Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Intellectually_superior

Intellectually_superior

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23584
  • Znaleziska 2668
  • Mikroblog 20916
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 74
picasssss1
picasssss1
26.12.2025, 12:22:51
  • 263
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 26.12.2025, 15:19:57 via Wykop
  • 10
Nawet przy hipotetycznych zasadach ustalonych przez rodziców mieszkanie istnieje niezależnie od twoich decyzji, rachunki są zabezpieczone systemowo a kryzys typu choroba czy utrata pracy amortyzuje rodzina.


@Alzena: Ale wiesz że to wszystko może istnieć w sytuacji w której nawet nie mieszkasz z rodzicami? Każda laska którą znam, a mieszka samodzielnie, korzystała z pomocy rodziców, od opłacania rachunków, sponsorowania czynszu podczas L4, zwożenie obiadków od mamusi, załatwiania pracy po znajomości, a
  • Odpowiedz
Intellectually_superior
Intellectually_superior 26.12.2025, 16:57:18 via Wykop
  • 3
anegdota a nie argument.

Nie, to konkretny fakt, w przeciwieństwie do twojego "modelu", który żadnym faktem nie jest z definicji.

Ja staram się opisywać model strukturalny a ty odpowiadasz zbiorem historii dobranych pod tezę.

Jaką tezę?

Rozróżniasz
  • Odpowiedz
Intellectually_superior
Intellectually_superior 26.12.2025, 17:02:47 via Wykop
  • 2
Naprawdę jako ktoś, kto już od rodziców się wyprowadził nie widzę w tym żadnego większego sensu jeśli nie masz własnej rodziny. Jedyne czego doświadczysz to ogromnej samotności. No ale spełnisz wyimmaginowane wymagania Pani, która widzi w Tobie tylko zasoby a nie człowieka.


@enten: Też tak uważam.
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
25.12.2025, 07:50:59
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 25.12.2025, 14:16:59 via Wykop
  • 1
ale to same Silne Niezależne tak trąbią na soszalkach.


@gorobei: Ciekawe, incele/przegrywy przecież nie mają mózgu spranego soszialami jak kobiety, ale sugerują się nimi w nie mniejszym stopniu, hmmm...
  • Odpowiedz
flying_bread
flying_bread
23.12.2025, 04:09:33
  • 26
#kiszak
ludologiczna mortadelka
flying_bread - #kiszak
ludologiczna mortadelka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 23.12.2025, 12:17:09 via Wykop
  • 0
@flying_bread: tego mi brakowało xDDD
  • Odpowiedz
SynuZMagazynu
SynuZMagazynu
10.12.2025, 19:59:52
  • 0
tej grafiki i ragdollu z Deus Ex Invivible war nawet 2025 rok by się nie powstydził #deusex
SynuZMagazynu - tej grafiki i ragdollu z Deus Ex Invivible war nawet 2025 rok by się ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 13.12.2025, 10:06:53 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tomeczek
tomeczek
12.12.2025, 09:25:45
  • 0
Tak patrząc na szybko co zostało zaprezentowane to w tym roku bez szału? Chociaż to Divinity tym trailem to hype jest pomimo że fanem serii nie jestem
#gry #thegameawards #gameawards
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 12.12.2025, 09:59:42 via Wykop
  • 0
@T0pi5: No to wszystko się zgadza, bez szału. Chyba że ktoś czeka na kolejne trzecioosobowe soulsrajki czy remaki remaków.
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
06.12.2025, 05:01:15
  • 58
uderzenie niemiłych emocji aż się trzęsę
PorzeczkowySok - uderzenie niemiłych emocji aż się trzęsę

źródło: ab67616d0000b273c533e53205db5ae95c417ed7

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 06.12.2025, 16:00:47 via Wykop
  • 0
@PorzeczkowySok: Jakie to emocje?
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak
26.11.2025, 14:55:42
  • 54
Jakiś czas temu zerwała ze mną dziewczyna, kobieta. Miałem w przeszłości dużo ładniejsze, dużo sympatyczniejsze, normalniejsze. Ale z tą czułem jakąś więź i myślałem, że to jest to. Ona miała odmienne zdanie, no to się rozstaliśmy bez większych dramatów, a wręcz całkiem kulturalnie.

Napisała do mnie jakoś po dwóch tygodniach z sugestią spotkania. Grzecznie odmówiłem. Wczoraj, jakoś ponownie po dwóch tygodniach napisała w bardzo przyjaznym tonie. Może nie odmówiłem, ale dałem do
Wilczak - Jakiś czas temu zerwała ze mną dziewczyna, kobieta. Miałem w przeszłości du...

źródło: cf3ab0709e0ef301c6e73be929cd74f4

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 26.11.2025, 17:47:18 via Wykop
  • 0
@Wilczak: Ile byliscie razem? jaki powod zerwania?
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
22.11.2025, 08:23:14
  • 18
Myślicie, że jak Areczek wstaje rano to pierwsze o czym myśli to notowania Ubisoftu? To już wygląda trochę jak choroba psychiczna

#kiszak
Eksagnem - Myślicie, że jak Areczek wstaje rano to pierwsze o czym myśli to notowania...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 22.11.2025, 11:10:10 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Intellectually_superior
Intellectually_superior 22.11.2025, 13:53:39 via Wykop
  • 1
ja tu jednak próbowałem prowadzić jakąś rozmowę

@Centuri0n: Dużo powiedziane jak na powtarzanie opinii kiszki i areczka.

No i najważniejsze trzeba żyć pod mega ciężkim kamieniem, żeby udawać że bardzo dużo gier które zostało poświęconych na ołtarzyku postępowości to nic takiego i nic się nie wydarzyło.

Wystarczy nie być de.bilem typu drwal gumowe
  • Odpowiedz
JKL789
JKL789
JKL789
18.11.2025, 15:21:24
  • 2
Nie no, dzisiaj to już na pewno ogłoszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#halflife
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 18.11.2025, 17:42:27 via Wykop
  • 1
@JKL789: jeszcze chwila, zaraz się rozkręci...

  • Odpowiedz
Angelika666
Angelika666
15.11.2025, 22:56:12
  • 105
#wladcapierscieni #lotr
Angelika666 - #wladcapierscieni #lotr

źródło: 1000026936

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 16.11.2025, 10:49:30 via Wykop
  • 1
i w końcowej wersji zostało na siedmu Balrogach, którzy przeszli na stronę Morgotha kiedy ten poprosił ich o pomoc w walce z Ungoliantą, której sam się bał.


@FuriousViking: W końcowej tzn. gdzie? I skąd w takim razie Balrogi wyszli skoro sam ich nie stworzył?
  • Odpowiedz
Kirari
Kirari
16.11.2025, 07:30:36
  • 221
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 16.11.2025, 10:45:38 via Wykop
  • 4
@Kirari: taka by starczyła
  • Odpowiedz
L.....7
L.....7
konto usunięte 14.11.2025, 15:57:02
  • 219
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 15.11.2025, 00:50:40 via Wykop
  • 1
@LePetit2197: byłem tą terapią
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
11.11.2025, 04:23:13
  • 478
#sebcel
ShineLow - #sebcel

źródło: temp_file1069216395076024418

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 11.11.2025, 10:20:59 via Wykop
  • 25
@ShineLow: a ty dalej pie*dol że się nie da!
  • Odpowiedz
czteroch
czteroch
09.11.2025, 07:29:27
  • 644
#mapporn #gta
W komentarzu nagranie
czteroch - #mapporn #gta 
W komentarzu nagranie

źródło: temp_file8791932309172159470

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 09.11.2025, 16:45:18 via Wykop
  • 0
@Afrobiker: Jak mieszkasz u mamusi na pewno.
  • Odpowiedz
Intellectually_superior
Intellectually_superior 09.11.2025, 17:09:26 via Wykop
  • 0
@Afrobiker: Straszne, mam nadzieję że memcen nakręci o tym tiktoki pełne oburzenia.
  • Odpowiedz
Intellectually_superior
Intellectually_superior 09.11.2025, 17:26:34 via Wykop
  • 0
@Afrobiker: A nie to spoko, konfiarze są całkowicie usprawiedliwieni ze swojego pajacowania w takim razie.
  • Odpowiedz
Thadeusss77
Thadeusss77
Thadeusss77
04.11.2025, 13:53:24
  • 21
"Ja nikomu nie mówiłem aby nie kupował gry", powiedział Areczek po czym szykował się do zrobienia kolejnego filmiku o tym dlaczego poczuł się obrażony na Ghost of Yotei i więcej osób powinno o tym wiedzieć.

To jest chyba ulubiona taktyka Areczka - ewidentnie robi coś w taki subtelny sposób a gdy ktoś go przyłapie na tym to mówi: "Ale gdzie ja coś takiego powiedziałem WPROST? Przecież ja nigdzie tak WPROST nie powiedziałem."
Niczym
Thadeusss77 - "Ja nikomu nie mówiłem aby nie kupował gry", powiedział Areczek po czym...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 04.11.2025, 14:00:43 via Wykop
  • 15
@Thadeusss77: A jakieś konkrety? ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
02.11.2025, 10:48:50
  • 454
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 02.11.2025, 12:52:36 via Wykop
  • 11
@Cosipi: Obiektywny, bo nie prostuje debilizmów głoszonych przez swoich rozmówców, ani nawet nie poddaje ich w wątpliwość, co pokazuje że albo jest niedouczony albo cyniczny?
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
31.10.2025, 18:27:13
  • 90
łot?

#kiszak
ActiveekHere - łot?

#kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 31.10.2025, 19:39:20 via Wykop
  • 7
@ActiveekHere: dzięki pacanie za trójkę, essssaaa tego typu
  • Odpowiedz
AntyKuc
AntyKuc
28.10.2025, 13:46:44
  • 21
Jak myślicie, czy Areczek nagra filmik o upolitycznieniu Halo? Departament Bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych używa Halo jako promocji ICE, czyli rządowej jednostki odpowiedzialnej między innymi za deportacje nielegalnych migrantów. Przecież jak ktoś w Sweet Baby puści bąka to Arek musi na ten temat nagrać 20 filmów. Więc chyba nie przepuści okazji żeby skrytykować użycia znanej marki w taki sposób, prawda? Prawda?
#kiszak #arkadikuss
AntyKuc - Jak myślicie, czy Areczek nagra filmik o upolitycznieniu Halo? Departament ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-10-28 o 14.39.57

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Intellectually_superior
Intellectually_superior 28.10.2025, 16:35:05 via Wykop
  • 1
@Defined: W-------e legalnie pracujących Koreańczyków z fabryki czy łapanki na ulicach miast randomowych ludzi i przetrzymywanie w skandalicznych warunkach w obozach koncentracyjnych w wyniku działania ICE to deportacja nielegalnych przestępców?
  • Odpowiedz
Intellectually_superior
Intellectually_superior 28.10.2025, 18:35:28 via Wykop
  • 2
@Defined: Takie rzeczy się dzieją jak się ulega prawackim p---------m i wynosi faszoli do urzędów publicznych.
  • Odpowiedz

1589

Rok po aferze z alkotubkami. Producent: Tylko w Polsce okazały się nielegalne.

Rok po aferze z alkotubkami. Producent: Tylko w Polsce okazały się nielegalne.

Zdaniem prezesa Gajowniczka za całą sprawą stały interesy konkurencyjnych firm. Obliczono, że możemy namieszać i przejąć nawet 30 procent rynku o wartości 1 mld zł.

GRUBY140
z
portalspozywczy.pl
dodany: 24.10.2025, 12:49:08
  • 287
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Intellectually_superior
Intellectually_superior 25.10.2025, 08:36:34 via Wykop
  • 1
Alkusy płaczą bo im TUSK OKRUTNY kolejny sposób na chlanie alko zabrał. xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >
  • Tylko ja i moja cyberprzestrzeń,biorę z niej co najlepsze. (teraz)Tylko ja i moja cyberprzestrzeń,biorę z niej co najlepsze. (i nie oddam)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.06.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.09.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking