Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HiddenProcess
HiddenProcess

HiddenProcess

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 308
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 285
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (4)
  • Komentowane (43)
  • Plusowane (238)
Misaka
Misaka
12.12.2025, 16:12:29
  • 2207
W ostatnim kwartale wdrożyłem Microsoft Copilot dla 4000 pracowników.
30 dolarów miesięcznie za stanowisko.
1,4 miliona dolarów rocznie.
Nazwałem to „transformacją cyfrową”.
Zarządowi spodobało się to określenie.
Zatwierdzili je w ciągu jedenastu minut.
Misaka - W ostatnim kwartale wdrożyłem Microsoft Copilot dla 4000 pracowników.
30 dol...

źródło: image

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cherrycherrylady
cherrycherrylady
12.12.2025, 18:18:28 via Wykop
  • 790
@Misaka: Nie uwierzę, że nie pisał tego ktoś pracujący w moim korpo.
W tym roku firma kupiła sztuczną inteligencję. Nasz dział wypadał najsłabiej - zaledwie kilkanaście procent osób użyło jej od czasu implementacji. Nic dziwnego, zajmujemy się danymi wrażliwymi, często skrajnie. 95% pracy dosłownie nie ma prawa znaleźć się w AI. Niedawno dostaliśmy polecenie, że mamy JAKOŚ używać, bo procenty źle wyglądają dla głowy działu XD
  • Odpowiedz
oSsStanMarsh
oSsStanMarsh
12.12.2025, 20:46:38 via Android
  • 276
@Misaka: gdybym mógł tylko raz cofnąć się w czasie do dowolnego momentu historii wszechświata, cofnąłbym się 15 minut, żeby jeszcze raz przeczytać to pierwszy raz xd Złoto!
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
12.12.2025, 18:44:50
  • 406
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....d
R.....d
konto usunięte 12.12.2025, 20:27:32 via Wykop
  • 94
@Kempes: co to są za the bille
  • Odpowiedz
Kremufka2137
Kremufka2137
13.12.2025, 12:00:42 via Android
  • 6
@Kempes to będzie określenie równoznaczne z kotem schrodingera - nieruchomość Kryszczaka - budynek który do póki nie wywazysz drzwi jest jednocześnie prywatnym domem i biurem organizacji.
  • Odpowiedz
Nietaki5
Nietaki5
12.12.2025, 20:47:26
  • 145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

haabero
haabero
12.12.2025, 22:48:25 via Wykop
  • 10
@Nietaki5: ☝🏼
  • Odpowiedz
Nietaki5
Nietaki5
Autor
13.12.2025, 06:18:49 via Android
  • 3
@delulusional ogólnie mam budzik na 17:30. Ale bylem w trasie. Dopiero w łóżku przed snem mi sie przypomniało (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
Arvin
Arvin
12.12.2025, 20:36:21
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CocoaGrower
CocoaGrower
12.12.2025, 20:37:17 via Android
  • 39
@Arvin: ja nie mam
  • Odpowiedz
Piwnica-wykop
Piwnica-wykop
12.12.2025, 20:37:22 via Wykop
  • 26
@Arvin: nie
  • Odpowiedz
Trismus
Trismus
12.12.2025, 20:49:43
  • 248
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko
12.12.2025, 21:07:11 via Wykop
  • 220
@Trismus:
elsajko - @Trismus:

źródło: G7_X4t6W4AMTZ2N

Pobierz
  • Odpowiedz
Kresse
Kresse
13.12.2025, 00:01:08 via Wykop
  • 36
@elsajko: To ten słynny Fiutin.
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
12.12.2025, 19:19:36
  • 170
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
Autor
12.12.2025, 19:34:47 via Wykop
  • 80
@Filjan: To też?
LoginZajetyPrzezKomornika - @Filjan: To też?

źródło: img

Pobierz
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
Autor
12.12.2025, 19:46:17 via Wykop
  • 18
Film nie działa


@Filjan: https://www.youtube.com/watch?v=DecN_9VU884&t=175

3:20 schody podjeżdżają pod samolot, chwilę wcześniej widać rulon dywanu do rozwinięcia, a przy nim żołnierze.
LoginZajetyPrzezKomornika - > Film nie działa

@Filjan: https://www.youtube.com/watch...
  • Odpowiedz
kaczoki
kaczoki
11.12.2025, 16:40:16
  • 54
Jest i ona #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka spędziła w paczkomacie godzinę, otworzyłem pół godziny temu, więc mój nadawca pewnie umiera z ciekawości, czas na #pokapake.

@krzychu_kadetem_tera możesz odetchnąć spokojnie, bo paczka jest PRZEZAJEBISTA! W tym roku również trafił mi się prze-kozacki Mikołaj ;)
Zacznę od całego anturażu, wszystko pięknie zapakowane, spersonalizowane, doceniam wkładki i długi, baaaardzo osobisty list -
kaczoki - Jest i ona #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka spędziła w paczkomacie godzinę, ot...

źródło: IMG_5525

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaczoki
kaczoki
Autor
11.12.2025, 16:40:32 via Wykop
  • 9
@kaczoki:
kaczoki - @kaczoki:

źródło: IMG_5524

Pobierz
  • Odpowiedz
krzychu_kadetem_tera
krzychu_kadetem_tera
11.12.2025, 16:42:37 via Android
  • 12
@kaczoki daj znać też jak smakuje piwko z Mikołajskiego Browaru ;)
Wesołych świąt! ;) cieszę się, że trafiłem w gusta ;)
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
12.12.2025, 13:57:52
  • 220
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
12.12.2025, 14:01:48 via Wykop
  • 9
@CzeczenCzeczenski: popsuje zabawę, to stare zdjęcie
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
12.12.2025, 14:46:34 via Wykop
  • 95
zdobyty Kupiańsk


@CzeczenCzeczenski: może to i greenscreen, ale jak Kupiańsk zdobyty to niech Putin zrobi sobie zdjęcie na miejscu żeby udowodnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
11.12.2025, 18:59:20
  • 160
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miodeksmrodek
miodeksmrodek
11.12.2025, 20:18:13 via Wykop
  • 11
@Arutam2002: lepsza puenta: jestescie calkiem pyskaci jak na wytwór wyobraźni ;)
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
11.12.2025, 20:35:52 via Wykop
  • 2
@Arutam2002: śmiechom nie było końca ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
11.12.2025, 09:37:16
  • 1240
Jeszcze tylko 13 dni i ta rura znowu zapomni syna z domu.

#kevin #kevinsamwdomu #heheszki
Tymczas0wy - Jeszcze tylko 13 dni i ta rura znowu zapomni syna z domu.

#kevin #kevin...

źródło: temp_file2955311302220992796

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damianooo8
damianooo8
11.12.2025, 09:40:22 via Wykop
  • 519
@Tymczas0wy: I sprzeda duszę diabłu aby i tak wrócić na chatę w tym samym czasie co reszta rodziny.
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
11.12.2025, 10:02:17 via Wykop
  • 419
@Tymczas0wy: A święta znów uratuje gość który sprzedał 600 płyt i jeździ po Stanch w trasy koncertowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OstatniGrosz
OstatniGrosz
OstatniGrosz
11.12.2025, 10:17:43
  • 1398
byłem przekonany, że to plaster szynki xD
OstatniGrosz - byłem przekonany, że to plaster szynki xD

źródło: szynka

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
11.12.2025, 10:18:33 via Wykop
  • 415
@OstatniGrosz: i to taki tłuściutki
  • Odpowiedz
OstatniGrosz
OstatniGrosz
OstatniGrosz
Autor
11.12.2025, 11:07:02 via Wykop
  • 1253
@PurpleHaze:
OstatniGrosz - @PurpleHaze:

źródło: szynka2

Pobierz
  • Odpowiedz
sicmundus
sicmundus
sicmundus
11.12.2025, 00:34:52
  • 626
xDDDD
sicmundus - xDDDD

źródło: temp_file7177495547349934396

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
11.12.2025, 00:39:14 via Wykop
  • 120
@sicmundus: jedyni ludzie, którym daje napiwki są dostawcy żarcia
  • Odpowiedz
L.....2
L.....2
konto usunięte 11.12.2025, 02:44:26 via Android
  • 771
@Cozwykopem to do roboty normalnej a nie żądają napiwków za przejście 3m z talerzem
  • Odpowiedz
MrFruu
MrFruu
10.12.2025, 12:55:32
  • 225
Tl;dr @chybaDapi czyli organizator #wykopaka wręczył mi prezent osobiście! :D

Mamy wygranego w kilku konkurencjach w tegorocznej wykopace:
1. Największy prezent – dwa konkretne ładnie opakowane kartony, które nie mieściły się w paczkomacie,
2. Najhojniejszy Mikołaj całej edycji,
3. Najodważniejszy Mikołaj – przyjął zaproszenie do mojego domu na
MrFruu - Tl;dr @chybaDapi czyli organizator #wykopaka wręczył mi prezent osobiście! :...

źródło: temp_file2758184718010458050

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFruu
MrFruu
Autor
10.12.2025, 12:56:06 via Android
  • 40
Będą wisiały na choince!
MrFruu - Będą wisiały na choince!

źródło: temp_file6869500512129605182

Pobierz
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
10.12.2025, 12:58:22 via Wykop
  • 96
@MrFruu: Myslalem, ze pieska dostales :( fajna paka
  • Odpowiedz
Phillippus
Phillippus
27.11.2025, 07:31:07
  • 9
Jedyne co mnie tu trzyma to #wykopaka
Cieszę sie, że dalej przez tyle lat w to sie bawię ( ͡º ͜ʖ͡º) a wcześniej jeszcze #wykoppoczta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biszko
Biszko
27.11.2025, 07:46:22 via Wykop
  • 0
@Phillippus: a ja nie zdążyłem się zarejestrować :(
  • Odpowiedz
cadet
cadet
10.12.2025, 15:47:56
  • 442
U mnie śnieg już spadł.

#gimbynieznajo #gry
cadet - U mnie śnieg już spadł.

#gimbynieznajo #gry

źródło: Railgun1

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
10.12.2025, 16:43:38 via Wykop
  • 53
@T0pi5: grałem podczas covida i było dużo serwerów i graczy. Jest nowy klient opensource kompatybilny z grą: https://www.etlegacy.com/
  • Odpowiedz
Cinos
Cinos
10.12.2025, 18:15:11 via Android
  • 92
@cadet kampania 6 map, siwa oasis, fuel dump, radar, railgun ze zdjecia, gold rush, seawall... eh wieczory za gimbusa (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
10.12.2025, 11:22:40
  • 857
Wszedłem na Revoluta i mi sie przypomniało jak kiedyś kupiłem alcje NIO #gielda
michalcorobisz - Wszedłem na Revoluta i mi sie przypomniało jak kiedyś kupiłem alcje ...

źródło: IMG_0500

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
10.12.2025, 11:28:29 via Wykop
  • 856
@michalcorobisz: Odznakę dla tego Pana!
  • Odpowiedz
Kaysan
Kaysan
10.12.2025, 11:36:39 via Wykop
  • 622
@michalcorobisz: Pan to jednak fachowiec jest
  • Odpowiedz
szychun
szychun
09.12.2025, 08:08:15
  • 1754
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy__
Tommy__
09.12.2025, 08:39:00 via Wykop
  • 991
@szychun: Babcia mi opowiadała jak to przed 2 wojną światową chodziła z rodzeństwem boso do kościoła, tzn szli parę kilometrów przez polną drogę a potem myli nogi w misce, którą im wystawiała jakaś pani która mieszkała obok kościoła i na mszy siedzieli już w butach.

Ale Polska była taką potęgą jak była samotna xD
  • Odpowiedz
unlucky_
unlucky_
unlucky_
09.12.2025, 08:43:39 via Wykop
  • 1160
@Tommy__: polska nigdy nie stała tak dobrze gospodarczo jak teraz. To są najlepsze czasy Polaków
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
09.12.2025, 07:21:42
  • 1062
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kingcel
kingcel
09.12.2025, 07:36:20 via Wykop
  • 711
@Lexi20:
kingcel - @Lexi20:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
09.12.2025, 07:38:30 via Android
  • 1302
@Lexi20 to niesamowite jakie zniszczenia poczynił tiktok w tym narodzie.
  • Odpowiedz
russo
russo
russo
08.12.2025, 18:17:28
  • 37
W tym roku w #wykopaka trafiła mi się mirabelka / mirek, fan Harrego Pottera. Udałem się więc na Kings Cross na peron 9 i 3/4 żeby zakupić, mam nadzieję, trafiony prezent.

Funkiel nówka sztuka, oryginał i nie bita. W dodatku z torbą gratis (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#harrypotter #uk #londyn
russo - W tym roku w #wykopaka trafiła mi się mirabelka / mirek, fan Harrego Pottera....

źródło: IMG_3945

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FHA96
FHA96
FHA96
08.12.2025, 18:41:09 via Wykop
  • 12
@Tyrande co roku widzę ten obrazek XD
  • Odpowiedz
petarded
petarded
08.12.2025, 19:45:49 via Wykop
  • 6
@russo: spalem dwie noce na king cross ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
08.12.2025, 17:10:44
  • 1138
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
08.12.2025, 17:41:13 via Android
  • 451
@Zgagarast Texit, Calexit i Florexit.
  • Odpowiedz
TupacSzakur
TupacSzakur
08.12.2025, 17:48:04 via Android
  • 351
@Zgagarast niech żyje Słoneczna Republika Florydy ze stolicą w Miami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TupacSzakur - @Zgagarast niech żyje Słoneczna Republika Florydy ze stolicą w Miami ( ...

źródło: temp_file4984042487858204636

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 8 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.05.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking