Wpis z mikrobloga

co tak cicho o #sabotazysta
Dalej od 1 odcinka myśle ze jest nim Kasix.
Nawet dziś nurkowala na 5 sekund i wypływała, jak można mieć problem z otworzeniem sejfu gdzie jest tylko kilka kombinacji. Masz do wyboru albo 0 albo 1, tak naprawdę znając 2 odpowiedzi to w Max 2 minuty otworzysz 4 cyfrowy kod…
Ona tez została sama gdy szukali kodu na domku, spokojnie mogła wyrzucić kopertę.

#friz #ekipa #rezi #polskiyoutube
  • 22
  • 0
@Meritum: też trochę o tym myślałem jak Rezi może się zabezpieczyć by nie wyrzucić sabotażysty w pierwszych odcinkach ale myślałem ogólnie że jeśli Rezi nie chce "hejtu" to musi dać kogoś innego niż kolegów z Thundera, Do tego dziewczynę by mogła zwalać winę na to że nie wykonała zadań bo jest "słabsza" czy coś.
@MrBeast: No u mnie nadal Fusti jest top 1 podejrzaną, chociaż Kasix to może być ciekawy trop. Od wczoraj mam tyle teorii co mogło stać się z tą kopertą i kto wraca do programu, że aż śnił mi się ten sabotażysta XD Moje ulubione teorie to to, że wraca Glencu bo znalazł ukryty immunitet w kopercie, ale to już chyba zbyt duża fantazja. Moją teorią jest jeszcze to, że koperta, która
  • 0
@justjane: @Meritum
21.11 - wielki powrót
czyli ktoś wróci za Czajnika, znając życie pewnie będzie to Dubiel XD bo na kogo innego taka reakcja by była...
Ewentualnie Yoshi bo kolega z jego pokoju tak zareagował.
Nie podoba mi się trochę jak Yoshi w komentarzach na YT czy Twitterze wychwala tak bardzo Sabotażystę, że najlepsza seria na Polskim YT itd a odpadł dosyć szybko, więc możliwe że to on jest sabotażystą i
@MrBeast: No właśnie przyszło mi na myśl, że bez uczciwej konkurencji na oczach zawodników, osoba która wróci będzie podejrzana i stawiana w roli sabotażysty. Jeżeli jest to powrót za Czajnika a na pewno jest, bo scenariusz gry nie przewidywał trzech odpadniętych osób to dla mnie są takie wyjścia:
a) zadanie o powrót i nie idzie jedna osoba tylko kilka za nią
b) Czajnik, który jednak mógł zostać/załatwił szybko swoją sprawę/strollował/cokolwiek
c)
@MrBeast: A nie dziwi Was fakt, że nie poznaliśmy sabotażysty na początku jako widzowie? To jest program krecony na youtube.. Sabotażysta może być kazdy, gdy zostanie wywalony, Rezi wybiera sobie nowego, program kręci się dalej.
Widz powinien od początku wiedzieć kim jest taki sabotazysta, inaczej doprowadza to do takiej sytuacji jak powyższa.
@amayetu: tak chyba było w Agencie jak dobrze pamiętam. I właśnie cały w tym urok tego programu, tylko że jeśli sabotażysta odpadł to my jako widzowie powinnyśmy o tym wiedzieć i wtedy wybiera się nowego.
Chętnie jeszcze bym widział materiał dodatkowy jak sabotażysta działał przez cały program :)
@Meritum Agent to zupełnie inna formuła, uczestnicy głosowali na agenta na podstawie całodniowej obserwacji (pytania w tescie byly np. Czy agent mial dzis jasna bluze, czy agent wchodzil jako pierwszy na jakieś zadanie itp.) i odpadała osoba która była najdalej od wytypowania rzeczywistego agenta, sam agent od początku do końca programu się nie zmieniał.