Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Ło baben.
#pomocprawna
#pomocprawna
źródło: comment_1656936006mWcZVJYSwOa5O9mv6xUdyH.jpg
PobierzPowiem wprost, po tym co widziałem w dzisiejszym meczu... Nie wyobrażam sobie dalszej dobrej współpracy z reprezentacją Polski. Coś we mnie umarło
#mecz
#mecz
źródło: comment_1654979210cOS6amBKmpKzNiC1ziQCTY.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Ale nikt nam trzech minut szczęścia nie zabierze! ;)
#mecz
#mecz
- 8
POLSKA ZWYCIĘŻYŁA W MISTRZOSTWACH ŚWIATA PIERWSZEJ POŁOWY MECZU Z HOLANDIĄ!!
#mecz
#mecz
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Ziomki, pierwszy raz oglądam z Wami mecz. Liczę na Was :-)
#mecz
#mecz
- 20
#freeganizm wczorajszy skip. Piwerka dwa dni po terminie. Było ich więcej. Plus trochę jabłek, bananów i papryk.
źródło: comment_16356836255tTCxMJFhnXle8jy2qOTzh.jpg
Pobierz- 4
@tojestmultikonto: Zimne :-) leżały całą noc w bagażniku to się schłodziły.
- 0
@userrrr: zdarzało się znaleźć więcej piwa. :)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@userrrr: skąd jesteś? Idź za biedronki, stokrotki albo jakieś inne delikatesy w swojej okolicy na pewno coś znajdziesz.
- 0
@userrrr: wbij się na grupę "freeganizm polska" na FB. Napisz skąd jesteś i że szukasz kogoś do wspólnego skipa. Może ktoś z Twojej okolicy Ci pomoże.
- 0
@userrrr: no to mam szczęście, bo u mnie menele nie grzebią j nie robią syfu w tych koszach. 4/12 biedronek w okolicy ma otwarte kosze.
- 111
Weegee, Striptizerka pijąca woda, chyba 1950. Pomalowana złotą farbą.
#starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami
#historia #fotohistoria #usa #myrmekochoria
#starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami
#historia #fotohistoria #usa #myrmekochoria
źródło: comment_1653034714cUBfr9rPeMUf6dRQxZ1bfT.jpg
Pobierz- 2
- 2273
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
trąbili to akurat Rumunii, u nas janusz n---------ł w bęben, ale atmosfera kulturka
tylko szkoda, że sportowo jest jak jest, brakuje Halep
#tenis
tylko szkoda, że sportowo jest jak jest, brakuje Halep
#tenis
źródło: comment_1650037218KAdfWuSWDdsdUKTFlJWgQt.jpg
Pobierz- 1
@imnotnorm: pozdro :)
źródło: comment_16500921968ou5Sxay0aMzQuOWIJI4s9.jpg
Pobierz- 16
@ChareimUu: ej, też mam tego psa.
źródło: comment_1649922620J8Yw4Si3ghYzZbHMNAHaah.jpg
PobierzOsiągnięcia
Rocznica
od 30.10.2025Rocznica Mikroblogger
od 07.03.2023Mikroblogger










Wojtas, co robisz tak daleko od Grochowa?
źródło: comment_1658990000vVnIl24IS6LA3XjLxECU4R.jpg
Pobierz