@IlikeTrains: J---ć KNF. Nie czaje tego, że inni brokerzy mogą taką usługę udostępniać, ale NASZ broker już nie - to bez sensu i jak zwykle wiatr oczy dla polskiego biznesu.
#gielda nabiłem limit u szczura, uparłem się że nie będę płacić prowizji i tak już tydzień bez dotykania akcji w portfelu, czekam na poniedziałek, ale niesmak pozostanie, wyszedłem z wprawy ( ͡°ʖ̯͡°) pewnie najlepsza pompa mnie ominęła
Chciałbym żeby powstała ogólnopolska akcja "Lekarzu Pokaż PITa" (tzn. wszystkie PITy xD). Po pierwszych publikacjach ruszyłaby lawina kolejnych. Lekarze prześcigaliby się w tym kto zarabia więcej. Powstałyby nieoficjalne rankingi, konkursy i ostatecznie Liga Zarobków Lekarzy. Lekarze razem z innymi pracownikami ochrony zdrowia organizowali by się w spółki akcyjne i wchodzili na giełdę publikując kwartalne obroty. Każdy mógłby zainwestować w dowolny wehikuł wyprowadzania kasy z NFZ. Dywidendy od takich spółek były by zwolnione
Jakiś dzban znowu szkaluje szczura najświętszego, a pojęcia o rynkach ma tyle co naganiacze z telegrama. Jako dumnego akcjonariusza, najbardziej mnie triggerują takie poziomki co szukają dziury w całym. Zostawcie polski biznes w spokoju. To właśnie dzięki kontraktom CFD moja rodzina w końcu wyrwała się z rutyny i ruszyła w świat (komornik zlicytował nam mieszkanie)
#gielda
źródło: obraz_2026-06-06_103749525
Pobierz