Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Promymir

Promymir

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13360
  • Znaleziska 1822
  • Mikroblog 11538
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 120

668

A Ty odważyłbyś się skoczyć?

A Ty odważyłbyś się skoczyć?

Ten Meter Tower - film przedstawiający zachowanie ludzi na dziesięciometrowej wieży na basenie.

szalony_onanista
z
nyti.ms
dodany: 02.02.2017, 10:25:51
  • 212
  • #
    sport
  • #
    film
  • #
    dokument
  • #
    kino
  • #
    swiat
  • #
    skoki
Promymir
Promymir 02.02.2017, 16:05:21
  • 86
@chrisx: No i nie skoczyłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°).

581

Akcja internautów przeciw "polskim obozom zagłady". Jest odpowiedź telewizji ZDF

Akcja internautów przeciw "polskim obozom zagłady". Jest odpowiedź telewizji ZDF

Niemiecka telewizja publiczna ZDF zapowiedziała na Facebooku, że będzie usuwała wpisy #GermanDeathCamps#GermanNotNazi#GermanNotPolish nie związane z tematem zamieszczanych na stronie materiałów i będzie blokowała autorów tych postów.

JakubDeMolay
z
forsal.pl
dodany: 22.01.2017, 15:32:09
  • 93
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    germandeathcamps
  • #
    historia
  • #
    polityka
  • #
    europa
Promymir
Promymir 23.01.2017, 11:04:32
  • 63
@szymsa: A od kiedy chodzi się na kompromisy ze zbrodniarzami i prawdą historyczną?
Lifelike
Lifelike
21.12.2016, 10:37:50
  • 4
#ciekawostkihistoryczne #historia #szwajcaria
Lifelike - #ciekawostkihistoryczne #historia #szwajcaria

źródło: comment_9qpGaARD5HBDE0sM7aK0H48gIRmlDvSK.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promymir
Promymir 21.12.2016, 13:19:19
  • 2
@Lifelike: Kiedyś przyjdzie dzień w którym ludzie będą podawać źródła. Wierze.
http://reshistorica.umcs.lublin.pl/wp-content/uploads/issues/37/3.branecki.pdf
  • Odpowiedz

81

Wybuch fajerwerków na targowisku. Nie żyje 29 osób

Wybuch fajerwerków na targowisku. Nie żyje 29 osób

Co najmniej 29 osób zginęło, gdy na targowisku w mieście Tulpec w pobliżu stolicy Meksyku doszło do serii eksplozji sprzedawanych tam fajerwerków. Rannych jest co najmniej 70 osób.

xandra
z
rmf24.pl
dodany: 21.12.2016, 05:26:12
  • 5
  • #
    swiat
Promymir
Promymir 21.12.2016, 13:06:37
  • -1
Eee, zakazać wybuchów?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Slowbro
Slowbro
19.12.2016, 13:13:55
  • 401
BOŻE NAJMILSZY, NIE PRÓBUJCIE WYGOOGLOWYWAĆ TEJ GRAFIKI HASŁEM "BEHIND EACH FUCKING TOGETHER"
#zalesie #angielskiztuskiem #dlaczego #oczukapiel

Slowbro - BOŻE NAJMILSZY, NIE PRÓBUJCIE WYGOOGLOWYWAĆ TEJ GRAFIKI HASŁEM "BEHIND EACH...

źródło: comment_C39mWq3SWCjt6uf3onslKxw6bgNf0Fgv.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promymir
Promymir 19.12.2016, 17:28:52
  • 3
@Slowbro:
Promymir - @Slowbro:

źródło: comment_ejplE2dIz8nZfMLqpem10tWQpUFUVH88.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A.....1
A.....1
konto usunięte 15.10.2016, 11:05:29
  • 2
#telefony #pytanie #bojowkawindowsphone
Mirki, mam pytanie. Od ok. 10 miesięcy mam Lumię 535. W najbliższym czasie zamierzam się jej pozbyć, ale wczesniej zamierzam oddać ją na gwarancję, z powodu dotyku, który praktycznie nie działa pod ładowarką. Telefon nie ma ani jednej rysy na ekranie, ale obudowa jest cała popękana - na rogach i przy przyciskach. Myślicie ze mogę zgłosić to tez na gwarancję, czy szkoda strzępić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promymir
Promymir 15.10.2016, 11:22:47
  • 0
@AMK_1: Usunąłem bo zauważyłem że parę dni temu ktoś zwracał na to uwagę. Jak masz możliwość to spróbuj z inną ładowarką lub baterią. Często to właśnie ładowarka jest problemem.
  • Odpowiedz
Promymir
Promymir 28.08.2016, 11:56:34
  • 19
Tego się nie spodziewałem.
Promymir - Tego się nie spodziewałem.

źródło: comment_WaylKdUvbllLqarvOMesXCd7kTWxV1P6.gif

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptasiek2
ptasiek2
28.08.2016, 11:57:43
  • 6
@Promymir: #oszukujo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
goblin21
goblin21
28.08.2016, 12:01:58
  • 1
@ptasiek2: @grocho:
goblin21 - @ptasiek2: @grocho:
  • Odpowiedz

326

Wdowa po Czesławie Kiszczaku dla RMF FM: Gdyby nie mój mąż, nie byłoby...

Wdowa po Czesławie Kiszczaku dla RMF FM: Gdyby nie mój mąż, nie byłoby...

„Mąż kazał mi przekazać te dokumenty IPN-owi” – mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Maria Teresa Kiszczak, wdowa po generale Czesławie Kiszczaku. Jak twierdzi, to pracownicy IPN sami zasugerowali jej warunki finansowe. Dodaje, że gdyby nie jej mąż, Lech Wałęsa nie zostałby bohaterem...

MazowszaK
z
rmf24.pl
dodany: 17.02.2016, 08:15:47
  • 102
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
  • #
    lechwalesacontent
Promymir
Promymir 17.02.2016, 18:22:02
  • 1
Gdyby komuniści nie wprowadzili w Polsce komuny, Wałęsa nie mógł by jej obalić.
Dziękujmy Armii Czerwonej, Stalinowi, komunistom, Jaruzelskiemu no i Kiszczakowi bo dzięki nim mamy bohatera ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

16

Kanada sprzedała większość swojego złota. Ma go teraz 150 razy mniej niż Polska

Kanada sprzedała większość swojego złota. Ma go teraz 150 razy mniej niż Polska

Władze Kanady postanowiły sprzedać znaczą część krajowych rezerw złota. W skarbcach zostało 682 ton złota, czyli mniej niż 1% rezerw Polski.

xavvax
z
bankier.pl
dodany: 12.02.2016, 10:24:40
  • 10
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
  • #
    zloto
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
Promymir
Promymir 12.02.2016, 10:42:17
  • 13
...stan kanadyjskich rezerw kruszcu spadł z blisko 3 ton do zaledwie 682 kilogramów.

Ale kto by tam czytał artykuł przed dodaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ogon601
ogon601
11.02.2016, 17:36:45
  • 597
Warto być miłym dla ludzi...

Sytuacja miała miejsce 45 min temu. Podjeżdżam na ulubiona stację benzynową bo akurat gaz mi się skończył.
Mimo wielu dystrybutorów wszystkie miejsca zajęte, co jest normalne o tej porze, ale dystrybutor do gazu stoi
z rogu stacji i można z niego korzystać nawet jak ktoś tankuje od razu obok.

Spokojnie
ogon601 - Warto być miłym dla ludzi...

Sytuacja miała miejsce 45 min temu. Podjeżd...

źródło: comment_wJ6SCgrfxPZd16wpIp3oz6lSOwCk2M8E.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promymir
Promymir 11.02.2016, 19:20:28
  • 23
@ogon601: Nie oceniam ale teraz pomyśl co by się działo w jej głowie gdybyś dla świętego spokoju przeprosił, powiedział że postarasz się szybko odjechać i przy okazji zwrócił jej uwagę że leje złe paliwo. Świata byś tym nie zbawił ale z pewnością zrobił coś czego się nie spodziewała.
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
04.02.2016, 11:32:42
  • 6
smacznego
trebeter - smacznego

źródło: comment_Md8sFD2oAS687Bb4HvBtDGJAmE6QWuKw.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promymir
Promymir 04.02.2016, 11:34:15
  • 1
@trebeter: Zbilansowana dieta. Szanuje.
  • Odpowiedz
klpt12
klpt12
klpt12
21.01.2016, 15:51:55
  • 12
Czy byłby ktoś chętny na partyjkę lub parę z #lublin w #grybezpradu? W ten weekend?
#gryplanszowe
klpt12 - Czy byłby ktoś chętny na partyjkę lub parę z #lublin w #grybezpradu? W ten w...

źródło: comment_sgWbDFR9oLrqDD0Rm50oT4NG7UZV4Wkf.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Promymir
Promymir 21.01.2016, 23:32:39
  • 0
@klpt12: Nie wiem czy wiesz ale w sobotę na MFiI na UMCS jest Analogowe Granie. Można przynieść swój sprzęt. Masz może karcianke Summoner Wars albo Wiedźmina?
  • Odpowiedz

876

Kowalski: "Gdyby Jaruzelski jeszcze żył, byłby honorowym członkiem KOD"

Kowalski: "Gdyby Jaruzelski jeszcze żył, byłby honorowym członkiem KOD"

Były kandydat na prezydenta Marian Kowalski nie pozostawia przysłowiowej suchej nitki na tworze zwanym Komitetem Obrony Demokracji. "Im nie chodzi o wolność i demokrację, to kwik z powodu utraconego koryta'"

BJXSTR
z
telewizjarepublika.pl
dodany: 15.12.2015, 10:46:10
  • 79
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    mariankowalski
  • #
    4konserwy
  • #
    ruchnarodowy
  • #
    kod
Promymir
Promymir 15.12.2015, 13:41:31
  • 3
@Psygnosis: Naprawdę myślisz że na portalu ze średnią wieku 20lat, ktoś będzie znał czarno-biały film sprzed ponad 30 lat i w dodatku załapie aluzje?
Mogłeś dodać chociaż #pdk.

61

Aborygeni w Australii.

Pokaż treści 18+

Aborygeni w Australii.

ciekawie tam mają "nawet trawa nie chce tam rosnąć"

konto usunięte
z
liveleak.com
dodany: 09.12.2015, 20:28:36
  • 32
  • #
    swiat
  • #
    australia
  • #
    aborygeni
  • #
    bojka
  • #
    patologia
Promymir
Promymir 09.12.2015, 20:54:09
  • 9
Jakoś trzeba ustalić pozycje w stadzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

40

Utopia księdza-ateisty

Utopia księdza-ateisty

Żyjący w ciągłym biegu Staszic mógł sprawiać wrażenie, jakby starał się przed śmiercią zrobić jak najwięcej wykorzystując wszystkie zdobycze cywilizacyjne epoki oświecenia. Ten ksiądz-ateista nie tylko zakładał kopalnie, ale również posunął się do próby stworzenia swego rodzaju społecznej utopii.

konto usunięte
z
pulshistorii.pb.pl
dodany: 08.12.2015, 21:42:38
  • 9
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    staszic
  • #
    utopia
Promymir
Promymir 09.12.2015, 17:22:35
  • 10
@Pannoramix:

Dzień dobry.

Piszę do Pana w sprawie artykułu jaki pojawił się 2015-12-08 14:18 na stronie:

pulshistorii.pb.pl o Stanisławie
Promymir
Promymir 09.12.2015, 18:41:02
  • 8
@Promymir: Autor wyraził zgodę na publikacje swojej odpowiedzi oraz postanowił chwilowo ukryć artykuł do czasu znalezienia odpowiedniego cytatu.

Witam serdecznie,


pozwoliłem sobie na to określenie, ponieważ w czasie studiów zainteresowany postacią Staszica opracowywałem jego > pisma, z których ten wniosek jasno można wysnuć. Porzucił on wszelką formę kultu a religię uważał za zabobon.

Ateizm był wówczas karany (w Rosji) lub uważany za co najmniej podejrzany (ze względu na
Promymir
Promymir 09.12.2015, 19:04:40
  • 8
@KonfederatZBaru: Mam nadzieje że chwilowo, choćby pod innym tytułem bo artykuł ciekawy.
W każdym razie szanuje za podejście.

20

108-latek rzucił palenie po 95 latach

108-latek rzucił palenie po 95 latach

Nigdy nie jest za późno! Artykuł zawiera trzyminutowy filmik z udziałem pana Szczepana, który mówi o swoim największym marzeniu, a na deser gra na akordeonie :)

lofca
z
dobrewiadomosci.net.pl
dodany: 09.12.2015, 17:06:16
  • 6
  • #
    polska
  • #
    ludzie
  • #
    ciekawostki
  • #
    papierosy
  • #
    rzucajzwykopem
Promymir
Promymir 09.12.2015, 17:35:20
  • 9
Możliwe że organizm tego nie wytrzyma. Od 95 lat jest przyzwyczajony do produkcji odtrutek które neutralizowały działanie wszystkich związków dostarczanych podczas palenia. Oprócz rozregulowania procesów chemicznych, teraz one same mogą być toksyczne dla organizmu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Wieczny głód zysku - Największe kryzysy gospodarcze

Wieczny głód zysku - Największe kryzysy gospodarcze

Od wieków za wielkimi pieniędzmi szły kłopoty. Historia nie zna przypadku, by po którymkolwiek globalnym kryzysie ludzkość chciała uczyć się na błędach. Oto pierwsza część opowieści o największych kryzysach w historii

Promymir
z
forbes.pl
dodany: 23.10.2015, 17:03:26
  • 0
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki

106

Jarosław Kaczyński: Musimy odrzucić ambicje i chęć odwetu

Pokaż treści 18+

Jarosław Kaczyński: Musimy odrzucić ambicje i chęć odwetu

"Musimy być jedną, lojalną drużyną, która służy jednemu celowi" - przekonywał prezes PiS Jarosław Kaczyński na warszawskiej konwencji partii. Nawoływał do odrzucenia własnych ambicji i chęci odwetu. "PiS nie powstało dla siebie, powstało dla Polski" - podkreślił.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 22.10.2015, 15:02:49
  • 31
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    pis
Promymir
Promymir 23.10.2015, 03:11:29
  • 1
Żeby nie było wątpliwości co do intencji - tego typu deklaracje (dyplomatyczne i mgliste) nie są w skierowane do wyborców (traktowanych jak bezrozumną tłuszcze) tylko do tych którzy stoją ponad światkiem medialnej pogoni i pustych licytacji, którzy z tylnych siedzeń kreują życie polityczne i aprobują każdy istotny ruch na poziomie krajowym.
Jak już ktoś wspomniał słowa Michalkiewicza, okrągłostołowe porozumienie i zasada "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych" jest ciągle w mocy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2239

USA: Czarny zaatakował 52 letniego weterana.

Pokaż treści 18+

USA: Czarny zaatakował 52 letniego weterana.

Film pokazujący że murzyni nadal się bawią w grę "Knock Down". Tym razem ofiara to 52 letni weteran marynarki (oczywiście biały). Nie będę bluzgał, ale to niezłe..... Zajście do 00:11s

cool_de_luxe
z
youtu.be
dodany: 05.07.2015, 13:17:57
  • 218
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    4konserwy
  • #
    kultura
  • #
    ciekawostki
Promymir
Promymir 05.07.2015, 15:09:13
  • 6
@Amadeo: > "Więcej kamer, więcej policji."

Twoje życzenie spełni się szybciej niż myślisz. Po to właśnie ciągle straszy się terroryzmem, prowadzi nieskuteczna politykę wobec przestępczości, pośrednio, poprzez budowanie złych nastrojów czy niedbałej logistyki prowokuje zamieszki czy jak to się dzieje na masową skale w krajach europejskich, sprowadza czynnik niestabilny społecznie w postaci muzułmanów żeby właśnie zaprowadzić państwo policyjne.

25

Regionalny System Ostrzegania z powiadomieniami SMS-owymi

Regionalny System Ostrzegania z powiadomieniami SMS-owymi

Od 1 lipca br. w aplikacji alarmowej Regionalny System Ostrzegania uruchomione zostaną powiadamiania SMS-owe. System - dzięki któremu komunikaty o zagrożeniach i klęskach żywiołowych pojawiają się na ekranach telewizorów - obejmie teraz wszystkie kanały naziemne TVP.

luna55
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 25.06.2015, 21:42:03
  • 10
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Promymir
Promymir 26.06.2015, 19:01:25
  • 0
@lsdyna: Gdzie dowiem się więcej o rzeczach o których tutaj rozprawiasz, tylko tak w dość przystępnej formie?
Promymir
Promymir 26.06.2015, 19:43:24
  • 0
@lsdyna: Ok, tylko odblokuj.
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 9 z 11
  • >

Janusz

  • .
  • proromir@o2.pl

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.11.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking