Wpis z mikrobloga

@Pakulsky serio ? Chodzisz po śmietnikach i zbierasz to co ktoś wyrzuca ? Sklep lub nie ale żeby tak się poniżać i zbierać jedzenie ze śmieci ?
Kilka lat i bedziecie hodować larwy na kawałku mięsa a potem gotowac z tego gulasz
  • Odpowiedz
serio ? Chodzisz po śmietnikach i zbierasz to co ktoś wyrzuca


@Pan_Orama: Tak, chodzi. Ty nie chodzisz i nie Ty jesz. To ciekawe, że poniża zabieranie Cię pełnowartościowego jedzenia i ratunek przed jego zmarnowaniem.
  • Odpowiedz
@Pakulsky: Wykop w swoim najlepszym wydaniu. Chłop robi coś dobrego dla świata to oczywiście muszą znaleźć się malkontenci którzy za wszelką cenę będą starali się zmieszać człowieka z błotem... Supermarkety wywalają ogromną ilość dobrego jedzenia i takie oddolne ruchy mogą wpłynąć na zmiany w mentalności społeczeństwa (żeby bojkotować takie sklepy) czy legislacyjne (by bardziej opłacało się sprzedać takie produkty w niskiej cenie niż płacić za utylizację). Ja tam popieram Twoje działania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Pakulsky: ja pracowałem w polomarkecie to nie było mowy o wyrzucaniu czegoś, wszystko brali pracownicy. Duplo to nie lubię do dziś, z 5kg zjadłem przez tydzień xD
  • Odpowiedz
@Pakulsky: Ale #!$%@? łapie jak się widzi ze tyle dobrego jedzenia jest wyrzucane. Rozumiem ze pracownicy mogą nie chcieć owoców czy warzyw, ale zmarnować tyle dobrego jedzenia które by wytrzymało z 6msc po dacie minimum? #!$%@? z nami dobrze ze wyginiemy.
  • Odpowiedz