Wpis z mikrobloga

A najlepsze, że jak oglądałem Taxi za dzieciaka i w ogóle nie znałem się na motoryzacji to myślałem, że Peugeot to super auto a nie te przepiękne Mietki <3


@LubieDlugoSpac: Peugeot robi generalnie całkiem w porządku samochody, ale w Polsce każdy musi jeździć Niemieckim autem bo inaczej nie jest prestiżowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
najlepsze czasy motoryzacji, bez masy suvovatego badziewia na drodze


@znowuzapomnialemhasla: Dzisiejsze samochody są lepsze pod każdym względem i nie ma porównania, tak mogła napisać chyba tylko osoba która niczym nowszym trochę nawet nigdy nie jeździła.
  • Odpowiedz