#polityka #braun #zydzi Może się zbłaźnię pytaniem ale po co Nawrocki miałby świętować chanukę nie będąc Żydem? Wiem że solidarność itd. ale czy nie wystarczy że jest chanuka w Sejmie? Zresztą czy świętowanie chanuki przez goja nie jest przypadkiem zawłaszczeniem kulturowym?
@niemczarek_owiecki: w naszym kręgu kulturowym nie jest, od lat przedstawiciele kościoła uczestniczą na różne sposoby w innych religiach, poza tym już się przyjęło że w ramach dyplomatycznych wizyt politycy idą pod ścianę płaczu- rząd Izraela wdraża gojów w praktyki kulturowe
@niemczarek_owiecki: na ten temat się akurat nie wypowiem bo budzi we mnie jakis podświadomy opór ale nie za bardzo umiem go uzasadnić, muszę się zastanowić co ja tak w zasadzie o tym myślę i czemu
#wykopaplikacja #wykop Czuje sie jak nowo narodzony, jak użytkownik premium, szlachcic po zainstalowaniu starej wersji wykopu. A wy co dalej na tej gorszej nowszej wersji? ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
@weronika-ala: wiesz co ci powiem? Technikum. Ale wszyscy wokół upierają się że to liceum bo tak się przyjęło i obecnych tu warszawiaków zapiekloby gdyby powiedziano im wprost że są plebsem z zawodem
@weronika-ala: nie mówię że nie da się dobrze zdać w technikum ale ja zwyczajnie nie mam siły się uczyć, 3 klasa to trochę późno, nie wiem czy jest sens zmieniać szkołę ale z drugiej strony naprawdę myślę że nie wyrobie mentalnie
Mieszkałem kiedyś z ojcem. Wzięliśmy psa z olx. Ojciec za niego płacił gotówka. Więc żadnych dowodów nie posiada, nie była spisana żadna umowa W książce szczepień jestem wpisany ja jako właściciel. Teraz wyprowadziłem się od ojca i zabrałem psa ze sobą. Ojciec zgłosił na policję kradzież psa #psy #pies #prawo #policja #przepisy
@fidelio-fidelio: rozłam publiczny, ja na to patrzę jako rozstanie się nacjonalizmu około Lisowskiego z nacjonalizmem konfederackim, jako obietnice że już nie bedzie już bratania nawet takiego nieśmiałego z PiSem
@Psiakreff: bo generalnie to że sa to już dwa inne środowiska to wiadomo, ale elektorat tak tego nie postrzega, prawica to prawica i nie ma tam wielu niuansów, gdyby wyszedł z tego większy konflikt naprawdę chętnie bym obejrzała jak formują się prawdziwe granicę między prawakami
@schizoid500: ale powaga co tak nagle wszyscy poszaleli z tym kryształem, w tamtym tygodniu widizlaam czwórkę rówieśników pod wpływem bliżej nie sprecyzowanego stymulanta XD tak było zawsze czy ja zaczęłam się przyglądać lepiej
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: miałam podobne doświadczenia, ile ja się nauczyłam na medikinecie, ile ja zrobiłam fajnych rzeczy, jaka ja fajna osoba byłam( ͡°͜ʖ͡°) ale teraz dziury w pamięci jak kratery na księżycu, kilometrowe kurna przez łeb mi esyztsko przelatuje i nic nie zostaje, leki zaczęły się po ilus tam latach, tęsknię za fajnym kreatywnym prochem
@Jakis_Leszek: problem w tym że nie umiem już funkcjonować bez, nie biorę go doraźnie tylko na codzien, w ogóle staram się nie brać go do roboty bo to byłby mój koniec jakbym się nauczyła tak robić XD wybiorę się do psychiatry i poproszę o 10 bo głupio się tak meczyc
Chyba 4 lata będą, może 5, do pracy zdarzało się brać, nawet niestety w kichawe ale to już za mną, może rzeczywiście spróbuje zejść z używania codziennie, chociaż jest to też ciężkie bo całe życie mam zaburzenia odżywiania więc jest strach że znowu mi się w łbie coś zepsuje gdy skończa się cpunskie posty
@Jakis_Leszek: a boje się z tą pracą dlatego że uczę się na plastyka, jestem wypalona i wiem że gdybym zaczęła sobie rekompensować to lekiem to bym znowu zaczęła przesadzać
@przegrywam_przez_miasto: ziomek ty jeszcze pamiętasz co robiłeś wczoraj? XDD mi już teraz pamięć wysiadła nie wyobrażam sobie nawet jak to musi wyglądać przy zielsku i mefce
@spiewana-pilka-nozna: ja się chyba muszę przekonać bo tak się żyć nie da, wiesz jak trudno jest wytłumaczyć turasowi za ladą że kebab ma być bez pomidora? ( ͡°ʖ̯͡°) A wydłubując go wyglądam jak down
Po dłuższej przerwie wznawiam moje eksperymentowanie. Tym razem użyłem kasze pęczak. Mamy połowę grudnia, ryby nie są już tak aktywne jak latem. Woda ma 5 stopni Czy udało się ściągnąć ryby, to już zobaczycie w moim najnowszym filmie, na który serdecznie zapraszam. Zostawcie tez łapkę i oglądajcie w
źródło: polska-be-italy-cacy
Pobierz