MIG-23M na symulacji ma kilka problemów: -radar sam przełącza tryby i zasięg w zalężności od pułapu -kokpit ogranicza widoczność jak tylko się da. Lusterka nic nie pomagają. -przy lądowaniu na automatycznym ustawianiu skrzydeł nie da się wysuwać klap -brak dopplerowskiego radaru -ma tylko 8x flar (XD)
@kowallo: Bardzo dużo F-16 i A-10. Zdarzają się też MIgi-29 ale wychodzą po z-------u trzech teamkilli z rzędu. Ci ludzie nie wiem co robią ale nie potrafią identyfikować swoich.
Goście poszli czterema ogrynami na misję ze skanowaniem. Przez godzinę zabijali wszystko co było zanim ogarnęli co jest celem misji. XD reddit #darktide #gry #warhammer
@Red_u: Czy przypadkiem zakładka "Dla Ciebie" nie opiera się na tym, co oglądałeś wcześniej i na podstawie tego wyświetla ci tego typu proponowane filmy?
@IDontNeedRules: To chyba YT mnie podsłuchuje bo Sanah w radiu słyszę tyle razy że słuchanie jej jeszcze na YT byłoby przejawem jakiejś choroby psychicznej.
Wymieńcie jedno z najlepszych zamkniętych już studiów game-dev odpowiedzialnych za klasyki które zawsze dobrze będziecie wspominać. Ja zacznę: Pandemic. Dark Reign, Battlezone, Army Men, Destroy All Humans, Full Spectrum Warrior #gry
@Red_u: z tego co kojarzę to ludzie pisali na reddicie, że problemy optymalizacyjne przy poprzedniej grze Vermintide 2 naprawili po około 5 miesiącach. Wątpię by teraz było lepiej. Xd Zwłaszcza, że zdarzali się ludzie z RTXami co im na low lagowało.
@Red_u: może popracujemy nad rozgrywką, balansem i zrobimy dekompresję br, zamiast dawać nowsze maszyny nie przystosowane do obecnych map czy ogólnego stanu gry i mniej skupimy się na premkach ( ͡°͜ʖ͡°)
Dzięki Gaijiny za wyłączenie czatu. Na starcie zauważyłem dwa skradające się śmigłowce szturmowe na nasze tyły, chciałem powiedzieć drużynie i ich ostrzec ale... xD Ta gra już nie skupia się na współpracy tylko na tym byś kupował premki. #warthunder
Smoki mojego Imrika n-----------y się tylu szczurów przez pierwsze 15 tur że zdechną na dżumę. AI skavenami lubi budować 3-4 armie z samych niewolników i jeszcze prawie wygrywają z Imrikiem. xD #totalwar #warhammer #gry