Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Harundo

Harundo

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 602
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 575
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14
k.....n
k.....n
konto usunięte 22.03.2022, 11:00:13
  • 0
Zna ktoś jakąś dobrą szkołę prawa jazdy na motocykl w Warszawie, gdzie można sobie wziąć w sensownym terminie parę godzin jazdy po placu?
Mam prawo jazdy ale kilkanaście lat nie jeździłem i wolałbym najpierw próbować na nie swoim sprzęcie :)
Chodzi o kilka godzin przypomnienia sobie :D
#motocykle #prawojazdy #warszawa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 22.03.2022, 11:08:08
  • 0
@kkr4vn: Myślę, że Motopik jest dobrą opcją, to jest prowadzone przez instruktora który pracuje w 2 szkołach, jak bezpośrednio z nim się skontaktujesz to pewnie coś da radę ugadać :)
  • Odpowiedz
LoginZeStali
LoginZeStali
12.03.2022, 17:45:41 via Android
  • 0
#motocykle
#kawasaki

Mamy tu właścicieli Z650? Mam na oku kupno nowego egzemplarza, na przymiarce w salonie moto wydawało się bardzo zbite i siedziało się na nim dość ciasno. Nie tyle niewygodnie, co po prostu inaczej niż na moim obecnym moto.

Mam 176cm, zastanawiam się czy nie będę umierał po kilkugodzinnych trasach. Jakieś doświadczenia?
Opcjonalnie mam na oku Mt07, ale jednak Kawasaki bardziej mnie ciągnie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 12.03.2022, 18:22:33
  • 0
@LoginZeStali: W sumie to się przysiadałem dzisiaj i uznałem że pozycja spoko (mam 193cm wzrostu), na tyle ile można sobie wyrobić zdanie po siedzeniu przez 30 sekund, co masz na myśli mówiąc, że jest ciasno?
  • Odpowiedz
Kuork
Kuork
19.02.2022, 15:51:38
  • 1
Jak umawiać się na jazdy testowe? Pisać maile do każdego dealera? Dają w ogóle motocykle randomom na testy?
#motocykle #pytanie #motomirko
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 19.02.2022, 19:58:36
  • 0
@Kuork: Pewnie zależy trochę od salonu, w Triumphie byłem na 2 jazdach, na pierwszą wszedłem z marszu a na drugą się już umawiałem, nie chcieli żadnej kaucji tylko krótka umowa wynajmu i kazali dolać spalone paliwo, w BMW i KTM to samo, w Ducati blokowali 5k na karcie do zwrotu moto.

Wszędzie umawiałem się po prostu przez telefon.
  • Odpowiedz
Harundo
Harundo 20.02.2022, 01:00:14
  • 1
@Kuork: Mi tylko w jednym salonie blokowali te 5k na karcie, normalnej debetowej.
  • Odpowiedz
p.....a
p.....a
konto usunięte 09.02.2022, 14:29:25 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 09.02.2022, 16:33:22
  • 0
@przepyszna_frytka: Jak jesteś z Warszawy to mogę Ci kask sprezentować bo mi leży taki stary i się kurzy w szafie, raczej nie jest to kask docelowy ale na kurs będzie ok xD

Jeśli chodzi o pierwsze moto to raczej kwestia preferencji, jak zaczynałem to kupiłem sobie właśnie 400cc a jestem trochę wyższy od Ciebie i wtedy byłem trochę cięższy (107 kg czy coś takiego), jeździło mi się spoko i dopiero
  • Odpowiedz
Harundo
Harundo 09.02.2022, 16:56:37
  • 1
@przepyszna_frytka: Ktm Duke 390 a teraz Triumph Street Triple RS chociaż zrobiłem na nim 19 km z salonu i od tej pory jest słaba pogoda i czekam na lepsze dni xD
  • Odpowiedz

2

Ducati Unica – zamów motocykl w kolorze swojej ulubionej szminki

Ducati Unica – zamów motocykl w kolorze swojej ulubionej szminki

Ducati Unica to program dla najbardziej wymagających klientów. Można sprawić, że nasz wymarzony jednoślad powstanie tylko w jednym egzemplarzu.

motocaina
z
motocaina.pl
dodany: 02.02.2022, 08:57:14
  • 2
  • #
    ducati
  • #
    motocykle
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
Harundo
Harundo 02.02.2022, 11:16:53
  • 0
@Bosayerba: Panigale V4
Sayong
Sayong
12.01.2022, 07:51:08
  • 1093
Uwielbiam fakt popularyzacji kas samoobsługowych w marketach i fast foodach. Funkcja kasjera/sprzedawcy była zupełnie bezużyteczna w takich miejscach.

#oswiadczenie
Sayong - Uwielbiam fakt popularyzacji kas samoobsługowych w marketach i fast foodach....

źródło: comment_1641973805MyDthQY2YoF0plcpn0ISQS.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 12.01.2022, 09:32:51
  • 4
@kamilosxd678: Dodatkowo ze scan&go można omijać kolejkę (w niektórych carrefourach jest nawet osobna kasa do scan&go), w sylwestra robiłem zakupy i było ze 30 osób w kolejce do kas samoobsługowych i pytam się babki obsługującej te kasy czy ktoś do kasy scan&go podejdzie a ona że nie ale mogę bez kolejki do samoobsługowych. Tak sobie minąłem 30 osób i skasowałem się w 15 sekund xD.
  • Odpowiedz
Harundo
Harundo 29.12.2021, 00:41:03
  • 18
XD

#cenzopapa #wykopobrazapapieza #darksouls
Harundo - XD

#cenzopapa #wykopobrazapapieza #darksouls

źródło: comment_1640738459pGz8H8tTKuSaBFX1QQYpgW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
27.11.2021, 08:17:32
  • 4
Dwóch gości jedzie przez Alaskę na Hondach CT90 (89cm3 i 8KM z 1975r.) i CT (Triail) 125. (125cm3 10KM 2020)
Przejechali 1600 kilometrów. Dobry montaż i ujęcia.
https://www.youtube.com/watch?v=Geb_QFxp_hs
#motocykle
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 27.11.2021, 19:54:51
  • 2
@mpetrumnigrum: Dziś jeszcze wrzucili jak odnowił tę starą Hondę :) https://www.youtube.com/watch?v=G_at02IT9Jw
  • Odpowiedz
Marczeslaw
Marczeslaw
10.10.2021, 21:42:20 via Android
  • 21
#motoryzacja te nowe samochody są takie fajne i wszystko jest tak fajnie dotykowe.

No chyba, że tak jak w moim Peugeotcie 508 podczas wakacji w Chorwacji przez stanie w pełnym słońcu (?) przestał działać ekran dotykowy.
- ustawić radia się nie da
- ustawić nawigacji i android auta się nie da
- ustawień klimatyzacji zmienić nie można
Marczeslaw - #motoryzacja te nowe samochody są takie fajne i wszystko jest tak fajnie...

źródło: comment_1633902140AbPQrWSioizNpuNfauBOCZ.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 11.10.2021, 08:06:49
  • 1
@Marczeslaw : Nie wiem czy w 508 też tak jest ale jak w 308 mi się ten ekran zawiesił to przytrzymując "przycisk" od ustawień samochodu (taka ikonka auta) przez chwilę aż z głośników słychać piknięcie to resetuje system i po tym śmigało :)
  • Odpowiedz
Jordas
Jordas
10.09.2021, 10:47:14
  • 0
#motomirko mam pytanko związane z #motocykle. Chciałbym przejechać się do Liberca na Moto ale kurdebele zapodziałem gdzieś Dowód Rejestracyjny.. wie ktoś jak to będzie jak mnie dupno?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 10.09.2021, 11:00:04
  • 1
@Jordas: Nie ma już obowiązku wożenia ze sobą dowodu, w razie czego sobie policjanci sprawdzą w systemie. Możesz też sobie dodać w mObywatelu jeśli pojazd jest rejestrowany na Ciebie.
  • Odpowiedz
Harundo
Harundo 10.09.2021, 11:19:06
  • 0
@Jordas: @MisPalkis a to przepraszam, nie zanotowałem, że wyjazd jest za granicę.
  • Odpowiedz
vetomedia
vetomedia
10.08.2021, 05:57:31
  • 263
#nieruchomosci #warszawa #polska
vetomedia - #nieruchomosci #Warszawa #polska

źródło: comment_1628575028jzozMu5ZVV5S8TPXXOD5Ir.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 10.08.2021, 06:55:49
  • 75
@spermochlip: @vegetka 20 cm kwadratowych to 0.002 metra kwadratowego a nie 0.2 xD
  • Odpowiedz
Harundo
Harundo 10.08.2021, 20:13:22
  • 0
@gridstream: Nie wiem czy ty tak serio ale 20cm x 20cm to 400cm2 XD

20 cm x 1 cm = 20cm2 czyli 0,2m x 0,01m = 0,002m2
  • Odpowiedz
szad
szad
09.07.2021, 07:55:48 via iOS
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 09.07.2021, 08:10:52
  • 95
@szad: A może to po prostu Richard Hammond xD
  • Odpowiedz
Harundo
Harundo 09.07.2021, 09:03:31
  • 1
@adriano30: Incognito panie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Raveen
Raveen
Raveen
10.05.2021, 14:13:27
  • 0
Pytanko o wizjer, bo chciałbym kupić coś innego niż przezroczysty do Shoei. Czy te wizjery ciemne (smoke) i bardziej ciemne (dark smoke) nadają się do jazdy po zmierzchu? Czy do takiej jazdy trzeba mieć w zapasie przezroczysty?
I jeszcze pytanie czy te kolorowe np. rainbow (rozlana benzyna w kałuży) one trochę przyciemniają, czy po prostu efekt lustrzanki i koloru jest tylko z zewnątrz?

LwG!

#motocykle #motomirko #motomirki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 10.05.2021, 16:03:49
  • 3
@Raveen: Ja dostałem w prezencie fotochromatyczną od shoeia, jestem mega zadowolony. Dość szybko i mocno się przyciemnia i nie trzeba się martwić że jak będzie się wracać po zmroku będzie trzeba zmieniać szybę :)
  • Odpowiedz
k.....i
k.....i
konto usunięte 20.04.2021, 20:00:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 22.04.2021, 08:27:06
  • 0
@kok0si: Czy ja wiem czy za wielki? Mam duke 390 2017 (pierwsze moto) od dwóch lat 193/83 obecnie, jak go kupowałem to miałem z 20 kg więcej, może i wyglądam na nim jak na minibike'u ale na brak wygody jeszcze nie narzekałem :D

Jeśli chodzi o awaryjność to przez 14kkm wymieniałem napęd jakoś w zeszłym roku poza tym śmiga bezproblemowo.
W tym roku czeka go otomoto bo czas na coś
  • Odpowiedz
pierdze
pierdze
01.04.2021, 04:12:30
  • 536
#pierdzepokotach
Nowy miesiąc, zatem czas się dowiedzieć, jakim sierściuchem jesteś
zaplusuj, a ostatania cyfra wskaże Ci Twoje nowe oblicze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cyfra 1
pierdze - #pierdzepokotach
Nowy miesiąc, zatem czas się dowiedzieć, jakim sierściuch...

źródło: comment_1617250350oGvj9XzM7kF5JLS6zJBUzn.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harundo
Harundo 01.04.2021, 06:26:11
  • 7
@pierdze: Jakieś wielkie te koty.
  • Odpowiedz

858

Bułka do kebaba i nie tylko - bałkańska LEPINJA

Bułka do kebaba i nie tylko - bałkańska LEPINJA

Lepinja to popularna na całych Bałkanach bułka wykorzystywana najczęściej jako dodatek do pljeskavicy, cevapi oraz innych mięs. Lepinja przypomina trochę pity więc świetnie sprawdzi się również jako pieczywo do kebaba. W powiązanych wersja pisana

MG78
z
youtube.com
dodany: 23.03.2021, 08:16:10
  • 67
  • #
    kuchniamg78
  • #
    gotujzwykopem
  • #
    kebab
  • #
    lepinja
  • #
    pljeskavica
Harundo
Harundo 23.03.2021, 08:27:22
  • -10
@MG78: Co to za herezje? Do lepinji wkłada się ćevapi!
Harundo
Harundo 23.03.2021, 08:33:15
  • -4
@MG78: Wiem czym są ćevapi, pochodzę z bałkanów, po prostu wsadzanie czegoś innego niż ćevapi do lepinji dla Chorwata to jak śmietana w carbonarze dla Włocha :D
Harundo
Harundo 23.03.2021, 08:43:08
  • 0
@MG78: Tylko w połowie, oczywiście wszystko co tu pisałem nie było zupełnie serio, tak sobie komentuję z nudów.
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.11.2016

    Gadżeciarz
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking