Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LeP_

LeP_

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17644
  • Znaleziska 15597
  • Mikroblog 2047
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 12
F....._
F....._
konto usunięte 24.01.2026, 19:40:04
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 24.01.2026, 19:44:03 via Wykop
  • 2
@FrizPL_: ahoj
  • Odpowiedz

238

Gubernator Kalifornii ma apel do Europy. "Nie dajcie się Trumpowi"

Gubernator Kalifornii ma apel do Europy. "Nie dajcie się Trumpowi"

Gubernator Kalifornii Gavin Newsom zwrócił się z apelem do Europy. Z Donaldem Trumpem nie ma miejsca na dyplomację jest jak T-Rex, albo się z nim sprzymierzysz, albo cię pożre. Dodał, że "żenujące" jest obserwowanie, jak światowi przywódcy rozmawiają o Trumpie za jego plecami, a mimo to się podliz

sub_zero_1
z
money.pl
dodany: 20.01.2026, 14:02:34
  • 72
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
LeP_
LeP_ 21.01.2026, 05:47:37 via Wykop
  • 18
@Njal: Bidon wpisał Polskę na listę krajów trzeciego świata, którym limituje się dostęp do chipów AI, a wykopkowi hunwejbini minusują bo obrażają ich plemię plemię xD
wfyokyga
wfyokyga
21.01.2026, 01:45:02
  • 474
Tak wszyscy chcą te czołgi a później plusować nima komu. Pewnie boty biauka piszą o tych czołgach żebym dodawał i robił niby ruch na stronie. A ja łapie te zarzutki i dodaje, przejrzałem was pasywne niewdzięczniki
wfyokyga - Tak wszyscy chcą te czołgi a później plusować nima komu. Pewnie boty biauk...

źródło: temp_file195620895125175360

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 21.01.2026, 01:51:10 via Wykop
  • 31
@wfyokyga: masz plusa, kup sobie za niego coś ładnego.
  • Odpowiedz

67

Jest pierwszy zdrajca który poparł Trumpa. "Nie staniemy w obronie Grenlandii"

Jest pierwszy zdrajca który poparł Trumpa. "Nie staniemy w obronie Grenlandii"

Dziennikarz zapytał Andreja Babisza, czy może powiedzieć, że Czechy staną w obronie Grenlandii i czy przyłączą się do deklaracji wyrażającej jednoznaczne poparcie dla wyspy. W odpowiedzi polityk przyznał, że nie może tego zrobić. Dlaczego miałbym to powiedzieć? Mówimy, że w NATO liderem są Stany Z

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 19.01.2026, 15:21:23
  • 73
  • #
    polska
  • #
    ue
  • #
    grenlandia
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    trump
LeP_
LeP_ 20.01.2026, 15:15:51 via Wykop
  • 0
Ja jestem ciekaw czy Hiszpanie pomogą. Potencjał gospodarczy i ludnościowy mają znacznie większy niż małe frontowe państwa NATO.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

761

Abonament RTV 2026 także za telefon. Komuś się poprzewracało

Abonament RTV 2026 także za telefon. Komuś się poprzewracało

Poczta Polska doprecyzowała szczegóły w kwestii abonamentu RTV. Opłaty zapłacimy nawet jeśli nie ma się radia czy TV.

jan-fifalski
z
spidersweb.pl
dodany: 19.01.2026, 13:15:11
  • 323
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
LeP_
LeP_ 20.01.2026, 09:35:01 via Wykop
  • 49
@Sexinstruktor: telewizja nie jest od tego, żeby ludzię ja oglądali, tyllko płacili.
PanMaglev
PanMaglev
15.01.2026, 06:53:05
  • 2
Ja na przykład jestem hetero.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 15.01.2026, 06:55:14 via Wykop
  • 2
@PanMaglev: gratuluję
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
14.01.2026, 14:01:18
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 14.01.2026, 14:10:35 via Wykop
  • 3
Szkoda, że obecnie


@marv0oo: a nie od zawsze? Działalność chartywtywna przynajmniej od czasów starożytnego Rzymu służyła do poprawy wizerunku polityków i ludzi zamożnych. Lud potrzebuje chleba, wina i igrzysk.
  • Odpowiedz
Corvus_Frugilagus
Corvus_Frugilagus
14.01.2026, 00:26:48
  • 15
Kiedyś chciałem zrobić sobie stylówe jak klasyczny metal, i postanowiłem zapuścić włosy.
I tak chodzę tylko w czarnych rzeczach, na miasto wychodzę w glanach.
Tylko nie mogłem zapanować nad włosami, no i że względu na to że zarówno nie piję i nie palę mam zadbaną skórę, więc element włosów sobie odpuściłem, bo nie teges wyglądałem.
Tak sobie myślę że wrócę kiedyś do tego, tylko zapuszczę przy okazji brodę i będzie git.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 14.01.2026, 00:28:34 via Wykop
  • 1
i będzie git.


@Corvus_Frugilagus: tak że wmawiaj ;)
  • Odpowiedz

835

Ubisoft zwolnił całe studio zaledwie miesiąc po "buncie" jego pracowników.

Ubisoft zwolnił całe studio zaledwie miesiąc po "buncie" jego pracowników.

Lewicowa twarz jednej z najbardziej woke korporacji w branży gier. Ubisoft zamknął swoje kanadyjskie studio, którego pracownicy niedawno przegłosowali przystąpienie do związku zawodowego. Get woke, go broke.

Emerald84
z
gry-online.pl
dodany: 08.01.2026, 07:19:57
  • 294
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    finanse
  • #
    gaming
  • #
    grykomputerowe
LeP_
LeP_ 09.01.2026, 07:05:24 via Wykop
  • 0
Myślę, że nie to było rzeczywistym powodem tej decyzji, tylko sprzedaż największych marek ubisoftu tencentowi. Ubi nie będzie teraz potrzebować takiej ilości pracowników, a tencent najwyraźniej nie chce ich przejmować.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1562

W Moskwie płonie fabryka w której produkowane są silniki do myśliwców Suchoj

Pokaż treści 18+

W Moskwie płonie fabryka w której produkowane są silniki do myśliwców Suchoj

W Moskwie płonie fabryka w której produkowane są silniki do myśliwców Suchoj

Kosmita123
z
geekweek.interia.pl
dodany: 08.01.2026, 11:04:20
  • 122
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
LeP_
LeP_ 08.01.2026, 16:49:04 via Wykop
  • 0
@SWing: rozumiem
LeP_
LeP_ 08.01.2026, 17:00:18 via Wykop
  • -5
@cycaty-fejm: to te same charlie hebdo, które po masakrze ich dziennikarzy mówiło: JE SUIS CHARLIE, zamiast potępić muzułmańskich terrorystów? Nieźle.
h.....t
konto usunięte 08.01.2026, 13:46:19
  • 2
Niekończąca się przygoda, po wymianie GPU przydałoby się kupić nowe CPU. W BF6 widzę że R5 5600 dobija do 80-90%, a RTX5070Ti w większości nudzi się na 60-70%. Na High/Ultra mam jakieś 70-80fps.

Jakie CPU warto rozważyć na AM4? Podobno na Aliexpress można było kupić CPU w dobrej cenie

#pcmasterrace #bf6 #battlefield #skladamkomputer #komputery
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 08.01.2026, 15:01:53 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
07.01.2026, 05:06:39
  • 17
fajnie jest xd z 10 razy mi trójka wybiła się z biegu xd może ja tego gruza jednak na złom oddam i podczas utylizacji sam wskoczę do tej zgniatarki czy coś?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 07.01.2026, 06:51:05 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: nie rób tego bo narobisz problemów złomowisku oraz tym pechowcom, którzy będą cię stamtąd zeskrobywać.
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
06.01.2026, 21:53:20
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 06.01.2026, 22:01:02 via Wykop
  • 1
@bArrek: nie myli się jedynie ten, który nic nie robi.
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
05.01.2026, 21:04:24
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 05.01.2026, 21:06:25 via Wykop
  • 5
@typowyWykopekMizogin: jakbyś zaczął śmierdzieć czyli tydzień, góra dwa.
  • Odpowiedz
LeP_
LeP_ 05.01.2026, 21:17:37 via Wykop
  • 1
@typowyWykopekMizogin: w sezonie letnim zleciałyby się muchy, więc sąsiedzi mogliby wcześniej zareagować. Więc lepiej w zimę, w samotności nie umierać bo pogrzeb będzie przy zamkniętej trumnie. A czemu myślisz, że możesz umrzeć?
  • Odpowiedz
LeP_
LeP_ 06.01.2026, 15:48:15 via Wykop
  • 1
@typowyWykopekMizogin: najszybsza reakcja będzie jeśli napiszesz na wykopie. A jeśli będziesz planował skrócić życie to może najpierw spróbuj sobie pomóc https://centrumwsparcia.pl/
  • Odpowiedz

3

Jak jarmułka utrzymuje się na głowie? Jak radzą sobie z nią łysi Żydzi?

Pokaż treści 18+

Jak jarmułka utrzymuje się na głowie? Jak radzą sobie z nią łysi Żydzi?

Jak łysi łysi żydzi noszą jarmułkę (kipę) by im nie spadła z głowy?

LeP_
z
lekcjareligii.pl
dodany: 06.01.2026, 07:55:03
  • 11
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    ciekawostki
LeP_
LeP_
Autor
06.01.2026, 11:59:06 via Wykop
  • -1
@Gienek-Kielbasa: to na śniadanie
michalxd21
michalxd21
05.01.2026, 16:19:03
  • 1
Amorin najszczęśliwszy od momentu odejścia ze Sportingu. Dodatkowo od razu wygląda jakby miał z 10 lat mniej.

Ależ tam musi być ciśnienie na oddziale.


#mecz #manchesterunited
michalxd21 - Amorin najszczęśliwszy od momentu odejścia ze Sportingu. Dodatkowo od ra...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 05.01.2026, 16:29:13 via Wykop
  • 1
@michalxd21: w ciekawy sposób doprowadził do przedwczesnego zakończenia kontraktu z tym nieszczęsnym klubem. United zniszczyło praktycznie wszystkie gwiazdy, poza Fernandesem, a mimo to nadal tam ludzi ciągnie.
  • Odpowiedz

864

Sky News: Wenezuelska opozycja twierdzi ze pojmanie Maduro bylo "ustawione"

Pokaż treści 18+

Sky News: Wenezuelska opozycja twierdzi ze pojmanie Maduro bylo "ustawione"

Źródła w wenezuelskiej opozycji twierdzą, że ich zdaniem schwytanie Nicolasa Maduro było sposobem wyjścia przez Maduro, ktore zostalo wynegocjowane dwustronnie miedzy prezydentem Maduro i Stanami Zjednoczonymi.

Dorodny_Wieprz
z
news.sky.com
dodany: 03.01.2026, 10:13:33
  • 146
  • #
    wojna
  • #
    wenezuela
  • #
    swiat
  • #
    usa
LeP_
LeP_ 04.01.2026, 09:34:23 via Wykop
  • 0
@Eisio421: Izrael i porządek to jak afreamerykanie i ciężka, uczciwa praca. Żydzi wyssali chaos i p-----c z mlekiem matki, a może nawet i ojca.

2009

Bartosiak 2 tyg. temu: Amerykanie wyraźnie przegrywają z Wenezuelą

Bartosiak 2 tyg. temu: Amerykanie wyraźnie przegrywają z Wenezuelą

"Amerykanie wyraźnie przegrywają konfrontacje z Wenezuelą, która jest wspierana przez rosję i Chiny." Ten wielki cytat padł 2 tygodnie temu

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 03.01.2026, 15:40:15
  • 519
  • #
    usa
  • #
    wenezuela
  • #
    heheszki
  • #
    bartosiak
  • #
    wolski
  • #
    polska
LeP_
LeP_ 04.01.2026, 09:21:16 via Wykop
  • 0
Przeciez jakby wygrywali konfrontacje politycznie, to by nie atakowali zbrojnie.


@7502-6038: przecież wygrywali bo Maduro chciał negocjować z amerykanami, ale ci woleli zdjąć go z planszy.
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
03.01.2026, 10:08:32
  • 8
Mam wam cos waznego do powiedzenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeP_
LeP_ 03.01.2026, 10:09:43 via Wykop
  • 3
@serniczekwiedensky: dlaczego?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26
  • Strona 5 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Mikroblogger
    od 14.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking