Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ivanaran
Ivanaran

Ivanaran

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12436
  • Znaleziska 62
  • Mikroblog 12374
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przed chwilą
  • 0
#zalesie #kolej zajebiście regiojetowi robili pod górkę że skończył jeździć a j----e intercity nie dodało więcej połączeń żeby wypełnić lukę i teraz nawet nie da się kupić bez gwarancji miejsca siedzącego dramat a wcześniej regiojetem było taniej i ssybciej
Ivanaran - #zalesie #kolej zajebiście regiojetowi robili pod górkę że skończył jeździ...

źródło: 1000009627

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
23 godz. i 48 min temu
  • 36
Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, tym bardziej Pan Prezydent robi to, czego od niego oczekiwali wyborcy.

#polityka #bekazlewactwa
ocynkowanyodpornynahejt - Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, t...

źródło: nawrocc

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 18 godz. i 10 min temu via Wypiek
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt ja p------e i z takimi dzbanami się żyje w tym kraju nie ważne jak głupie g---o chłop odwali ważne że beka z lewactwa ręce opadają
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 17 godz. i 4 min temu via Wypiek
  • 0
@Arizona221 ja nic takiego nie mówiłem nie wkręcaj
mnie w swoje wyobrażenie rzeczywistości
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 17 godz. i 3 min temu via Wypiek
  • 0
@Normalny_Wykopek xd ale Dzban xdd dla twojej informacji urodziłem się w Polsce i całe życie żyje w Polsce więc zmień d---i dzbanie xd
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 17 godz. temu via Wypiek
  • 0
@Normalny_Wykopek i tak nie podoba mi się że mamy idiotę prezydenta który o-------a gałe Amerykanom i cóż po prostu jest głupi i nie powinien piastować takiej funkcji przynosząc wstyd kraju ale widać dla ciebie jak ktoś się z tobą nie zgadza to ma w---------ć do Rosji nice xd
  • Odpowiedz
NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
23 godz. i 48 min temu
  • 28
Wstałem se rano, zawiozłem mamełe na zakupy. Objeżdżam se pola, a tu telefon od Janusza czy bym nie skoczył na awarię bo na prestiżowym osiedlu na jednej części czworaka prądu nie mają. Jako potulny areczek się zgodziłem.
Zajeżdżam na wskazane miejsce, widzę przed kwatera trzy suvy. Jeden chiński elektryk, na drugim wlepka serduszko solidarni z Ukrainą, oraz strajku kobiet.
Niby nie ocenia się książki po okładce, ale już poczułem ciężar w nadgarstkach wiedząc że
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Wstałem se rano, zawiozłem mamełe na zakupy. Objeżdżam se pol...

źródło: 1000004379

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 20 godz. i 55 min temu via Wypiek
  • 1
@NaPagonieGwiazdkiTrzy ja j---e xd to nawet nie są lewacy to po prostu banda dzbanów takim nie trzeba storny politycznej do posiadania w--------o w kosmos ego
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
przedwczoraj, 15:54:59
  • 10
+10 szt #spcx na #ikze w mBanku, po 150 USD za akcję


#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 16:04:23 via Wypiek
  • 0
@anonimowy_programista powodzenia
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
przedwczoraj, 10:00:25
  • 5
#gielda A my w gpw. I gitara. Zara będę mieć ATH portfela xd
Milanek93 - #gielda A my w gpw. I gitara. Zara będę mieć ATH portfela xd

źródło: 1000015339

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 12:04:30 via Wypiek
  • 0
@Milanek93 Chyba nie ma dino w portfelu
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 15:27:40 via Wypiek
  • 0
@Milanek93 a to w sumie u mnie tez z minusa na plus wyszlo bo dino troche uroslo I juz nie taka mocna strata a jakie widzisz persoektywy na tym smieciuchu
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 15:36:58 via Wypiek
  • 0
@Milanek93 najgorsze że ten Januszek może nigdy nie wypłacać dywidendy, ma fale wzrostów też się spóźniłem 2 lata
  • Odpowiedz
spucha
spucha
spucha
przedwczoraj, 05:05:48
  • 191
brązowych nawet tak nie ścigają jak ukrów xD
spucha - brązowych nawet tak nie ścigają jak ukrów xD

źródło: obraz

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 08:01:42 via Wypiek
  • 0
@bigos555 nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
Manden
Manden
przedwczoraj, 07:33:32
  • 1
#gielda a co tam sie wydarzyło na LPP?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 07:38:36 via Wypiek
  • 1
@vinmcqueen czyli typowy banan dobte wyniki do zjazd do poziomu kursu sprzed pol Roku?
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
przedwczoraj, 07:33:50
  • 3
#gielda #xtb

Pięknie wyciągnięcie xtb :) no ale jak w pół roku robi się miliard zysku to czym że jest marne 100 zł za akcję.

A akcjonariusze smrodivo czekać na 20 zł ;)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 07:37:53 via Wypiek
  • 0
@kwiat_pustyni626 chciwoem dokupic taniej myslalem ze do 103 zleci chociaz a tu zdziwko
  • Odpowiedz
KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
przedwczoraj, 07:11:56
  • 3
Krach & Śmieciuch Index - stan na 12.06.2026, 09:10

65/100 🚀 (wczoraj: 42)

Nastroje na tagu #gielda uległy widocznej poprawie po ostatnich spadkach i są obecnie umiarkowanie optymistyczne. Głównym motorem napędowym jest potężne odbicie na spółkach technologicznych i półprzewodnikach w USA (wzrosty Micron, ASML oraz nowe ATH na SanDisku). Użytkownicy z niecierpliwością wyczekują debiutu SpaceX, co wywołuje ogromne emocje i spekulacje na powiązanych instrumentach. Z drugiej strony, optymizm studzi słabość krajowego rynku
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 12.06.2026, 09:10

65/100 🚀 ...

źródło: view

Pobierz
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 12.06.2026, 09:10

65/100 🚀 ...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 07:36:16 via Wypiek
  • 1
@KrachSmieciuchIndex ty dzbanie okniorz to Microsoft od windowsa skąd żeś wziął tego orlena xddd
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
przedwczoraj, 07:09:49
  • 1
#gielda aha to nieźle elpepe

Beat beat kibel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 07:34:27 via Wypiek
  • 0
@ProfesorP1ZDAN a co oni odwalili?
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 07:31:44
  • 2
Zysk na zielono jak dawno cię nie widziałem #gielda
Ivanaran - Zysk na zielono jak dawno cię nie widziałem #gielda

źródło: 1000009579

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_
przedwczoraj, 07:33:02 via Wykop
  • 0
@Ivanaran: this zysk will be trumendes
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 07:48:42 via Wykop
  • 2
@Ivanaran: a moze byc zysk nie na zielono?
  • Odpowiedz
tsukai
tsukai
przedwczoraj, 07:01:30
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran przedwczoraj, 07:29:38 via Wypiek
  • 0
@tsukai to samo powiedziałem jak otwarłem xtb
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
11.06.2026, 10:50:42
  • 97
O cię c--j. Gdzie on się w--------ł

#slask #katowice #kierowcy #rower
sylwke3100 - O cię c--j. Gdzie on się w--------ł 

#slask #katowice #kierowcy #rower

źródło: temp_file3307485832817169287

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 11.06.2026, 15:51:31 via Wypiek
  • 0
@sylwke3100 czasem dorabiam na zbieraniu hulajnog elektrycznych I punkty miasto porobilo w takich miejscach przy ścieżce rowerowej ze ni chu chu inaczej się nie da zajechać kiedyś mam takie miejsce patrzę stoi straż miejska podbijam i mówię jaka jest sytuacja jak według nich mam tam się dostać żeby nie było mandatu a oni do mnie że w mieście ścieżki rowere są robione pod to żeby autami też dalo się wjechać bo
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
11.06.2026, 05:12:21
  • 29
#gielda wyniki synektik
HAMSKLOSS89 - #gielda wyniki synektik

źródło: 1000012198

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 11.06.2026, 06:13:27 via Wypiek
  • 0
@HAMSKLOSS89 no i fajnie czułem że tak będzie
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2609
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 09.06.2026, 13:17:58 via Wypiek
  • 2
@sshr takie sytuacje mialem tylko w przpadkow majstrow dorwbiajacych sobie bez dzialanosci wieczorami w gastro j---e cię w biały dzień czasem nawet w "ekskluzywnych" miejscach
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
08.06.2026, 14:09:34
  • 61
#ukraina #polska #rosja #polityka #humorobrazkowy
(nie wiem czy już było ale przerobiony obrazek mnie rozwalił)
CipakKrulRzycia - #ukraina #polska #rosja #polityka #humorobrazkowy
(nie wiem czy już...

źródło: 1000000810

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 08.06.2026, 20:18:43 via Wypiek
  • 0
@kjungst z rosja sie dogadamy ? Ty k---a jestes powazny typie? Rece opadaja
  • Odpowiedz
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 04.06.2026, 19:53:23
  • 11
#motoryzacja właśnie wróciłem z trasy 200 km 33-letnim Audi 80 i muszę przyznać że jak w latach 90 Hans coś zaprojektował to mucha nie siada. Auto mimo że mechanika widziało ostatni raz z pięć lat temu prowadzi się nad wyraz dobrze jak na swój wiek bez problemu trzyma prędkości 110-120 mimo tego że buda jest wielka a ma tylko 90 koni z czego pewnie kilka umarło. Naprawdę nie czuć że
Ivanaran - #motoryzacja właśnie wróciłem z trasy 200 km 33-letnim Audi 80 i muszę prz...

źródło: 1000009449

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran
Autor
05.06.2026, 05:40:51 via Wypiek
  • 1
@Palladyn400 2.0 abt + lpg
  • Odpowiedz

577

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Skandal na GPW. Ulubieniec inwestorów okazał się architektem ordynarnej zmowy płacowej. Urząd antymonopolowy udowadnia, że sieć ręcznie sterowała rynkiem pracy i blokowała kierowcom ucieczkę do konkurencji. W tle naloty UOKiK-u, twarde dowody i widmo kary do 10% obrotu firmy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 09:29:40
  • 131
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 03.06.2026, 17:44:05 via Wypiek
  • 1
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz przecież Biedronka już dostała za to kary a Lidl dopiero zaczyna
looser1
looser1
02.06.2026, 13:02:32
  • 1
#gielda

Czy wy tu naprawdę zarabiacie? Stock picking mi nie siada panowie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ivanaran
Ivanaran
Ivanaran 02.06.2026, 15:50:22 via Wypiek
  • 0
@looser1 po pół roku mam takie same przemyślenia stoki które stabilnie ruszy przez lata z dywidendą po moim zakupie zaczęły ostro spadać chyba jednak tylko ETF
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking