#lublin
W której cukierni od ręki dostanę jakiś większy tort, albo duże, dobre ciasto (całą "blachę")?
Może głupie pytanie, ale kompletnie nie jem takich rzeczy, a potrzebuję kupić jutro
W której cukierni od ręki dostanę jakiś większy tort, albo duże, dobre ciasto (całą "blachę")?
Może głupie pytanie, ale kompletnie nie jem takich rzeczy, a potrzebuję kupić jutro



























Znam #qgis #arcgis, wektoryzacja, kalibracja, ale czuję, że to za mało.
Nie wiem tylko w jakim kierunku pójść i czego się nauczyć. Jakie rzeczy przydają się Wam w pracy zawodowej?
Wg mnie gisu już nie ma ;) ucz się pythona czy innego programowania ;)
Jak chcesz to idź w teledetekcję, wojsko od czasu do czasu szuka pracownika cywilnego, ale z tego widać to spora tam rotacja.