#drake Jak tam po premierze? Wg mnie Icemen to taki najlepszy Drizzy, konkret album jest tu wszystko czego my fani oczekujemy. Te dwa dodatkowe albumy lekkie zapychacze, ale też kilka perełek. Świeżo po premierze nie byłem ogólnie przekonany, ale po osłuchaniu, praktycznie każdy kawałek jest mocny z głównego albumu. Trudno mi teraz wybrać nawet top3 bo więcej kawałków na to zasługuje. Ale Janice STFU taka perełka wykonaniu, jakby do Kociołka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Hejtel: nie sądziłem, że to możliwe, ale ten album jest tak wyśmienity, że wbił mi się chyba do TOP 3 jego całej dyskografii. Niewiarygodne to jest. No praktycznie na równi z klasykami z 2011-2015, które stanowiły soundtrack moich lat, jak byłem nastolatkiem.
Dawno żadna nowa muzyka mi się tak nie spodobała. Jeszcze cała ta otoczka, jak go wszyscy od kilku lat próbowali gnoić, a goacik wbił prawie 700k unitów w
Dawno żadna nowa muzyka mi się tak nie spodobała. Jeszcze cała ta otoczka, jak go wszyscy od kilku lat próbowali gnoić, a goacik wbił prawie 700k unitów w
- 1
@Tywin_Lannister: wydanie 3 albumów wiadomo, szachowe uwolnienie z kontraktu i szansa na pobicie kolejnych rekordów top3 na billboard 200, ale kosztem trochę tego że siła Icemena się rozmyła, ale i tak goat nie ma sobie równych teraz 100 milionów na Spotify, dołączył do ziomka który osiągnął to dzięki nagrywając diss na niego i armii udowodnionych botów i całą branżą za sobą hahaha to jest właśnie też piękne wszyscy nienawidzą Drake
źródło: 1000017205
Pobierz@ZarodziecMalaryczny997: op mocno o przybyszach ze wschodu
@szybki_zuk: Emigracja zarobkowa na zachód to najlepsze co sie przydazylo polsce*. Ogromne ilosci patologii wedrujące za naszą zachodnią granicę sprawily ze kraj stal sie lepszy i bardziej bezpieczny.
*Oczywiscie nie mozna zapominac o negatywnych skutkach tego zjawiska takich jak rozbite rodziny, patologia pracy i obozy pracy za granicą itd itd z czym musieli sie zmagać uczciwi ludzie szukający lepszej przyszlosci dla siebie i swoich rodzin o czym mozna pisać ksiązki.
*Oczywiscie nie mozna zapominac o negatywnych skutkach tego zjawiska takich jak rozbite rodziny, patologia pracy i obozy pracy za granicą itd itd z czym musieli sie zmagać uczciwi ludzie szukający lepszej przyszlosci dla siebie i swoich rodzin o czym mozna pisać ksiązki.
ICEMAN 18/18
HABIBTI i MAID OF HONOUR tyle bengerów i vibe tracków, że to się w głowie nie mieści…
Niewiarygodne dowiezienie w najgorszym do tej pory muzycznie roku. GOAT uratował 2026.
#drizzymafia #drake #rap #yeezymafia
HABIBTI i MAID OF HONOUR tyle bengerów i vibe tracków, że to się w głowie nie mieści…
Niewiarygodne dowiezienie w najgorszym do tej pory muzycznie roku. GOAT uratował 2026.
#drizzymafia #drake #rap #yeezymafia

- 1
@Tywin_Lannister: Jak wyszło było naprawdę nieźle ale repeat value jest obłędny, z każdym odsłuchem coraz bardziej doceniam
1
BIEG PO CASH

Życzę miłego odsłuchu :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Drizzy kończy dziś 39 lat. More life dla goata, more life dla nas wszystkich.
#drizzymafia #yeezymafia #drake #rap
#drizzymafia #yeezymafia #drake #rap

@Tywin_Lannister: Please don't speak to me like I'm that Drake from four years ago, I'm at a higher place 🙏

- 4
Warto przypomnieć genezę tego utworu:
Yet again, it was another late, sleepless night in Atlanta. The studio was packed, yet intimate all at the same time. Warm amber lights washed over exotic leather furniture, creating a dimly lit sonic oasis. A sweet aroma of weed smoke clouded the air, while vanilla scented candles were strategically placed around the room. The mood developed into a haze of relaxation. As engineers and producers methodically worked
Yet again, it was another late, sleepless night in Atlanta. The studio was packed, yet intimate all at the same time. Warm amber lights washed over exotic leather furniture, creating a dimly lit sonic oasis. A sweet aroma of weed smoke clouded the air, while vanilla scented candles were strategically placed around the room. The mood developed into a haze of relaxation. As engineers and producers methodically worked
@Tywin_Lannister: piękne

- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pradi: no od 2016 to ciężko o jakiś ponadprzeciętny album od niego, większość jest gigaśrednia, jedynie More Life, Her Loss i imo ten nowy z PND są solidne.
Ale wcześniej bestia potężna, run od Thank Me Later do What A Time To Be Alive genialny
Ale wcześniej bestia potężna, run od Thank Me Later do What A Time To Be Alive genialny
- 1
6
LandeK - Diabelski młyn (prod. Greenlonely)

Zamów książkę
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4

Zawsze jak wstawiałem na wykop piosenki Drejka, kiedy coś wypuszczał, to starałem się wybierać te, które mi najbardziej siedzą na danym albumie.
Przy tym albumie mógłbym tu wrzucić dosłownie którąkolwiek - wszystkie mi siedzą. Nawet I want to meet your madre, pay my respects to your padre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden z najlepszych albumów rnb w historii. Idealna mieszanka klasycznego sensualnego dźwięku z Toronto i luźnych eksperymentów.
Przy tym albumie mógłbym tu wrzucić dosłownie którąkolwiek - wszystkie mi siedzą. Nawet I want to meet your madre, pay my respects to your padre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden z najlepszych albumów rnb w historii. Idealna mieszanka klasycznego sensualnego dźwięku z Toronto i luźnych eksperymentów.

@Tywin_Lannister: meet your padre to banger od pierwszego odsłuchu. jedyny zarzut, to mogłoby być ze 2-3 tracki bardziej w stylu Nokia czy Meet Your Padre właśnie. mój number 1 w tej chwili to Superman/Spiderman, ten riff to miód na moje uszy
@Tywin_Lannister: jak zwykle w przypadku Jego Ekscelencji Drake, po każdym odsłuchu album zyskuje, po kilku pełnych rundach znajdujesz faworyta, po kilku dniach kolejnego i tak przez cały czas
Ten album jest spektakularny. Trochę eksperymentów, trochę klasyki, trochę 4fun.
NOKIA to będzie hit roku.
#drizzymafia #drake #yeezymafia #rap #muzyka
NOKIA to będzie hit roku.
#drizzymafia #drake #yeezymafia #rap #muzyka

@rasTt4: to jest album RNB, więc ciężko porównywać, ale samo Gimme a Hug, czyli jedyny stricte rapowy numer, zjada całe GNX - co nie jest wielkim wyczynem, bo GNX poza kilkoma catchy bitami jest słabe. po stokroć wolę sobie wrócić do Blue Lips od Q niż odpalić ponownie GNX
- 0
#drake myślicie że się podniesie? Jestem mega ciekaw jak teraz będą śmigać jego płyty pod kątem sprzedaży/odsłuchów...
- 0
@Tywin_Lannister masz rację, ale zawsze dobrze się czułem z tym że mój fav raper niszczy innych pod względem odsłuchów/sprzedaży
Ale masz rację to mało ważne, jak wrażenia?? Ja dopiero odpalam (♥ ʖ̯♥)
Ale masz rację to mało ważne, jak wrażenia?? Ja dopiero odpalam (♥ ʖ̯♥)
@Hejtel: dla mnie wyśmienity album, sporo klasyki i sporo eksperymentów. Będzie soundtrack na najbliższe miesiące, a w czerwcu ponoć solowy album wypuści.
Mija dekada. Nigdy od tamtej pory żadna premiera muzyki nie podekscytowała mnie tak, jak wtedy. Pamiętam ten mroźny, czwartkowy poranek w klasie maturalnej, kiedy ten album (na samym początku określany jako mixtape) dropnął z zaskoczenia. Chyba akurat były ferie albo wagarowałem, bo wylegiwałem się u moich dziadków.
Potem darcie ryja I was runnin' through the 6ix with my woes! przez resztę roku i zobaczenie pierwszy raz w życiu koncertu Drake'a na Openerze
Potem darcie ryja I was runnin' through the 6ix with my woes! przez resztę roku i zobaczenie pierwszy raz w życiu koncertu Drake'a na Openerze

- 2
xdd
źródło: Zrzut ekranu 2025-02-12 160555
Pobierz@Tywin_Lannister: ostatni dobry album Darka
nocne przejażdżki i rozmyślanie o swoich byłych osiągną w tym roku nowy level, kiedy dropnie ich album
#drizzymafia #yeezymafia #partynextdoor #drake #rap #rnb
#drizzymafia #yeezymafia #partynextdoor #drake #rap #rnb

Co tam wam wyszło w tym roku. U mnie GOAT tradycyjnie i w końcu bez Kastrata w top5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#spotifywrapped #yeezymafia #drizzymafia #drake
#spotifywrapped #yeezymafia #drizzymafia #drake
źródło: 6642CCE8-0D70-4E52-9DB6-07065F2EAB52
Pobierz@Tywin_Lannister: prawilne pierwsze i czwarte miejsce, ale coś sporo PL rapu :((
@Tywin_Lannister Przez z-----e tagowanie Vultures Top wykonawcy zbudowani, a pewnie znalazło by się tam Vampire Weekend albo Travis.
Czekam na last.fm, bo tam raczej nie będzie z tym problemu.
Czekam na last.fm, bo tam raczej nie będzie z tym problemu.
źródło: 1000010691
Pobierz
- 1
#drake #drizzymafia Co się stało z Blue Green Red na Spotify XD Ktoś podmienił piosenkę na coś co brzmi jak stworzone przed AI
Przy okazji No Face, banger alert
Przy okazji No Face, banger alert












Najprostsze 808, a mało co lepiej n--------o niż te bity
#drizzymafia #rap #drake #yeezymafia #muzyka