Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mrjohnsmith

Mrjohnsmith

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31820
  • Znaleziska 907
  • Mikroblog 30913
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 3
  • Dodane (1070)
  • Komentowane (3690)
  • Plusowane (26153)
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
przedwczoraj, 09:10:41
  • 1727
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
przedwczoraj, 09:11:32 via Android
  • 240
@czerstwy_swierszcz: Ja bym chętnie przekazał datek na niezależny film o tym.
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
Autor
przedwczoraj, 09:18:29 via Wykop
  • 407
@darek-jg: nie będziesz miał problemu z nielegalnymi migrantami, jeżeli ich zalegalizujesz, proste ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
czerstwy_swierszcz - @darek-jg: nie będziesz miał problemu z nielegalnymi migrantami,...

źródło: holownia-imigranci

Pobierz
  • Odpowiedz
zdechla_ryba_dorzecza_dolnego_Nilu
zdechla_ryba_dorzecza_dolnego_Nilu
30.05.2026, 12:25:48
  • 200
Pamiętam jak ciotka kazała atrakcyjnej kuzynce odprowadzić mnie na pociąg bo ja fajtłapa ze wsi i zaraz bym się zgubił. Widziałem po twarzach ludzi, szczególnie kobiet ten szok i niedowierzanie jak taki niski brzydal może się prowadzić z taką ładną dziewczyną. Jeszcze potem musiałem chwilę poczekać na dworcu gdzie było sporo osób i kuzynka poszła kupić mi herbatę to jednej młodej julce prawie oczy wyszły na wierzch że atrakcyjna laska usługuje takiemu
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
30.05.2026, 13:00:21 via Wykop
  • 172
@zdechla_ryba_dorzecza_dolnego_Nilu: BLAKPYL OBALONY!!! WIDZICIE ŁADNA BABA IDZIE Z BRZYDKIM BLAKPYL OBALONY PROSZĘ OPUŚCIĆ TAG
  • Odpowiedz
77023
77023
30.05.2026, 13:07:57 via Wykop
  • 258
@zdechla_ryba_dorzecza_dolnego_Nilu: a potem normik patrzący z boku dorabia historię i pierdzieli o krasnalu ruchającym modelki
  • Odpowiedz
Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
30.05.2026, 17:56:49
  • 505
xDDD #mecz
Gupiutki - xDDD #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asddes
Asddes
Asddes
30.05.2026, 17:57:47 via Wykop
  • 212
@Gupiutki: ten któremu się p------o i nie obejrzał meczu absolutnie nic nie stracił. Parafrazując wielkiego fightera „ludzie tu się nic nie dzieje”
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
30.05.2026, 17:58:02 via Wykop
  • 43
@Gupiutki: nikt. Jeśli ktoś się interesuje piłką nożną to wie o której jest mecz, a tym bardziej finał LM.
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
30.05.2026, 08:45:33
  • 525
Stanowczo potępiam zbrodnie UPA i kult Bandery, bo pamięć o ofiarach i prawda historyczna są bardzo wazne. Jednocześnie w pełni wspieram Ukrainę w walce z Rosją.

#ukraina #rosja #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mielonkazdzika
mielonkazdzika
Autor
30.05.2026, 08:50:20 via Wykop
  • 31
@anon-anono: niestety oznaczalo by to wygrana rosji. A przyznasz przeciez ze tego nie chcemy.
  • Odpowiedz
JackDanieIs
JackDanieIs
30.05.2026, 10:06:05 via Wykop
  • 65

Komentarz usunięty przez moderatora

6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
30.05.2026, 08:00:38
  • 1119
Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszczecin #heheszki
6poziomprokrastynacji - Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszcz...

źródło: 1000007405

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
30.05.2026, 08:04:43 via Android
  • 69
@6poziomprokrastynacji: Śmiechom nie było końca, łap plusa.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
30.05.2026, 09:18:54 via iOS
  • 312
@6poziomprokrastynacji: dajcie już spokój prezydentowi
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
28.05.2026, 12:50:32
  • 290
Słabi ludzie stworzyli nam ciężkie czasy w których o jedną kobietę trzeba konkurować z tysiącami mężczyzn, o mieszkanie z landlordami i flipperami, a o pracę z hindusami i innymi imigrantami.

#takaprawda #demografia #praca #zwiazki #nieruchomosci
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
28.05.2026, 12:53:04 via Wykop
  • 510
@prostymirek: te "ciężkie czasy" to najlżejsze czasy w historii naszego gatunku.
  • Odpowiedz
Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
28.05.2026, 13:19:05 via Wykop
  • 618
@prostymirek: Przyjacielu. Przez jakieś 99,9% czasu istnienia ludzkości głównym problemem było to jak dożyć do jutra i nie umrzeć z głodu. Jeżeli chcesz poznać smak życia sprzed 100 lat to pojedź do np. takiej Tanzanii - będziesz mógł sobie znaleźć kobietę w 3 dni, postawić chatkę na środku pola (bez czynszu) i tyrać na nim przez 16 godzin dziennie, aby mieć na bochenek chleba. Ewentualnie możesz iść do kopalni to
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
28.05.2026, 09:19:09
  • 603
xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 111817

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
28.05.2026, 09:25:32 via Android
  • 221
@splinter96:
Turin89 - @splinter96:

źródło: 1000004491

Pobierz
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
28.05.2026, 09:58:51 via Wykop
  • 121
@splinter96: Pewnie wszystko zależy od tego, czy celem jest zbieranie dla samego zbierania, narobienie hałasu i ostatecznie zakupienie od oszusta leku, który i tak nie działa.
Czy przeznaczenie pieniędzy na coś, co faktycznie ma sens. A ktoś ten sens musi zweryfikować i tym kimś bynajmniej nie jest guru chłopskiego rozumu, tylko grono prawdziwych ekspertów.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
28.05.2026, 07:22:26
  • 594
Systemowo, za pieniądze podatnika będziemy nabijać kabzę zagranicznym korporacjom, kupując leki które nie działają.

Lecimy z tym! XD

#bekazprawakow #polityka #bekazpisu
donatien-de-sade - Systemowo, za pieniądze podatnika będziemy nabijać kabzę zagranicz...

źródło: IMG_7627

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sangreal
Sangreal
28.05.2026, 08:15:06 via Wykop
  • 571
@donatien-de-sade: a taki był fajny Łatwo - apolityczny! szybko poszło. Stawianie Łatwo i całego tego cyrku jako przeciwwagi dla WOŚP jasno wrzuca go w łapy prawicowych populistów. Smutne. Wykręcą go jak szmatę.
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
28.05.2026, 08:40:55 via Wykop
  • 243
@donatien-de-sade: Czyli standard "propozycji" Nawrockiego, że on chce coś dać obywatelom, a rząd ma "tylko" znaleźć na to pieniądze. Nie trawię Czarzastego, ale raz mu się zdarzyło dobrze powiedzieć, że nawet nie będzie rozpatrywał takich populistycznych pomysłów z Pałacu Prezydenckiego, które obiecują gruszki na wierzbie bez podania źródeł finansowania.
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
28.05.2026, 05:23:11
  • 590
Kobiety w Polsce nie rodzą dzieci, żyją dłużej ale może emerytura od 60 roku zycia?
A to bardzo chetnie.

Co za cuckoldstan xd

#praca #emerytura #polska #plec
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
28.05.2026, 05:33:54 via Android
  • 440
@DoktorMorela

Nie oszukujmy się bo za ten absurd z obniżeniem wieku emerytalnego roku pełną odpowiedzialność ponoszą również faceci, którzy z własnej woli oddali swój głos na PiS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Famine
Famine
28.05.2026, 06:45:01 via Android
  • 380
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
28.05.2026, 11:45:55
  • 840
Nawrocki się waha nad podpisaniem paktu Polsko-Brytyjskiego... xD

#bekazpisu #wojna #wojsko #anglia #polityka #nawrocki
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
28.05.2026, 11:49:28 via Wykop
  • 746
@Pituch: czeka na instrukcje od trumpka
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 11:58:50 via Wykop
  • 418
@qluch: lepiej ufać pomaranczowemu cymbałowi?
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
27.05.2026, 13:30:04
  • 404
#polityka
Na prawicy zachwyt ze uniewinnili żołnierza (i dobrze ze uniewinnili)... ale ta sama prawica krzyczy ze na Ukrainie neonazisci sa w armii XD

A jak Holland gadała ze neonazisci sa na granicy to sie kazdy pukał w głowę...
fidelio-fidelio - #polityka 
Na prawicy zachwyt ze uniewinnili żołnierza (i dobrze ze...

źródło: 1000145893

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
Autor
27.05.2026, 13:38:24 via Wykop
  • 166
@Polakmaly85: na koszulce to zespołu honor i wilcze haki
fidelio-fidelio - @Polakmaly85: na koszulce to zespołu honor i wilcze haki

źródło: 1000145901

Pobierz
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
27.05.2026, 13:38:48 via Wykop
  • 305
@fidelio-fidelio: no super chłopaczek. Ugrzeczniona, słowiańska wersja swastyki a na koszule neonazistowskie znaki wolfsangelu.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
27.05.2026, 10:45:23
  • 368
Krzychu się rozsierdził xD zawsze bawią mnie te jego udawane reakcje coby tylko wzburzyć tłum, pamiętam jak kiedyś wysrał elaborat na twitterze o tym jak w Święto Niepodległości czuje wielkie oburzenie, bo rząd nie zadbał żeby światła na stadionie były zapalone
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski
splinter96 - Krzychu się rozsierdził xD zawsze bawią mnie te jego udawane reakcje cob...

źródło: 1000028714

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzDarta
MistrzDarta
27.05.2026, 11:03:52 via Wykop
  • 295
@splinter96: a czy Sysio tak samo się denerwował na koszty z d--y, jak brał 1.4 mln złotych na kampanię "oszust na spalonym" z NASK od kumpla Biauka Janusza Cieszyńskiego? Jak widać po wyświetleniach - było warto
MistrzDarta - @splinter96: a czy Sysio tak samo się denerwował na koszty z d--y, jak ...

źródło: IMG_1773

Pobierz
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
27.05.2026, 11:14:55 via Wykop
  • 245
@splinter96: potem się okazało że światła były, ale on akurat nie widział bo całe popołudnie był na grillu
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
27.05.2026, 05:14:41
  • 1044
#heheszki #humorobrazkowy #ubisoft #gielda
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #humorobrazkowy #ubisoft #gielda

źródło: 1000017623

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek
27.05.2026, 05:31:54 via Wykop
  • 184
@ZarodziecMalaryczny997: gdy teraz zainwestujesz w ubisoft 50usd to za 5 lat będziesz miał 10k, okazja
  • Odpowiedz
Szemiques
Szemiques
27.05.2026, 05:42:17 via Wykop
  • 239
@ZarodziecMalaryczny997: Ktoś zgubił jedno zero w tym memie, powinno zodtać 500$
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
27.05.2026, 09:42:08
  • 781
wy też na dzień matki wrzuciliście na fejsika matkę swojego szefa? xD

#polityka #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
yahoomlody - wy też na dzień matki wrzuciliście na fejsika matkę swojego szefa? xD

#...

źródło: pisowcyxD

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
27.05.2026, 09:42:56 via Wykop
  • 101
@yahoomlody: xD
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
27.05.2026, 09:47:42 via Wykop
  • 355
@yahoomlody: zalewska nigdy nie zawodzi. Oby jak najwięcej jej dawali.
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
27.05.2026, 11:45:51
  • 1261
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
RetorykaPisowska - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki

źródło: dabfac0f656852662e168301666005427a5c5bc6969d940b8f1447b49a57472a

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
27.05.2026, 12:12:18 via Wykop
  • 540
napewno to potezne N-----------E ze strony niszowych telewizyjek i internautów to potezny MARATON XDDDDDD


@OskarDeveloperski: w sensie całego aparatu państwa przez 8 lat?

tak potezny lewak samotny, on ma tylko za soba wszystkie korporacje, oligarchów, reżim unijny i media,


@OskarDeveloperski: weź piguły
  • Odpowiedz
TwojOsobistyLewak
TwojOsobistyLewak
27.05.2026, 12:19:41 via Wykop
  • 407
@RetorykaPisowska: Wiem że to mem, ale bawi mnie że na poważnie tzw prawak okazał się typowym płatkiem śniegu, o który oczywiście obwinial wszystkich w koło. Dosłownie nie można jednego słowa powiedzieć, bo obraza majestatu, w drugą stronę to oczywiście tak nie działa. Niebywałe wprost.
  • Odpowiedz
Janek_dzbanek
Janek_dzbanek
23.05.2026, 08:00:49
  • 751
#heheszki
Janek_dzbanek - #heheszki

źródło: 011110

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mk321
mk321
23.05.2026, 09:21:42 via Wypiek
  • 149
@dzieju41 a serwery to skąd są opłacane?

Korpo nie żebrzą, bo sprzedają twoje dane.
  • Odpowiedz
Piesa
Piesa
23.05.2026, 09:46:45 via Android
  • 434
@mk321: wiadomo, jedna z 10 najczęściej odwiedzanych stron w internecie ogólnie, hostowana przez fundację non-profit, a jeszcze chcą donacji, kto to widział, dajcie spokój xD
Zawsze mnie rozwala jak ktoś określa te ich próby crowndoundingu żebraniem, przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
23.05.2026, 04:22:13
  • 827
Jeżeli Robert Lewandowski strzeli dzisiaj 554 goli to w swoim ostatnim meczu wyprzedzi Messiego i stanie się najlepszym strzelcem w historii FC Barcelony

#mecz #pilkanozna #lewandowski
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomaszu
Tomaszu
23.05.2026, 04:25:49 via Wykop
  • 160
@sikpi: Czyste fakty.
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
23.05.2026, 05:27:14 via Wykop
  • 645
@sikpi: niesamowite że Polak ma szansę pobić największą legendę Barcelony.
  • Odpowiedz
otonavauni
otonavauni
otonavauni
23.05.2026, 09:42:03
  • 1347
Strimer, korzystając z platformy amerykańskiej korporacji, która ogranicza płacenie podatków w Polsce do poziomu mikro, organizuje akcję (na której zarabia owa korporacja sprzedając reklamy) po to by kupić lek za 12 milionów dla chorego polskiego dziecka od innej amerykańskiej korporacji. Jak wiele musiało się wydarzyć by ludzie przestali zauważać, że żyją w dystopii.
#latwogang #antykapitalizm #usa #zdrowie
otonavauni - Strimer, korzystając z platformy amerykańskiej korporacji, która ogranic...

źródło: 5unh82

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raseri
raseri
raseri
23.05.2026, 09:43:42 via Wykop
  • 310
@otonavauni: z motłochem nie wygrasz
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
23.05.2026, 11:32:21 via Wykop
  • 973
@otonavauni: zwracam uwagę, że nie ma leku na dystrofię mięśniową, więc jakaś prywatna klinika w USA przytuli 12 mln zł, za sprzedanie złudnej nadziei dla chorego dziecka i jego rodziny.
  • Odpowiedz
ToksycznyGrubas
ToksycznyGrubas
20.05.2026, 13:57:29
  • 286
#gielda
ToksycznyGrubas - #gielda

źródło: 1000019678

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1308
  • Strona 1 z 1308
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking