Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Medstein
Medstein

Medstein

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 228
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 145
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
  • Dodane (17)
  • Komentowane (45)
  • Plusowane (83)
k0n0p
k0n0p
19.05.2026, 20:25:23
  • 713
Historyczna lista obecności Arsenal Londyn zdobywa mistrzostwo Anglii po 22 latach przerwy!
#mecz
k0n0p - Historyczna lista obecności Arsenal Londyn zdobywa mistrzostwo Anglii po 22 l...

źródło: premier-league-trophy

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quaz2020
quaz2020
19.05.2026, 20:25:42 via Android
  • 55
@k0n0p
quaz2020 - @k0n0p

źródło: temp_file2806527804035181531

Pobierz
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
19.05.2026, 20:41:32 via Wykop
  • 87
@k0n0p
eugeniusz_geniusz - @k0n0p

źródło: IMG_7149

Pobierz
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1997
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
03.05.2026, 07:15:25 via Android
  • 882
@solejukowski

Skopiuje mój komentarz z nocnej:

(...) Odkąd zrozumiałem, jak ogromny wpływ na życie mają warunki startowe, dużo mniej zazdroszczę innym i rzadziej obwiniam siebie. To serio porządkuje głowę. Takie rzeczy powinny być omawiane w szkole.
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
03.05.2026, 07:19:36 via Wykop
  • 491
@paluszki_rybne: o toto. kiedys to wszystko z----------o do przodu, tak gdzies do 2015, moze nawet 2020. Caly swiat szedl do przodu pod wzgledem techologicznym, komputery, telefony i internet rozwijaly sie w kosmicznym tempie. Do tego caly świat napędzał się po kryzysie z 2008, dajac wrazenie, szczegolnie mlodym w tamtych czasach, ze wszystko moze isc tylko do przodu.
Do tego dochodzi nasz kraj, ktory po wejsciu do UE zaczal nadganiac reszte
  • Odpowiedz
123_
123_
28.02.2026, 13:40:57
  • 142
Przypomniało mi się, że POTĘŻNE Chiny dały POTĘŻNEMU Iranowi swój najbardziej zaawansowany system radarowy do wykrywania F-35 i bombowców B-2. Działa jak rosyjski przyrząd do świecenia w dupie.

#iran #chiny
123_ - Przypomniało mi się, że POTĘŻNE Chiny dały POTĘŻNEMU Iranowi swój najbardziej ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyzak
xyzak
xyzak
28.02.2026, 13:46:13 via Wykop
  • 60
@123_: dały ale czy pozwoliły włączyć :)
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
28.02.2026, 13:46:41 via Wykop
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KociTata
KociTata
30.01.2026, 20:19:03
  • 912
Powiem wam, że kocham życie i kocham je za nieprzewidywalność, ale kocham też siebie za konsekwencję oraz to, że się nie poddaje. W 2024 roku w wieku 27 lat powiedziałem sobie, że zdam maturę i pójdę na studia. Nie była to łatwa droga, bo jeżdżę ciężarówką i jestem tylko na weekendy w domu. Jeździłem na kurs maturalny w każdy weekend, gdzie wracałem o 21 do domu w piątek, a w sobotę trzeba
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Squanto
Squanto
30.01.2026, 20:21:13 via Wykop
  • 227
@KociTata: Gratulacje! Nie zwalniaj, idź do przodu 😀🤝.
  • Odpowiedz
tonawegla
tonawegla
tonawegla
30.01.2026, 22:05:02 via Wykop
  • 287
@KociTata: gratulacje, z ciekawości daj znać co studiujesz, ja będąc dekadę ponad starszy to teraz idę w drugą stronę i myślę czy nie zacząć jeździć ciężarówką...
  • Odpowiedz
majonez-grochen-troll
majonez-grochen-troll
21.01.2026, 18:46:49
  • 1463
- Mirkujesz?
- Co robię?
- Mirkujesz czy idziesz do pasywów?
- Mirkuję? Co to znaczy?
- Jesteś mirkiem czy pasywem?
- Pasywem nie jestem
majonez-grochen-troll - - Mirkujesz?
- Co robię?
- Mirkujesz czy idziesz do pasywów?
...

źródło: 1d3aa52a5d5c4b50f499e5abf34921e75ce162cfa921697d06249d20f13bf546

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZaczarowanyLump
ZaczarowanyLump
21.01.2026, 18:52:02 via Android
  • 253
@majonez-grochen-troll: złoto
  • Odpowiedz
Nuri_Guido
Nuri_Guido
Nuri_Guido
21.01.2026, 19:50:14 via Wykop
  • 86
@majonez-grochen-troll: dałbym z milion plusów
  • Odpowiedz
mateo_olsztyn
mateo_olsztyn
04.10.2025, 20:57:50
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
04.10.2025, 21:14:42 via iOS
  • 1
@mateo_olsztyn znalazłem coś takiego
PrawilnyStevie - @mateo_olsztyn znalazłem coś takiego

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
04.10.2025, 21:37:46 via iOS
  • 1
@mateo_olsztyn LOT już cofnięty do Wawy
  • Odpowiedz
Janek_dzbanek
Janek_dzbanek
25.06.2025, 06:33:15
  • 3055
#spacex #nasa #kosmos

HISTORYCZNA LISTA OBECNOŚCI!
DRUGI POLAK W KOSMOSIE!
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enforcer
enforcer
enforcer
25.06.2025, 06:33:39 via iOS
  • 45
@Janek_dzbanek byłem tu
  • Odpowiedz
NieJanek
NieJanek
25.06.2025, 06:43:09 via Wykop
  • 914
@Janek_dzbanek:
NieJanek - @Janek_dzbanek:

źródło: polandcanintospace

Pobierz
  • Odpowiedz
B.....k
B.....k
konto usunięte 18.06.2025, 06:56:39
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theOstry
theOstry
18.06.2025, 06:59:48 via Wykop
  • 3
@BobekRobek: Idź wystawiaj recki na medyczne ziolo
  • Odpowiedz
a.....a
a.....a
konto usunięte 21.06.2025, 08:28:33 via Wykop
  • 1
@BobekRobek: Może SOR i NPL do czasu aż nakręcisz coś nowego? Sam od sierpnia mocno ograniczam pracę, swoje już zarobiłem, będę miał akurat tyle, aby na spokojnie sobie żyć na w miarę dobrym poziomie i grać na giełdzie. Odporność na stres na pewno mam dużą, ale polski pacjent wykończy każdego. Nawet Budda na dłuższą metę by z nimi nie wytrzymał. Większość moich znajomych odchodzi z medycyny albo strasznie ją ogranicza,
  • Odpowiedz
27PHO1e2NIX2021
27PHO1e2NIX2021
22.06.2025, 05:46:58
  • 1972
Wracam po nocce pociągiem do domu. Starsza Pani zajęła moje miejsce. Mówię grzecznie

Przepraszam miejsce X, jest moje.

Odpowiedź Pani:

Ja mam miejsce Y i jest przez kogoś zajęte.
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

27PHO1e2NIX2021
27PHO1e2NIX2021
Autor
22.06.2025, 05:56:03 via Wykop
  • 2453
@MiedzygalaktycznyMors: nie pogoniłem, tylko miałem wykupione dane miejsce, a ona miała inne... To nie jest tak, że nie miała gdzie siedzieć.
  • Odpowiedz
Wegilo
Wegilo
22.06.2025, 06:06:15 via Wykop
  • 3372
@MiedzygalaktycznyMors: no tak, wykupił miejsce i miał oddać starej babie xDD
  • Odpowiedz
s.....g
s.....g
konto usunięte 16.06.2025, 06:16:06
  • 642
Zacząłem pisać z pierwszą lepszą Czeszką, a tak z nudów, na próbę i żeby podszkolić angielski. Jestem zdumiony. Całkiem inna rozmowa. Wczoraj cały dzień z nią pisałem, jest na studiach muzycznych, lubi klasyki literatury, przez co mamy mnóstwo wspólnych tematów. Bardzo uprzejma i skromna dziewczyna. Już nawet nie chodzi o to, że coś ma z tego być, po prostu cywilizacyjny skok po rozmowach typu hej, co tam, nic, dobrze ok, hmmmm, zaskocz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
16.06.2025, 06:19:21 via Wykop
  • 585
@sonig: nasze witaminki mają roszczeniowa postawę jak naród wybrany. Uważają ze należy im się coś więcej niż na to co sobie wypracuja.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
16.06.2025, 06:55:57 via Wykop
  • 448

Komentarz usunięty przez moderatora

rales
rales
12.06.2025, 07:33:15
  • 1606
WOŁAM OSOBY, KTÓRE CHCIAŁY BYĆ ZAWIADOMIONE W DNIU DYMISJI/ZWOLNIENIA MICHAŁA PROBIERZA Z FUNKCJI SELEKCJONERA BIAŁYCH ORŁÓW

Łysy Bajerant cieszący się z małych rzeczy był selekcjonerem polskie kadry rok, 8 miesięcy i 21 dni.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
rales - WOŁAM OSOBY, KTÓRE CHCIAŁY BYĆ ZAWIADOMIONE W DNIU DYMISJI/ZWOLNIENIA MICHAŁA...

źródło: 3121c2662f46e7e781d415733357e9a7820ea335b3ed932235927d992ad7e8d0

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
12.06.2025, 07:35:37 via Wykop
  • 1097
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ, A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU OGŁOSZENIA WYBORU NOWEGO SELEKCJONERA
  • Odpowiedz
DrFaithless
DrFaithless
12.06.2025, 07:37:07 via iOS
  • 486
@rales to już będzie 18 selekcjoner w moim życiu, w tym 3 światowych
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
07.06.2025, 04:12:55
  • 625
Wlazł kotek na płotek i... patrzy z pogardą

#smiesznekoty

jestemtakizmeczony - Wlazł kotek na płotek i... patrzy z pogardą

#smiesznekoty 
SPOI...

źródło: 1 nocne kotki GstIfd2WMAAtm-G

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
07.06.2025, 04:13:07 via Wykop
  • 230
jestemtakizmeczony

źródło: 2 nocne kotki GstIfbtWUAA9EQP

Pobierz
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
07.06.2025, 04:13:29 via Wykop
  • 165
jestemtakizmeczony

źródło: 4 nocne kotki GstIfc3WsAE4OLe

Pobierz
  • Odpowiedz
WildAnimal
WildAnimal
02.06.2025, 05:45:05
  • 810
KO dostało szanse od wyborców w 2023. Wystarczyło wywiązać się z obietnic wyborczych, pisać ustawy proobywatelskie i dawać Dudzie do podpisu. Podpisze sukces rządu, nie podpisze grzać że Duda jest antyobywatelski.
To samo Hołownia, miałbyć trzecią drogą a okazał się pierwszą pałą.
Trzaskowski z poglądami dostosowanymi do tego kto akurat pyta.

Tusk zadufany w sobie, uwierzył że władza jest dana raz na zawsze.. A obywateli można okłamywać i wciskać im kit.. #
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kidi1
kidi1
02.06.2025, 05:51:23 via Wykop
  • 98
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WildAnimal
WildAnimal
Autor
02.06.2025, 05:56:03 via Android
  • 114
@MistrzKowalski no KO z koalicjantami miało większość w sejmie i senacie.
  • Odpowiedz
BlackBlack
BlackBlack
27.05.2025, 08:25:27
  • 543
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda #gpw #dziendobrygpw
BlackBlack - ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda #gpw #dziendobrygpw

źródło: Dzień dobry GPW - 27.05.2025

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
27.05.2025, 08:26:56 via Wykop
  • 506
@BlackBlack: dziękuję za pracę jaką włożyłeś
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
27.05.2025, 08:29:58 via Wykop
  • 285
@BlackBlack: współczuję, dziękuję za pracę którą wykonywałeś dla nas. Szkoda.
  • Odpowiedz
6789
6789
24.05.2025, 19:57:09
  • 2570
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
24.05.2025, 20:00:56 via Wykop
  • 1463
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dwie_szopy_jackson
dwie_szopy_jackson
24.05.2025, 20:03:09 via Wykop
  • 2432
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
schmorgpl
schmorgpl
11.05.2025, 07:40:22
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schmorgpl
schmorgpl
Autor
11.05.2025, 07:43:13 via Wykop
  • 37
Chcesz być wołany do kolejnych wpisów tego cyklu? Zaplusuj ten komentarz. By się wypisać, odplusuj.

Wołam plusujących poniższych treści:
https://wykop.pl/wpis/81372267/zaczynamy-nasz-cykl-wyborczy-od-litery-b-jak-bieja#282582589

Lista wygenerowana za pomocą Mirkowołacz
@schmorgpl +25
Chcesz być wołany do kolejnych wpisów tego cyklu? Zaplusuj ten komentarz. By się wypisać, odplusuj.

Wołam plusujących poniższych treści:
https://wykop.pl/wpis/81352667/juz-od-jutra-bedziemy-publikowac-nasze-przeglady-p

Lista wygenerowana za pomocą Mirkowołacz
więcej
  • Odpowiedz
kjubikul
kjubikul
11.05.2025, 08:16:54 via Wykop
  • 13
@bzyku95: nie no nie wiem, nieironicznie pytam, bo ja bym głosował na takiego/taką. Ile dodatkowej kasy do budżetu by wpłynęło, możnaby tym zasilić zus, a drugą połowę wpompować w r&d na przykład
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
23.04.2025, 04:53:50
  • 2075
Geodezja - największa pomyłka w moim 30-letnim życiu.
Studia czasochłonne i wymagające. ArcGIS, QGIS, AutoCAD, BricsCAD i inne programy - wszystko biegle, razem z toolboxami, wtyczkami, sryczkami. Pracy na rynku niewiele, jeśli już to przede wszystkim w państwowych urzędach, w służbie cywilnej. Na koniec logujesz się na konto bankowe i widzisz TO. Wyżaliłem się z rana to spadam na drzewo.
#pracbaza #studbaza #zalesie
Lolenson1888 - Geodezja - największa pomyłka w moim 30-letnim życiu.
Studia czasochło...

źródło: 0E7868E4-4920-412E-A5C8-57E3C2F152F3

Pobierz
  • 566
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieustawne_lustro
nieustawne_lustro
nieustawne_lustro
23.04.2025, 05:16:39 via Wykop
  • 1444
Studia czasochłonne i wymagające. ArcGIS, QGIS, AutoCAD, BricsCAD i inne programy - wszystko biegle, razem z toolboxami, wtyczkami, sryczkami.


@Lolenson1888: inflacja wymagań. To ile musisz umieć w dzisiejszych czasach, w jakiejkolwiek branży, w stosunku do poziomu życia, jaki za to otrzymujesz to jedno wielkie xD. Tempo w wyścigu szczurów jest coraz wyższe. Gdybyś wszedł z dzisiejszymi umiejętnościami (albo ich ówczesnym odpowiednikiem) na rynek pracy sprzed 10-20 lat, to pewnie byłbyś
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
23.04.2025, 05:38:05 via Wykop
  • 1512
@Lolenson1888: przeciętny wykopek tyle dostaje ale za dniówkę. Może pomylili się w tytule przelewu?
  • Odpowiedz
xEm
xEm
xEm
20.04.2025, 05:17:48
  • 2040
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ein-abychon
ein-abychon
20.04.2025, 05:27:51 via Android
  • 729
@xEm ale fajnie mi się to czytało, łap plusik
  • Odpowiedz
xEm
xEm
xEm
Autor
20.04.2025, 05:44:53 via Android
  • 669
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking