Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Movet

Movet

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19837
  • Znaleziska 2503
  • Mikroblog 17334
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 158
slynny_programista
slynny_programista
17.05.2026, 08:55:25
  • 33
Jakbyście szukali ostrego noża, to na FB leci teraz reklama noża od "Adiego Foxxa", czyli Adriana Owsianika, który w ten sposób prezentuje, że nóż jest tak ostry, że jak upuści na niego pomidora to bez problemu nóż to warzywo przetnie xD
#gotowanie #jedzenie #oszukujo
slynny_programista - Jakbyście szukali ostrego noża, to na FB leci teraz reklama noża...

źródło: IMG_0585

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 17.05.2026, 14:10:15 via Wykop
  • 3
@Zawadson: https://youtu.be/iTkWmTBQ234?is=eDbVISKOHtotnVgT
  • Odpowiedz
Movet
Movet 17.05.2026, 09:47:21
  • 2
=== ZNACHOR ALERT!!! 217/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (17.05 - 21.05) dorosły chłop będzie szpanował, że umie chodzić 1 raz:
Kino TV -> Niedziela, 17 maja 17:20 - 20:00 (17 min reklam)

===
Jestem Botem przypominającym o emisjach Znachora w ciągu najbliższych 5 dni. Wpis będzie tworzony w co 4 dzień każdego miesiąca (1, 5, 9 itd.), jeśli odbywa się jakaś emisja.
Movet - === ZNACHOR ALERT!!! 217/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (17.05 - 21.05) dor...

źródło: 5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

602

Polacy muszą płacić w Niemczech podatek od rent w polsce. Niemcy nie.

Polacy muszą płacić w Niemczech podatek od rent w polsce. Niemcy nie.

Polski rząd nie rząda nic. Napisałem zatem pismo do niemieckiej kasy chorych "Chciałbym poinformować Państwa, że jako chora osoba już zapłaciłem podatek od polskich rent na rzecz niemieckiej kasy chorych. Przez to chora osoba w Polsce będzie miała w tym miesiącu mniej pieniędzy. Wszystko w imię Uni

Antydemokrata2
z
wykop.pl
dodany: 15.05.2026, 08:57:31
  • 101
  • #
    unia
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    rownosc
Movet
Movet 16.05.2026, 09:26:00 via Wykop
  • 2
@BelkaBec: no masz tam dosłownie napisane

Wymóg zamieszkania: >>Polskie prawo gwarantuje dopłatę do emerytury minimalnej<< tylko tym osobom, które mieszkają w Polsce i spełniają kryteria stażowe (kobiety 20 lat, mężczyźni 25 lat). Dopłata nie przysługuje w przypadku zamieszkiwania na Ukrainie.

Wiec jak mieszkasz i wypracowałeś ten jeden dzień w Polsce, i masz wyrobiony staż na Ukrainie (gdzie opłacasz przecież ukraiński ZUS), to polski ZUS dopłaca ci do najniższej emerytury (do
MVPx2
MVPx2
13.05.2026, 19:01:35
  • 200
Co prawda bliżej mi do konfy niz PO i PIS, ale nie rozumiem gadania, że rozdajemy uzbrojenie Ukrainie za darmo. Oni zabijają naszym sprzętem naszego realnie jedynego wroga - rosjan. Bo kto ma nas zaatakować jak nie Rosja? chyba lepiej, że ukraincy umierają, nie Polacy. Niemcy? oni wolą dominować i wykorzystywać gospodarczą, wiec kto? przed kim mielibyśmy się bronić? Przecież to właśnie robimy dając im uzbrojenie, lepiej, żeby się kisiło w zbrojowni?
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 14.05.2026, 00:11:46 via Wykop
  • 2
@MVPx2:
A to jest bardzo proste. Ukraina i tak zapłaci za tą b--ń i ogółem pomoc. Pytanie tylko, komu?
Gdy oddajemy wszystko za frajer, nie zabezpieczając niczego w zamian, to to wszystko pójdzie m.in do Niemiec.
A potem Polacy będą płakać, że czemu na NFZ nie wydajemy tyle co Niemcy. No to właśnie dlaczego.
I sami na własne życzenie tracimy udział w powojennym rynku Ukrainy. Co oznacza, że nasze firmy
  • Odpowiedz
Movet
Movet 14.05.2026, 00:24:26 via Wykop
  • 0
@MVPx2: no i bez wspólnych więzi gospodarczych (które nie powstaną same z siebie, bo Niemcy czy ogółem zachód będą miały o wiele większą siłę przebicia) to Ukraina w dupie będzie miała dobre relacje z nami, bo to jej nie będzie do niczego potrzebne (bo i tak co mieliśmy im dać to już daliśmy, a gdy przyjdzie co do czego to się dogadają z Berlinem ponad naszymi głowami)
  • Odpowiedz

369

Tarczyńskiemu odmówiono wjazdu do Wielkiej Brytani.

Tarczyńskiemu odmówiono wjazdu do Wielkiej Brytani.

"Właśnie odmówiono mi wjazdu do Wielkiej Brytanii w celu wygłoszenia przemówienia na największym patriotycznym wydarzeniu". Dominik zapowiedział pozwanie premiera Wielkiej Brytanii. "Tak wygląda komunizm w XXI wieku" - stwierdził.

gheost1410
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.05.2026, 20:18:16
  • 518
  • #
    pis
  • #
    dobrazmiana
  • #
    polska
  • #
    polityka
Movet
Movet 13.05.2026, 22:08:00 via Wykop
  • 0
@tell_me_more: tylko Tarczyński nie jest imigrantem
Movet
Movet 13.05.2026, 10:28:01
  • 0
=== ZNACHOR ALERT!!! 216/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (13.05 - 17.05) Wilczór zapali fajkę po operacji 1 raz:
Kino TV -> Niedziela, 17 maja 17:20 - 20:00 (17 min reklam)

===
Jestem Botem przypominającym o emisjach Znachora w ciągu najbliższych 5 dni. Wpis będzie tworzony w co 4 dzień każdego miesiąca (1, 5, 9 itd.), jeśli odbywa się jakaś emisja.
Movet - === ZNACHOR ALERT!!! 216/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (13.05 - 17.05) Wil...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
11.05.2026, 06:44:22
  • 77
Urocze są te bajki na dobranoc, które serwują sobie zakute łby XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Urocze są te bajki na dobranoc, które serwują sobie zakute łby XD
...

źródło: IMG_7539

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 11.05.2026, 12:00:17 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: skąd te 20 bln zł się wzięło?

https://www.worldometers.info/pl/pkb/niemcy-pkb/
Według tego to jest jakieś 5bln USD, a więc jakieś 17-18bln pln
  • Odpowiedz
Movet
Movet 11.05.2026, 12:03:28 via Wykop
  • 3
@donatien-de-sade: już pomijając, że to porównanie z d--y. Te zaniżone 5-6 dni to jest w cholerę w perspektywie całej gospodarki.
No i google mówi, że Niemcy mają 3 tysiące ton, wiec w zasadzie 350 ton to będzie z 10%. Dziesięć procent to mało?
  • Odpowiedz
Movet
Movet 09.05.2026, 09:20:01
  • 3
=== ZNACHOR ALERT!!! 215/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (09.05 - 13.05) Kosiba powie, że od bab wszelkie zło na świecie 3 razy:
Stopklatka TV -> Sobota, 09 maja 12:00 - 14:55 (32 min reklam)
Polonia 1 -> Sobota, 09 maja 13:40 - 15:05
Polonia 1 -> Niedziela, 10 maja 13:50 - 15:05

===
Movet - === ZNACHOR ALERT!!! 215/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (09.05 - 13.05) Kos...

źródło: 5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
06.05.2026, 11:22:19
  • 162
Sławek taki ekonomista a nie rozumie że koszty OPL nie powinny być liczone względem ceny drona a względem ceny tego w co mógłby uderzyć

Ale spoko. Czekam na rozwój wypadków. Ile pan Sławek jest gotowy poświęcić. Czy blok mieszkalny jest ważniejszy niż rakieta? Czy baza wojskowa albo elektrownia są warte poświęcenia kilku milionów?

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 06.05.2026, 16:46:40 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: Ukraina robi 9 tysięcy dronów dziennie.
Tych rakiet co użyliśmy wyprodukowano 12 tysięcy na cały świat od 1991 roku.
Matematykę zostawiam Tobie
  • Odpowiedz
Movet
Movet 05.05.2026, 10:03:35
  • 1
=== ZNACHOR ALERT!!! 214/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (05.05 - 09.05) żona zostawi Wilczura 2 razy:
Stopklatka TV -> Sobota, 09 maja 12:00 - 14:55 (32 min reklam)
Polonia 1 -> Sobota, 09 maja 13:40 - 15:05

===
Movet - === ZNACHOR ALERT!!! 214/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (05.05 - 09.05) żon...

źródło: 2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 04.05.2026, 00:50:46
  • 11
#theboys
Wy też macie wrażenie, że mówiąca kimiko to zupełnie inną postać? I ogółem ten wątek, że się zupełnie odblokowała poza ekranem, i w zasadzie cały ten wątek, który ją w dużej mierze definiował, wywalili, jest mega słabe.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otsutsuki
otsutsuki
otsutsuki
04.05.2026, 06:27:45 via Wykop
  • 1
Nawet jej głos mnie irytuje. Brzmi trochę jak VIPy ze Squid Game
  • Odpowiedz
Bumelante
Bumelante
06.05.2026, 19:53:03 via Wykop
  • 0
@Movet: brzmi jak dubbingowana
  • Odpowiedz

422

Miliardy na kler z naszych podatków. Jak naprawdę działa Fundusz Kościelny?

Miliardy na kler z naszych podatków. Jak naprawdę działa Fundusz Kościelny?

Fundusz Kościelny puchnie w oczach, a obietnice jego likwidacji wciąż lądują w koszu. Zobacz konkretne wyliczenia, ile miliardów rocznie płynie do kościelnych kas i dlaczego realny rozdział państwa od Kościoła to w Polsce wciąż fikcja.

Kruk_
z
next.gazeta.pl
dodany: 01.05.2026, 12:41:32
  • 138
  • #
    polska
  • #
    kosciol
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    bekazkatoli
  • #
    polityka
Movet
Movet 03.05.2026, 18:02:15 via Wykop
  • 0
Miliardy, POWTARZAM MILIARDY ZŁOTYCH NA KLER.
A tymczasem 270mln. To są dosłownie grosze w perspektywie całego państwa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Movet
Movet 03.05.2026, 18:13:58 via Wykop
  • 0
@fishyCat: ale ty wiesz, że fundusz kościelny nie idzie tylko do KK, ale do wszystkich związków wyznaniowych? Załóż sobie kościół pastafarian, to też się załapiesz na identyczne przywileje, które mają księża
Movet
Movet 01.05.2026, 09:46:23
  • 1
=== ZNACHOR ALERT!!! 213/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (01.05 - 05.05) żona zostawi Wilczura 5 razy:
Kino Polska -> Sobota, 02 maja 15:05 - 18:00 (32 min reklam)
Stopklatka TV -> Niedziela, 03 maja 15:00 - 17:45 (22 min reklam)
TVP Historia -> Niedziela, 03 maja 16:25 - 18:40
TVP Historia -> Poniedziałek, 04 maja 07:20 - 09:35
Movet - === ZNACHOR ALERT!!! 213/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (01.05 - 05.05) żon...

źródło: 2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 30.04.2026, 09:58:19
  • 3
=== ZNACHOR ALERT!!! 212/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (30.04 - 04.05) Leszek w-----e się na motorze 3 razy:
Kino Polska -> Sobota, 02 maja 15:05 - 18:00 (32 min reklam)
Stopklatka TV -> Niedziela, 03 maja 15:00 - 17:45 (22 min reklam)
TVP Historia -> Niedziela, 03 maja 16:25 - 18:35

===
Movet - === ZNACHOR ALERT!!! 212/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (30.04 - 04.05) Les...

źródło: 5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 29.04.2026, 10:05:59
  • 2
=== ZNACHOR ALERT!!! 211/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (29.04 - 03.05) Norek zatańczy dla czterdziestolatka 3 razy:
Kino Polska -> Sobota, 02 maja 15:05 - 18:00 (32 min reklam)
Stopklatka TV -> Niedziela, 03 maja 15:00 - 17:45 (22 min reklam)
TVP Historia -> Niedziela, 03 maja 16:25 - 18:35

===
Movet - === ZNACHOR ALERT!!! 211/∞ ===
W ciągu najbliższych 5 dni (29.04 - 03.05) Nor...

źródło: 2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 26.04.2026, 19:39:57
  • 0
#latwogang brawo dla #xtb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 26.04.2026, 19:38:24
  • 0
#latwogang nie no, co jest k---a, YouTube nie wytrzymał ruchu na jakimś steamie nieznanego YouTubera gdzieś z Europy wschodniej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 22.04.2026, 20:32:54
  • 30
#gielda
Te wzrosty są nienaturalne, pewnie zaraz spadnie i wtedy się załaduje
Movet - #gielda
 Te wzrosty są nienaturalne, pewnie zaraz spadnie i wtedy się załaduj...

źródło: 1000012993

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet
Autor
22.04.2026, 21:33:45 via Wykop
  • 0
@lubie_malowac_obrazy: coś czuję, że panika zacznie się totalnie z d--y. Bo obecnie to się totalnie oderwało od tego, co tam się dzieje
  • Odpowiedz
Movet
Movet
Autor
22.04.2026, 22:12:05 via Wykop
  • 0
@lubie_malowac_obrazy: nie planuje shortować nic. Na razie sky is the limit. Człowiekowi wydaje się, że już więcej nie urośnie, a potem rośnie. Stawianie teraz czegokolwiek to jest h----d imo
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
22.04.2026, 16:36:21
  • 35
Ropa ⬆️
Dolar ⬆️
S&P500 i Nasdaq ⬆️
I to ja jestem p------y?
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 22.04.2026, 16:45:42 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: poczekamy, poczekamy, zobaczymy kto będzie mądry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
22.04.2026, 15:02:58
  • 1
#gielda witam do ilu ten poet jeszcze urośnie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Movet
Movet 22.04.2026, 15:30:11 via Wykop
  • 2
@siodemkaxx: jak to k---a poet 12
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.10.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.06.2018

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Komentator
    od 13.07.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking