Wpis z mikrobloga

zwijam się powoli z półprzewodników, zarzućcie jakimś ciekawym ETFem gdzie wrzucić kasę

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Raul77: wyciągnąłem ile się da a chcę zdążyć przed pęknięciem bańki. Szczególnie że większość zysków mam z Intela, a w przypadku Intela jego wzrosty biorą się z tego co ma być w przyszłości, a nie tego co jest teraz, więc jest większe ryzyko. W odróżnieniu np. od Nvidii albo Microna którzy pieniądze drukują tu i teraz.
  • Odpowiedz