
Tragedia na Podkarpaciu. Matka zabiła dwójkę dzieci i popełniła samobójstwo

Tragedia rodzinna na Podkarpaciu. Nie żyje dwójka małych dzieci. Miała zabić je matka, która następnie popełniła samobójstwo. Na miejscu jest policja i prokurator, a nasz dziennikarz zbiera informacje w tej sprawie.
z- 43
- #
- #










