Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Patryk4
Patryk4

Patryk4

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16898
  • Znaleziska 1993
  • Mikroblog 14905
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 93
  • Dodane (2040)
  • Komentowane (5929)
  • Plusowane (6936)
Patryk4
Patryk4
Patryk4 10 godz. i 54 min temu
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 10 godz. i 55 min temu
  • 0
Nigeria to nie jest byle jaki przeciwnik z Afryki, więc proszę o spokój
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
5 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@Patryk4: Ale to były rezerwy Nigerii, bo wszyscy ci lepsi nie przyjechali. Ich kadra na transfermarkcie jest warta 60 milionów $. No sory, ale to jest pewnie wartość Widzewa po letnim okienku.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 11 godz. i 28 min temu
  • 1
Gdybyśmy tylko mieli choć jednego Olisadebe..
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 przedwczoraj, 22:15:25
  • 5
Jeśli Zelenski nie przyjedzie więcej do Polski po odebraniu orderu, to jak on będzie latał na wszystkie spotkania do innych krajów? Jak każda jego podróż zaczyna się w Rzeszowie...
#polityka #ukraina #upa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sossija
Sossija
przedwczoraj, 23:06:39 via Wykop
  • 1
@Patryk4: to będzie się zaczynać w Iasi.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat
wczoraj, 00:26:22 via Wykop
  • 3
@Patryk4: Już więcej sensu miałoby rzeczywiście przemianowanie tego lotniska na coś związanego z ofiarami UPA. Odebranie orderu nic pozytywnego w ogólnym rozrachunku nie daje.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 31.05.2026, 17:26:47
  • 4
Jutro Ukraincy na magazynie będą ważni jakby awansowali na dyrektorów (ʘ‿ʘ)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warren997
Warren997
31.05.2026, 17:28:08 via Wykop
  • 0
@Patryk4: przecież to przyszła elita Polski.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 31.05.2026, 16:26:47
  • 0
Przegrywamy nawet ze zbombardowanym krajem, jest gdzieś na planecie jeszcze jakiś kraj z takimi finansami, który gra na naszym poziomie?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
31.05.2026, 16:28:30 via Wykop
  • 0
@Patryk4: Najgorsze piłkarsko, jeśli brać pod uwagę zasoby ludzkie i finansowe to Chiny. Ale w Europie gorszej ekipy chyba nie ma. No może Rumunia porównywalnie słaba.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 31.05.2026, 16:18:17
  • 5
Polska 0:2 Wrocław
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 31.05.2026, 16:08:41
  • 8
Polska 0-1 Wrocław
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 31.05.2026, 15:31:32
  • 3
Ciężki mecz na wyjeździe
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 27.05.2026, 12:20:19
  • 0
Składając podpis na liście poparcia dla referendum, kto widzi moje dane? Czy np prezydent Miasta którego wniosek o odwołanie dotyczy może je zobaczyć?
#referendum #polityka #polska #wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory
27.05.2026, 12:36:29 via Android
  • 0
@Patryk4: Wszyscy
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 24.05.2026, 20:12:41
  • 3
Zgodnie z prawem osoby odwołane w referendum mogą ponownie kandydować, śmiesznie by było jakby wystartowali i wygrali (ʘ‿ʘ)
#wybory #krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
24.05.2026, 20:13:53 via Wykop
  • 9
@Patryk4: śmiesznie by było jakby wybrali go znowu, i znowu odwołali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
24.05.2026, 20:16:21 via Wykop
  • 1
@Patryk4: Miszalski raczej nie powtórzy wyniku, ale myślę, że połowa z tych radnych znowu będzie pełnił funkcję
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 19.05.2026, 01:03:25
  • 1
Poszedłem wymienić podarty banknot 50zl do PKO, powiedziano mi, że muszę założyć u nich konto żeby mogli mi wymienić, bo wymieniają banknoty tylko swoim klientom. Czy to prawda? W takim razie gdzie wymienić mogę uszkodzone banknoty?
#pkobp #pko #banki #banknoty #bankowosc #finanse #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
19.05.2026, 01:08:30 via Wykop
  • 8
@Patryk4: Każdy bank ma obowiązek przyjąć i wymienić. No ale panie z banku mają plan na zakładanie kont więc cię w huja robią xD
  • Odpowiedz
DeoLawson
DeoLawson
19.05.2026, 04:28:54 via Wykop
  • 2
@Patryk4: Wróć tam, pokaz im rozporządzenie NBP z linku poniżej i zapytajeczy wymienią czy skarga do centrali i NBP. https://nbp.pl/banknoty-i-monety/wymiana-zuzytych-lub-uszkodzonych-znakow-pienieznych/
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 18.05.2026, 00:41:14
  • 11
Miejsce Izraela poszczególnych jurorów w półfinale:
Filip Kuncewicz -> Izrael 11 miejsce
Jasiek Piwowarczyk -> Izrael 1 miejsce
Maurycy Żółtański -> Izrael 4 miejsce
Staś Kukulski -> Izrael 12 miejsce
Eliza Orzechowska -> Izrael 1 miejsce
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
18.05.2026, 06:06:49 via Wykop
  • 1
@Patryk4: Ciekawe czy opublikują wyniku z finału. Coś czuję, że Jasio i Eliza nie będą mieli lekko
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
18.05.2026, 06:54:42 via Wykop
  • 1
@marek-uram: Będą mieli jakieś pożyteczne zajęcie, bo będą chodzić Tomkowi po flaszki do monopolowego, kiedy będzie miał chwilowe problemy z silnymi wiatrami w New Jersey
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 17.05.2026, 00:56:47
  • 10
Jedno jest pewne, jeśli do tej pory nie ma wyników szczegółowych (a zawsze już były) to niezłe fikołki tam odwalili.
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slopp
slopp
slopp
17.05.2026, 01:03:43 via Wykop
  • 3
@Patryk4: w sumie 3 w nocy nie ma szczegółowych aż dziwne bo kojarzę lata co były o 2 ale spokojnie nie róbmy rebelii
  • Odpowiedz
amelinowa
amelinowa
amelinowa
17.05.2026, 01:10:16 via Wykop
  • 2
@Patryk4: Dziwne też, że w tym roku na kanale yt nie ma konferencji prasowej. Zawsze co roku po finale był streaming.
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 17.05.2026, 00:25:46
  • 3
Czechy chcieli powtórzyć występ z powodów awarii kamery, ale EBU im odmówiła.
#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek-uram
marek-uram
17.05.2026, 00:38:47 via Android
  • 1
@Patryk4: Paradne
  • Odpowiedz
ntctorment
ntctorment
ntctorment
17.05.2026, 00:59:32 via Android
  • 1
@Patryk4: te awarie chociaż coś ciekawego wniosły do tego występu
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 17.05.2026, 00:20:37
  • 10
W naszym jury były same gwiazdy... Dawida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 16.05.2026, 23:38:31
  • 2
Może każdy w naszym jury dał 0 na Izrael i EBU użyło algorytmu, aby zamienić nasze głosy od jury jak parę lat temu, bo uznali to za lewiznę.
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 16.05.2026, 23:17:14
  • 0
Czy jeszcze jakiś kraj dał 12 punktów Izraelowi oprócz nas?
#eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domingo-Jachas
Domingo-Jachas
16.05.2026, 23:17:57 via Wykop
  • 21
@Patryk4: frajer jest tylko jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Memesis
Memesis
17.05.2026, 00:16:35 via Wykop
  • 0
@cytmirka: niestety nie, to tylko my :(
  • Odpowiedz
Patryk4
Patryk4
Patryk4 16.05.2026, 23:04:03
  • 3
Sceny nawet nie naszykowali na czas na finalną piosenkę (krzeseł) super organizacja brawo Austria!
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patryk4
Patryk4
Patryk4 16.05.2026, 22:58:01
  • 21
Ja już gotowy na zamieszki po ogłoszeniu wyników.
#eurowizja
Patryk4 - Ja już gotowy na zamieszki po ogłoszeniu wyników.
#eurowizja

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 94
  • Strona 1 z 94
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 12.01.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking