Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kuprix
Kuprix

Kuprix

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11936
  • Znaleziska 1498
  • Mikroblog 10438
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 12
  • Dodane (94)
  • Komentowane (2149)
  • Plusowane (8195)
krystse
krystse
krystse
25.05.2026, 13:32:52
  • 556
Niestety nie dotrzymam obietnicy, bo nie w 2029 roku ale już teraz wołam użytkowników, którzy chcieli rozliczenia prezydenta Krakowa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stało się - wczoraj mieszkańcy Krakowa odwołali Aleksandra Miszalskiego w referendum. Frekwencja wyniosła 29,99% (wymagany próg ważności wynosił 26,98%), a aż 97,8% głosujących wskazało prezydentowi „czerwoną kartkę”. Co ciekawe, w Radzie Miasta frekwencja była minimalnie za niska (29,7% przy progu 30,6%), więc radni na stanowiskach zostają.

Tak jak Wam
krystse - Niestety nie dotrzymam obietnicy, bo nie w 2029 roku ale już teraz wołam uż...

źródło: 1755731-1200x900-007c5f95a4

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oastry
Oastry
25.05.2026, 13:38:21 via Wykop
  • 64
co ja plusowałem
  • Odpowiedz
CrimsonCube
CrimsonCube
25.05.2026, 13:44:35 via Android
  • 136
Dobra lista z jedną uwagą – pojawiło się w tym czasie kilka linii łatających białe plamy w komunikacji, to jest akurat jedna rzecz którą ZTP za Miszalskiego dobrze zrobiło i uznałbym postulat 500 metrów do autobusu za przynajmniej częściowo zrealizowany
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
21.05.2026, 05:43:59
  • 967
Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję z ostatnich 7 dni. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Możemy już ochłonąć po pierwszym tak udanym ataku na Moskwę. W uderzeniu brały udział zupełnie nowe ukraińskie pociski o napędzie odrzutowym RS-1 Bars oraz Bars-SM Gladiator które zostały zaprojektowanie w jedynym celu - przełamywania wielowarstwowej obrony przeciwlotniczej. Jeśli potwierdza się przypuszczenia o zniszczeniu maszyn litograficznych podczas chrztu bojowego
dqdq1 - Witam wszystkich ruso-sceptyków na czwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbroj...

źródło: 2005

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
21.05.2026, 05:53:21 via Wykop
  • 341
We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderzenie miało miejsce w środę

Bardzo ładnie, bardzo ładnie.

@dqdq1: ile to czerwonych linii zostało przekroczonych w ciągu tych 7 dni? Teraz to ruskie pewnie już wyślą te najlepsze jednostki i nowoczesny sprzęt za pomocą którego w 3 dni Warszawę, czy tam Berlin, zdobędą.
CarlChryniszzswics - >We wtorek nastąpiły próby stabilizacji produkcji. Kolejne uderz...

źródło: bolec-chlopaki-nie-placza

Pobierz
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
Autor
21.05.2026, 05:58:02 via Wypiek
  • 253
@CarlChryniszzswics Putin utknął w limbo, jego jedyna kartą obecnie jest mobilizacja. Tylko nie ma możliwości wyposażyć dodatkowych oddziałów w jakiś sensowny sprzęt i oznaczałoby to r--ź rosjan na skalę wręcz niewyobrażalną.

Co do powtórnych ataków to Ukraińcy od jakiegoś czasu walą aż rafineria całkowicie nie zostanie wyłączona. Perm nie działa, z Tuapse nie ma co zbierać…
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2472
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
12.05.2026, 10:37:21
  • 383
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #gry #swiatwedlugkiepskich
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #gry #swiatwedlugkieps...

źródło: 1000016933

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
12.05.2026, 12:19:53 via Wykop
  • 90
@ZarodziecMalaryczny997:
pastaallacarbonara - @ZarodziecMalaryczny997:
  • Odpowiedz
okzegaroski
okzegaroski
12.05.2026, 12:29:46 via Android
  • 19
@ZarodziecMalaryczny997: a tam jest Kadafi
  • Odpowiedz
chlodna_kalkulacja
chlodna_kalkulacja
10.05.2026, 12:01:21
  • 449
#heheszki
chlodna_kalkulacja - #heheszki

źródło: 17784144640943888369348399040077

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NihilistycznyFemboy
NihilistycznyFemboy
10.05.2026, 15:56:02 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
F33dbacK
F33dbacK
10.05.2026, 16:51:15 via Wykop
  • 28
@NihilistycznyFemboy: od kobiet.
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
07.05.2026, 06:46:45
  • 1371
#heheszki
Sultan_Heheszkuw - #heheszki

źródło: 1000045639

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
07.05.2026, 06:56:28 via Android
  • 212
@Sultan_Heheszkuw

W szkołach tańca podobno tego używają
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
Autor
07.05.2026, 07:12:15 via Wykop
  • 342
@Famine: tak, podobno doskonale zmywa ślady po hiszpańskim shaku proteinowym, obowiązkowym finałem każdego ostrego treningu baciaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
05.05.2026, 20:33:05
  • 288
W końcu to zrobiłem, dzięki pan AI

#heheszki #memy #smieszneobrazki
straszny_cham - W końcu to zrobiłem, dzięki pan AI

#heheszki #memy #smieszneobrazki

źródło: IMG_7289

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
05.05.2026, 20:33:40 via Wykop
  • 332
@straszny_cham: nie rób więcej
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
05.05.2026, 20:41:18 via Wypiek
  • 73
@straszny_cham widziałem podobny motyw z pracownikiem zoo i tabliczką "nie karmić zwierząt".
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
05.05.2026, 19:05:44
  • 190
#przegryw
Mechamaru - #przegryw

źródło: comment_1626832817w7sBqrSqz1IhPpuDpWxB2w,w400

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
05.05.2026, 19:07:47 via Wykop
  • 196
@Mechamaru: nie chciałbym wrócić do tamtej Polski
  • Odpowiedz
Shea_99
Shea_99
Shea_99
05.05.2026, 19:12:38 via Wykop
  • 185
@Mechamaru: a jak były za duże, to sprzedawca przytomnie stwierdzał że "na dłużej starczą" xD
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
05.05.2026, 07:25:12
  • 365
#wykopplus30club #walaszek #polska
Trzesidzida - #wykopplus30club #walaszek #polska

źródło: temp_file5448327004242801315

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc
05.05.2026, 07:32:09 via Wykop
  • 75
@Trzesidzida: kuce* po trzydziestce
  • Odpowiedz
mk321
mk321
05.05.2026, 09:25:45 via Wypiek
  • 21
@Trzesidzida @murdoc patusy*
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
05.05.2026, 07:35:07
  • 476
#matura #heheszki
troglodyta_erudyta - #matura #heheszki

źródło: 8173

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
05.05.2026, 09:38:35 via Wykop
  • 57
@troglodyta_erudyta: Thank you from the mountain
  • Odpowiedz
PanStanislaw
PanStanislaw
05.05.2026, 10:36:00 via Wykop
  • 42
@adam-pajac: Jeśli zdajesz w Zespole Szkół, pamiętaj że to School Band.
  • Odpowiedz
vocal
vocal
03.05.2026, 04:18:16
  • 623
Trzeźwi plusują, a najebusy śpią dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kontrolatrzezwosci #dziendobry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paw4da
paw4da
paw4da
03.05.2026, 04:20:05 via Wypiek
  • 516
@vocal jestem nacpany ale skoro zasady to plusuje
  • Odpowiedz
taxi_driver92
taxi_driver92
03.05.2026, 05:19:25 via Wykop
  • 67
@paw4da: definicja słowa trzeźwy według SJP:

2. świadomy, nie znajdujący się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1997
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
03.05.2026, 07:15:25 via Android
  • 882
@solejukowski

Skopiuje mój komentarz z nocnej:

(...) Odkąd zrozumiałem, jak ogromny wpływ na życie mają warunki startowe, dużo mniej zazdroszczę innym i rzadziej obwiniam siebie. To serio porządkuje głowę. Takie rzeczy powinny być omawiane w szkole.
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
03.05.2026, 07:19:36 via Wykop
  • 491
@paluszki_rybne: o toto. kiedys to wszystko z----------o do przodu, tak gdzies do 2015, moze nawet 2020. Caly swiat szedl do przodu pod wzgledem techologicznym, komputery, telefony i internet rozwijaly sie w kosmicznym tempie. Do tego caly świat napędzał się po kryzysie z 2008, dajac wrazenie, szczegolnie mlodym w tamtych czasach, ze wszystko moze isc tylko do przodu.
Do tego dochodzi nasz kraj, ktory po wejsciu do UE zaczal nadganiac reszte
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
02.05.2026, 12:55:33
  • 845
Taka prawda. Młodzi chyba chcą odczuć na własnej skórze co to znaczy bezrobocie >20% i wyjazd za granicę jako jedyna szansa na jakąkolwiek pracę, co zresztą też nie było takie proste, bo przed UE zagraniczne rynki pracy nie były otwarte na Polaków.

#ue #uniaeuropejska #bekazszurow #bekazprawakow #bekazkonfederacji
troglodyta_erudyta - Taka prawda. Młodzi chyba chcą odczuć na własnej skórze co to zn...

źródło: 8133

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
02.05.2026, 13:02:51 via Wykop
  • 149
@troglodyta_erudyta: stało się do kontroli na granicy. Nie polecam tego stylu życia
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
Autor
02.05.2026, 13:33:00 via Android
  • 192
@Dereg: @Dereg
Jak to się ma do 20% w 2003?
To, że pciembiorcy wolą nielegalnie zatrudnić cudzoziemców zamiast zatrudnić Polaków to nie jest wina UE, co zresztą ma miejsce głównie na stanowiskach, na których Polacy i tak nie chcieliby pracować (zakłady mięsne, przetwórstwo rybne itp.).
Polska gospodarka 2026 potrzebuje pracowników, w 2003/2004 bezrobocie było tak wysokie, bo po prostu gospodarka nie potrzebowała tych pracowników.
troglodyta_erudyta - @Dereg: @Dereg 
Jak to się ma do 20% w 2003?
To, że pciembiorcy ...

źródło: 8142

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
30.04.2026, 04:57:44
  • 1029
20 lat temu w polskim slangu młodzieżowym dominowały: beka, maniura, przychlast, żal kropka pl, kozacki, czaisz.
niemożliwe, że jestem już tak stara i niektórych słów używam do dziś. ._.
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....a
N.....a
konto usunięte 30.04.2026, 05:15:51 via Wykop
  • 553
@baemaj: jeszcze 'lol'. Miałem kumpla, który tym słowem kończył każdą wypowiedź.
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
30.04.2026, 05:26:46 via Wykop
  • 1022
@baemaj:

20 lat temu

jak to już 20 lat (ꖘ⏏ꖘ)
wtrzyparsekinakaladan - @baemaj:
20 lat temu
jak to już 20 lat (ꖘ⏏ꖘ)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
28.04.2026, 10:33:30
  • 1279
Dzisiaj w #maszprawo o tym, czy czy skazany adwokat od "trumny na kółkach" zapłaci 150.000 zł rodzinom ofiar? Pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych poinformował, że kieruje sprawę do komornika, a ja znalazłem w Krajowym Rejestrze Zadłużonych umorzone bezskuteczne egzekucje wobec Pawła K.

Z racji tego, że adwokat prowadził działalność gospodarczą, ustaliłem i sprawdziłem jego NIP w KRZ, gdzie widnieją umorzone postępowania. Pierwsze z nich dotyczyło dwóch spraw, które trafiły do e-sądu w 2022
LaudatorLibertatis - Dzisiaj w #maszprawo o tym, czy czy skazany adwokat od "trumny n...

źródło: grafika2

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bialytaboret
bialytaboret
bialytaboret
28.04.2026, 11:52:26 via Wykop
  • 263
@LaudatorLibertatis: ja bym Cie na piedestale "trzymania poziomu" usadził.
obym nigdy nie musiał z takiej wiedzy korzystać, ale z zaciekawienim obseruje dobrą, merytoryczną robote
Dziękuje
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
28.04.2026, 12:30:40 via Wykop
  • 162
@LaudatorLibertatis: I takie coś może być normalnie adwokatem, a sąd ma to i tak w pompce wydając wyrok
  • Odpowiedz
Tumurochir
Tumurochir
28.04.2026, 08:02:39
  • 1362
Rok 2026

Polscy influencerzy odkrywają koncepcję podatku, choć nie znają jeszcze tego pojęcia

#latwogang #cancerfighters #youtube #youngleosia #neuropa #podatki #polska
Tumurochir - Rok 2026

Polscy influencerzy odkrywają koncepcję podatku, choć nie znaj...

źródło: 1000122086

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faggio
Faggio
Faggio
28.04.2026, 08:12:11 via Wykop
  • 1330
@Tumurochir: może za jakiś czas odkryją, że to oni są tymi bogatymi między innymi byłoby miło
  • Odpowiedz
OperatorGranatnika
OperatorGranatnika
OperatorGranatnika
28.04.2026, 08:59:52 via iOS
  • 377
@Tumurochir: co to jest jakieś marne 50k na miesiąc takiej Leosi przy lekarzu z Powiatowego Szpitala w P----------e dolnym 200k na miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważne, że dzięki temu służba zdrowia jest na wysokim poziomie, a nie, czekaj…
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3559
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
23.04.2026, 01:50:55
  • 754
Dobranoc
wfyokyga - Dobranoc

źródło: temp_file3463648821466780887

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
23.04.2026, 02:03:33 via Android
  • 248
@wfyokyga: XDDDDD dobranoc
  • Odpowiedz
gorzka
gorzka
23.04.2026, 03:08:33 via Wykop
  • 78
@wfyokyga: idzie do ulubionych
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 410
  • Strona 1 z 410
  • >
  • Wwa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking