Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Red_u

Red_u

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 48697
  • Znaleziska 21191
  • Mikroblog 27506
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 101
Red_u
Red_u 27.06.2023, 09:14:40
  • 13
Chciałem mieć terminatorów Ultramarines ale miałem wydrukowane elementy z Deathwing. więc je skleilem i pomalowałem w barwy Ultramarines. nawet wyszło nieźle.
#warhammer40k #warhammer #druk3d #modelarstwo
Red_u - Chciałem mieć terminatorów Ultramarines ale miałem wydrukowane elementy z Dea...

źródło: temp_file.png815376443444563817

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u
Autor
27.06.2023, 09:15:51 via Android
  • 1
Red_u

źródło: temp_file.png7276703673412962103

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
Autor
27.06.2023, 09:32:59 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 15.06.2023, 12:21:44
  • 2
Jak ktoś ciekawszy prawdziwych efektów na załodze to jest w necie filmik nagrany podczas WW2 jak francuscy czołgiści wyciągali zwłoki kompanów z Shermanów trafionymi z 88mm
#warthunder
Red_u - Jak ktoś ciekawszy prawdziwych efektów na załodze to jest w necie filmik nagr...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AzazulPazuzu
AzazulPazuzu
15.06.2023, 12:34:18 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 09.06.2023, 06:34:23
  • 9
Oj będzie grane na święta (。◕‿‿◕。)
#gry #warhammer #warhammer40k
Red_u - Oj będzie grane na święta (。◕‿‿◕。)
#gry #warhammer #warhammer40k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morty1337
Morty1337
09.06.2023, 10:39:51 via Wykop
  • 1
@Red_u: Oby dodali opcję grania w hełmie, w mojej opinii o wiele lepiej by się to prezentowało.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 23.05.2023, 13:11:01
  • 0
#warthunder Czyżby Gaijiny się poddały? Czy może grają tylko na czas?
https://warthunder.com/en/news/8264-development-economy-revision-en
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788
23.05.2023, 13:12:35 via Wykop
  • 1
@Red_u: To drugie imo. Nawet jak teraz się wycofają, to zrobią później jakieś inne zmiany by uprzykrzyć życie graczom.
  • Odpowiedz
JohnFairPlay
JohnFairPlay
23.05.2023, 20:19:49 via Wykop
  • 0
Czy może grają tylko na czas?


@Red_u: o dziwo ich odpowiedź zostanie udzielona po 14 dniowym bojkocie, który zaczyna się 26 maja.
Tak więc czekają na jego wynik, jeżeli gracze rzeczywiście pozostaną wierni swoim postanowieniom, zapewne gaijny ugną się.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 23.05.2023, 10:43:50
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kowallo
kowallo
23.05.2023, 12:00:58 via Android
  • 1
@Red_u też gram od bety. Sprawdziłem teraz z ciekawości i wyszło mi ~2600 zł. Na żadną grę tyle nie wydałem. Wczoraj skończyła mi się premka i narazie sobie daruję kolejną.
  • Odpowiedz
Rythlock
Rythlock
23.05.2023, 16:24:26 via Wykop
  • 0
@telesiak: No gry f2p są tworzone dla takich właśnie ludzi XD.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 23.05.2023, 06:28:54
  • 0
#warthunder Dostałem bana na 7 dni na r/Warthunder za wrzucenie tego filmiku xD
Red_u - #warthunder Dostałem bana na 7 dni na r/Warthunder za wrzucenie tego filmiku ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

telesiak
telesiak
23.05.2023, 07:31:39 via Android
  • 1
@Red_u Reddit war thundera to największy rak jakiego można znaleźć
  • Odpowiedz
Zawadson
Zawadson
23.05.2023, 09:06:47 via Wykop
  • 1
@Red_u: jedyna prawilna czołówka.
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 22.05.2023, 06:48:00
  • 12
#warthunder #gry #warthunderplayerunion Chińczycy, Ruskie, Europa, Ameryka. Wszyscy się buntują i protestują. Wchodzę na kanał polskiego Youtubera streszczającego aferę z Gaijnami i w komentarzu polscy gracze śmiejący się że komuś po prostu nie chce się grindować i powinieneś płacić jak chcesz mieć coś topowego. xD
Ja p------ę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmugglerFan
SmugglerFan
22.05.2023, 08:04:24 via Wykop
  • 2
@Red_u: xddd taki wasz wyglad
SmugglerFan - @Red_u: xddd taki wasz wyglad

źródło: hpIJlHS

Pobierz
  • Odpowiedz
Michal9788
Michal9788
22.05.2023, 16:38:55 via Wykop
  • 0
@Red_u: Co to za gagatek, ten youtuber?
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 21.05.2023, 21:10:32
  • 3
#warthunder Gaijiny myślą że dzieci grają w ich grę i uwierzą w ich PRowy bełkot xD Tim równo i ładnie analizuje poczynania ruskich ślimaków.
Red_u - #warthunder Gaijiny myślą że dzieci grają w ich grę i uwierzą w ich PRowy beł...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 19.05.2023, 08:25:46
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 11.05.2023, 07:34:36
  • 13
Grimgor Żelaznoskóry z drukarki 3d. Zauważyłem że najwięcej zabawy mam z malowania własnych wyrobów 3D niż paczek po 400zł od GW.
#modelarstwo #warhammer
Red_u - Grimgor Żelaznoskóry z drukarki 3d. Zauważyłem że najwięcej zabawy mam z malo...

źródło: IMG_20230506_153430

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u
Autor
11.05.2023, 07:35:11 via Wykop
  • 2
Red_u

źródło: IMG_20230506_153445

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
Autor
11.05.2023, 07:35:26 via Wykop
  • 2
Red_u

źródło: IMG_20230506_153457

Pobierz
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 13.04.2023, 13:10:15
  • 1
Ciekawie te 3x nowe filmy z Rey się zapowiadają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reżyserka nowej trylogii:
#gwiezdnewojny #film
Red_u - Ciekawie te 3x nowe filmy z Rey się zapowiadają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reżyserka nowej ...

źródło: wtf

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fors1234
fors1234
13.04.2023, 18:15:44 via Wykop
  • 0
@Red_u: Nie interesuje sie za bardzo tym uniwersum, ale za scenariusz odpowiada Steven Knight ktory ma na swoim koncie dobre filmy, rezyser czy dobry czy zly jest sprawa drugorzedna imo
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 08.04.2023, 14:49:18
  • 14
Ork własnej produkcji i już niemal ukończony. Jeszcze czeka go sporo detali.
W komentarzach krok po kroku.
#warhammer40k #modelarstwo #warhammer
Red_u - Ork własnej produkcji i już niemal ukończony. Jeszcze czeka go sporo detali.
...

źródło: IMG_20230408_164352

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u
Autor
08.04.2023, 14:50:45 via Wykop
  • 2
Red_u

źródło: IMG_20230401_194917

Pobierz
  • Odpowiedz
klik34
klik34
08.04.2023, 19:15:50 via Android
  • 1
@SiDi Ale ten chłop jest wielkości Ghazgkulla :D

  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 27.03.2023, 12:45:13
  • 12
#warhammer40k #warhammer
Red_u - #warhammer40k #warhammer

źródło: IMG_6248

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 27.03.2023, 06:28:08
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 17.03.2023, 14:07:24
  • 3
#transport #samochody #holandia https://twitter.com/p911sc1978/status/1636437515761532946?s=20
Red_u - #transport #samochody #holandia  https://twitter.com/p911sc1978/status/163643...

źródło: gwaltowne_hamowanie_z_miesem_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 13.03.2023, 10:51:16
  • 21
Człowiek z figurki na figurkę coraz bardziej nabiera wprawy.
Zdążyłem zauważyć że pośpiech jest największym wrogiem w modelarstwie przez co jeden marine ma ułamaną antenkę.
#modelarstwo #warhammer40k #warhammer
Red_u - Człowiek z figurki na figurkę coraz bardziej nabiera wprawy. 
Zdążyłem zauważ...

źródło: temp_file.png6414241705146719825

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChochlikLucek
ChochlikLucek
13.03.2023, 15:19:21 via Wykop
  • 4
@Mineciarz69: Patrząc po kolorach pewnie to są "Najwspanialsi ze Wszystkich" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
ChochlikLucek - @Mineciarz69: Patrząc po kolorach pewnie to są "Najwspanialsi ze Wszy...
  • Odpowiedz
Yawimaya
Yawimaya
16.03.2023, 13:50:39 via Wykop
  • 0
@Red_u: ale te linie łączenia form to byś pousuwał (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 02.03.2023, 08:01:40
  • 560
Polski Dubaj
#patodeweloperka
Red_u - Polski Dubaj
#patodeweloperka

źródło: rozwozilbymobornik

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze
02.03.2023, 09:11:05 via Wykop
  • 137
@niecodziennyszczon: tam był skład amunicji, a później jakaś ferma na futra, wykorzystali po prostu wcześniej zagospodarowaną przestrzeń, nie do końca szczere pole. Ogólnie nikt nie powinien zgody na takiego potworka dostać. Ja rozumiem, że w Holandii domy buduje się nawet 50m od autostrady (i sprzedają się na etapie dziury w ziemi xD), bo w tym kraju każdy kawałek ziemi jest na wagę złota i planowanie przestrzenne obejmuje każdy centymetr kwadratowy,
  • Odpowiedz
russo
russo
russo
02.03.2023, 09:17:48 via Wykop
  • 45
@niecodziennyszczon: to nie jest ze nie potrafią tylko ma być największy zarobek z m2. Po co robić co extra jak ludzie kupią to co na obrazku
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u 13.02.2023, 08:36:43
  • 3
#ufo #warhammer40k #warhammer
Red_u - #ufo #warhammer40k #warhammer
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 30.01.2023, 07:20:27
  • 7
Portfel dziwnie się na mnie patrzy.
#warhammer40k #modelarstwo #hobby

Nie jest perfekcyjnie ale powoli się uczę.
Red_u - Portfel dziwnie się na mnie patrzy.
#warhammer40k #modelarstwo #hobby

Nie je...

źródło: IMG_20230129_192846

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u 21.01.2023, 16:53:16
  • 72
#warhammer40k #modelarstwo #hobby

Pierwsze w życiu malowanie modeli.
Red_u - #warhammer40k #modelarstwo #hobby  

Pierwsze w życiu malowanie modeli.

źródło: IMG_20230121_172554

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red_u
Red_u
Autor
21.01.2023, 18:13:43 via Wykop
  • 1
@marnynick: zestaw farb + startowy (2x figurki) za 40zł łącznie wyniosły mnie 170zł
  • Odpowiedz
Red_u
Red_u
Autor
21.01.2023, 19:35:18 via Wykop
  • 2
@corran11: Śledziłem poczynania tego gostka. Myślę że podobnie będę podchodził do przyszłych figurek aż poczuję się na tyle pewnie by malować już po swojemu.
Red_u - @corran11: Śledziłem poczynania tego gostka. Myślę że podobnie będę podchodzi...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 30
  • Strona 22 z 30
  • >
  • Na moją brodę! Tutej tylko niewysoki chop jest!
  • http://www.smarujdzemem.pl/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.06.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking