#f1 Karolek się rozwalił XDD???
#f1 Hulk w q3
RitmoXL via Wykop
- 1
@TickJackson: o_o Jak oni się tam znaleźli
- 31
- 1
#f1 Na kwalifikacjach Barcelony coś ciekawego?
RitmoXL via Wykop
- 3
- 3
@RitmoXL Rast ma tempo bo napędza go złość do Polaków po tym jak Kubica go r------l 2 lata temu
- 11
@RitmoXL: wykryto cwela
- 5
- 4
- 7
- 17
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 2
RitmoXL via Wykop
- 2
@SpongeBobertKanciastoRenki: xddd
RitmoXL via Wykop
- 4
#f1 XD Cadlillac opierdzielil 2 Ferrari
RitmoXL via Wykop
- 3
@SpongeBobertKanciastoRenki: xddddd Ferrari cos widzę wzoruje się na ekipie F1 a nie odwrotnie xD
- 3
- 5
- 1
#f1 PORSCHE
- 6
#f1 Kwalifikacje to sobie dzisiaj można ostatnie 5 minut włączyć. Le Mans jest raz w roku!
Rico
- Prezentowane przez mnie tresci na portalu wykop mają charakter humorystyczny, statystyczny i zabawowy. Nie mają na celu obrazy kogokolwiek.
- Acapulco
Osiągnięcia
Wykopowicz
od 13.07.2023Wykopowicz Komentator
od 17.03.2022Komentator Złotousty
od 31.05.2022Złotousty Kałasznikow
od 23.03.2022Kałasznikow Rocznica
od 05.02.2026Rocznica Gadżeciarz
od 04.02.2019Gadżeciarz Mikroblogger
od 19.10.2020Mikroblogger Król Wykopaliska
od 07.03.2023Król Wykopaliska VIP
od 30.12.2025VIP
Autorskie tagi
- #f14k










źródło: EsVH1zRWMAA7ow1
Pobierz