Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pakulsky

Pakulsky

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2273
  • Znaleziska 18
  • Mikroblog 2255
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 1
Pakulsky
Pakulsky 28.10.2021, 10:10:00
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drizz
Drizz
21.10.2021, 05:43:15 via Android
  • 103
#fifa #feels
Drizz - #fifa #feels

źródło: comment_16347949957WfwNLCWbbIypwA8ZMQVf1.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 21.10.2021, 08:20:09
  • 0
@wallygatorrrr: o i meczyk na hali. :-)
  • Odpowiedz
biblia
biblia
13.09.2021, 01:53:58
  • 305
biblia

źródło: comment_16314980371V1MxfTvtAOerwgv3wNvou.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 13.09.2021, 05:17:22
  • 260
@biblia: trafił do kicia
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
26.08.2021, 10:29:56
  • 990
Ech...
#legia #rakow #ekstraklasa
yourgrandma - Ech... 
#legia #rakow #ekstraklasa

źródło: comment_1629973796qnfroElc62sSXSzOzhGTy1.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 26.08.2021, 12:39:08
  • 11
@yourgrandma:
Pakulsky - @yourgrandma:

źródło: comment_1629981543QCUNFuhGW5lsdJYyc3D7VH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
kuliszek
kuliszek
kuliszek
19.08.2021, 17:25:25
  • 0
Oglądałem raków to legia gol, dałem na legie to raków gol.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 19.08.2021, 17:28:46
  • 0
@kuliszek: ja się wstrzeliłem idealnie :-)
  • Odpowiedz
aurelittoo
aurelittoo
02.08.2021, 08:51:25
  • 0
Mam prośbę/pytanie. W piątkowej audycji Michał Nogaś o poranku opowiadał o książce która opowiadała o /Międzynarodowej Olimpiadzie Jeżykow/. Kojarzy ktoś jej tytuł?
#radionowyswiat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 13.08.2021, 05:55:58
  • 0
@aurelittoo: Jeże. Najeżona kłopotami namiętność hugh warwick
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 09.08.2021, 08:06:06
  • 0
Siemanko, krążył tu kiedyś filmik gdzie siedzi dziewczyna przy kompie, widok na nią z kamerki z kompa, podbiega brat od tyłu krzyczy "catalina" czy cos takiego i j---e jej taką lepe że spada z krzesła. Kojarzycie to? Rzuci ktoś linka? #youtube #szukamfilmu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky
Autor
09.08.2021, 08:49:02
  • 0
@Mar3czek: dzięki! Dzięki Tobie wygrałem flaszkę! Napije się w Twojej intencji :-)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 29.07.2021, 06:27:49
  • 12
Kolejne medale! Brawo
#tokio2020 #heheszki #pasjonaciubogiegozartu
Pakulsky - Kolejne medale! Brawo
#tokio2020 #heheszki #pasjonaciubogiegozartu

źródło: comment_1627540055EU4nrBDhMt48oT0CGNPKoE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 27.07.2021, 10:31:06
  • 21
Mamy to!
Ps. Gratki dla zdobywców medali
#tokio2020 #heheszki #pasjonaciubogiegozartu
Pakulsky - Mamy to!
Ps. Gratki dla zdobywców medali
#tokio2020 #heheszki #pasjonaci...

źródło: comment_16273818278hWLLf1AfXoT5wK7wW59qj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
18.07.2021, 04:44:15
  • 74
elegancko już po mszy świętej, teraz można z bogiem rozpocząć dzień święty.
Z Bogiem, elo
#dziendobry
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 18.07.2021, 08:06:58
  • 2
@Hissis: Z Bogiem, ziomal. :-)
  • Odpowiedz
BolecFabryka
BolecFabryka
BolecFabryka
17.07.2021, 03:15:16
  • 2298
Co męczy w pracy biurowej
1% praca
99% rmf fm
#ehhhhhhhhhhhhh #pracbaza
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 17.07.2021, 07:54:28
  • 1
@BolecFabryka: to zmień to radio.:-) ja od roku #radionowyswiat i jestem szczęśliwszy nie słuchając o grzybicy pochwy i problemach trawiennych 5 razy na godzinę
  • Odpowiedz
Khraell
Khraell
07.07.2021, 20:55:40
  • 8
Borek tam mocno kuponik na Angoli puszczał xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 07.07.2021, 20:57:48
  • 1
@Khraell: tak to brzmi. :-)
  • Odpowiedz
krL1312
krL1312
07.07.2021, 16:37:10
  • 144
XDDD
#mecz
krL1312 - XDDD
#mecz

źródło: comment_1625675828fiXnMzJzIFA5kCikJrFIHc.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 07.07.2021, 16:38:10
  • 0
@krL1312: Właśnie miałem to wrzucać. :-)
  • Odpowiedz
12lat25cm
12lat25cm
07.07.2021, 05:40:10
  • 146
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 07.07.2021, 12:02:39
  • 0
@12lat25cm: co to jest to neet? Życie wg swoich wartości? Nie branie udziału w wyścigu szczurów?
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 07.07.2021, 12:27:36
  • 0
Czyli, że punk rock po nowemu :-)
  • Odpowiedz
duzeelobenc
duzeelobenc
duzeelobenc
02.07.2021, 17:36:43 via iOS
  • 36
Przecież on mu się w--------l wyprostowana noga, o czym wy gadacie? To było czerwo jak nic. #mecz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 02.07.2021, 17:54:05
  • 1
@everybodykombinerki: u nas na podwórku była zasada. Leci krew - jest czerwona kartka. Leciała tam komuś krew? Nie. Gramy dalej!
  • Odpowiedz
Lukszik
Lukszik
29.06.2021, 06:43:36 via Android
  • 16
Dzisiaj pierwszy raz wyjeżdżam za granicę aby tam żyć. Trzymajcie kciuki (。◕‿‿◕。)
#emigracja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 29.06.2021, 12:38:19
  • 1
@Lukszik: powodzenia. Fajny kraj, dobrze się tam żyje. W razie jakbyś zatęsknił to jest tam sporo polskich sklepów, kościołów, wydarzeń kulturalnych (no może kowid trochę przeszkadza). Jeśli jedziesz przez agencję pracy, która będzie Ci wynajmować pokój to taniej jest znaleźć jedną osobę do pary i wyjąć małe mieszkanie. Przestrzegaj przepisów drogowych bo mandaty duże. Prawie każdy mówi po angielsku. Pozdro tam!
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 28.06.2021, 09:08:57
  • 14
Oglądałem wczoraj meczyk z teściem, który jest kibicem "z doskoku". W momencie klęczenia zawodników mówi: "o, nie wiedziałem, że Belgowie to taki wierzący naród." :-)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 21.06.2021, 09:31:38
  • 2
Reklama dźwignią handlu #reklama #heheszki #kuchennerewolucje #rodowicz
Pakulsky - Reklama dźwignią handlu #reklama #heheszki #kuchennerewolucje #rodowicz

źródło: comment_1624267848b8iLKGkRY8TE0kx1atjWVN.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czlowiek_Ludzki
Czlowiek_Ludzki
21.06.2021, 10:35:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pakulsky: potężna Dorota Wellman
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 8 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia