Mam prośbę/pytanie. W piątkowej audycji Michał Nogaś o poranku opowiadał o książce która opowiadała o /Międzynarodowej Olimpiadzie Jeżykow/. Kojarzy ktoś jej tytuł? #radionowyswiat
Siemanko, krążył tu kiedyś filmik gdzie siedzi dziewczyna przy kompie, widok na nią z kamerki z kompa, podbiega brat od tyłu krzyczy "catalina" czy cos takiego i j---e jej taką lepe że spada z krzesła. Kojarzycie to? Rzuci ktoś linka? #youtube #szukamfilmu
@BolecFabryka: to zmień to radio.:-) ja od roku #radionowyswiat i jestem szczęśliwszy nie słuchając o grzybicy pochwy i problemach trawiennych 5 razy na godzinę
@Lukszik: powodzenia. Fajny kraj, dobrze się tam żyje. W razie jakbyś zatęsknił to jest tam sporo polskich sklepów, kościołów, wydarzeń kulturalnych (no może kowid trochę przeszkadza). Jeśli jedziesz przez agencję pracy, która będzie Ci wynajmować pokój to taniej jest znaleźć jedną osobę do pary i wyjąć małe mieszkanie. Przestrzegaj przepisów drogowych bo mandaty duże. Prawie każdy mówi po angielsku. Pozdro tam!
Oglądałem wczoraj meczyk z teściem, który jest kibicem "z doskoku". W momencie klęczenia zawodników mówi: "o, nie wiedziałem, że Belgowie to taki wierzący naród." :-) #mecz