENIA W POSTACI RADIATORA (PÓŁPRZEWODNIKI SĄ WRAŻLIWE NA WYSOKIE TEMPERATURY). RADIATOR ODPROWADZA CZĘŚĆ PROMIENIOWANIA PODCZERWONEGO, UWALNIAJĄC JE DO OTOCZENIA ZAPOBIEGAJĄC PRZY TYM PRZEGRZANIU
tojestmultikonto - #tojestmultikonto #energetyka #elektryka #elektronika

NOWOCZESNE ...

źródło: 14b9ca07c81ca9524eab92055d884b25265d14f95cdd6eb03417a94293552070

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 15.01.2024, 07:03:30 via Wykop
  • 0
@tojestmultikonto:

DIODA LED TO DRUT WOLFRAMOWY O NIECO INNEJ CHARAKTERYSTYCE,

Jaki wolfram? To są dwa różne sposoby emitowania światła.

"ŻARÓWKA" LED PRZEWAŻNIE NIE JEST W STANIE WYTRZYMAĆ ROKU (SIC!), BO ELEMENTY PÓŁPRZEWODNIKOWE (MOSTEK, REGULATOR I SAME DIODY ŚWIECĄCE) PRACUJĄ W NIEKORZYSTNYCH WARUNKCHA TEMPERATUROWYCH (ELEMENTY SĄ PRZECIĄŻONE, A PODCZAS PRODUKCJI ŚWIATŁA PRODUKUJĄ ZA DUŻO PROMIENIOWANIA PODCZERWONEGO, KTÓRE JE NISZCZY). WINNE TEMU SĄ WYMIARY I UTRUDNIAJĄCA ODDAWANIE CIEPŁA OBUDOWA.

Dobra żarówka LEDowa
  • Odpowiedz
RobBobb
RobBobb 16.01.2024, 06:13:24 via Wykop
  • 0
@tojestmultikonto:
Mylisz pojęcie żarzenia (żarówka z żarnikiem) z luminescencją-> a konkretnie elektroluminescencją (diody LED).
To są różne zjawiska fizyczne.

Czego jeszcze nie zrozumiałeś?

Brak argumentów nadrabiasz brakiem kultury?
  • Odpowiedz
RobBobb
RobBobb 16.01.2024, 15:37:04 via Wykop
  • 0
@tojestmultikonto:

Luminescencja to forma żarzenia


To jest podstawowy błąd w Twoim rozumowaniu.
Żarówka z żarnikiem generuje światło poprzez żarzenie, czyli oddawanie energii cieplnej
  • Odpowiedz
RobBobb
RobBobb 17.01.2024, 06:25:38 via Wykop
  • 0
@tojestmultikonto: merytorycznie nie odniosłeś się do żadnej części z mojej wypowiedzi, dalej nie rozumiesz praw fizyki mimo że podałem Ci linki do źródeł. Jak wikipedia Ci nie odpowiada, zawsze możesz wpisać: luminescencja, żarzenie lub zasada działania diody LED w wyszukiwarce internetowej lub nawet poszukać źródeł w literaturze.
  • Odpowiedz
qew12
qew12
12.01.2024, 14:37:22
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 12.01.2024, 16:35:44 via Wykop
  • 1
@qew12: jak przyjdzie do konfliktu to szybko z D zrobia B i heja biegaj z karabinem. No chyba ze taki cwany oskarek bedziesz i uciekniesz.
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
12.01.2024, 04:11:41
  • 1235
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 12.01.2024, 06:12:44 via Wykop
  • 4
@PokemonowyRambo: nie tak działa bojler, piszesz o podgrzewaczu przepływowym
  • Odpowiedz
Lohengrin
Lohengrin
10.01.2024, 08:56:12
  • 1
Czechosłowacka #lodz #polskiedrogi
Lohengrin - Czechosłowacka #lodz #polskiedrogi

źródło: temp_file6889425583717715922

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 11.01.2024, 06:25:36 via Wykop
  • 0
@Lohengrin: do ZDiT też wysyłałeś?
  • Odpowiedz

5

Jeden dzień z życia elektryka ( part 1 )

Jeden dzień z życia elektryka ( part 1 )
qentet
z
youtube.com
dodany: 09.01.2024, 10:17:55
  • 2
  • #
    elektryka
  • #
    elektronika
  • #
    praca
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    technika
RobBobb
RobBobb 10.01.2024, 06:21:25 via Wykop
  • 0
@Smiejsiezzycia: filozofa rozmyślającego o mgłach elektronowych
L.....v
L.....v
konto usunięte 08.01.2024, 17:36:46
  • 3
Według najnowszej przepowiedni na 2024 rok od Krzysztofa Jackowskiego, najszczęśliwszym miastem w Polsce ma się stać... Łódź.
"Jeśli chodzi o Łódź, to widzę rozwój. Jednak jest jedna bardzo dziwna kwestia. Widzę bardzo dużo ludzi, którzy z jakichś powodów przyjdą tu z obcego miasta. Będą zalewać Łódź w 2024 roku" - mówił Jackowski dla "Super Expressu".
¯\(ツ)/¯

https://pomponik.pl/plotki/news-jackowski-widzial-co-sie-stanie-ujawnil-swoja-wizje-o-jednym,nId,7256621#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

#lodz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 09.01.2024, 06:29:44 via Wykop
  • 0
@SeriousDude:

Czyżby nielegalni imigranci m.in ze Zgierza, Ozorkowa, Pabianic?

Widzę bardzo dużo ludzi, którzy z jakichś powodów przyjdą tu z obcego miasta.


To zdecydowanie odpada
  • Odpowiedz
Oake
Oake
05.01.2024, 21:58:58
  • 0
jest gdzieś w #lodz fotobudka podobna do tej na zdjęciu? tzn w pełni samoobsługowa, wrzuca się 10 czy 20 zł robi zdjęcia i ci je drukuje #pytanie
Oake - jest gdzieś w #lodz fotobudka podobna do tej na zdjęciu? tzn w pełni samoobsłu...

źródło: IMG_1179-1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 08.01.2024, 06:13:54 via Wykop
  • 0
@Oake: w manufakturze chyba są dwie
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
05.01.2024, 05:57:54
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 05.01.2024, 07:16:13 via Wykop
  • 37
@Gasikfps: bo to tak naprawdę pracownik Lidla robiący czarny pr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
03.01.2024, 06:22:14
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 03.01.2024, 08:28:47 via Wykop
  • 4
@KrolWlosowzNosa: ściągają z piw. Jak sie zrobila rewolucja z rzemieślniczymi/kraftowymi browarami to zaczeli niektórzy Janusze wypuszczać gowno piwa z ladnymi kraftowymi opisami. Zobacz ile miodów pitnych sie pojawilo ostatnio.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
03.01.2024, 06:35:16
  • 106
Ruszaj do pracy. Beneficjenci 800+ czekają na twoje pieniądze.
#motywacja #dziendobry #pracbaza
Nighthuntero - Ruszaj do pracy. Beneficjenci 800+ czekają na twoje pieniądze.
#motywa...

źródło: comment_veQ1BGjTn8cgb77uLF96MkU4BGjdCXbl

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 03.01.2024, 08:22:16 via Wykop
  • 3
@Nighthuntero: no no 6,5 miliona osób pobiera to świadczenie i wszyscy nie pracują i daja w zyle
  • Odpowiedz
kopek
kopek
30.12.2023, 04:42:30
  • 3
Łódź to stan umysłu. Zawsze jak rano idę do roboty to ktoś musi mnie zaczepić "panie kierowniku poratuje Pan złotoweczką?"
Zawsze odpowiadam jedno i to samo "nie mam"
Kiedyś takiego spragnionego gościa obserwowałem i chodził w kółko na Piotrkowskiej. Nikt mu nic nie dał
#lodz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 30.12.2023, 06:13:17 via Wykop
  • 5
@kopek: dobrze ze ci wszyscy zebracy zamieszkali w Lodzi, to w innych miastach nie ma z nimi problemow.
  • Odpowiedz
RobBobb
RobBobb 31.12.2023, 08:23:40 via Wykop
  • 0
@kopek: wystarczy wpisac w googlu "bezdomni Bełchatów" i wyskakuje masa artykułów. Oni sa wszędzie, to czesc społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Jagoo
Jagoo
30.12.2023, 04:43:59
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobBobb
RobBobb 30.12.2023, 06:34:19 via Wykop
  • 1
@Jagoo: jedna z prac nazwałbym ping pong show
  • Odpowiedz
RobBobb
RobBobb 30.12.2023, 06:47:49 via Wykop
  • 0
@Jagoo: mam wrażenie ze te prace blakna? Moze powinnas je zeskanowac?
Co do ping pong show, moglem isc ale dziewczyna sie wstydzila... jeszcze pojde, tajskiego boksu tez nie widzialem. Ale za to nazarlem sie tyle owocow morza ze wyladowalem w tajskim szpitalu (jestem uczulony... czego wtedy nie wiedzialem).
  • Odpowiedz
RobBobb
RobBobb 30.12.2023, 07:03:37 via Wykop
  • 0
@Jagoo: no to tez bym wolal byc polany woskiem niz 30 dolcow zaplacic za zastrzyk z sterydem.

AI to taki potworek dla artystow, "ozywili" ostatnio dziela Beksinskiego:
https://youtu.be/VEumr8VD-qg?si=m2Bk5X_U7jgVGsqU
Ciekawe czy istnieją gotowe narzędzia do ożywienia Twoich?
  • Odpowiedz
RobBobb
RobBobb 30.12.2023, 10:54:33 via Wykop
  • 0
@pedros92: to jest wyzysk bogatych.
Nie myl biadolenia bogatych ekstremistow z smutnym wykorzystywaniem biednych ludzi. Podejrzewam ze wiekszosc tych dziewczyn nie grzebalo by sobie w majtkach przy obcych ludziach gdyby mogly pracowac w sklepie i z tego godnie zyc.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
  • Strona 5 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.06.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking