Aktywne Wpisy

MagicznyMariusz +192
źródło: 1000017298
Pobierz
chodźcie se zjemy cukierkuw to bendzie fajen piontek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
czemstujcie sie
czemstujcie sie
źródło: images (80)
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000017298
Pobierz
źródło: images (80)
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
A najlepsze, że jak oglądałem Taxi za dzieciaka i w ogóle nie znałem się na motoryzacji to myślałem, że Peugeot to super auto a nie te przepiękne Mietki <3
#film #muzyka #francuskirap #motoryzacja #90s #nostalgia
@LubieDlugoSpac: Peugeot robi generalnie całkiem w porządku samochody, ale w Polsce każdy musi jeździć Niemieckim autem bo inaczej nie jest prestiżowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@znowuzapomnialemhasla: Dzisiejsze samochody są lepsze pod każdym względem i nie ma porównania, tak mogła napisać chyba tylko osoba która niczym nowszym trochę nawet nigdy nie jeździła.