Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mario_Barc

Mario_Barc

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2447
  • Znaleziska 2420
  • Mikroblog 27
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2

59

Zdezerterowało prawie 50 tysięcy żołnierzy. Uciekają przed wojną

Pokaż treści 18+

Zdezerterowało prawie 50 tysięcy żołnierzy. Uciekają przed wojną

W ciągu trwającej ponad trzy lata wojny w Ukrainie z rosyjskiej armii zdezerterowało co najmniej 49 tysięcy żołnierzy wyliczyli dziennikarze "Ważnych Historii", którzy dotarli do list wojskowych oskarżonych o dezercję. Ta liczba odpowiada sile korpusu wojskowego składającego się z kilku dywizji.

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.05.2025, 18:02:07
  • 18
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    ruskimir
Mario_Barc
Mario_Barc 20.05.2025, 18:39:30 via iOS
  • 31
Każdy chce żyć i nie umierać za polityków.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mario_Barc
Mario_Barc 21.05.2025, 14:51:55 via iOS
  • -2
@Kismeth gdyby wszyscy politycy byli jak Braun to mógłbym się z nim zgdzić. Ale to utopia i nigdy tak nie będzie.

1097

Zbigniew Stonoga deklaruje, że Sebastian Majtczak jest w Iraku

Zbigniew Stonoga deklaruje, że Sebastian Majtczak jest w Iraku

Sebastian Majtczak podejrzany o spowodowanie wypadku na A1 pozdrawia Państwa z Iraku. Prosił przekazać podziękowania Adamowi Bodnarowi za uprzedzenie o zgodzie ZEA.

pozpozi
z
facebook.com
dodany: 21.05.2025, 08:08:53
  • 346
  • #
    wypadek
  • #
    majtczak
  • #
    zalesie
Mario_Barc
Mario_Barc 21.05.2025, 12:36:31 via iOS
  • 4
W takim Iraku to ludzie mogą zniknąć i nikt się tym nie przejmie….
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jackgadzinowski
jackgadzinowski
18.05.2025, 18:41:07
  • 275
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 19.05.2025, 14:26:25 via iOS
  • 0
A zarobki na 10mln odtworzeń i 100mln i 1mld?
  • Odpowiedz
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
02.11.2024, 10:34:07
  • 1102
Hej mireczki,
Jak macie w przepisie dodanie 200g przecieru pomidorowego to macie lekki problem z produktem pudliszki,
bo właśnie zrobili uroczy downsizing, czyli po polsku zmniejszyli opakowanie i gramaturę.
I tak to się żyje pomalutku (-‸ლ)

#downsizing #pudliszki #przecierpomidorowy
PanAlbert - Hej mireczki,
Jak macie w przepisie dodanie 200g przecieru pomidorowego t...

źródło: pudliszki

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 02.11.2024, 22:31:48 via Wykop
  • 0
Zupę pomidorową robię na pomidorach z puszki bądź własnych prze towarach ale one starczają nie więcej niż do lutego/marca :(
  • Odpowiedz
NightRock
NightRock
19.10.2024, 19:22:41
  • 828
Jak to jest, że nie mieliśmy internetu, nie wiedzieliśmy o swoim wzajemnym istnieniu, a mimo to, wszyscy budowaliśmy to z koców i wspólnie nazywaliśmy "bazą"?
Jeśli to nie jest dowód na to, że żyjemy w symulacji, to ja nie wiem.

#baza #dziecinstwo #wspomnienia #przemyslenia #nostalgia
NightRock - Jak to jest, że nie mieliśmy internetu, nie wiedzieliśmy o swoim wzajemny...

źródło: soft-blanket-pillow-fort-with-pillows-blankets-every-corner_124507-149427

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 20.10.2024, 06:47:50 via iOS
  • 1
@NightRock filmy i książki
  • Odpowiedz
bylem_zielonko
bylem_zielonko
16.09.2024, 05:19:43
  • 32
Wrocław stacja Trestno: prognoza spadła na 663 cm (12 cm niżej niż ostatnia prognoza ze wczoraj)

Trestno (ostatnia stacja pomiarowa przed miastem):

1997 - 727 cm
2010 - 656 cm
bylem_zielonko - Wrocław stacja Trestno:  prognoza spadła na 663 cm (12 cm niżej niż ...

źródło: Screenshot_20240916-071436

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 16.09.2024, 06:57:28 via iOS
  • 2
Przydał by się model 4K albo chociaż FHD ;)
  • Odpowiedz
Jurgen-Kaczuwka
Jurgen-Kaczuwka
28.04.2024, 08:21:15
  • 4
Podajcie swoje ulubione sklepy z odzieżą dla charakternych mężczyzn
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 28.04.2024, 11:58:46 via iOS
  • 0
@Jurgen-Kaczuwka sklep BHP
  • Odpowiedz
mxmsm
mxmsm
28.04.2024, 09:37:27
  • 5
Próba zrozumienia faceta, proszę o poradę. #zwiazki #mezczyzni #pytanie ostatnim czasem mój partner, jak tylko ma okazję sugeruje mi tak kolokwialnie mówiąc ,,w---------c’’, sytuacje typu: -rozmawiam z mają mama i pyta kiedy mnie odebrać, a on do mnie, jak powiesz (…), to mama przyjedzie po ciebie JUŻ TERAZ, -rozmowy podczas, których próbuje przekonać mnie do założenia portali randkowych, w celu poznawania nowych kolegów, -w ogóle nie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 28.04.2024, 11:57:33 via iOS
  • 0
@mxmsm Co robić? W---------ć.
  • Odpowiedz
mabuti
mabuti
24.04.2024, 06:36:45
  • 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 28.04.2024, 11:47:25 via iOS
  • 0
@Aerwin dziura nie zniknęła a przestała się powiększać. Zaczęła maleć i w 2040 powinno wrócić do normy.
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
23.03.2024, 08:02:04
  • 298
kolejna nielogiczna moda której nigdy nie zrozumiem, to kabiny prysznicowe bez drzwi

ja się pytam czemu, to tak jakby zrobić kibel bez muszli tylko sraj pan do odpływu w podłodze (chociaż w Chinach ponoć tak srają)

#budownictwo #przemyslenia #architektura #wystrojwnetrz #lazienka #mieszkania #remont
Zoyav - kolejna nielogiczna moda której nigdy nie zrozumiem, to kabiny prysznicowe be...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 24.03.2024, 09:02:30 via iOS
  • 0
@Zoyav mniej czyszczenia
  • Odpowiedz
pogop
pogop
19.03.2024, 21:45:19
  • 373
Jakie można podjąć działania, by uratować niszczejący zabytek wpisany do rejestru? Chodzi o budynek w Pile, który powstał w 1923. Chodzą słuchy, że budynek miał być zburzony, a w jego miejscu miał powstać hotel. Gdy konserwator zabytków odmówił, to niedługo potem budynek zaczął się palić... Sprawców nawet zatrzymano, ale od lat niszczeje bez żadnego zabezpieczenia. Jest co prawda tablica o rozpoczętym remoncie, ale nic tam się nie dzieje. Bardzo mi szkoda, bo
pogop - Jakie można podjąć działania, by uratować niszczejący zabytek wpisany do reje...

źródło: temp_file3025724308897417645

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 20.03.2024, 08:34:09 via iOS
  • 2
@pogop wyburzyć i postawić hotel
  • Odpowiedz
Nemo24
Nemo24
05.02.2024, 19:05:11
  • 129
#ankieta #glupiewykopowezabawy

Czy masz w swoim otoczeniu przedmiot użytkowy, który ma ponad 20 lat? najlepiej wymień w komentarzu

  • TAK 72.0% (4706)
  • NIE 28.0% (1826)

Oddanych głosów: 6532

  • 468
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 05.02.2024, 22:49:56 via Wykop
  • 0
Nie prowadzę muzeum
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
23.09.2023, 08:02:19
  • 25
Foteczki trzeba porobić (-‸ლ)

Oglądać bez dźwięku proszę.

#polskiedrogi #prawojazdy #wypadek #smiertelnewypadki
wezsepigulke - Foteczki trzeba porobić (-‸ლ)

Oglądać bez dźwięku proszę.

#polskiedr...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 23.09.2023, 14:41:12 via iOS
  • 1
Droga hamowania z 140 to ok 100m a ten jeszcze przywalił ze sporą prędkościom
  • Odpowiedz
Mario_Barc
Mario_Barc 24.06.2023, 05:57:40
  • 0
#smiertelnewypadki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Henek223
Henek223
29.12.2022, 20:09:46
  • 191
Ale sytuacja xD

Poszukuje pokoju do wynajęcia w #krakow ponieważ zawsze chciałem tam zamieszkać i dostałem szansę aby się przenieść jeśli chodzi o pracę, ledwo co zaczynam poszukiwanie pokoju i już myślałem że coś za łatwo mi idzie z tym szukaniem, bo pokój obejrzany, lokalizacja świetna, wstępnie wszystko obgadane i już tylko czekać na decyzje czy podpisujemy umowę czy też wybiera kogoś innego aż dostałem taką wiadomość xD

#wynajem
Henek223 - Ale sytuacja xD 

Poszukuje pokoju do wynajęcia w #krakow ponieważ zawsz...

źródło: comment_1672344453ULNX1J6jk6gTXvS3nHjIeQ.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 30.12.2022, 12:05:21 via iOS
  • 0
Mogłeś odpisać 20cm -./
  • Odpowiedz
Maaska
Maaska
27.05.2021, 08:56:25
  • 594
Do dzieła! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #glupiewykopowezabawy
Maaska - Do dzieła! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: comment_1622105755CBzHU4TpZMGhPaiJeuVxM0.jpg

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mario_Barc
Mario_Barc 27.05.2021, 21:28:09
  • 0
@tomas-syrel: Chciałem takiego samego narysować :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 9 z 9
  • >

Makao Bako

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.05.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.12.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking