#kawasaki
Mamy tu właścicieli Z650? Mam na oku kupno nowego egzemplarza, na przymiarce w salonie moto wydawało się bardzo zbite i siedziało się na nim dość ciasno. Nie tyle niewygodnie, co po prostu inaczej niż na moim obecnym moto.
Mam 176cm, zastanawiam się czy nie będę umierał po kilkugodzinnych trasach. Jakieś doświadczenia?
Opcjonalnie mam na oku Mt07, ale jednak Kawasaki bardziej mnie ciągnie.











Mam prawo jazdy ale kilkanaście lat nie jeździłem i wolałbym najpierw próbować na nie swoim sprzęcie :)
Chodzi o kilka godzin przypomnienia sobie :D
#motocykle #prawojazdy #warszawa