Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko121
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Manden

Manden

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4804
  • Znaleziska 499
  • Mikroblog 4305
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 34
Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
06.06.2026, 08:37:51
  • 34
My obsrani a w międzyczasie grubas w weekend....
#gielda
Ragnar_Lodbrok - My obsrani a w międzyczasie grubas w weekend....
#gielda

źródło: obraz_2026-06-06_103749525

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 06.06.2026, 09:38:45 via Wykop
  • 14
@Ragnar_Lodbrok: Co ten Nawrocki..
  • Odpowiedz
Manden
Manden 06.06.2026, 12:59:03 via Wykop
  • 1
@Ilirian: ale trzeba przyznać że chłop wygrał zycie, wyglądając tak wyrwać taką dupeczke i jeszcze bogatą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
06.06.2026, 04:32:45
  • 55
#gielda znalazłem kolejnego peroniaża ¯\(ツ)/¯
jatutylkonamoment - #gielda znalazłem kolejnego peroniaża ¯\(ツ)/¯

źródło: IMG_7116

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 06.06.2026, 07:47:36 via Wykop
  • 4
@ja_tu_tylko_na_moment: rogi diabła
Manden - @jatutylkonamoment: rogi diabła

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
06.06.2026, 07:11:50
  • 51
#gielda
breakdown1 - #gielda

źródło: image_picker_CD03EB2F-BB34-4442-9DC0-EFF653AC65D1-12495-000004813B0594F2

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 06.06.2026, 07:46:19 via Wykop
  • 1
@Vateusz23: naczelny włazidupiec Cymcyka na posterunku
  • Odpowiedz
Manden
Manden 06.06.2026, 07:46:51 via Wykop
  • 2
@breakdown1: Merytorycznie o finansach, mordo
  • Odpowiedz
Manden
Manden 05.06.2026, 18:57:48
  • 3
#gielda

Szkoda że zaraz weekend bo bawię się przednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Manden - #gielda 

Szkoda że zaraz weekend bo bawię się przednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
05.06.2026, 18:49:57
  • 10
#gielda jedyny pozytyw jest taki że XTB p--------e miliard w pół roku XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 05.06.2026, 18:56:21 via Wykop
  • 0
@olcayn: xtb w--------a zaraz na Litwe, JKFN
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
03.06.2026, 21:50:18
  • 0
Szczur powinien wprowadzić copy trading
#gielda #xtb

Korzystalibyście z copy tradingu na XTB?

  • Tak 42.9% (39)
  • Nie 31.9% (29)
  • A co to?/Nie mam XTB/Tylko krypto mordo 25.3% (23)

Oddanych głosów: 91

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 04.06.2026, 05:48:03 via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: J---ć KNF. Nie czaje tego, że inni brokerzy mogą taką usługę udostępniać, ale NASZ broker już nie - to bez sensu i jak zwykle wiatr oczy dla polskiego biznesu.
  • Odpowiedz
Ghost2
Ghost2
Ghost2
03.06.2026, 23:17:45
  • 6
No jak tam KNF, spółka zależna już na Litwie zarejestrowana, obyście...


https://www.lrt.lt/pl/wiadomosci/1261/2949053/polska-firma-fintech-xtb-wchodzi-na-litewski-rynek

->wtorek 26 maja wywiad w pulsie biznesu

->wtorek
Ghost2 - >No jak tam KNF, spółka zależna już na Litwie zarejestrowana, obyście...

ht...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 04.06.2026, 05:45:31 via Wykop
  • 2
@Ghost2: Już chyba sami mają dosyć tych dziadków z KNF.
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko
01.06.2026, 11:04:21
  • 0
https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,32772423,cfd-w-xtb-i-nie-tylko-knf-blisko-decyzji-ws-nowych-zasad-na.html?disableRedirects=true
#gielda
#xtb
#meczennicyxtb
Wyborcza, przestań mi szczura prześladować
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 03.06.2026, 15:22:59 via Wykop
  • 0
@Bredko: j---ć ten ściek
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
03.06.2026, 09:33:16
  • 3
#gielda bullish dla szczura a bearish dla allegro
nabla-delta - #gielda bullish dla szczura a bearish dla allegro

źródło: 1000017404

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 03.06.2026, 09:39:09 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: a to jakiś koder wyjadacz?
  • Odpowiedz
Manden
Manden 03.06.2026, 05:38:49
  • 3
#gielda #meczennicyxtb

US100 będzie gwiazdą przychodów w tym Q2?
Manden - #gielda #meczennicyxtb

US100 będzie gwiazdą przychodów w tym Q2?

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden
Autor
03.06.2026, 05:49:16 via Wykop
  • 2
@perfumowyswir: co ma YTD do wyników za 2Q? W pierwszym kwartale było praktycznie płasko
  • Odpowiedz
Manden
Manden
Autor
03.06.2026, 06:37:04 via Wykop
  • 3
@perfumowyswir: pokazuje trend od pierwszego dnia drugiego kwartału, bo wpis jest o potencjalnych wynikach drugiego kwartału
  • Odpowiedz
pytanie1
pytanie1
pytanie1
03.06.2026, 05:03:14
  • 1
#gielda #xtb
Naprawe na tym j-----m xtb nie da sie anuolwac zlecenia przed otwarciem rynku?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 03.06.2026, 05:06:40 via Wykop
  • 11
@pytanie1: chyba pół godziny przed mozna
  • Odpowiedz
Manden
Manden 01.06.2026, 14:28:40
  • 2
#gielda #meczennicykruk

Kruk trójka z przodu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
01.06.2026, 14:30:44 via Wykop
  • 1
@Manden: chryste Panie....
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
01.06.2026, 14:35:23 via Wykop
  • 1
@Manden: szybko poszło xd
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
31.05.2026, 13:41:24
  • 26
Kto wchodzi?
#gielda
Polasz - Kto wchodzi?
#gielda

źródło: 11265

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 31.05.2026, 13:56:58 via Wykop
  • 10
@ReganRphl: podpinam się do pytania, dla mnie to skandal że indeksy się dostosowują pod konkretną spółkę
  • Odpowiedz
202492
202492
29.05.2026, 14:16:29
  • 4
brawo debile z XTB, kupiłem jakimś cudem akcje za większą kwotę niż miałem całego depo i musiałem dopłacać....

xtb se wzięło kredyt na mnie bez mojej wiedzy, świetnie...

#xtb #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 29.05.2026, 14:38:04 via Wykop
  • 0
@202492: Właśnie to Ty kupiłeś akcje na nieoprocentowaną pożyczkę od XTB, przeproś i podziękuj
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
29.05.2026, 11:21:54
  • 11
#gielda nabiłem limit u szczura, uparłem się że nie będę płacić prowizji i tak już tydzień bez dotykania akcji w portfelu, czekam na poniedziałek, ale niesmak pozostanie, wyszedłem z wprawy ( ͡° ʖ̯ ͡°) pewnie najlepsza pompa mnie ominęła
Bratkuu - #gielda nabiłem limit u szczura, uparłem się że nie będę płacić prowizji i ...

źródło: image_picker_D93F51D8-1355-4617-9521-E8977F928F9A-6096-000000C56FED8408

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 29.05.2026, 12:06:53 via Wykop
  • 6
@Bratkuu: a co ty taki chitry na brak prowizji? dołóż się troche do dywidendy..
  • Odpowiedz
wirujemy
wirujemy
wirujemy
29.05.2026, 07:37:36
  • 22
Chciałbym żeby powstała ogólnopolska akcja "Lekarzu Pokaż PITa" (tzn. wszystkie PITy xD). Po pierwszych publikacjach ruszyłaby lawina kolejnych. Lekarze prześcigaliby się w tym kto zarabia więcej. Powstałyby nieoficjalne rankingi, konkursy i ostatecznie Liga Zarobków Lekarzy. Lekarze razem z innymi pracownikami ochrony zdrowia organizowali by się w spółki akcyjne i wchodzili na giełdę publikując kwartalne obroty. Każdy mógłby zainwestować w dowolny wehikuł wyprowadzania kasy z NFZ. Dywidendy od takich spółek były by zwolnione
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 29.05.2026, 07:43:19 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: podrzuć jakieś linki do tych medstagramek
  • Odpowiedz
Manden
Manden 29.05.2026, 07:47:30 via Wykop
  • 2
@vladi_putin: O prosze, Konan taki "mondry"? Pewnie po mamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
29.05.2026, 07:08:57
  • 0
#gielda a co to się stało że taka pompa na diagnostyce
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 29.05.2026, 07:13:04 via Wykop
  • 0
@Gilgamesz69: no nie wiem, może to że wczoraj pokazali dobre wyniki?
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
29.05.2026, 05:22:49
  • 3
#gielda pan Omar inwestuje w reklamę bo cześć Mariuszu mogło się przestraszyć Zondy

https://businessinsider.com.pl/kryptowaluty/czy-xtb-jest-bezpieczne
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 29.05.2026, 05:34:18 via Wykop
  • 2
@Guezeman:
Manden - @Guezeman:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Manden
Manden 29.05.2026, 06:03:43 via Wykop
  • 0
@wypok_user_321: Tak, brakuje podpisu prezydenta pod ustawą MiCa
  • Odpowiedz
Manden
Manden 29.05.2026, 06:04:32 via Wykop
  • 0
@wypok_user_321: Ale najpierw ma być wersja w której nie możesz wpłacać ani wypłacać krypto
  • Odpowiedz

1230

41-letni obywatel Izraela jechał po Oświęcimiu z 1,3 promila alkoholu

Miał zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

zwora
z
oswiecimonline.pl
dodany: 28.05.2026, 18:52:09
  • 88
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    izrael
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
Manden
Manden 29.05.2026, 05:13:13 via Wykop
  • 6
Poleci do Izraela i nic mu nie zrobia
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PunktWyjscia
PunktWyjscia
29.05.2026, 00:34:26
  • 6
Jakiś dzban znowu szkaluje szczura najświętszego, a pojęcia o rynkach ma tyle co naganiacze z telegrama. Jako dumnego akcjonariusza, najbardziej mnie triggerują takie poziomki co szukają dziury w całym. Zostawcie polski biznes w spokoju.
To właśnie dzięki kontraktom CFD moja rodzina w końcu wyrwała się z rutyny i ruszyła w świat (komornik zlicytował nam mieszkanie)

#gielda #inwestycje #kanalzero #stanowski
PunktWyjscia - Jakiś dzban znowu szkaluje szczura najświętszego, a pojęcia o rynkach ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden 29.05.2026, 04:55:27 via Wykop
  • 1
@PunktWyjscia: no k---a powiedzcie mi ze to jest przypadek, to nowy kanał na yt i wrzuca 10 min film atakujący szczura.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >
  • Rzeka produktywności, ocean niepewności.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.12.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.06.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking