Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Red_u

Red_u

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48697
  • Znaleziska 21191
  • Mikroblog 27506
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 101
Red_u
Red_u 20.01.2023, 09:54:57
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xdTM
xdTM
20.01.2023, 09:56:00 via Wykop
  • 0
@Red_u: model obrażeń w naval był i nadal jest z-----y do reszty
  • Odpowiedz
Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
20.01.2023, 10:54:26 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 17.01.2023, 13:41:33
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tentin_quarantino
tentin_quarantino
tentin_quarantino
17.01.2023, 13:43:14 via Wykop
  • 0
@Red_u: dziwny masz pasek na górze, u mnie jest tak:
tentinquarantino - @Redu: dziwny masz pasek na górze, u mnie jest tak:

źródło: msedge_YVO5uSpZGo

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 11.01.2023, 12:52:33 via Android
  • 4
#l-------------j
Red_u - #l-------------j

źródło: comment_1673441552d5iy2TtC4UkfPfjMDUFMLG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 05.01.2023, 09:56:47
  • 160
#warhammer40k #warhammer #swiatwedlugkiepskich #humorobrazkowy
Red_u - #warhammer40k #warhammer #swiatwedlugkiepskich #humorobrazkowy

źródło: comment_1672912582jifvGVCnMstGvevv17YFdU.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bozar86
Bozar86
05.01.2023, 10:04:54
  • 89
@Red_u: Tymczasem za ścianą...
Bozar86 - @Red_u: Tymczasem za ścianą...

źródło: comment_1672913092puqWdsZHZScAYiOVTir9vw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Bozar86
Bozar86
05.01.2023, 10:52:39
  • 106
Erebus to łysa menda!
Bozar86 - Erebus to łysa menda!

źródło: comment_1672915859kipPr0BIfdff9Ptf65wFdF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 05.01.2023, 09:23:14
  • 2
MIG-23M na symulacji ma kilka problemów:
-radar sam przełącza tryby i zasięg w zalężności od pułapu
-kokpit ogranicza widoczność jak tylko się da. Lusterka nic nie pomagają.
-przy lądowaniu na automatycznym ustawianiu skrzydeł nie da się wysuwać klap
-brak dopplerowskiego radaru
-ma tylko 8x flar (XD)
Red_u - MIG-23M na symulacji ma kilka problemów:
-radar sam przełącza tryby i zasięg...

źródło: comment_1672910625chSrTcrNLQGUTb8i4L0Lrw.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u
Autor
05.01.2023, 11:14:25
  • 0
@kowallo: Bardzo dużo F-16 i A-10. Zdarzają się też MIgi-29 ale wychodzą po z-------u trzech teamkilli z rzędu. Ci ludzie nie wiem co robią ale nie potrafią identyfikować swoich.
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
05.01.2023, 11:33:46
  • 0
@Red_u: chłop ruskim złomem lata i sie dziwi, że beznadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 09.12.2022, 09:00:17
  • 4
Co tu się o------o xD
#gry #gamesawards #thegameawards
Red_u - Co tu się o------o xD
#gry #gamesawards #thegameawards
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
09.12.2022, 09:17:36
  • 0
@Red_u: xDDD
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
09.12.2022, 10:40:29
  • 3
@Red_u: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
josedra52 - @Red_u: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1670582426UJGz9HAdUtp7RUExiIfGcw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 05.12.2022, 08:30:17
  • 13
#gry #warhammer
#darktide
Red_u - #gry #warhammer 
#darktide

źródło: comment_1670229009BPZXQlMIbIqIWzVPsYpNRx.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

demonsthere
demonsthere
05.12.2022, 08:40:31
  • 0
@Red_u:
demonsthere - @Red_u:

źródło: comment_1670229629U82KHyAYiDp6qke4YHJUjW.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
CienRogategoSzczura
CienRogategoSzczura
05.12.2022, 22:41:20
  • 0
@Red_u: taguj #warhammer40k pls
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 29.11.2022, 10:42:01
  • 17
-Wymień chociaż jeden powód bym miał zagrać w tego Darktide.

#darktide #warhammer #warhammer40k #gry
Red_u - > -Wymień chociaż jeden powód bym miał zagrać w tego Darktide.
#darktide #wa...

źródło: comment_1669718455nhD377N3OSPickETYm9Vzo.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czarny-rycerz_40k
Czarny-rycerz_40k
29.11.2022, 10:52:50
  • 2
@Red_u: Bolter to ma jebnięcie w tej grze xD
  • Odpowiedz
Shagot
Shagot
29.11.2022, 10:53:28
  • 1
@Red_u: ale piękny
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 22.11.2022, 13:09:36
  • 10
Goście poszli czterema ogrynami na misję ze skanowaniem. Przez godzinę zabijali wszystko co było zanim ogarnęli co jest celem misji. XD
reddit
#darktide #gry #warhammer
Red_u - Goście poszli czterema ogrynami na misję ze skanowaniem. Przez godzinę zabija...

źródło: comment_16691225468b8uKRwRqF8yg3WQnkMC1O.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....r
konto usunięte 22.11.2022, 13:13:15
  • 8
100% zgodne z kanonem
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
Autor
23.11.2022, 08:36:15
  • 0
@Kliko: Po ukończeniu misji jak podliczy ci nagrody to potem na samej górze wyświetla się liczba zabitych, śmierci i czas gry.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 18.11.2022, 11:04:42
  • 1
-Sanah wcale nie jest przereklamowana i nie jest puszczana wszędzie. To wymysły boomerów!

Sanah:
#youtube #sanah #muzyka #heheszki
Red_u - -Sanah wcale nie jest przereklamowana i nie jest puszczana wszędzie. To wymys...

źródło: comment_1668769476arBaOTe795qJSqxyXFMhDh.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IDontNeedRules
IDontNeedRules
IDontNeedRules
18.11.2022, 11:43:14
  • 0
@Red_u: Czy przypadkiem zakładka "Dla Ciebie" nie opiera się na tym, co oglądałeś wcześniej i na podstawie tego wyświetla ci tego typu proponowane filmy?
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
Autor
18.11.2022, 11:47:48
  • 2
@IDontNeedRules: To chyba YT mnie podsłuchuje bo Sanah w radiu słyszę tyle razy że słuchanie jej jeszcze na YT byłoby przejawem jakiejś choroby psychicznej.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 09.11.2022, 08:52:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WujaTHC
WujaTHC
09.11.2022, 09:02:39
  • 9
@Red_u: używany przez obie strony
  • Odpowiedz
RazumichinZiK
RazumichinZiK
09.11.2022, 09:32:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Red_u:.
RazumichinZiK - @Red_u:.

źródło: comment_1667986359mOnJNkQ8RSmLqXcQ9X9wiz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 21.10.2022, 08:27:08
  • 1
Wymieńcie jedno z najlepszych zamkniętych już studiów game-dev odpowiedzialnych za klasyki które zawsze dobrze będziecie wspominać.
Ja zacznę: Pandemic.
Dark Reign, Battlezone, Army Men, Destroy All Humans, Full Spectrum Warrior
#gry
Red_u - Wymieńcie jedno z najlepszych zamkniętych już studiów game-dev odpowiedzialny...

źródło: comment_1666340827eWhUvkUwARJcQ0pnzCSR9G.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....o
m.....o
konto usunięte 21.10.2022, 08:29:49
  • 2
@Red_u: Sierra tylko to było studio czy wydawca?
  • Odpowiedz
dracul
dracul
21.10.2022, 08:32:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Red_u: Troika games, Visceral Games
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 18.10.2022, 11:03:53
  • 3
Ależ to ma muzę. Mam nadzieję że poprawią optymalizację bo granie z włączonym ray-tracingiem jest niegrywalne.
#darktide #gry #warhammer40k
Red_u - Ależ to ma muzę. Mam nadzieję że poprawią optymalizację bo granie z włączonym...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Merdarion_PL
Merdarion_PL
18.10.2022, 11:19:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Red_u: z tego co kojarzę to ludzie pisali na reddicie, że problemy optymalizacyjne przy poprzedniej grze Vermintide 2 naprawili po około 5 miesiącach. Wątpię by teraz było lepiej. Xd Zwłaszcza, że zdarzali się ludzie z RTXami co im na low lagowało.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 14.10.2022, 08:20:46
  • 0
#warthunder
Red_u - #warthunder

źródło: comment_1665735639l4nzMcS1wozxwTSmlNml2z.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groovyK
groovyK
groovyK
14.10.2022, 12:01:18
  • 5
@Red_u: może popracujemy nad rozgrywką, balansem i zrobimy dekompresję br, zamiast dawać nowsze maszyny nie przystosowane do obecnych map czy ogólnego stanu gry i mniej skupimy się na premkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
filip8192
filip8192
filip8192
14.10.2022, 13:03:55
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 05.10.2022, 11:17:09
  • 8
#smiesznypiesek #wladcapierscieni
Red_u - #smiesznypiesek #wladcapierscieni

źródło: comment_16649686184Ryk836mnzbgmIhmup5IWN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 30.09.2022, 07:09:12
  • 0
Grając od ponad miesiąca na symulacyjnych powietrznych bitwach...
"Człowieku, jakie drony, jakie CASy? Co to spawncamping? "

#warthunder
Red_u - Grając od ponad miesiąca na symulacyjnych powietrznych bitwach...
"Człowieku...

źródło: comment_1664521724uGgPIlWMvBtYUIaTqGztSL.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaraSzopa
StaraSzopa
30.09.2022, 07:12:28
  • 5
@Red_u: a tymczasem świzdu gwizdu, godzina grania wpizdu
StaraSzopa - @Red_u: a tymczasem świzdu gwizdu, godzina grania wpizdu

źródło: comment_1664521903ecohriukBPewury92osM5Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przedstawiciel_skrajnego_centrum
przedstawiciel_skrajnego_centrum
przedstawiciel_skrajnego_centrum
30.09.2022, 08:06:56
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 28.09.2022, 11:16:22
  • 32
Będzie latane (。◕‿‿◕。)
#gry #warthunder #dcs #symulatory #vkb
Red_u - Będzie latane (。◕‿‿◕。)
#gry #warthunder #dcs #symulatory #vkb

źródło: comment_1664363744K86llD5B9L3RZ5Lu8MMDs9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanHeniek45
PanHeniek45
28.09.2022, 11:22:06
  • 30
@Red_u:
PanHeniek45 - @Red_u:

źródło: comment_1664364125XAbQKTDHHCrDuUvHH1ZXKo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
Autor
28.09.2022, 11:26:44
  • 4
@programista3k: Joystick. Jeden z najlepszych obecnie na rynku za rozsądne pieniądze. Trzeba tylko długo czekać na wysyłkę.
Red_u - @programista3k: Joystick. Jeden z najlepszych obecnie na rynku za rozsądne pi...

źródło: comment_1664364379XPhL2vzpNzhg1xC4GZXhZM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 14.09.2022, 08:26:04
  • 5
Dzięki Gaijiny za wyłączenie czatu. Na starcie zauważyłem dwa skradające się śmigłowce szturmowe na nasze tyły, chciałem powiedzieć drużynie i ich ostrzec ale... xD
Ta gra już nie skupia się na współpracy tylko na tym byś kupował premki.
#warthunder
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DeathDust98
DeathDust98
14.09.2022, 11:07:50
  • 6
@Red_u: czat działa już dziś zwyzywałem 5 osób.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 07.09.2022, 08:18:54
  • 9
Jak pierwsze zgony w trakcie zimy się pojawią to powinno się przez balkony puszczać tą muzykę xD
#gry #polska
#wegiel
Red_u - Jak pierwsze zgony w trakcie zimy się pojawią to powinno się przez balkony pu...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raxar77
raxar77
raxar77
07.09.2022, 08:23:53
  • 3
@Red_u: Piękna gra, co roku w zime ogrywam, a w tą zimę będzie niepowtarzalny klimat cos czuje XD
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
Autor
07.09.2022, 08:34:55
  • 4
@raxar77: w tą zimę trzeba będzie ogrzewać dom poprzez granie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 01.09.2022, 12:25:07
  • 8
Smoki mojego Imrika n-----------y się tylu szczurów przez pierwsze 15 tur że zdechną na dżumę. AI skavenami lubi budować 3-4 armie z samych niewolników i jeszcze prawie wygrywają z Imrikiem. xD
#totalwar #warhammer #gry
Red_u - Smoki mojego Imrika n-----------y się tylu szczurów przez pierwsze 15 tur że ...

źródło: comment_166203510611yP6yJ2wFygX6ktYFpZTM.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....n
konto usunięte 01.09.2022, 12:28:25 via Android
  • 1
@Red_u Bo imrik to p---a (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
N.....n
konto usunięte 01.09.2022, 13:01:15 via Android
  • 1
@teluch Sounds like furry (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 30
  • Strona 23 z 30
  • >
  • Na moją brodę! Tutej tylko niewysoki chop jest!
  • http://www.smarujdzemem.pl/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.06.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking