Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85824
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77354
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75894)
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
13.04.2026, 04:15:31
  • 178
Jak tam prawackie zakute łby uśmiechacie się brygada? Ziobro pierwszy uśmiechnięty wśród równych? Piecze lagosz? xDDD
#wegry #polska #wyobry #polityka
GodEmperorWasRight - Jak tam prawackie zakute łby uśmiechacie się brygada? Ziobro pie...

źródło: Screenshot 2026-04-12 at 15-50-58 Facebook

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hu2jec123
hu2jec123
13.04.2026, 04:55:27 via Wykop
  • 76
@GodEmperorWasRight: lewacki konkurent xD
  • Odpowiedz
walciak
walciak
walciak
13.04.2026, 05:43:43 via iOS
  • 69
@hu2jec123: teraz już każdy kto nie ciągnie Putinowi to lewak
  • Odpowiedz
chlopakbeztabu
chlopakbeztabu
13.04.2026, 03:47:08
  • 280
#wegry #polityka #wybory #heheszki

Wiecie co jest też śmieszne? Że ta ordynacja wyborcza która miała dać 1000 letnie rządy Orbana w sumie to dalo TISZy tą większość konstytucjną łatwiej niż gdyby nie szponcił w niej xD W Polsce mając tyle ile TISZA dalej nie jesteś w stanie zmieniać konstytucji. Orban to miałeś łeb
chlopakbeztabu - #wegry #polityka #wybory #heheszki

Wiecie co jest też śmieszne? Że ...

źródło: IMG_6200

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzester
dzester
13.04.2026, 05:26:28 via iOS
  • 79
@chlopakbeztabu: jak to mówią miecz jest obusieczny….
  • Odpowiedz
bkwas
bkwas
13.04.2026, 06:17:53 via Wykop
  • 40
@chlopakbeztabu: niestety i tak i nie.

Orban tak r----------ł aparat państwa że tylko po czasie będzie można ocenić czy to sprawi że obecna władza będzie miała łatwiej czy trudniej.

Poza tym nawet jeśli będzie miała łatwiej, to niestety znając ludzi u władzy choć ciesze się ze zwycięstwa tiszy prawdopodobnie nie będzie naprawiać systemu tylko sami się zabetonują jeszcze bardziej i jeszcze bardziej rozwalą wszystko tylko po to by się utrzymać.
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
13.04.2026, 04:42:10
  • 249
Co ten p-------y xDD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #wegry #wybory
Bonzolog11 - Co ten p-------y xDD  #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi...

źródło: HFur_4NXMAAQZZw

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wolny_kot
wolny_kot
13.04.2026, 04:43:32 via Wykop
  • 169
No i się nie pomylił.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
13.04.2026, 04:54:09 via Wykop
  • 202
@Bonzolog11: Nie wiem co, ale boże tak mnie wk#w!@ jego morda. Chłop wygląda jak połącznie 50 letniej Grażyny pracującej na poczcie z takim typowym lizusem szkolnym co siedział w pierwszej ławce jest był ministrantem xD
  • Odpowiedz
Castel-Gandolfo
Castel-Gandolfo
13.04.2026, 04:44:15
  • 364
A u krzysia (bezstronnego) jak to u krzysia - wczoraj był akurat grill. Dobrze, że pan Stanowski, tak średnio interesuje się polityką.
#polityka #wegry #bekazpisu #kanalzero #dzban
Castel-Gandolfo - A u krzysia (bezstronnego) jak to u krzysia - wczoraj był akurat gr...

źródło: IMG_1833

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 04:47:02 via Android
  • 187
@Castel-Gandolfo: wczoraj akurat Taniec z gwiazdami dopingował na widowni swojego kumpla Fabijańskiego.
  • Odpowiedz
Castel-Gandolfo
Castel-Gandolfo
Autor
13.04.2026, 04:50:34 via Wykop
  • 47
@galicjanin: nie miał czasu
  • Odpowiedz
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
13.04.2026, 05:09:37
  • 659
Czy Nawrocki już pogratulował czy czeka jeszcze na kolegium elektorskie? #pdk

#wegry #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 05:16:20 via Android
  • 213
@OlejekErotyczny: znamienite że nawet Orban pogratulował już Magyarowi, a Nawrocki jeszcze tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
OlejekErotyczny
Autor
13.04.2026, 05:17:28 via iOS
  • 419
@galicjanin: Pewnie Bogucki zaraz powie, że Magyar jest antypremierem i nie przyjmują ślubowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
13.04.2026, 01:33:07
  • 462
Dejcie to w goronce, niech dzienna ogląda to dzieło xd
wfyokyga - Dejcie to w goronce, niech dzienna ogląda to dzieło xd

źródło: temp_file1930816129417078535

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paroowczak
paroowczak
paroowczak
13.04.2026, 05:13:52 via Wykop
  • 60
@dzaro-dzaroslawski: języka Nawrockiego brakuje
  • Odpowiedz
gaca1111
gaca1111
13.04.2026, 06:29:25 via Wykop
  • 151
@paroowczak: @Obserwator47 Czy wy wszystko k---a musicie do polityki sprowadzać? Wam już całkiem mózg wygładziło od słuchania propagandy
  • Odpowiedz
rybazryzem85
rybazryzem85
13.04.2026, 03:57:55
  • 599
Jak przystało na konfederatę z krwi i kości, jedynym słusznym wyborem dla Polek i Polaków, musi zostać ,,ruski mir'', a nie ten zgniły homogenizowany zachód.
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #ruskapropaganda #polskieonuce #polityka
rybazryzem85 - Jak przystało na konfederatę z krwi i kości, jedynym słusznym wyborem ...

źródło: 1000020676

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
13.04.2026, 05:30:42 via Wykop
  • 373
@rybazryzem85: Czyli za rok staniemy przed wyborem - Związek Socjalistycznych Republik Europejskich albo Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. Myślę że dla każdego Polaka który pamięta PRL i zna historię Polski wybór będzie oczywisty. :)
  • Odpowiedz
Drizztek
Drizztek
Drizztek
13.04.2026, 05:57:51 via Wypiek
  • 202
@Utero poważny człowiek wie, że Polska ze swoją lokalizacją jest skazana na to, że będzie musiała być albo pod wpływem wschodu albo zachodu.
Moment w którym odrzucasz „zgniły zachód” - pchasz siebie w objęcia psedomocarstwa które w 2026 wciąż aspiruje do tego, aby odzyskać swoje satelitowe kraje.

To na prawdę nie jest trudne do zrozumienia. Polska nie jest Szwajcarią
  • Odpowiedz
re5ublimacja
re5ublimacja
13.04.2026, 04:57:48
  • 578
Z cyklu rzeczy, które zestarzały się tragicznie:
#wegry #polityka #wybory
re5ublimacja - Z cyklu rzeczy, które zestarzały się tragicznie:
#wegry #polityka #wyb...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
13.04.2026, 04:58:43 via Wypiek
  • 371
@re5ublimacja przeca to matecki gej
  • Odpowiedz
grzesiek_888
grzesiek_888
13.04.2026, 05:33:38 via Wykop
  • 408
@re5ublimacja: tam nawet exit poll nie było xD
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.04.2026, 04:31:09
  • 502
Ale wycie XDDDD

#polityka #bekazpisu /#bekazprawakow
donatien-de-sade - Ale wycie XDDDD

#polityka #bekazpisu /#bekazprawakow

źródło: IMG_7353

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
13.04.2026, 04:38:52 via Wykop
  • 321
@donatien-de-sade:taa, te Niemcy to szczególnie na Węgrzech mediami należącymi do władzy wygrały, duh. Z drugiej strony co ma niby mówić? Że lud się w końcu wkurzył na Orbana? Dla Mateckiego to bardzo niebezpieczna teza, że lud może mieć inne zdanie niż on.
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
13.04.2026, 04:39:30 via Wykop
  • 422
@Cztero0404: przecież przekaz Mateckiego nie jest skierowany do ludzi, którzy mają jakąkolwiek wiedzę o czymkolwiek poza tym, że najwaszniejsze rzeby lewakuw bolały dópy
  • Odpowiedz
banzi
banzi
13.04.2026, 04:30:23
  • 638
Jest już oficjalna narracja prawaków po przegranej Orbana

#polityka #pis #bekazpisu
banzi - Jest już oficjalna narracja prawaków po przegranej Orbana

#polityka #pis #be...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KielbasianyJad
KielbasianyJad
13.04.2026, 04:31:46 via Wykop
  • 832
@banzi: z Magyara prawicowca z Fideszu zrobili lewaka xd no tylko PiS może prezentować taką Choroszcz.

Niesamowite że jedyny prawy człowiek spotykał się z lewakami typu Meloni
  • Odpowiedz
k__p
k__p
13.04.2026, 04:48:51 via Wykop
  • 646
@banzi: chłop co nawet nie jest przywódcą w swoim pałacu.
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
13.04.2026, 05:41:46
  • 2129
Młodzi wyborcy dali zwycięstwo Tiszy. To samo było w Mołdawi i Rumunii. A u nas w tej grupie wiekowej największe poparcie na Braun, Mentzen, kamraci i rezydent Nawrocki. Prawdopodobnie mamy najglupszych i najbardziej podatnych na ruską propagandę nastolatków w całej Europie.

#wegry #wybory #bekazpodludzi #polityka
Tetsuya - Młodzi wyborcy dali zwycięstwo Tiszy. To samo było w Mołdawi i Rumunii. A u...

źródło: wZnk9kpTURBXy84NTAwMmQ4NWJmYWJkM2ZjYzc4ODMxZDA1NzQ0Y2RkZi5wbmeTlQMAzNvNFXfNDBOVAs0EsADCw5UCAM0C7sLD3gADoTAFoTEBoTPD

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 05:44:58 via Android
  • 979
@Tetsuya: różnica jest taka że Tisza bardzo dobrze umie w internety, u nas koalicja odpuściła sobie to medium oddając pole konfedepisowcom. To tak jak w latach 30. odpuścić sobie radio albo w latach 60. telewizję. W Niemczech Hitler odniósł sukces m.in. dlatego, bo było go pełno w dość nowym wtedy medium jakim było radio.
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry
13.04.2026, 06:10:07 via Wykop
  • 131
@Tetsuya: taguj to g---o #polityka
  • Odpowiedz
alverini
alverini
13.04.2026, 04:03:33
  • 1199
Ciekawe czy mają swojego bezstronnego dziennikarza, jakiegoś Krisztiána Sztanovszka:
- ja dużo mogę zrozumieć. Czy Orban jest prorosyjski? Tak. Czy sfaułszowac wyniki wyborów? Bezsprzecznie tak. Czy przechowuje przestępców z innych państw. Tak. Czy chciał stworzyć państwo dyktaturalne? Zdecydowanie. Ja to wszystko rozumiem. Ale w wywiadzie dla "voice of madziar" z 2011 roku Magyar powiedział "kurde bele"... Serio? Kurde bele? Dużo mozna wybaczyć ale tego nie. Orban poszedł do mnie po debacie i
alverini - Ciekawe czy mają swojego bezstronnego dziennikarza, jakiegoś Krisztiána Sz...

źródło: 1000024086

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deletenomads
deletenomads
deletenomads
13.04.2026, 04:05:26 via Wykop
  • 70
@alverini: No raczej, że mają. Nasi się tylko wzorują, nędzni podrabiańcy.
  • Odpowiedz
Nolimit
Nolimit
13.04.2026, 04:24:30 via Wypiek
  • 419
@alverini przeczytane głosem Krisztiana Sztanovszka
  • Odpowiedz
alverini
alverini
13.04.2026, 03:20:01
  • 1096
Polecam sekcje komentarzy. 99 procent komentarzy chwalących orbana i przestrzegających przed europejskim złodziejem. Gratulacje krzysiu, przyciągasz i tworzysz największy prorosyjski motłoch w Polsce #wegry #polityka #wybory #kanalzero #stanowski
alverini - Polecam sekcje komentarzy. 99 procent komentarzy chwalących orbana i przes...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_ponglish
mr_ponglish
13.04.2026, 03:20:55 via Wypiek
  • 386
@alverini przypominam, że chlip wyszedł z prowadzonego przez siebie wywiadu z Maciakiem xD
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 04:27:21 via Android
  • 398
@alverini: Ziobro zaskoczenia, przed wyborami był sondaż, w którym tylko w grupie 18-29 wygrała opcja, że lepiej dla Polski byłoby gdyby wygrał Orban.
  • Odpowiedz
blablalbla
blablalbla
blablalbla
12.04.2026, 17:10:38
  • 93
eh, wyskoczył mi jakis post na facebooku, radia rmf "wiadomo o której wyniki wyborów"

i wszystko z------e takimi komentarzami, no ja p------e, rzygać sie chce, nawet nie interesowałam sie za bardzo jaką mają narracje pisowskie trolle i nie sądziłam że aż tak sie uaktywnią

#wegry #wybory #polityka
blablalbla - eh, wyskoczył mi jakis post na facebooku, radia rmf "wiadomo o której wy...

źródło: Screenshot 2026-04-12 at 18-55-54 Facebook

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
12.04.2026, 17:11:44 via Wykop
  • 107
@blablalbla: darek odpala farmę z bangladeszu i srają 24 godziny na dobę
  • Odpowiedz
Nigdzieniaee0
Nigdzieniaee0
Nigdzieniaee0
12.04.2026, 17:14:06 via Wykop
  • 17
@blablalbla: hehe, widzę znowu narracja, że Unia spiskuje i w jakiś sposób ingeruje w wybory. Tak to będą tłumaczyć jak skrajna prawica przegra
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
12.04.2026, 19:49:26
  • 255
Romanowski: Pozwoli pan redaktur, że nie powiem gdzie ucieknę żeby Tuskowi nie ułatwiać xDDDDD

#wegry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
12.04.2026, 20:36:58 via Wykop
  • 77
@josedra52: wystarczyłby izrael, można najgorsze zbrodnie popełnić, r----ć i jeść dzieci na wyspie, i tam uciec. Żadna jurysdykcja cię tam nie sięgnie(no chyba że w wykonaniu libańskiej rakiety)
  • Odpowiedz
XkemotX
XkemotX
12.04.2026, 19:10:43
  • 356
#wegry Skorumpowane, zarzygane wpływami rosyjskimi Węgry sobie poradziły, a głupie p0laczki wybrały patusa na prezydenta, hahaha, brawo Węgry, niech żyje wolność od onuc
XkemotX - #wegry Skorumpowane, zarzygane wpływami rosyjskimi Węgry sobie poradziły, a...

źródło: JPG

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

john_transvolta
john_transvolta
12.04.2026, 19:12:06 via Wykop
  • 142
@XkemotX: polacy to potomkowie najglupszych chlopow panszczyznianych, wiec w ogole mnie to nie dziwi, 2 wojny wyrzadzily wiecej krzywdy, niz sie zawsze wydawalo ;)
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
Vinizius
12.04.2026, 19:15:26 via Wykop
  • 59
@murdoc: Boli mnie że Wegier ma więcej rozumu niż Polak a u nas Batyra wybrali hahaha
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba
12.04.2026, 19:25:34
  • 124
#wegry ooo zmiana na republice, w koncu do nich dotarło XDDDD #polityka
jabbababba - #wegry  ooo zmiana na republice, w koncu do nich dotarło XDDDD #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Scybulko
Scybulko
12.04.2026, 19:26:56 via Wykop
  • 97
@jabbababba: 20 minut temu pisali o wielkim zwycięstwie Orbana. Czy naprawdę do żadnego prawaka który ogląda ten biuletyn partyjny na serio nie dotrze, że coś tu jest nie tak?
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
12.04.2026, 19:28:55 via Wykop
  • 22
@jabbababba: rzadki przypadek gdy w republice można dowiedzieć się prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trzydziesty_srebrnik
Trzydziesty_srebrnik
12.04.2026, 18:06:00
  • 184
Ja gdzieś tam jestem w stanie zrozumieć, gdyby ci prawicowi politycy to były takie uczciwe konserwy, spokojni katolicy, żyjący w małżeństwach sakramentalnych, postępujący według dekalogu itd itd. Ale, k---a, jak można popierać takie abominacje jak Orban, Szmatecki, Mejza czy Obajtek? Ludzi okradających własny naród, szczujących na dzieci, zarabiający na zdesperowanych rodzicach czy liżący anusa dyktatorowi obcego państwa. Obecnie nie ma bardziej zakłamanej i zdegenerowanej grupy niż tego pokroju prawaccy demagodzy. Mityczne lewactwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
12.04.2026, 18:14:59 via Wykop
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
12.04.2026, 18:35:15 via Wykop
  • 8
@Trzydziesty_srebrnik: orban może kontaktować się z putinem a tusk nie! trzego nie rozumiesz xd
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
12.04.2026, 18:52:40
  • 150
Oczekiwania vs rzeczywistość xD
#wegry #polityka
Jailer - Oczekiwania vs rzeczywistość xD
#wegry #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

roman_erotoman
roman_erotoman
roman_erotoman
12.04.2026, 18:53:23 via Android
  • 78
@Jailer: psychiatryk
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
12.04.2026, 18:53:52 via Android
  • 25
@Jailer: BĘDZIEMY MIELI DOSYĆ WYGRYWANIA
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 3795
  • Strona 43 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking