Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pakulsky

Pakulsky

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2273
  • Znaleziska 18
  • Mikroblog 2255
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 1
Pakulsky
Pakulsky 17.01.2022, 08:17:30
  • 4
#mirkomodlitwa #jezus ziomki, proszę, o krótką modlitwę za moją babcię. Trafiła w ciężkim stanie do szpitala.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shazzy
shazzy
14.01.2022, 03:58:02
  • 2
Ej wam tez koordynator wchodzi do pokoju i przeszukuje wasze prywatne rzeczy na lokacji bądź to sprawdza was alkomatem?
#holandia
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 14.01.2022, 09:25:06
  • 0
@shazzy: do nas kiedy przychodziła kontrola to sprawdzali tylko miejsca wspólne, tj. łazienkę, kuchnię, ogród, salon. Jak nie było syfu to nie było problemu. Zostawiali nawet czekoladę :-) zmieniaj agencję albo idź na wynajem. Mnie wynajem mniej kosztował niż mieszkanie z agencji.
  • Odpowiedz
juliusz-slowacki
juliusz-slowacki
11.01.2022, 05:45:53 via Android
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 11.01.2022, 08:47:37
  • 2
@juliusz-slowacki: ziom, mam takiego samego psa. A może Ty przychodzisz do mnie na chatę go głaskać, kiedy ja jestem w pracy. Jeśli tak to miło z Twojej strony.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 24.12.2021, 11:22:39
  • 4
#homemade #nalewki #swieta
Żona takie cuda wyprodukowała. Nalewki i pierniki.
Limoncello, irish cream i malinbu. Po butelce dla gości. Proszę się częstować
Pakulsky - #homemade #nalewki #swieta
Żona takie cuda wyprodukowała. Nalewki i piern...

źródło: comment_1640344928hmiO190S3WHbWPSDcZ3rhm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 06.12.2021, 16:43:22
  • 0
#dieta
Ziomki, polecieć jakąś apkę pomagająca liczyć kalorie, tłuszcze, białka, węgle i takie tam.
Jakich używacie? Czy w ogóle używacie?
Dziś się dowiedziałem, że przyjmuję zdecydowanie zbyt dużo węgli i chce to ograniczyć.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky
Autor
16.12.2021, 13:31:54
  • 0
@IgciuGD: odblokowane (chyba). ;)
  • Odpowiedz
FanaticoRosso1910
FanaticoRosso1910
12.12.2021, 21:57:51 via Android
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 13.12.2021, 07:49:50
  • 0
@cacum3: Warta Poznań
  • Odpowiedz
MondryPajonk
MondryPajonk
05.12.2021, 08:12:46
  • 1403
Mam dziś dwudzieste urodziny. Z tej okazji organizuje #rozdajo mojego dowodu osobistego. Jak ktoś potrzebuje zmienić tożsamość, wziąć pożyczkę od bociana albo nabić na mnie kilka mandatów, to jest na to idealna okazja. Ponadto do rozdania mam voucher 200zł do #pysznepl dla losowo wybranej osoby która zaplusuje ten wpis.
MondryPajonk - Mam dziś dwudzieste urodziny. Z tej okazji organizuje #rozdajo mojego ...

źródło: comment_1638691541HurVNkf4ihozIXTWWrBPwj.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 05.12.2021, 11:41:15
  • 1
@MondryPajonk: trochę współczuję że nie pamiętasz jakie olsidabe walił bramki :) bądź zdrów
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 28.11.2021, 08:14:05
  • 1260
#freeganizm wczorajszy skip.
Pakulsky - #freeganizm wczorajszy skip.

źródło: comment_1638087240AialKz6dVIs8Vr3h2sXGiz.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky
Autor
28.11.2021, 11:13:27
  • 31
@zero_dwa: małe miasto na południu Polski. @hipokryzjawkutos: haha. Terytorium każdego kto ma ochotę pogrzebać. @FrasierCrane: nie.
@sindram: nie.
@PanProgramista: tak, rozdarte opakowanie. Kocie żarcie tak samo.
@Tygrysia_Lilia: mogę Ci wysłać ;)
@LowcaAndroidow: też tego nie ogarniam. Z tego co się orientowałem to pracownicy nie mogą tego zabierać do domu i muszą wyrzucać. Sick.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
28.11.2021, 11:36:09
  • 4
@cyberchosnek: były pakowane po dwie sztuki w opakowaniu. Po jednej sztuce było uszkodzone, więc wywalili całość. Tak sam tymbarki. Pakowane po trzy. Jeden rozwalony i wywalają wszystko.
@Ulyssos: chodzę po zamknięciu sklepów, sprawdzam czy mają otwarte śmietniki , sprawdzam co jest w siemtniku. :-9
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
28.11.2021, 11:40:23
  • 1
@Shatter: chodzę po zamknięciu sklepu i sprawdzam co zostawili w koszu.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
28.11.2021, 11:41:36
  • 2
@Proxlox1: nie dzwonią. Ras ochrona przyszła do mnie i patrzyli co robię. Zostawiłem porządek i poszedłem. Jak nie będziesz robił syfu to nie powinno być problemu.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
28.11.2021, 11:52:04
  • 0
@Proxlox1: bardziej byli zdziwieni :)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
28.11.2021, 11:53:20
  • 0
@MortenH: małe miasto. Akcja wygląda następująco: zamykają sklepy, ja sprawdzam czy jest otwarty kosza, jeśli jest otwarty sprawdzam co z kosza nadaje się do użycia i to biorę.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
28.11.2021, 14:57:39
  • 3
@Denial94: po zamknięciu sklepu. Ok 1 w nocy.
@atrax15: a nie wiem kogo. Możesz kogoś, może nikogo.
@zloty_wkret: stać mnie na jedzenie. Chcesz mogę wysłać Ci czekoladę. @RudaBrona: tak. Termin do marca 22 r.
@LeslieDancer: co s tarczyńskiego to się zgadzam. Czekolady rozdaje znajomym. Sam ich nie jem bo wegański jestem. @kpo15: super! :-) @krzysiek_crass: oj, czemu od
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
28.11.2021, 19:29:14
  • 0
@Pan_Orama: nie jem w ogóle mięsa od lat. Nie jem niczego co wydadaje się być zepsute. @Strigiformesman: to rób to bez filozofii. :)
@KorwinizacjaPrzelyku: no tak. Soki pakowane trójkami jeden się rozwalił to wywali wszystkie.
@sked: do brudnych nie zaglądam. Trochę mnie brzydzą.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
29.11.2021, 06:23:39
  • 1
@johnkashtan: owoce i warzywa pakowane są w osobnych kontenerach. Podobnie chleb. Reszta np. puszki, szklanki, czekolady itd. wyrzucane są do kontenerów z kartonami, papierem i folią. Cześć sklepów na otwarte kosze, cześć zamknięte.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
04.12.2021, 16:52:47
  • 1
@mit-nick: też się bardziej cieszę na warzywa i owoce bo słodyczy nie jem :) słodycze rozdaję znajomym.
  • Odpowiedz
R.....e
R.....e
konto usunięte 02.12.2021, 02:05:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 185
R.....e

źródło: comment_1638410736WVFKgmCaFG3DaiagpWrrw8.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 02.12.2021, 09:00:30
  • 0
@Rogalove: ciekawostka: w Holandii też mówi się "pantofel" :)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 30.11.2021, 11:27:54
  • 0
#radio357 co oni tak cisną tego Ernesta? Nie słucham jego audycji. Często tak się dzieje?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mit-nick
mit-nick
30.11.2021, 11:29:00
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

doser93
doser93
28.11.2021, 13:27:08 via Android
  • 0
#freeganizm
W jakie dni najlepiej chodzić na skipy ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 28.11.2021, 15:14:13
  • 4
@doser93: sobota, albo jakieś inne przed świętem. :) W inne dni ciężko mi później rano wstać.
  • Odpowiedz
JaTuTylkoNaMoment
JaTuTylkoNaMoment
15.11.2021, 11:05:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Srogie piguły
#pilkanozna #mecz
JaTuTylkoNaMoment - Srogie piguły
#pilkanozna #mecz

źródło: comment_1636974323MaOosjidxNCIAxA5EBAwuJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 15.11.2021, 13:17:16
  • 0
@Matpiotr: dlaczego?
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 11.11.2021, 14:40:13
  • 9
#freeganizm
Wczoraj, jeden sklep. Plus kilka ciast i chlebów.
Pakulsky - #freeganizm
Wczoraj, jeden sklep. Plus kilka ciast i chlebów.

źródło: comment_1636641607p31T9yjZb1jSxPWM1a26f1.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky
Autor
11.11.2021, 14:47:50
  • 1
@bobson92: próbuj. Idź w sobotę po zamknięciu sklepu. Na pewno coś znajdziesz :-)
  • Odpowiedz
ProfesorNauk
ProfesorNauk
09.11.2021, 17:26:51
  • 0
@Pakulsky: Co dzisiaj przyniosles?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 09.11.2021, 23:30:25
  • 0
Cześć, nie chodzę codziennie. Może jutro wyskoczę. :-)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 07.11.2021, 10:19:20
  • 98
Wczorajszy skip. Trochę czekolad, owoców, batoników, kwiatów i chlebowy, których nie ma na zdjęciu.
#freeganizm
Pakulsky - Wczorajszy skip. Trochę czekolad, owoców, batoników, kwiatów i chlebowy, k...

źródło: comment_1636280351E9KT5KsEKJs3fXq8rGbYRF.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 10:32:56
  • 28
@bizonsky: @dziecielinapala: myślę, że nie mogą tego robić, a po całym dniu w sklepie nie chce im się wracać po fanty ileś tam godzin po zamknięciu. Wyrzucone bo cześć jest chwilę po terminie. Cześć jest nawet pół roku przed terminem, nie mam pojęcia dlaczego te wyrzucają.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 11:03:08
  • 0
@dziecielinapala: może już znajomi się kończą ;) nie wiem.
@jmuhha: tak. Śmietnik przy sklepie.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 11:12:36
  • 22
@rysio_lubicz: nie. Rozdzielam po rodzinie, znajomych i jadlodzielniach.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 11:19:38
  • 0
@Jednorybek: dzięki. Robię tak :-) w sumie to robię lody z bananów i orzechów. Polecam
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 12:02:21
  • 5
@slackbot: tak. Wszystkim się dziele. Tydzień temu znalazłem blisko 30 piw. Dla siebie wziąłem 4.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 12:16:42
  • 209
@Saykoza84: nazywaj to jak chcesz. Ja czuję satysfakcję, że uratowałem trochę żarcia przed wyrzuceniem i dałem trochę uśmiechu znajomym. Z fartem
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 12:34:21
  • 3
@ProfesorNauk: kamery są wszędzie. Ochrona czasami też bywa, ale nie ma nic przeciwko. Chodzę tam gdzie kosze nie są zamknięte na kłódkę.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 14:19:10
  • 0
@ProfesorNauk: tak.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 16:05:10
  • 2
@Lohengrin: dokładnie tak robię. Pracownicy kilka razy mnie zobaczyli i następnym razem miałem ładniej przygotowane odpady. Naprawdę. :) No i zasadę mam taką, że po skipie miejce zostawiam w "nienaruszonym" stanie. Słyszałem o przypadkach, że ludzie robili syf , po czym na śmietnikach zawisły kłódki. @lewniesprzymierzasiezkojotem: prawie zawsze te same miejscówki. Czasem zajrzę gdzie indziej.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 16:05:38
  • 1
@kubekmonte: biorę to co sklep wyrzucił.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 17:01:29
  • 0
@MuszkaOwocowka: to akurat Biedra.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 17:01:40
  • 1
@Biala_dama: sprawdzam. :-)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 17:02:06
  • 0
@jestem_legenda: idź za sklep po zamknięciu i sprawdź. :-)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
07.11.2021, 21:23:45
  • 0
@kubekmonte: Musisz sam sprawdzić. Idź po zamknięciu sklepu. najlepiej w sobotę. Niektóre zostawiają otwarte, niektóre nie. Powodzenia i zostaw po sobie porządek :-)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky
Autor
09.11.2021, 07:44:40
  • 1
@marchewkowe_polee: nie jestem z Warszawy. Kompanów możesz szukać na grupie FB "freeganizm polska". Sporo tam warszawiaków :-) jutro wieczorem myślę, zee będzie sporo do znalezienia. Powodzenia. Wrzucaj forty z łowów.
  • Odpowiedz
Seacrest9
Seacrest9
07.11.2021, 17:40:25
  • 2778
#kulaztasmy pod własnym ciężarem robi się miejscami płaska
Seacrest9 - #kulaztasmy pod własnym ciężarem robi się miejscami płaska

źródło: comment_1636306795sNLUYOFtYFSNQbcMSBv0M3.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky 07.11.2021, 21:29:15
  • 2
@Seacrest9: jakiś czas temu u weterynarza widziałem gościa, który kulał takie cudo. To było z pół roku temu, albo j dalej, no i było o wiele mniejsze. Kiedy mnie zobaczył powiedział: "a mam swoje takie, takie..." ;) Jesteś Pan weterynarzem w małym mieście? Jeśli to nie Ty to masz naśladowców.
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 08.11.2021, 06:19:39
  • 0
@Filipterka25: dzień dobry :-)
  • Odpowiedz
Pakulsky
Pakulsky 30.10.2021, 20:57:54
  • 0
Ma ktoś streema?
#ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakulsky
Pakulsky
Autor
31.10.2021, 08:06:30
  • 0
@Czarny069: Dzięki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 7 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia