Wpis z mikrobloga

#sabotazysta #rezi #friz #ekipa
Tak jak myślałem, przywrócony Yoshi, nie bez powodu pisze gdzie się da ze to taki super program xD lepszy niż #mafiairl itd

Kto odpadnie po głosowaniu?
Szumi: Yoshi i Kasia
Fausti: Kasia i X
Kasia: Fausti i X
Marek: Fausti i X
Yoshi: Marek i X

Mamy
Kasia i Fausti: 2
Marek i Yoshi: 1

Kasia otrzymała 3 głosy czyli dostała głos od Marka lub Yoshiego
Z racji ze wg Reziego był remis w głosowaniu to Marek zagłosował na Kasie i wtedy Yoshi zagłosował na Faustynę i to ona odpada.
Jest bardzo mało prawdopodobne wyjście ze Yoshi zagłosował na swoją koleżankę Kasię, wtedy Marek musiał oddać głos na Yoshiego.
I mamy dwa wyjścia:
Dziewczyny się dogadały i zagłosowały na Marka i on odpada, jedna z dziewczyn zagłosowała na Yoshiego i on odpada. Głos Yoshiego na Kasie = jest zagrożony wiec musiał to przewidzieć i zagłosował na Fausti. Wtedy Matematyka się zgadza xD
Wg mnie na 99% odpadła Fausti.

Dalej myśle ze Kasix była Sabotażysta bo Rezi zapowiedział odcinek w ktorym pokaże jak działał Sabotażysta. Z 4 odcinków będzie co montować. W finale nie musi działać.
  • 14
@MrBeast: Faustyna wydawała mi się safe, wyznaczali ją do zadań jako osobę, której ufają więc zdziwiły mnie dzisiejsze nominacje. W ogóle było coś w dzisiejszym odcinku co miałoby wskazywać na to że jest sabotażystą?
@MrBeast: A tak liczyłam na plot twist z glencem, nie wiem jak ja go dojrzałam na tych screenach z helikoptera XD Dzisiaj krócej się oglądało i mam wrażenie, że faktycznie odrobinkę mniej emocjonalnie. Powrót Yoshiego to jedna z moich teorii i faktycznie się sprawdziła, powrót Dubiela był bez szans. Zadania dzisiaj jakoś tak mniej ciekawe, szczególnie to drugie, gdzie było presji czasu. Byłam przekonana, że oni mają 15 minut na całość,
@justjane Friz pewnie nie miał czasu, dwa dni nagrań i jeden w nagrodę akurat przelotem pewnie i tyle :D ogólnie to tez sam Rezi bardzo slabo reklamuje program. Zobacz ze na Twitterze w ogóle nie komentuje, po 3 odcinku nawet nic nie napisał, na instagramie zero, mega dziwne. Tu tez na wykopie zero wpisów o programie a szkoda.
Fausti tez może być sabo ale ja mimo wszystko cały czas typuje Kasix i
@MrBeast: A to racja, mafia byla mocno nahypowana i gdy tylko wychodził odcinek to tag na twitterze płonął, a teraz nawet nie ma z kim podyskutować, bo każdy rzuca tylko komentarz "sabo jest XXX".
Rezi nie mógł powiedzieć sabotażyście nic bo Rezi sam nie wiedział kto nim jest. Kasix i Marek potwierdzili to na live.

No wlaśnie to głosowanie jest słabe, bo się nie skupiają na sabotażyście tylko na dojściu do
@MrBeast: oglądałem to dzisiaj rano po robocie bez zaglądania na wykop i wszedłem sobie poczytać co jest na tagu, ale twoje Fausti: Kasix i X to od razu mnie zbiło z tropu przecież Faustyna głosowała na Marka ;) imo odpada Marek
co do programu, to fajnie to ogarnięte, ale za krótkie, za szybko wszystko się dzieje i tam nie ma nawet czasu na jakieś rozmyślanie, tylko od razu ludzi do odstrzału
  • 0
@Tonnyx: o kurde XD rzeczywiście 2 głosy Fausti pokazali.
Tak to jest jak się na TV ogląda a potem na telefonie pisze wpis.

to zaraz sobie policzę co i jak
przy tych puzzlach do zapamiętania nie powiedzieli że pod nimi kryje sie określona kasa, pokazali to tylko jako podsumowanie na koniec, słabe od strony montażu.