Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MarioMAX

MarioMAX

Dołączył 13 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20972
  • Znaleziska 1404
  • Mikroblog 19568
  • Obserwujący 44
  • Obserwowane 31
futanari
futanari
przedwczoraj, 15:04:27
  • 0
kupił albo zdążył ktoś kupić jakieś akcje #spacex? (SPCX) #gielda #nieruchomosci #akcje #kryptowaluty #inwestycje #inwestowanie

Mam pytanie czy to drugi bitcoin i wejsc za wszystko a wujek Elon odpłaci kiedyś dobrym zanadobne
Budowa domu może poczekać
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
MarioMAX
MarioMAX przedwczoraj, 20:06:17 via Wykop
  • 0
@BijeWBemben: Jak udało ci się kupić za 135 jak ja ustawiłem zakup i giełda startowała w kwocie 150$
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX wczoraj, 04:59:49 via Wykop
  • 0
@BijeWBemben: Ale możesz sprzedać czy masz 30dni blokady ?
  • Odpowiedz
202492
202492
przedwczoraj, 08:00:18
  • 2
Kupno IPO SpaceX $SPCX w ostatni piątek przyniosłoby już lepsze wyniki niż trzymanie $ETH przez ostatnie pięć lat.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX przedwczoraj, 09:07:32 via Wykop
  • 0
@202492: Spacex najtaniej dało się kupić za 150$ na IPO, mnie się udało :-)
  • Odpowiedz
Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
przedwczoraj, 07:33:48
  • 0
#gielda #toya O matko logika mówi by skorzystać z oferty sprzedaży Toya po 10 PLN (średnia cena zakupu 8,30 PLN), serce longtermiarza mówi by trzymać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX przedwczoraj, 07:56:15 via Wykop
  • 0
@Polakmaly85: To ustaw stop loss trochę niżej i zapomnij.
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
przedwczoraj, 03:53:02
  • 12
#gielda #spacex
Rakieciorz 214$ overnight.
+ >200 mld$ w czasie kilku godzin.
To jest 80% budżetu (a przewyższa dochód za cały rok) pewnego kraju nad Wisłą na rok 2026 xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
MarioMAX
MarioMAX przedwczoraj, 07:49:28 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Za 13dni jakoś :-)
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 15.06.2026, 18:36:48
  • 12
( ͡° ͜ʖ ͡°)

MarioMAX - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SPOILER

źródło: 1000027626

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
15.06.2026, 18:38:54 via Wykop
  • 2
@MarioMAX: za mało żułty ten zysk
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 15.06.2026, 18:27:45
  • 6
Ledwo kupiłem #spacex a tu proszę już jak się ładnie kaja przed swoim akcjomariuszem :-)

MarioMAX - Ledwo kupiłem #spacex a tu proszę już jak się ładnie kaja przed swoim akcj...

źródło: 1000027622

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OutSiderX82
OutSiderX82
15.06.2026, 20:07:27 via Wykop
  • 1
@MarioMAX: Szykuj się Ziombel, lecisz w kosmos
  • Odpowiedz
marcinkox3
marcinkox3
15.06.2026, 13:38:49
  • 56
4k zarobione, więcej się w spekulację bawił nie będę( ͡° ͜ʖ ͡°) do zobaczenia na $70
#gielda #spacex
marcinkox3 - 4k zarobione, więcej się w spekulację bawił nie będę( ͡° ͜ʖ ͡°) do zobac...

źródło: 1000188429

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 15.06.2026, 15:54:51 via Wykop
  • 0
@marcinkox3: Za ile kupiłeś i ile włożyłeś ?
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 15.06.2026, 17:34:07 via Wykop
  • 1
@marcinkox3: Ja kupiłem za 150$ ale za 10kzł
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 14.06.2026, 21:51:29
  • 3
A co to się nagle dzieje na bitcoinie !?

#bitcoin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
14.06.2026, 22:28:36 via Wykop
  • 0
@Creamfields: a nie przedłużenie zawieszenia broni?
  • Odpowiedz
Nakaz_Aresztowania_Seeda
Nakaz_Aresztowania_Seeda
14.06.2026, 22:55:25 via Wykop
  • 2
A co to się nagle dzieje na bitcoinie !?


@MarioMAX: a nic takiego, dokupiłem trochę xD
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann
13.06.2026, 08:57:58
  • 3
SPCX będzie benchmarkiem dla całego sektora podboju kosmosu. Każde wydarzenie związane ze startami rakiet i działaniami na orbicie będzie istotnie rzutować na wartość akcji spółki.

Silna osobowość Elona Muska i głębokie postrzeganie jego związku z firmą w oczach inwestorów mogą sprawić, że spekulanci będą traktować SPCX podobnie jak TSLA – jako instrument do agresywnego spekulowania na kursie.

#spacex #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 14.06.2026, 21:45:34 via Wykop
  • 0
@GokuMK: Nowe za rok tylko w grudniu
  • Odpowiedz
FullXD
FullXD
12.06.2026, 23:28:09
  • 0
#gielda czy ja jestem upośledzony czy na xtb nie da się kupić bitcoina bez dźwigni?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 13.06.2026, 08:10:28 via Wykop
  • 0
@FullXD: Coś takiego jedynie, praktycznie na to samo wychodzi.
MarioMAX - @FullXD: Coś takiego jedynie, praktycznie na to samo wychodzi.

źródło: 1000027601

Pobierz
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 12.06.2026, 16:47:16
  • 52
Mirki pisaliście żeby nie kupować, dziękuję za poradę inwestycyjną :-)

MarioMAX - Mirki pisaliście żeby nie kupować, dziękuję za poradę inwestycyjną :-) 

S...

źródło: 1000027582

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX
Autor
12.06.2026, 16:52:48 via Wykop
  • 5
@DalaCiLama: @naMontBlanc Mam zamiar sprzedać dzień po wejściu do nasdaq100, czyli za 16 dni.
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
12.06.2026, 16:36:25
  • 16
#gielda elon pierwszy bilioner na świecie? Jak dla mnie to pewne granice zostały dzisiaj przekroczone.

ja jakimś komunistą czy czymś takim nie jestem, ale na świecie gdzie setki milionów ludzi regularnie głoduje nie powinno być miejsca na gościa z TYSIĄCEM miliardów dolarów
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 12.06.2026, 16:37:46 via Wykop
  • 50
@dodi-lukebakio: Zacznie karmić wszystkich głodnych przez cały rok, i wiesz co się stanie ? Na świecie będzie wtedy jeszcze więcej nowo narodzonych głodnych, taki paradoks :-)
  • Odpowiedz
Peptalk
Peptalk
Peptalk
03.06.2026, 07:32:36
  • 511
#gielda Najgorszy sort to bitcoiniarze narzekający na spekulacje na półprzewodnikach. Cała historia tego żetona oparta jest na spekulacji i wymyślaniu historyjek że to taka technologia, która zrewolucjonizuje świat.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 03.06.2026, 19:19:52 via Wykop
  • 0
@Peptalk: Jestem +60% na semiconductor etf, a dzisiaj dokupiłem za 20k bitcoina, so why not both :-)
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 28.09.2025, 14:38:26
  • 10
Mała aktualizacja tego co się działo przez ostatnie dwa tygodnie. Próg prawy naprawiony, wstawione reperaturki podłogi z prawej strony. Następnie przeszedłem do lewego progu który ma skomplikowane kształty, ale którego również udało mi się naprawić ( mimo że brak reperaturek progu wewnętrznego. Blachę 1,5mm ocynkowaną giąłem na imadle, tak jak pisałem żadnych profesjonalnych narzędzi nie mam. Niektóre spawy które są zeszlifowane wyglądają średnio, ale nie ma się czym przejmować, wszystko będzie przykryte
MarioMAX - Mała aktualizacja tego co się działo przez ostatnie dwa tygodnie. Próg pra...

źródło: 1000023878

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.09.2025, 14:39:19 via Wykop
  • 1
@MarioMAX: Tutaj zdjęcie progu lewego ( od strony kierowcy ) stan przed:
MarioMAX - @MarioMAX: Tutaj zdjęcie progu lewego ( od strony kierowcy ) stan przed:

źródło: 1000023880

Pobierz
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.09.2025, 14:39:43 via Wykop
  • 0
@MarioMAX: przed
MarioMAX - @MarioMAX: przed

źródło: 1000023879

Pobierz
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.09.2025, 14:41:40 via Wykop
  • 0
@MarioMAX: Po wycięciu rudej i wstawieniu nowej części i zeszlifowaniu spawów
MarioMAX - @MarioMAX: Po wycięciu rudej i wstawieniu nowej części i zeszlifowaniu spa...

źródło: 1000023927

Pobierz
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.09.2025, 14:43:32 via Wykop
  • 3
@MarioMAX: po przyłożeniu podłogi ( żeby odtworzyć blachę ściany grodziowej ) Próg już oczyszczony i psikniety epoksydem.
MarioMAX - @MarioMAX: po przyłożeniu podłogi ( żeby odtworzyć blachę ściany grodziowe...

źródło: 1000023933

Pobierz
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.09.2025, 18:13:14 via Wykop
  • 2
@krystiano_ps3: Jest zbyt ładny i w zbyt dobrym stanie aby pozwolić mu umrzeć :-)
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
28.09.2025, 21:22:25 via Wykop
  • 1
@Bosypalec: Ale czy oni cynkują nadwozia ? Firmy które robią bramy i konstrukcje stalowe nie zrobią dobrze nadwozia, tam by były takie nadlewki, że wszystko trzeba by było i tak zeszlifować. Cynkowalem ogniowo kilka konstrukcji i wszystkie trzeba było przed lakierowaniem proszkowym szlifować. Po drugie, nakładam ocynk w sprayu na gołą blachę. A trzecia sprawa to to auto tylko latem będzie jeździło i zawsze bez deszczu, ja go nigdy nie
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
30.04.2026, 05:04:23 via Wykop
  • 1
@boletus: Cos wrzucę za niedługo :-)
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX
Autor
30.05.2026, 05:03:21 via Wykop
  • 1
@boletus: Dopiero teraz zaczęło robić się ciepło, więc mogłem wrócić do projektu, ja nie mam takich pięknych rezultatów jak kolega z alfą więc wrzucanie zdjęcia gdzie auto jest pod plandeką od kilku miesięcy jest bez sensu.
  • Odpowiedz

1900

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3
MarioMAX
MarioMAX 27.05.2026, 11:56:45 via Wykop
  • 42
@Jare_K: Bo spodziewali się premiery w tym roku.
32cm
32cm
11.05.2026, 04:42:37
  • 1793
Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a producent sprzedaje wam urządzenie którego prace sam kontroluje i wyznacza wam limit dzienny :D #kosiarki #ogrod
32cm - Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a pr...

źródło: FB_IMG_1778474329940

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 11.05.2026, 07:15:26 via Wykop
  • 0
@interpenetrate: Polecieli w kulki, ja mam innej firmy i normalnie mogę ustawić żeby kosiła 24/7 żadnych limitów itp.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 11.05.2026, 19:14:18 via Wykop
  • 0
@James2000: Więc Landroid L2000 wr155e tylko dokupione sporo modułów dodatkowych praktycznie w cenie drugiej kosiarki. Jakieś 8k wyszła, ale właśnie ma do skoszenia 2300m2 i robi to już niezawodnie 4 rok.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 16.05.2026, 08:54:24 via Wykop
  • 0
@James2000: Wszystkie moduły od producenta, każdy średnio rozgarnięty zamontuje. Kupowałem mni moduł GPS z kartą esim opłacona na 5lat to jest antykradzieżowy system za ok 1000zł od worx, nie miałem płotu jeszcze jak kosiarka już pracowała. Moduł ACS, czyli "oczy kosiarki" jak młody zostawi zabawkę to ja ominie a nie ślepo uderzy i się wycofie. I dokupowalem jeszcze moduł off limits, żeby skrócić mu drogę powrotu do bazy, jednak mam
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
24.04.2026, 06:03:23
  • 304
Mój Kraków, taki piękny XD - co trzeba mieć w głowie aby tak o-----ć to już nie rozumiem
#krakow
nairoht - Mój Kraków, taki piękny XD - co trzeba mieć w głowie aby tak o-----ć to już...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 24.04.2026, 18:56:24 via Wykop
  • 0
@nairoht: Jako fordziarz to powinieneś wiedzieć, że to EDGE a nie Kuga :-) mnie bardziej dziwi, że taka kolumbryna nie ma 4x4 śmiesznie to wygląda
  • Odpowiedz
malinq
malinq
01.04.2025, 21:40:55
  • 6
Oglądanie własnych powtórek na VR w gran turismo jest moim nowym ulubionym zajęciem

#ps5 #psvr2 #granturismo #gry #samochody
malinq - Oglądanie własnych powtórek na VR w gran turismo jest moim nowym ulubionym z...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 17.04.2026, 11:10:12 via Wykop
  • 1
@malinq: Ej, a wiesz że twoja ulubiona czynność może być jeszcze lepsza na PRO (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) bo nie ma tego wnerwiajacego ghostingu:-)
  • Odpowiedz
xxMAXIMxx
xxMAXIMxx
xxMAXIMxx
20.03.2026, 21:09:59
  • 32
#gtv1750
Odcinek 11
A aktualizacji nie będzie.
Znaczy będzie ale z Alfą na razie pauza bo mi się porsche przewróciło. To auto skończyłem jakieś 3 lata temu, do tej pory spisywało się całkiem dobrze. Problemy z silnikiem, ogólnie nie będę wchodził w szczegóły. Motor na stole, staram się dokładnie sprecyzować co było przyczyną awarii.

#remontujzwykopem #diy #samochody #pasja #motoryzacja #hobby
xxMAXIMxx - #gtv1750 
Odcinek 11
A aktualizacji nie będzie.
Znaczy będzie ale z Alfą ...

źródło: 20260313_161603

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 20.03.2026, 23:03:38 via Wykop
  • 0
@xxMAXIMxx: To Porshe ma jakieś poszerzone błotniki ?
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 22.03.2026, 08:25:02 via Wykop
  • 0
@xxMAXIMxx: Sam robiłeś poszerzenia ? Wrzuć więcej zdjęć tego cuda.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 22.03.2026, 20:10:08 via Wykop
  • 0
@xxMAXIMxx: Łał, coś wspaniałego.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 05.04.2026, 07:22:14 via Wykop
  • 0
@xxMAXIMxx: No i co tam się stało w prosiaku ?
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 05.04.2026, 22:15:11 via Wykop
  • 0
@xxMAXIMxx: Ale miałeś oryginalne tloki czy jakieś kute ? Brzmi jak przegrzanie, wszystkie tłoki wyglądają tak samo, czy ile ich zmieniasz ? Nawet nie pytam czy sprawdzałeś przerwę na pierścieniu bo raczej na 100% to zrobiłeś.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 06.04.2026, 10:45:55 via Wykop
  • 0
@xxMAXIMxx: Nie zakładałeś czasami kutych ?
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 06.04.2026, 21:54:27 via Wykop
  • 0
@xxMAXIMxx: No to to są kute tłoki, to miały za ciasno, 0,04 to zdecydowanie za mało dla nich.
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 13.04.2026, 18:49:01 via Wykop
  • 0
@xxMAXIMxx: No i jak tam, odkryłeś coś nowego ?
  • Odpowiedz
malinq
malinq
02.04.2025, 09:42:04
  • 6
*eurobeat playing in the background*

#ps5 #psvr2 #granturismo #gry #samochody

malinq - *eurobeat playing in the background*

#ps5 #psvr2 #granturismo #gry #samocho...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarioMAX
MarioMAX 19.03.2026, 02:00:05 via Wykop
  • 0
@malinq: Co to za trasa ?
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 19.03.2026, 10:25:22 via Wykop
  • 0
@malinq: Musze przetestować, bo inne trasy nie mają takiej nocy pięknej jak tutaj, przynajmniej w goglach wszystko jaśniejsze się wydaje. Grasz na PRO, czy zwykłej ?
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 31.03.2026, 20:41:51 via Wykop
  • 1
@malinq: Dzisiaj odpaliłem pierwszy raz na wersji PRO, i kurcze jest giga różnica, w recenzjach jakoś nie widziałem żeby o tych różnicach mówili ale nareszcie nie ma tej gównianej reprojekcji, w powtórkach nareszcie widać idealnie pojazdy a nie ich dziwne cienie, jak zerka się na zegary tylko wzrokiem, to są dużo czytelniejsze, wydaje mi się że pojazdy w oddali w wersji na zwykłe PS5 również gorzej wyglądały. No ale teraz
  • Odpowiedz
MarioMAX
MarioMAX 01.04.2026, 07:34:58 via Wykop
  • 0
@malinq: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma za co. Bierz prosiaka nie pożałujesz. Druga sprawa ceny PS5 idą do góry więc tego twojego w dobrych pieniądzach na OLX pocisniesz za miesiąc.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.09.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.11.2013

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 20.10.2013

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 28.05.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking