Biegałem na bieżni i po bolał mnie prosty uda i mniej dwójka w prawej nodze. To znaczy, że źle biegłem i coś sobie zrobiłem?
Minęło kilka godzin i dalej czuć dyskomfort.
#mikrokoksy #silownia
Minęło kilka godzin i dalej czuć dyskomfort.
#mikrokoksy #silownia









#mediolan2026