Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pakulsky

Pakulsky

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2296
  • Znaleziska 18
  • Mikroblog 2278
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 1
kamil-ka
kamil-ka
kamil-ka
19.06.2021, 21:15:01
  • 17
Ból portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
kamil-ka - Ból portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: comment_1624137298MbDRiAwq2RD4wX5SCnPoWp.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 19.06.2021, 21:35:13
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 19.06.2021, 21:52:31
  • 0
@SnajperzBombasu: nie ;) dwa kupony w plecy.
  • Odpowiedz
WPpilot
WPpilot
18.06.2021, 08:11:12
  • 2883
Cześć, Mirasy, czas na kolejne piłkarskie #rozdajo. Tym razem na trochę innych zasadach, aby wystarczyło dla każdego i nie rozeszło się na samym Pepperze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy dla Was #rozdajo 3000 (tak, trzech tysięcy!) kodów na 4-dniowy pakiet premium Starter Plus. Mając pakiet premium obejrzycie u nas transmisje meczy w jakości Full HD i BEZ DODATKOWYCH REKLAM. Możecie oglądać na telewizorze (Android TV, Samsung Smart
WPpilot - Cześć, Mirasy, czas na kolejne piłkarskie #rozdajo. Tym razem na trochę inn...

źródło: comment_1624003662VTzMuNWW8KFgNbF5MsMu9a.jpg

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 18.06.2021, 08:31:26
  • 45
@WPpilot: fajnie, że jesteście. Kiedy przez dwa lata podróżowałem po Europie dzięki Wam mogłem być na bieżąco z polską tv. Poleciłem Was wielu podróżującym znajomym. Każdy zadowolony :-)
Pozdro! Nie biorę udziału w losowaniu bo mam gdzie oglądać.
  • Odpowiedz
NaglyAtakGlazurnika
NaglyAtakGlazurnika
14.06.2021, 05:50:50
  • 82
#pieniadze #polska #pracbaza
Polska wstaje z kolan odc 2137

Polska jest tak bogata, że ludzie na forach obrazkowych chwalą się jak dużo jedzenia potrafią znaleźć w śmietniku. A innym ludziom się to tak podoba, że plusują aż w gorące.
Kiedy streamy z grzebania w kubłach? Może jakiś poradnik z grzebania ręką w śmieciach?

Dokąd
NaglyAtakGlazurnika - #pieniadze #polska #pracbaza 
Polska wstaje z kolan odc 2137
...

źródło: comment_1623649740WMr8GyWqg0UFEaGtAuTgfI.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 14.06.2021, 06:32:45
  • 271
@NaglyAtakGlazurnika: człowieku, mam pracę i pieniądze. Stać mnie na jedzenie.
Robię to żeby uratować trochę żywności przed zmarnowaniem.
Nie liczyłem ile bym zarobił, ale obstawiam jakieś 20 zł za jeden wyskok.

Pozdro.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 14.06.2021, 06:34:42
  • 223
@NaglyAtakGlazurnika: dlaczego zacząłem publikować zdjęcia?
Żeby zachęcić ludzi to podobnego działania i pokazać, że problem marnowania żywności jest duży.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 14.06.2021, 06:36:30
  • 668
@Megawonsz_dziewienc: nie biorę wszystego. Zostawiam dla innych. Biorę może 10% nadających się do spożycia produktów.
Fajne masz podejście, jak czegoś nie wiesz to sobie wymyślisz.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 14.06.2021, 10:22:40
  • 15
@NaglyAtakGlazurnika: ale Ty masz dużo czasu na przyperdalanie się do ludzi. Liczyłeś kiedys ile byś zarobił gdybyś w tym czasie poszedł do pracy?
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 14.06.2021, 10:50:15
  • 7
@NaglyAtakGlazurnika: są już takie rzeczy na YT. Sprawdź sobie freeganizm z Nowego Jorku. Ciekawy materiał.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 14.06.2021, 11:20:28
  • 1
@NaglyAtakGlazurnika: nie chce mi się tego robić.
Skoro nie chcesz oglądać, to po co pytasz o film?
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 14.06.2021, 12:02:56
  • 3
@choramuchomora: nie biorę spleśniałych.
@NaglyAtakGlazurnika: nie wchodzę do kosza.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 13.06.2021, 08:00:11
  • 147
#freeganizm wczoraj trzy sklepy. To co na zdjęciu plus kilka serników (są już w zamrażarce) i kilka chlebów.
Pakulsky - #freeganizm wczoraj trzy sklepy. To co na zdjęciu plus kilka serników (są ...

źródło: comment_16235712069KlqdyF9AVw8ninKPcJijC.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 08:03:48
  • 3
@nadrat24: tak, jest. Wszystko jest zazwyczaj ładnie posegregowane. Jednak część sklepów ma zamknięte śmietniki.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 08:08:02
  • 18
@fegwegw: chciałbym, żeby to był największy problem.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 08:29:18
  • 25
@Paczelokinka: tak. Ale chyba część ludzi ma jakieś przesadzone wyobrażenie tej czynności. Podchodzę, otwieram kosz, przeglądam czy coś się nadaje do jedzenia i to zabieram.kosze to nie te duże kontenery, tylko te mniejsze (coś takiego w jakim mieszkał Oskar z ulicy sezamkowej) Nie wskakuje do środka, nie wywalam wszystkich śmieci na zewnątrz. :-) śmieci są posegregowane. Osobno bio, osobno pieczywo, osobno inne odpady. Najczyściej jest w workach z pieczywem (chleby
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 08:32:31
  • 82
@fegwegw: wiem, że to nie moje. Ale choć w minimalnym stopniu chce się przyczynić do ograniczenia marnowania żywności. Uwierz, że wolałbym to kupić. Chciałby żeby sklepy wystawiały te rzeczy na godzinę przed zamknięciem za np. 50%. No ale to prawo biznesu. Nie ma skrupułów.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 08:42:09
  • 8
@Paczelokinka: wiesz, wszystko myję bardzo gorąca wodą. :-) poza tym nawet w knajpie, czy sklepie nie masz pewności czy nikt na to nie nakichał.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 08:43:41
  • 41
@FurTemporis: przerażające to jest. Kiedyś namierzyły mnie pracownice jednego sklepu, a na następny raz miałem przygotowane kartony z owocami.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 09:37:51
  • 0
@Karakatamakatula: myślę, że to zależy od miasta. Ja nie trafiłem na Lidla z otwartymi koszami.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 10:41:26
  • 0
@Paczelokinka: spotykalem innych grzebaczy, nigdy kloszarda. myślę, że oni nie grzebią w poszukiwaniu jedzenia, a w poszukiwaniu kiepow, ewentualnie puszek po piwie. Inny target ;)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 10:48:36
  • 0
@dadas123456789: śmieciowe jedzenie również jest popularne w krajach rozwiniętych.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 12:00:51
  • 4
@Paczelokinka: bez przesady z tym Kapelą. Chce poprostu ograniczyć marnowanie żywności. Odpowiedz, że Niemcy też tak robią była nawiązaniem do "polska wstsje z kolan" może trochę trywialna, sorki. Co masz na myśli - "zamiast zrobić coś" ? Nie odmienie systemu,. Chesz zmienić świat zacznij od siebie. Jakbyś mnie poznała to byś stwierdziła, że jebniety jestem, bo małym, dziwnymi krokami staram się poprawiać świat wokół mnie. @powaznyczlowiek: mrożę, rozdaje,
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 12:24:25
  • 5
@fegwegw: uważasz, że wszystko jest zero jedynkowe? Nie można na problem popatrzeć szerzej? Poza tym jeśli jesteś Polakiem powinieneś napisać "nasz narodowy sport".
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 12:37:55
  • 12
@fegwegw: dobra, nie dogadamy się. Mamy zupełnie różne stanowiska.
Nie widzisz różnicy między z--------m auta, a wyciągnięciem jabłka że śmietnika?

Mimo wszystko, wszystkiego dobrego.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 12:55:30
  • 8
@fegwegw: słuchaj, a jeśli jestem właścicielem psa i go przywiąże w lesie do drzewa. Bo mam ochotę żeby sobie tam stał, przez dwa dni. Jeśli ktoś tego psa by odwiązał i mi go ukradł. To też jest zero jedynkowe? Tutaj może byś poszerzył spektrum?
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 16:52:21
  • 0
@Kanye__West: w Lidlu akurat kosze w moim mieście są zamknięte. Inne sklepy popularnej sieci mają otwarte. Chodzę w soboty, zawsze coś znajduję.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 16:54:50
  • 0
@macabrankov: wiem, wiem. Nabiału nie jadam. Dla siebie tego nie biorę. Znajomi proszą :-) chleb wiem, że parszywy, ale częstuje nim tych, których nie stać nawet na taki chleb.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 19:14:30
  • 0
@Mato: małe miasteczko :-). Nie chcę podawać dokładnie
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
13.06.2021, 19:55:49
  • 0
@murdoc: nie będzie :-) co do wywalenia, już leży na kompoście, reszta do wykorzystania w najbliższych dniach albo rozdana.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 06.06.2021, 14:45:14
  • 8
#freeganizm wczoraj w nocy, trzy sklepy. Plus kilka chlebów i dwa ciasta.
Pakulsky - #freeganizm wczoraj w nocy, trzy sklepy. Plus kilka chlebów i dwa ciasta.

źródło: comment_1622990703dwTjOjOQ5ySVah2h3DCuSy.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednorybek
Jednorybek
06.06.2021, 15:09:56
  • 1
@Pakulsky: u mnie w nocy raptem 4 paki jajek, a tak to ostatnio pustki - moja biedra się zepsuła
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.06.2021, 05:23:22
  • 2
@Meritneit: robię to pod osłoną nocy, po zamknięciu sklepu. Ale ogólnie rzecz biorąc to tak.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 30.05.2021, 11:13:25
  • 29
#freeganizm wczoraj trzy sklepy.
Pakulsky - #freeganizm wczoraj trzy sklepy.

źródło: comment_1622373180HPKTQXddKGenzdudE31gIK.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky
Autor
30.05.2021, 11:28:05
  • 24
@josedra52: 1. Nigdy, wręcz przeciwnie. Ale to urok małego miasta. Z tego co wiem w w Warszawie jest gorzej bo tam to stało się modą, a gdzie dużo ludzi to i element syfiarzy się znajdzie. To i pracownicy są nieprzychylni. my chodzimy po zamknięciu. Zawsze zostawiamy po sobie porzadek. Czasem nawet segregujemy im smieci. Raz nas nakryli pracownicy, którzy wrócili po jakieś swoje rzeczy w środku nocy. Grzecznie odeszlismy, a
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
30.05.2021, 11:52:30
  • 17
@smacznyy: eee menele grzebią w koszach żeby znaleźć niedopalonego szluga. Ja chcę sie przyczynić choć w najniższym stopniu do ograniczenia marnowania żywności, przy okazji wspomagając kilku potrzebujących. Jak kosz jest bardzo brudny to go odpuszczam. Żarcie myje prawie że wrzątkiem :-)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 23.05.2021, 15:27:15
  • 41
#freeganizm wczoraj, dwa sklepy.
Pakulsky - #freeganizm wczoraj, dwa sklepy.

źródło: comment_1621783632YuurNS6P4zVGtsH0S4LBkk.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....y
konto usunięte 23.05.2021, 15:42:09
  • 34
@Pakulsky: tez mnie ciekawi co z tym zrobisz zanim zgnije
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
23.05.2021, 15:49:52
  • 10
@Jelony: może zamrozić albo zblendować
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 16.05.2021, 12:44:26
  • 7
#freeganizm wczoraj. Dwa sklepy.
Pakulsky - #freeganizm wczoraj. Dwa sklepy.

źródło: comment_1621169044tO23JGbMdLheHkmjA6CxLH.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bambaryua
bambaryua
bambaryua
16.05.2021, 12:58:22
  • 0
@Pakulsky: czemu oni kurla takie ladne owoce i warzywa wywalaja
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
17.05.2021, 06:13:15
  • 2
@bambaryua: Wystarczy, że jedno warzywo czy owoc w opakowaniu jest zepsute to wyrzucają całe opakowanie.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 01.05.2021, 00:41:00
  • 19
#freeganizm
Dzisiejszy skip. Dwa sklepy. Plus kilka chlebów. Podzielę się z wieloma osobami.
Pakulsky - #freeganizm
Dzisiejszy skip. Dwa sklepy. Plus kilka chlebów. Podzielę się...

źródło: comment_16198295998hHIQZ7c8EwluJNwISUeZa.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chlodna_kalkulacja
chlodna_kalkulacja
01.05.2021, 01:09:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Pakulsky: Te ciasta to pewnie mają tłuszcze utwardzane w składzie, to bym nie brał, ale owocki i warzywa serio wyglądają spoko.
  • Odpowiedz
Quirang
Quirang
01.05.2021, 05:47:10
  • 3
@chlodna_kalkulacja: te ciasta mają skład jak siążka telefoniczna
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 25.04.2021, 12:21:46
  • 13
#freeganizm wczorajszy skip. To co na zdjęciu plus trzy placki, z 10 chlebów i trzy piwerka, którymi opiłek zdobycz. Do zabrania było wiele więcej...
Pakulsky - #freeganizm wczorajszy skip. To co na zdjęciu plus trzy placki, z 10 chleb...

źródło: comment_1619353179vupED10scxuOXg0XyrRTgc.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fegwegw
fegwegw
25.04.2021, 12:23:42
  • 4
Do zabrania było wiele więcej...


@Pakulsky: do kradzieży.
  • Odpowiedz
niemily
niemily
25.04.2021, 12:29:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Do zabrania było wiele więcej...


@Pakulsky: do kradzieży.


@fegwegw: do wygrzebania ze śmierdzących śmietników
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 10.04.2021, 13:52:12
  • 11
#freeganizm wczorajszy skip. To co na zdjęciu plus szczoteczki do zębów, paczka rękawic lateksowych, dezodorant męski, kosmoetyki, 10 chlebów, owoce i warzywa.
Pakulsky - #freeganizm wczorajszy skip. To co na zdjęciu plus szczoteczki do zębów, p...

źródło: comment_1618062657uPpn4ABL2Q9kOd1G3kND8w.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednorybek
Jednorybek
10.04.2021, 13:54:49
  • 1
@Pakulsky: przekonałeś, dzisiaj jade - ostatnio wszystkie wypady to były resztki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
tomasz_perfumy
tomasz_perfumy
tomasz_perfumy
25.07.2021, 22:13:46 via iOS
  • 0
Jak chodzic na te tzw. skipy? Na czym to polega?
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 03.04.2021, 19:47:23
  • 8
Króliczek wielkanocny z tofu do oceny. Jeśli ktoś chce przepis to mogę podrzucić. #weganizm #tofu #wielkanoc #wlasnarobota
Pakulsky - Króliczek wielkanocny z tofu do oceny. Jeśli ktoś chce przepis to mogę pod...

źródło: comment_16174792062Ui8VTEoO1yEY3sIln07eX.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zales360
Zales360
03.04.2021, 19:58:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pakulsky: króliczek z Minecrafta chyba
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 07.03.2021, 00:57:38
  • 1
Mobilki, jak tam ścieżka na Pcim?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zjem_Ci_nos
Zjem_Ci_nos
07.03.2021, 00:58:47
  • 0
@Pakulsky: BAJO JAJO
  • Odpowiedz
pingwinek_pikpoket
pingwinek_pikpoket
07.03.2021, 01:00:46 via Android
  • 0
@Pakulsky uwazaj tam lata nieoznakowany robur
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 06.02.2021, 18:55:56
  • 0
Czy sikasz pod prysznicem?

#ankieta #pytanie #mocz #prysznic #kibel #higiena

Czy sikasz pod prysznicem

  • Tak 75.8% (47)
  • Nie 24.2% (15)

Oddanych głosów: 62

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s_theCapt
s_theCapt
s_theCapt
06.02.2021, 19:02:32
  • 1
@Pakulsky: normalnie widzę takiego człowieka co wchodzi pod prysznic i nagle takie "ah, jeszcze się odleję wcześniej" i wychodzi, mokry idzie z łazienki do toalety jeżeli ma rozdzielne, sika i wraca... xD
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
06.02.2021, 19:08:22
  • 1
@s_theCapt: u mnie to automat. Wchodzę pod prysznic i leję. Kiedy się nie wyszcze czuję się jakoś nieswojo. :)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 06.02.2021, 10:50:35
  • 0
Pytanie do użytkowników bidetu. #toaleta #ankieta #sranie #bidet #higiena #kibel

Czy podcierasz się między sraniem a skorzystaniem z bidetu?

  • Tak 67.5% (27)
  • Nie 32.5% (13)

Oddanych głosów: 40

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rebahr
rebahr
rebahr
06.02.2021, 10:51:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Pakulsky: sram do bidetu i nie ma tego problemu
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 18.12.2020, 07:28:51
  • 6
Ryba po grecku
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu
Pakulsky - Ryba po grecku
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu

źródło: comment_1608276518fv8MymwGq3ZMrgFjRMG219.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 21.11.2020, 19:46:36
  • 9
#heheszki #jezus
Pakulsky - #heheszki #jezus

źródło: comment_1605987971VuTq4BiMJFFo0IUMAG6ZbX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....a
konto usunięte 21.11.2020, 20:17:41
  • 0
@Pakulsky: tego to nie grali xD
  • Odpowiedz
J.....s
J.....s
konto usunięte 22.11.2020, 16:21:59
  • 1
@Pakulsky: Judasz fajny mikrofon, skąd miałeś na niego pieniądze? XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 9 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking