Mirki, gdzie w okolicy #zory #jastrzebiezdroj #rybnik #pawlowice znajdę dobra szkole nauki #plywanie dla osób dorosłych? Możecie polecić jakiś #basen który ma specjalna część z płytszym basenem przeznaczona tylko do nauki pływania? Poza zajęciami z instruktorem chciałbym sam trenować.
Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych (。◕‿‿◕。) ..............................................................................................................................
@Nutaharion: Dzięki wielkie za wpis. A może ja zaproponuje tak: może kilkoro z nas napisze do TS maila z prośbą o mapkę, z danego województwa, z którego jesteśmy, dla zdrapki krzyżówka XXL ? Może wtedy będzie łatwiej nam wszystkim ? Bo odstawiam, że tylko ty do nich piszesz, a my siedzimy i czekamy na twoje wpisy :D ja chętnie wyśle do nich wiadomość :) masz jakiś szablon ?
Poszedlem sobie na Marvelka licząc że to kolejna fajna, śmieszna czesc Strażników Galaktyki. Rollercoaster emocjonalny jaki Gunn mi zapewnił był tak niespodziewany. Płakałem na creepy cute zwierzątkach, a Bradley Cooper to Rocket i tyle. Cosmo best dog ;)
Cześć, czy w przeglądarkach #chrome lub tez w #brave jest coś takiego jak w #opera zintegrowany czaty ? Mam dośc opery i chce się przesiąść na brave ale lubię mieć czaty z boku pod ręką
Czy przypadkiem Tromba nie chciał kiedyś nagrywać filmów z podróżowania? No to Melepeta patrz i się ucz, trochę chęci i można kogoś wynająć do zorganizowania i działać :)
Gdzie ustawić w #excel aby na dolnej belce było ciągle widoczna suma dla zaznaczonych komórek ? Bo jak sobie zaznaczę komórki w jednym pliku to widzę sumę, następnie przechodzę do innego pliku excela i ta suma w pierwszym pliku znika. To jakby po prostu aktywny jest tylko jeden plik. :( #kiciochpyta #office #office2013 #informatyka #zarazoszaleje
W tym poście wklejamy auta, które powszechnie uważane są za brzydkie ale wam się podobają.
Zacznę od siebie Mercedes Klasa E (W210) Uważany za brzydki i chyba jednego z najgorszych Mercedesów w ogóle. Ale mi się zawsze podobał i to do tego stopnia, że miałem takie dwa a chciałbym mieć dwa kolejne. Jeździ się nim cudownie ale niestety ma najgorszy problem z możliwych czyli korozje...
@kexus512 pytam jak to połączyć a nie co kopać.