Wpis z mikrobloga

@mabuti: przyklejanie się do jezdni jest durne i głupie natomiast klimat naprawdę się zmienia przez podniesienie poziomu emisji CO2 i tak wcześniej też się zmieniał tylko wolniej a teraz to ewidentnie my na to mieliśmy wpływ pytanie co z tym dalej zrobimy? I czy można cokolwiek z nim jeszcze zrobić?
  • Odpowiedz
@MG19855: Jak byłem młody to straszyli wszystkich dziurą ozonową. Jak się nagle okazało, że już nie ma dziury ozonowej to wprowadzili ślad węglowy i emisję CO2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak byłem młody to straszyli wszystkich dziurą ozonową. Jak się nagle okazało, że już nie ma dziury ozonowej to wprowadzili ślad węglowy i emisję CO2


@Aerwin: Masz odwagę żeby tak publicznie z siebie ignoranta i półgówka robić na wykopie

W 1987 roku podpisano protokół montrealski, międzynarodowe porozumienie mające na celu przeciwdziałanie dziurze ozonowej. Porozumienie doprowadziło do wprowadzenia przez 196 krajów regulacji, które doprowadziły do redukcji emisji substancji zubożających warstwę ozonową.
  • Odpowiedz
  • 181
Jak byłem młody to straszyli wszystkich dziurą ozonową. Jak się nagle okazało, że już nie ma dziury ozonowej to wprowadzili ślad węglowy i emisję CO2


@Aerwin: Nie ma dziury ozonowej bo podjęliśmy działania by jej nie było.

  • Odpowiedz
@mabuti: zmiany klimatu można zobaczyć gołym okiem, od niespełna 10 lat nie ma normalnej zimy, którą pamiętam jeszcze z dzieciństwa.

Ale prawak jest tak zacietrzewiony w prawackim dwójmyśleniu, że nie uwierzy nawet własnym oczom, schowa głowę w ziemię niczym struś i będzie udawał, że wszystko jest w porządku.
  • Odpowiedz
@mabuti: Ja też jestem przeciwny przyklejaniu się do jezdni, ale skoro my o tym zaczęliśmy tu pisac to znaczy że oni w tym szaleństwie odnieśli jakiś skutek.
  • Odpowiedz