Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DomBrataAlberta

DomBrataAlberta

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1440
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 1432
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Kacpy134
Kacpy134
4 godz. i 13 min temu
  • 212
W kanale zero można mówić co się chce ale w prokuraturze już nie wypada. No cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
Kacpy134 - W kanale zero można mówić co się chce ale w prokuraturze już nie wypada. N...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 15.24.55

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 2 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@Kacpy134: Mariuszariat uwierzy we wszystko bez ani jednego dowodu, byle by zgadzało się z linią Krzyśka i Mazurkiewicza. To są ludzie, którzy nie potrafiliby dodać do siebie trzech liczb dwucyfrowych, więc nie można oczekiwać jakiejkolwiek logiki w ich "myśleniu".
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 17.06.2026, 08:51:58
  • 7
Przygotujcie się na mocny materiał w kanale zero:
0:00-0:10: Bąkiewicz popełnił błąd, nie zachował się z klasą.
0:11-48:19: Nieprzemyślana akcja Bąkiewicza jako efekt nieudolności rządu Tuska
#polityka #kanalzero
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
17.06.2026, 09:08:32 via Wypiek
  • 0
@DomBrataAlberta Ciekawe czy będzie fantazjował na temat rozbierania do naga niemieckich policjantów, czy tylko policjantek.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
11.06.2026, 12:20:08
  • 743
Czyli będzie najniższy wzrost I najwyższe bezrobocie w ue?

#polityka #bekazpisu #ekonomia #gospodarka
TenXen47 - Czyli będzie najniższy wzrost I najwyższe bezrobocie w ue? 

#polityka #be...

źródło: HKiCG_8WQAA8hmF

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 11.06.2026, 18:06:29 via Android
  • 2
@TenXen47: nie mogę się już doczekać tych aferek, że ktoś ukradł 300 mln, ale c---a mogą mu zrobić
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 07.06.2026, 13:59:25
  • 4
Pytanko do was, czy w ciągu ostanich 20h z Gothica da się znaleźć na streamie nieprzerwany 2-minutowy fragment, w którym DonKiszakow nie narzeka? K---a serio włączyłem go kilka razy na 30 sekund i cały czas jest p---------e, że coś źle działa. Czemu tyle ludzi to sobie robi i go ogląda? W sumie różni są ludzie, jedni wolą hamburgera, drudzy g---o z majonezem. No chyba, że jest tyle tysięcy ludzi, którzy zamiast wybrać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alojzy_ulamek
alojzy_ulamek
07.06.2026, 14:00:23 via Android
  • 6
@DomBrataAlberta: tak, daje im to poczucie wyższości, że są jakaś elytą
  • Odpowiedz
MagikTWD
MagikTWD
07.06.2026, 21:54:29 via Android
  • 0
@DomBrataAlberta: A co ma ci pozytywnego powiedziec skoro przez bity ponad rok j---l po tej grze xD
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 24.05.2026, 17:38:40
  • 92
Na wykopie oczywiwci najwybitniejsi specjaliście twierdzą, że nie ma sensu próbować ratować dziecka bo to tylko eksperymentalny lek. Najlepiej po prostu dać zdechnąć, albo jeszcze lepiej, dobić. Zazdroszczę waszym przyszłym dzieciom. A nie, przecież tu 80% społeczności nie zamieniło nawet 3 zdań z kobietą.
#latwogang
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta
Autor
24.05.2026, 17:43:57 via Android
  • 0
@smutny_kojot: nikogo nie uczę, mówię jak jest
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta
Autor
24.05.2026, 17:54:30 via Android
  • 2
@R0bert-: a prawda jest taka jaką ustali wykop, czyli eksperci w dziedzinie medycyny. Oczywiście wyniki badań leku analizowali samodzielnie, bo każdy ma tutaj dyplom rakologa
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 30.03.2026, 11:35:55
  • 83
17 letni chłopak Załęckiego popycha wspaniałego @marek-jowko. Wiem, że tak jak ja jesteście fanami patologii rozgrywającej się na prime, ale to serio mogło zakończyć się tragicznie. I czemu to zrobił? Bo jakaś b----l matka mu kazała? A może chciał się przypodobać wielkiemu troglodycie, który pewnie ma 3 komórki odpowiedzialne za myślenie? Oczywiście na swoim instagramie dostaje serduszka i pełne poparcie, które utwierdzają go w przekonaniu, że konferencja się udała i
DomBrataAlberta - 17 letni chłopak Załęckiego popycha wspaniałego @marek-jowko. Wiem,...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HawankenSzenkin
HawankenSzenkin
30.03.2026, 11:39:03 via Wykop
  • 40

Komentarz usunięty przez moderatora

CzarusCC
CzarusCC
30.03.2026, 12:05:54 via Wykop
  • 51
@brygadzistausmiechnietejpolski:
to że juwko się zgodził upadlac za pieniądze, nie tworzy dla każdego pojedynczego troglodyty przyzwolenia do uszkodzenia jego ciała
  • Odpowiedz
44kr
44kr
29.03.2026, 20:16:33
  • 2
#primemma A Papjeż Polak to nie miał odejść z internetu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 29.03.2026, 20:17:08 via Wykop
  • 4
@44kr: za 20 koła to i kupę zje
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 29.03.2026, 20:04:27
  • 1
Ile lat ma ten pecik? Przecież to jest typ na strzała od kogoś kto umie się zamachnąć
#primemma
DomBrataAlberta - Ile lat ma ten pecik? Przecież to jest typ na strzała od kogoś kto ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 22.03.2026, 00:18:17
  • 22
Szachta ma mniej charakteru od wieszjo
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 22.03.2026, 00:12:48
  • 4
W środowisku bandytów stadionowych dają jakieś zniżki na suno?
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wychodek5
wychodek5
22.03.2026, 00:13:43 via Wypiek
  • 0
@DomBrataAlberta
Oni mysla ze to widzowie dla nich spiewaja
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 22.03.2026, 00:06:44
  • 3
Gdzie on do UFC, jak z 40 kg lżejszym emerytem z czeczeni nie oddał ciosu
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lorealsek
lorealsek
lorealsek
21.03.2026, 23:40:06
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 21.03.2026, 23:40:36 via Wykop
  • 28
@lorealsek: faraon by wjechał
  • Odpowiedz
adrdra
adrdra
21.03.2026, 22:37:52
  • 4
#primemma kompletnie bez sensu są walki Linkiewicz - ona już przekroczyła poziom kobiecego frikfightingu - teraz czas na cyrk - dajcie jej jakiegoś olejnika czy nitroszwagiera wtedy będzie to choć trochę emocjonujące
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 21.03.2026, 22:39:22 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ahahahahahahah
ahahahahahahah
ahahahahahahah
21.03.2026, 20:57:53
  • 2
#primemma minus punkt za to? przecież najmana za to zdyskwalifikowano xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 21.03.2026, 21:00:56 via Wykop
  • 1
@ahahahahahahah: w dodatku te ciosy najmana nie leciały tak na tył jak te kameraboja. I nie było ich tyle
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 21.03.2026, 11:39:26
  • 0
Jakie były początki konfliktu sprzedawczyka z Bartkiem? #primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wawelkor
wawelkor
21.03.2026, 11:45:56 via Wykop
  • 0
@DomBrataAlberta: Bartek się pokłócił
  • Odpowiedz
krykoz
krykoz
20.03.2026, 08:16:39
  • 6
#ator #wideoprezentacje

James Kirk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DomBrataAlberta
DomBrataAlberta 20.03.2026, 10:45:14 via Android
  • 6
@krykoz: był też Patrick Kirk
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Albert

  • Grupa uderzeniowa Czarny Orzeł, dla kolegów Albin
  • Jasiowice

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 06.08.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.08.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 06.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking