@BogIstnieje: Mężczyzna odpowiada, że jego zainteresowanie to Netflix XD Praktykantka, która wymyślała ten artykuł musiała za dużo naczytać się opisów koleżanek w serwisach randkowych ( ͡°͜ʖ͡°)
@BogIstnieje: Lol, który facet czy nawet 'chłopak' powie że jego hobby to netflix. Widać że kobita to pisała. Jak już to w najgorszym wypadku powie że jego hobby to gry komputerowe albo jakieś lego.
@jamajskikanion: patusy zlewały olej prosto na ziemię lub zostawiały obok baniaki ze zużytym i się właściciele tych kanałów /najazdów wkurzyli i pozamykali.
@NaczelnyWoody nad morzem też zabraniają kupowania ryby i usmażeniu jej sobie samemu w apartamencie. W przeciwnym razie kara do 2tys za dearomatyzacje xD
@pwone: na Podhalu kamperem poza Zakopanem można praktycznie wszędzie stanąć, Podhale w większości to obszar rolniczy (zwłaszcza powiat nowotarski), po sezonie rolniczym nikt się nie przypiehdoli jak ktoś wjedzie komuś kamperem na skoszone pole na 1 dzień a na następny dzień taktycznie zmieni miejscówkę xD
@Aviatik7: Ciekawym jest to, że jeszcze 10-15 lat temu w Polsce tatuaże były domeną przede wszystkim marginesu społecznego. A dzisiaj nawet niektóre 50-letnie Grażyny są wytatuowane xD
@noipmezc: Mozna sie smiac, ale oni serio tak wygladaja. Bylem kiedys na Sal i przylecial jakis krol/general ze swoja swita - typ nawet nie patrzyl na innych ludzi, mial skore lwa przewieszona jak szarfe + wielkie zlote lancuchy (cos jak king of Zamunda #pdk) i okulary z tego mema. Potem zamkneli sie w willi z ochrona i siedzieli tak poltora dnia do nastepnego odlotu.
@Ejber_z_Fyrtla: ci francuscy "ultrasi" to są mocni chyba tylko na dachach z transparentami albo w 10 na kilku pontoniarzy xD Jakoś ich za bardzo na ulicach nie widać, tylko same quasi-partyzanckie akcje